PDA

Επιστροφή στο Forum : Συναντηση???



///M Arios
16-10-10, 13:32
Την προηγουμενη φορα, προσπαθησαμε ανεπιτυχως να μαζευτουμε οι Φαν απο Πατρα? Τι λετε θα κανουμε αλλη μια προσπαθεια? Την Κυριακη ειναι καλα?
Το λεω γιατι θα ειναι και ο Σπυρος εδω.
Μαζευομαστε, τα λεμε, καθομαστε για ενα καφεδακι η οτι αλλο προτιματε.
Θεωρω καποιους δεδομενους, οποτε εχουμε και λεμε:
1. ///M Arios
2. m-power_01
3.ghost-rider+bro
4.giannisRob
5.psdedes
6......
7.....

Vasilis
16-10-10, 13:45
Πολυ καλη η προσπαθεια...

ευγε παιδια...ευχομαι μια επιτυχη συναντηση με ολα τα ...κομφορ!

ωστοσο φοβαμαι οτι ο σπυρακος ο μπαουερ ειναι Αθηνα!ή κανω λαθος?

m-power_01
16-10-10, 13:48
Είμαι στον δρόμο !

ghost-rider
16-10-10, 13:59
Εγω τι να πω? Με θεωρησες δεδομενο! Κανονικα θα πρεπε να σου κανω σκηνη:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:
Θα μαι εκει! Αντε να γινει!:original:

GiannisRob
16-10-10, 14:08
Για αυριο λετε?

ghost-rider
16-10-10, 14:10
Για αυριο λετε?

Γιαπ!

GiannisRob
16-10-10, 14:43
To βλεπω εγω, παλι τα ιδιο θα γινει. Εμεις κ εμεις θα παμε για καφε στο Μανιφικο παλι, αντε και η Χριστιανα και η Δωρα. Κλασσικα και εικονογραφημενα :D

ghost-rider
16-10-10, 15:40
Που θα γινει η μαζωξη? Να προτεινω τις καντινες στο Ριο? Εκει διπλα απο τα πορθμεια...

///M Arios
16-10-10, 15:51
Που θα γινει η μαζωξη? Να προτεινω τις καντινες στο Ριο? Εκει διπλα απο τα πορθμεια...

καλη φαση εχουμαι και χορο για να παιξουμε με τα μωρα μας.......:thumbsup::whistle:

ghost-rider
16-10-10, 15:52
καλη φαση εχουμαι και χορο για να παιξουμε με τα μωρα μας.......:thumbsup::whistle:

Και να χτυπησουμε και κανα σουβλακι:whistle:

///M Arios
16-10-10, 15:54
To βλεπω εγω, παλι τα ιδιο θα γινει. Εμεις κ εμεις θα παμε για καφε στο Μανιφικο παλι, αντε και η Χριστιανα και η Δωρα. Κλασσικα και εικονογραφημενα :D

Λιακο αυτος κατι λεει για τις κοπελες μας!!!! παμε να τον τραμπουκισουμε?????:ranting2::hyster icalbs1:

ghost-rider
16-10-10, 15:56
Λιακο αυτος κατι λεει για τις κοπελες μας!!!! παμε να τον τραμπουκισουμε?????:ranting2::hyster icalbs1:

Καθηστε ρε παιδια, η ουσια ειναι να μαζευτουμε!! κανεις αλλος?

GiannisRob
16-10-10, 15:57
Ρε νουμερα, εμεις και εμεις θα ειμαστε παλι. Δεν εκδηλωσε ενδιαφερον κανενας αλλος ακομα.


καλη φαση εχουμαι και χορο για να παιξουμε με τα μωρα μας.......:thumbsup::whistle:

Τι να πρωτοσχολιασω...

Ο Ηλιας εχει καινουρια λαστιχα και (λεει οτι) δεν θελει να τα γ@μησει ακομα, εσυ δεν εχεις μωρο γιατι ειναι ακομα στο φαναρτζη, του Χρηστου ειναι τετρακουνα και εμενα μαουνα. Τι να παιξουμε ρε μπαγλαμα στις καντινες, εκτος απο το "ποιος θα φαει το περισσοτερο βρωμικο?"

ghost-rider
16-10-10, 16:06
Ρε νουμερα, εμεις και εμεις θα ειμαστε παλι. Δεν εκδηλωσε ενδιαφερον κανενας αλλος ακομα.



Τι να πρωτοσχολιασω...

Ο Ηλιας εχει καινουρια λαστιχα και (λεει οτι) δεν θελει να τα γ@μησει ακομα, εσυ δεν εχεις μωρο γιατι ειναι ακομα στο φαναρτζη, του Χρηστου ειναι τετρακουνα και εμενα μαουνα. Τι να παιξουμε ρε μπαγλαμα στις καντινες, εκτος απο το "ποιος θα φαει το περισσοτερο βρωμικο?"

Ρε θα σοβαρευτουμε? Η αληθεια ειναι οτι αποφασισα να βαλω μαλακά λαστιχα να αποκτησω και εγω λιγη ποιοτητα κυλησης και δεν θελω να τους αλλαξω τα φωτα με το καλημερα.. Αλλα σε κανενα φιλικο ψιλοανοιγματακι δε θα πω οχι:whistle:

///M Arios
16-10-10, 16:08
Ρε νουμερα, εμεις και εμεις θα ειμαστε παλι. Δεν εκδηλωσε ενδιαφερον κανενας αλλος ακομα.



Τι να πρωτοσχολιασω...

Ο Ηλιας εχει καινουρια λαστιχα και (λεει οτι) δεν θελει να τα γ@μησει ακομα, εσυ δεν εχεις μωρο γιατι ειναι ακομα στο φαναρτζη, του Χρηστου ειναι τετρακουνα και εμενα μαουνα. Τι να παιξουμε ρε μπαγλαμα στις καντινες, εκτος απο το "ποιος θα φαει το περισσοτερο βρωμικο?"

1. ο Ηλιας αν κ@υλ@σει δεν υπολογιζει καινουργια λαστιχα......:shok:
2.το μωρο μου δεν ειναι στον φαναρτζη ειναι για ολικο βαψιμο!!!!:thumbsup:
3.του Χρηστου ειναι τετρακουνα αλλα διπλωνει για πλακα λογο δυναμης!!!:whistle:
4.για το S60 ουδεν σχολιο.....
5.μην με πας κοντρα στο βρωμικο για ευνοητους λογους......:whistle:

GiannisRob
16-10-10, 16:09
Ρε θα σοβαρευτουμε?

Η αληθεια ειναι οτι εχω προσπαθησει αρκετες φορες, αλλα παντα αποτυγχανα παταγωδως!


Η αληθεια ειναι οτι αποφασισα να βαλω μαλακά λαστιχα να αποκτησω και εγω λιγη ποιοτητα κυλησης

:D


...Αλλα σε κανενα φιλικο ψιλοανοιγματακι δε θα πω οχι:whistle:

Με τι, με τα φερυμποτ?

:D

ghost-rider
16-10-10, 16:12
1. ο Ηλιας αν κ@υλ@σει δεν υπολογιζει καινουργια λαστιχα......:shok:
2.το μωρο μου δεν ειναι στον φαναρτζη ειναι για ολικο βαψιμο!!!!:thumbsup:
3.του Χρηστου ειναι τετρακουνα αλλα διπλωνει για πλακα λογο δυναμης!!!:whistle:
4.για το S60 ουδεν σχολιο.....
5.μην με πας κοντρα στο βρωμικο για ευνοητους λογους......:whistle:

:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

ghost-rider
16-10-10, 16:23
Ενας φιλος απο Πατρα(καταγωγη απο Σπαρτη) ειναι admin και ιδρυτης του scirococlub. Να τους προτεινουμε συγχωνευμενη συναντηση να γινουν πατηματα?

ghost-rider
16-10-10, 16:37
Ακυρο. Ωραια το πεταξα, αλλα τωρα θυμηθηκα οτι αυτο το ΣΚ εχουν ανεβει Σερρες τα παιδια..

Vasilis
16-10-10, 17:07
θα μπορουσαμε να χουμε κ μεις οι παλιο-αθηναιοι ενα βιντεακι απο την μαζωξη σας ωρε παλικαρια?

ghost-rider
16-10-10, 17:19
θα μπορουσαμε να χουμε κ μεις οι παλιο-αθηναιοι ενα βιντεακι απο την μαζωξη σας ωρε παλικαρια?

Νομιζα οτι ειστε Λευκαδα! Να εχετε ρε παιδια και εσεις εκει στας Αθηνας ενα βιντεο μας, φυσικα!
Ελπιζω να μαζευτουμε αυτη τη φορα! Αν και αργησε λιγο να πεσει η ιδεα...

Vasilis
16-10-10, 17:26
Νομιζα οτι ειστε Λευκαδα! Να εχετε ρε παιδια και εσεις εκει στας Αθηνας ενα βιντεο μας, φυσικα!
Ελπιζω να μαζευτουμε αυτη τη φορα! Αν και αργησε λιγο να πεσει η ιδεα...

δυστυχως ..το χειμωνα Αθηναιοι...:original:

το καλοκαιρι ομως...μην τον ειδατε τον Παναη!!!:thumbsup:

περιμενουμε βιντεακι....thumb

ghost-rider
16-10-10, 17:29
Συρμα παιδια... Να πεσει πλυσιμο! Εμενα εχει μισο κυβικο χωμα επανω, δεν το εμφανιζω ετσι σε βιντεο :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

GiannisRob
16-10-10, 17:39
Συρμα παιδια... Να πεσει πλυσιμο! Εμενα εχει μισο κυβικο χωμα επανω, δεν το εμφανιζω ετσι σε βιντεο :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

Αφου το θελει ο Βασιλης θα φερω την φωτογραφικη μου μαζι, που τραβαει αξιοπρεπες βιντεο!

Παντως εγω Ηλια δεν το πλενω το δικο μου. Δειχνει πιο ωραιο ετσι με το χωμα πανω :D

ghost-rider
16-10-10, 17:45
Σπυρο ελα με τη Μπεμπα κατω! Μην κατεβασεις παλι τη μαουνα!

ghost-rider
16-10-10, 18:12
1. ///M Arios
2. m-power_01
3.ghost-rider+bro
4.giannisRob
5.psdedes
6......
Για παμε!

patriNOS
16-10-10, 18:12
Σπυρο ελα με τη Μπεμπα κατω! Μην κατεβασεις παλι τη μαουνα!

βαλτε με μεσα αν και δεν θα ειμαι με το αμαξι μαλλον. η θα ειμαι με το 36αρη ή με το 46αρι ή την μηχανη.. εξαρταται την ωρα... ετοιμαζω συναντηση για 28η κοιταξτε το αναλογο thread. οσοι περισσοτεροι τοσο καλυτερα και καλο ειναι να συνενοηθουμε απο τωρα για να εχουμε συμμετοχες για ωρα και τα σχετικα...

patriNOS
16-10-10, 18:21
1. ///M Arios
2. m-power_01
3.ghost-rider+bro
4.giannisRob
5.psdedes
6......
Για παμε!

1. ///M Arios
2. m-power_01
3.ghost-rider+bro
4.giannisRob
5.psdedes
6.patriNOS

έχει γραφτεί κάπου η ώρα?
επείδή δεν νομίζω να μπώ μεχρι αύριο καθόλου Μάριε πάρε με τηλέφωνο να με ειδοποιήσεις αν δεν έχεται κανονίσει ακόμη την ώρα

ghost-rider
16-10-10, 18:26
Να κανονιστει και η ωρα. Τι ωρα θελετε?

patriNOS
16-10-10, 18:38
Να κανονιστει και η ωρα. Τι ωρα θελετε?

ειδοποιήστε μέσω τηλ μόλις αποφασίσετε...

ghost-rider
16-10-10, 22:19
Παιδια, κατα τις 9 στα ferry boat. :sm-angry05:
Να εχει προλαβει να φτασει και ο Πετρος απο Αθηνα και ο Χρηστος απο Αρτα. Εν τω μεταξυ θα ειναι free και ο Γιαννης εκεινη την ωρα.
Μαριε, παρε ενα τηλεφωνο και το Βαγγελη.

///M Arios
17-10-10, 01:31
Παιδια, κατα τις 9 στα ferry boat. :sm-angry05:
Να εχει προλαβει να φτασει και ο Πετρος απο Αθηνα και ο Χρηστος απο Αρτα. Εν τω μεταξυ θα ειναι free και ο Γιαννης εκεινη την ωρα.
Μαριε, παρε ενα τηλεφωνο και το Βαγγελη.
εγινε!!!!!!!!!!!!!!thumb

GiannisRob
17-10-10, 23:19
Τελικα εμεις και εμεις ειμασταν και κατσαμε για καφεδακι στο γνωστο μερος. Δυστυχως φωτογραφιες δεν βγαλαμε γιατι βαριομασταν αλλα μην ανησυχειτε, δεν χανομαστε!

:cheers:

ghost-rider
18-10-10, 17:08
Τελικα εμεις και εμεις ειμασταν και κατσαμε για καφεδακι στο γνωστο μερος. Δυστυχως φωτογραφιες δεν βγαλαμε γιατι βαριομασταν αλλα μην ανησυχειτε, δεν χανομαστε!

:cheers:

Τι λες ρε ψευτη? Ρε απατεωνα?
Γιατι δε λες οτι ειχαμε στηθεί μιση ωρα να σε περιμενουμε μεσα στο κρυο και τη βροχη, εσενα και τη μηχανη σου?

Και γιατι δε λες οτι οταν ηρθες ησουνα με δυο γκομενες, κατεβηκες σβελτα, μυρισες τα σουβλακια, χτυπησες και ενα και μετα εφυγες για να μην περιμενουν οι γκομενες? Και δεν μας αφησες και τη μηχανη...

Και μετα απο κανα 2ωρο μας θυμηθηκες και ξαναηρθες... Στην καφετερια πλεον. Ε?

Και γυρνας και λες βαριομασταν?

ΑΡΧΙΨΕΥΤΑΡΕ........................

ΥΓ. Με το Γιαννη ειμαστε χρονια φιλοι και δεν παρεξηγουμαστε!

Αλλα τουλαχιστον να εξηγουμαστε:th_Laie_67-1:

patriNOS
18-10-10, 17:12
Τι λες ρε ψευτη? Ρε απατεωνα?
Γιατι δε λες οτι ειχαμε στηθεί μιση ωρα να σε περιμενουμε μεσα στο κρυο και τη βροχη, εσενα και τη μηχανη σου?

Και γιατι δε λες οτι οταν ηρθες ησουνα με δυο γκομενες, κατεβηκες σβελτα, μυρισες τα σουβλακια, χτυπησες και ενα και μετα εφυγες για να μην περιμενουν οι γκομενες? Και δεν μας αφησες και τη μηχανη...

Και μετα απο κανα 2ωρο μας θυμηθηκες και ξαναηρθες... Στην καφετερια πλεον. Ε?

Και γυρνας και λες βαριομασταν?

ΑΡΧΙΨΕΥΤΑΡΕ........................

ΥΓ. Με το Γιαννη ειμαστε χρονια φιλοι και δεν παρεξηγουμαστε!

Αλλα τουλαχιστον να εξηγουμαστε:th_Laie_67-1:

παιδες να σας πω κατι? δεν ηταν σωστα κανονισμενο.. εμενα με πηρε ο μαριος τελευταια στιγμη να μου πει κυριακη βραδυ οτι 9 η ωρα παμε για καφε..