PDA

Επιστροφή στο Forum : Σφουγγαρι & Shampoo για Ματ Μεμβρανη



randy
24-10-10, 13:29
Θελω να μου προτεινετε ενα πολυ καλο σφουγγαρι και ενα σαμπουαν αυτοκινητου που να κανει και για ματ μεμβρανη.

Δε θελω ο βλακας που μου το πλενει να βαζει οτι παλιοσφουγγαρο να ναι και τα τελειωμενα σαμπουαν..

ακουω προτασεις..thumb

aristent
24-10-10, 13:57
Θελω να μου προτεινετε ενα πολυ καλο σφουγγαρι και ενα σαμπουαν αυτοκινητου που να κανει και για ματ μεμβρανη.

Δε θελω ο βλακας που μου το πλενει να βαζει οτι παλιοσφουγγαρο να ναι και τα τελειωμενα σαμπουαν..

ακουω προτασεις..thumb

Kατ'αρχην εαν πιστευεις οτι ειναι "βλακας"γιατι πας σ'αυτον?
Κακως το παρουσιαζεις ετσι το θεμα!!!

Εαν εισαι πραγματι 25χρονων, νεαρουλης εισαι, κατσε και πλυνε το μονος σου ειναι η καλυτερη γυμναστικη και ετσι θα το προσεχεις πολυ περισσοτερο απο οποιονδηποτε!thumb

Οσο για προϊοντα ας απαντησουν αλλοι.....

randy
24-10-10, 14:23
Ετσι το πα το βλακας!

Απλα θελω να του πηγαινω τα δικα μου προιοντα και να μη βαζει οτι θελει αυτος..

Αν το πλυνω εγω θα χαλασω 10000 γαλονια νερο και θα φαω κανα 3ωρο...

+ οτι δεν εχω πυλωτη κλπ με λαστιχο..Ουτε και χωρο..

Stamatis
24-10-10, 14:45
Paging Monsta

Paging Monsta


Dr. Monsta please report to the lobby.

Driver M
24-10-10, 17:45
Τόσο το σφουγγάρι όσο και το σαμπουάν είναι ίδια με αυτά που χρησιμοποιείς για πλύσιμο αυτοκινήτου χωρίς μεμβράνες.

Ενδεικτικά, για σαμπουάν χρησιμοποίησε το πολύ καλό και οικονομικό sonax gloss shampoo (6-7 ευρώ έχει και βρίσκεται εύκολα στα πράκτικερ) και για σφουγγάρι, χρησιμοποίησε ένα μάλλινο γάντι όπως της sonus που είναι άψογο https://www.swell.gr/car/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=172&category_id=22&option=com_virtuemart&Itemid=72.

randy
26-10-10, 19:39
πηρα ενα σετ που εχει σφουγγαρι μεσα, δερμα συνθετικο για στεγνωμα και μια σπατουλα για τα τζαμια!