PDA

Επιστροφή στο Forum : Πατρα συναντηση πεμπτη 28η οκτωβριου



patriNOS
16-10-10, 18:16
Λοιπόν μιας και η ελλαδάρα μας πάει απο το κακό στο χειρότερο χρονο με τον χρόνο, λέω να τιμήσουμε την εθνική μας εορτή με μια καφεδάρα για αρχή και όπως είναι το έθιμο σε κάθε αργεία να συνεχίσουμε με κόντρες ενδοσχολικών και εξωσχολικών... προτείνω να συναντηθούμε στα έβερεστ μετά το μεσημεριανό φαγητό όπου και θα αποφασίσουμε που θα πάμε για καφέ.. ελπίζω να μας ευνοήσει ο καιρός και να μην έχουμε παρατραγουδα. η βόλτα θα έχει καφε στο ρίο ή όπου αλλόυ αποφασίσουμε (αφού πρώτα προηγηθεί παρέλαση των αρμάτων όπως προβλέπει το έθιμο,) ντόνατ (στους κυκλικούς κόμβους) για επιδόρπιο και μάλλον μετα θα πέσει κέρασμα τσαγιού με άρωμα τουρμπίνας(χωρις αρωμα νίτρου) για την χώνεψη..
από εξωσχολικούς έχω ήδη συμμετοχες που θα καλύπτουν όλες τις κατηγορίες αλόγων και κιλών.
Αλεξ Μ θα ήθελα να παρεβρεθείς να κάνουμε και μια δοκιμή με το τέρας σου και το δικό μου σε μικρή πίεση( λόγω κάποιον προβληματων που προέκειψαν δεν μπορω να σηκώσω όσο θέλω..)
εννοείται ότι οι γυναίκες είναι ευπρόσδεκτες στην παρέα καθώς και τα παιδιά μιάς και θα επικρατήσει φιλικότατο κλίμα συνάντησης καφέ αρχικά και ανάλογα με τον κόσμο που έχει προσέλθει(γυναικόπαιδα) θα επακολουθήσουν τα υπόλοιπα.
μιάς και η μέρα είναι τέτοια ευπρόσδεκτοι θα είναι και οι φίλοι αθηναίοι να μας τιμήσουν με την παρουσία τους και γενικά οι μη πελοποννησιοι που μπορουν να παρεβρεθούν
η ώρα προτείνω να είναι γύρω στις 4 παρά 15. ο λόγος είναι για έχουμε τελειώσει όλοι απο την οικογενιακή μας μάζωξη για τον κλασικο σκορδοαγωνα με τον μπακαλεουρα αλλά να μην έχει βραδυάσει για να μπορούμε να απολάυσουμε το ηλιοβασίλεμα στον καφε μας αλλα μετα απο αυτό να μπορούμε να κάνουμε και την λόξα μας χωρις να υπάρχει τρελός κόσμος στους δρόμους..

συμμετοχές

patriNOS
///M Arios
ghost-rider
GiannisRob
Κωνσταντίνος?
stratos?
m-power 01
AlexM

ghost-rider
16-10-10, 18:24
I 'll be there!
Παρολα αυτα δεν καταλαβα γιατι στις 4 παρα τεταρτο θα προλαβουμε ολα αυτα τα ομορφα που περιγραφεις και στις 4 πχ οχι... Αλλα δε θα χαλαασουμε τις καρδιες μας για ενα τεταρτο! 4 παρα τεταρτο, 4 παρα τεταρτο! :th_Laie_67-1:
Μεσα!

patriNOS
16-10-10, 18:36
I 'll be there!
Παρολα αυτα δεν καταλαβα γιατι στις 4 παρα τεταρτο θα προλαβουμε ολα αυτα τα ομορφα που περιγραφεις και στις 4 πχ οχι... Αλλα δε θα χαλαασουμε τις καρδιες μας για ενα τεταρτο! 4 παρα τεταρτο, 4 παρα τεταρτο! :th_Laie_67-1:
Μεσα!

η ώρα είναι μελετημένη με μαθηματική ακρίβεια... δεν κάνω πλάκα. το παρά 15 είναι τα 15 λεπτά που θα κάνουμε για να μαζευτούμε και να συνενοηθούμε, μετα σιγουρα θα φαμε 15 με 20 λεπτά στην γύρα για να γουσταρουμε πορεία όλα τα bmw μαζεμενα και να δώσουμε το μήνυμα ότι έχουμε συνάντηση το Bmw fans. αμέσως αμέσως μέχρι να παρκάρουμε πήγε 4.30. 5 παρα 10 με 5 θα έχουμε σερβιριστεί όλοι με τους καφέδες μας και θα πίνουμε την πρώτη τζούρα. 7 παρά 20 ξεκινάει ο ουρανός να παίρνει τα όμορφα χρυσοκόκκινοπορτοκαλομωβ χρώμματα τα οποία οφείλονται στην διαφορετική γωνία που προσκρούει το φώς στην ατμόσφαιρα και διαχωρίζεται στα χρώματα της ίριδας. 2 ώρες θα καθήσουμε σίγουρα στο μαγαζί δηλαδή 7. 7 έχει ήδη βραδυάσει για να μην δίνουμε πλεον στοχο και οι κόμβοι δεν έχουν κίνηση τέτοια ώρα. ΄μετα το παιχνίδι θα είναι 8παρα κάτι η ώρα που σημαίνει ότι τέτοια μέρα η περιμετρική θα είναι άδεια για πιθανά ανοίγματα τουλάχιστον μεχρι τις 9 που αρχίζει να έχει κίνηση...
αφού ξέρεις αγόρι μου ότι ότι πει ο patriNOS είναι ψαγμένο έγκυρο και σχεδιασμένο μέχρι την τελευταία λεπτομέρια.... αν δεν είναι σίγουρος 1000% απλα δεν ανοίγει το στόμα του.....

patriNOS
18-10-10, 17:13
συμμετοχες δεν βλεπω

///M Arios
18-10-10, 17:15
1.///M Arios
2............

patriNOS
18-10-10, 17:16
patriNOS
///M Arios
ghost-rider
GiannisRob
Κωνσταντίνος?
stratos?
m-power 01
AlexM

Κωνσταντίνος
18-10-10, 17:25
patriNOS
///M Arios
ghost-rider
GiannisRob
Κωνσταντίνος?
stratos?
m-power 01
AlexM

Είναι μακρυά η 28. Στις 28 παρά τέταρτο θα ξέρω περίπου

patriNOS
18-10-10, 17:32
Είναι μακρυά η 28. Στις 28 παρά τέταρτο θα ξέρω περίπου

οκ ξερω...

Bellof-3
18-10-10, 17:51
γραψε κι εμενα...

πιθανο και thanose39

///M Arios
18-10-10, 17:57
1.///M Arios
2............
+PSDEDES
+Ghost rider bro

patriNOS
18-10-10, 18:12
1) patriNOS
2) /// M arios
3) PSEDEDES
4) Ghost rider
5) Bellof-3
6) thanose39
7) Κωνσταντινος (αν το επιτρεψει η εργασια)

με stratos θα επικοινωνησω τηλεφωνικα

περιμενω AlexM

και φυσικα τις υπολοιπες συμμετοχες....

GiannisRob
18-10-10, 19:52
Εγω ρε παιδια, δεν μπορω να εγγυηθω απο τωρα οτι θα ερθω 100%. Πολυ πιθανον να εχω καποιες οικογενειακες υποχρεωσεις εκτος Πατρας. Θα προσπαθησω να ερθω ομως!

alexm
18-10-10, 20:24
1) patriNOS
2) /// M arios
3) PSEDEDES
4) Ghost rider
5) Bellof-3
6) thanose39
7) Κωνσταντινος (αν το επιτρεψει η εργασια)

με stratos θα επικοινωνησω τηλεφωνικα

περιμενω AlexM

και φυσικα τις υπολοιπες συμμετοχες....

Να σε ευχαριστησω για την προσκληση και να την αποδεχτω....:whistle: (εκτος απροοπτου).

patriNOS
19-10-10, 17:11
uppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp ppppppppppppppppppppp

patriNOS
20-10-10, 10:14
επανω να μαζευομαστε να βαλουμε και κανα βιντεο απο τα αμαξια σας γιατι εγω ετσι οπως πανε τα πραγματα δεν ξερω καν αν θα το εχω τελικα αυτη την εβδομαδα..

djkostas20
21-10-10, 09:15
Μέσα και εγώ αν δεν υπάρξει εκδρομούλα...

///M Arios
21-10-10, 21:11
παιδια τελικα κατι εγεινε με τον πατρινο και απ οτι ξερω δεν θα ειναι μαζι μας σ αυτη τιν συναντιση!!!!! προτεινω να γινει κανονικα στο μερος και στην ωρα που πρεπει!! και ξεκιναω με τους στανταρ:
1.///M Arios
2.ghost rider
3.ghost rider bro
4.PSDEDES
5.djkostas20
6.alexm
7.GiannisRob
8.Bellof-3
9.thanos39
10...
11....
12.....????

alexm
21-10-10, 21:34
παιδια τελικα κατι εγεινε με τον πατρινο και απ οτι ξερω δεν θα ειναι μαζι μας σ αυτη τιν συναντιση!!!!! προτεινω να γινει κανονικα στο μερος και στην ωρα που πρεπει!! και ξεκιναω με τους στανταρ:
1.///M Arios
2.ghost rider
3.ghost rider bro
4.PSDEDES
5.djkostas20
6.alexm
7.GiannisRob
8.Bellof-3
9.thanos39
10...
11....
12.....????

Παιδια καποια αλλη φορα γιατι τελικα θα ειμαι εκτος των τειχων.