PDA

Επιστροφή στο Forum : M3 E46 Μεταχειρισμένο



Specialized
05-10-10, 23:22
Είναι το πρώτο μου ποστάρισμα ενώ σας διαβάζω καιρό τώρα.
Θα ήθελα να γράψω πρώτα λίγα για εμένα αλλά προς το παρόν μπαίνω κατευθείαν στο θέμα μου:
Εδώ και περιπου ένα μήνα κοιτάζω αγγελίες για 46άρι Μ3. Η αλήθεια είναι ότι έχω πελαγώσει λίγο! Δεν έχω δει πολλά αυτοκίνητα από κοντά. Με ενδιαφέρει όμως σοβαρά και θα ήθελα τις έμπειρες γνώμες σας τι να προσέξω..! Π.χ. πως και που διαπιστώνεις γυρισμένα χιλιόμετρα?? Στα εισαγωγής τι προσέχουμε? :thanks: Προκαταβολικά

stratos
05-10-10, 23:52
Αρχικά καλωσήρθες στην παρέα μας και καλή διαμονή.

Δυστηχώς δεν είμαι ειδικος στο θέμα Ε46 Μ3 αλλά σίγουρα μόλις ξυπνήσει ο λαός του φόρουμ μας (sic) θα σου δώσει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες. Πάντως μεγάλο θέμα άνοιξες όσο αφορά το θέμα Μ3.

Απο ότι θυμάμαι πρέπει να είναι μετά απο κάποια χρονολογία γιατί αντιμετόπιζαν κάποια θέματα με τα μέταλλα στροφάλου και επίσης να προσέξεις να μην έχουν κομμένο πάτωμα εκεί που εδράζεται το διαφορικό.

Απο αυτά τα λίγα που γνωρίζω να σου πώ οτι για να είναι αυθεντικό Μ3 πρέπει ο κωδικός του πλαισιου να ξεκινά με WBS. Αν ξεκινα με WBA τότε είναι σίγουρα μετατροπή

paganis
05-10-10, 23:55
καλωσηρθες...αν και δεν ειμαι ειδικος σε θεματα Μ...θα σου μιλησω ως πρωην πωλητης αυτοκινητων! δεν υπαρχει οχημα...απο γερμανια, που να μην εχει γυρισμενα χλμ...νομος, δεν ειναι μακακας ο γερμανος να το πουλησει αδουλευτο! να ξερεις ομως, πως τα χλμ...δεν λενε τιποτα για την πραγματικη κατασταση ενος οχηματος...πιο πολυ ψυχολογικος παραγοντας ειναι! προτιμω ενα αυτοκινητο που ειναι στα 80-100.000χλμ και εχουν γινει τα παντα απο σερβις ...παρα ενα στα 45-60...που σε λιγο θα θελουν τα παντα αλλαγη επανω του..!

NickE60
06-10-10, 00:00
Καλωσόρισες και καλή διαμονή.

Η δική μου συμβουλή είναι να ξεφύγεις όσο είναι δυνατόν από το ερώτημα χιλιόμετρα.
Μπορεί να βρεις ένα με λίγα χιλιόμετρα που να έχει "θέματα", μπορεί να βρεις ένα με 150000χλμ και να είναι αστέρι (καλοσυντηρημένο μηχανικά και χωρίς σοβαρές επισκευές, ή και καθόλου επισκευές στο αμάξωμα)

Πρέπει να τα βλέπεις ένα-ένα. Αν έχεις έμπειρο μάτι και αυτί, έχει καλώς. Αν όχι πάρε μαζί σου κάποιο τεχνικό ή πάρτο και πήγαινέ το να το σηκώσουν και να το δούν να το ψάξουν και να το ακούσουν και να το μετρήσουν έμπειροι (δικοί σου) τεχνικοί και καλοί γνώστες του Μ3.

Αν είναι ελληνικής αντιπροσωπείας μπορείς να δεις το Book Service, χωρίς να σου εγγυάται κανείς 100% ότι είναι "έντιμο", τις περισσότερες φορές είναι.
Αν είναι εισαγωγής, άσε τα χιλιόμετρα και κοίταξε όλα τα άλλα. Μηχανική κατάσταση, αμάξωμα, εσωτερικές φθορές κλπ.

Αν έχεις κάποιο γνωστό στο δίκτυο της BMW μπορείς να τσεκάρεις ότι επισκευή έχει γίνει στο επίσημο ευρωπαϊκό δίκτυο της BMW μέσα σε λίγα λεπτά. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι θα δεις οτιδήποτε έχει συμβεί στο αυτοκίνητο, απλά είναι κάτι παραπάνω..

Όσα δει ένα έμπειρο μάτι δεν θα τα δεις ούτε μόνος σου, ούτε απο το Book Service, ούτε από τα χιλιόμετρα, ούτε από το δίκτυο.

Ψάξιμο ένα-ένα και σοβαρό έλεγχο λοιπόν (μαζί με όλα τα άλλα + την τιμή)

Monsta
06-10-10, 07:37
Κοίτα τούτο εδώ.

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/784152/


Το έχει παιδί από το φόρουμ και είναι Α Σ Τ Ε Ρ Ι. Πήγαινε να το δεις από κοντά και δε θα χάσεις το χρόνο σου.

Specialized
06-10-10, 08:47
Ευχαριστώ πολύ όλους για την τόσο άμεση ανταπόκριση!
Όλα όσα αναφέρεις κι εσύ συνονόματε NickE60 αλλά και paganis για τα χιλιόμετρα με βρίσκουν απόλυτα σύμφωνο.. Πουλούσα κι εγώ πριν λίγο καιρό αυτοκίντηο με 125.000 πραγματικά χιλιόμετρα που δεν είχε κιχ και η συντήρησή του ήταν παραπάνω από σχολαστική και πέρασα το ίδιο από την αντίπερα όχθη του πωλητή που γνωρίζει πόσο καλό είναι το αυτοκίνητό του αλλά αδικείται από το νούμερο...
Monsta το έχω δει στις αγγελίες και είναι μέσα σε αυτά που στόχευα να δω κι από κοντά...
Έχω μιλήσει και με το παλικάρι για αυτό:
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/954265/
αλλά δεν έχω κατορθώσει να πάω ακόμη...

Gregory_///M
06-10-10, 08:57
Όπως τα λέει ο Νίκος είναι τα πράγματα...Σημαντικό βέβαια είναι και αυτό που είπε ο Στράτος για τον αρ. πλαισίου...το γνήσιο είναι WBS!!
Πήγαινε να τα δεις και να τα ελέγξεις....Εξαρτάται όμως και το ποσό που προτίθεσαι να διαθέσεις!
Με το καλό να μπεις στο κλαμπ των ///Μ!

EVERGET
06-10-10, 09:32
Τι να κοιτάξεις οπωσδήποτε στο Μ3:

Τσέκαρε μέσω εξουσιοδοτημένου ΒΜW ότι έχει κάνει τις ανακλήσεις λόγω μετάλλων, εάν το αμάξι είναι κατασκευασμένο (όχι πρώτη κυκλοφορία) πριν από 5/2003.

Tσέκαρε το Vanos να είναι αθόρυβο και να μην έχει βγάλει τίποτα σφάλματα στο DME. Το κόστος αλλαγής block βαλβίδων Vanos είναι περί τα 700 ευρώ και περί τα 2,500 εάν λόγω κακής λίπανσης της κεφαλής θέλει αλλαγή όλο το Vanos, οπότε προσοχή.

Κάνε μία πλήρη διάγνωση της DME μέσω GT1 ώστε να δεις ανησυχία κυλίνδρων, τους πολλαπλασιαστές, τους λ, την κατάσταση του MAF. Ειδικά το τελευταίο εάν δεν έχει αλλαχτεί ποτέ είναι κάτι που ρίχνει αισθητά σε απόδοση τον S54 (κόστος 300 ευρώ).

Ζήτα να σου κάνουν έλεγχο του υποπλαισίου που εδράζεται το διαφορικό για τυχόν ρωγμές.

Δες ότι το smg (εάν επιλέξεις με το συγκεκριμένο κιβώτιο) δουλεύει σωστά χωρίς να ανάβει το λαμπάκι του κιβωτίου στον πίνακα ελέγχου.

Αυτά είναι τα βασικά που πρέπει να είναι οκ ώστε να μην έχεις ακριβά τρεχάματα. Καλή επιτυχία στο ψάξιμό σου και σου προτείνω να κοιτάς όσο πιο «μαμά» γίνεται αυτοκίνητα καθώς το m3 είναι ένα αμάξι που μόνο πολύ ποιοτικές συγκεκριμένες βελτιώσεις δεν επηρεάζουν τη λειτουργικότητά του.

Thomelef
06-10-10, 10:36
βασικά να πώ και εγώ την γνώμη μου.
τσέκαρε αριθμό πλαισίου για να δείς αν είναι μετατροπή ή γνήσιο.
χιλιόμετρα μην τα κοιτάς καν.
αν είναι μέχρι τα μέσα του 2003 ζήτα φουλ ιστορικό....
κούμπωμα στο gt1 και δές vanos, πολαπλασιαστές, maf, μονάδα smg
και συμπίεση κυλίνδρων.
για το πάτωμα, μην αγχώνεσαι και πολύ, γιατί και εγώ παθόν είμαι και
δεν τρέχει τπτ. μπορώ να πώ πως καλύτερα να είναι ραμένο σε καλό
μάστορα που έχει κάνει καλή δουλειά και να ξέρεις πως δεν θα σε
ξαναπασχολήσει το θέμα, παρά να έχεις την ανησυχία πως κάποια στιγμή,
μπορεί να γίνει στα δικά σου χέρια. άλωστε είναι ένα απο τα γνωστά
προβλήματα του αυτοκινήτου.
όσο για το διαφορικό, πρόσεξε να μην έχει μεγάλο κενό και αν με το καλό
το πάρεις, κάθε 40 χιλ χιλιόμετρα, άλλαζε του τις βαλβολίνες.
επίσεις, αν και η bmw προτείνει τις βαλβολίνες σαζμάν να μην τις αλλάζουμε
ποτέ, εγώ θα προτιμούσα το αυτοκίνητο να έχει αλάξει έστω και μια φορά στα
100 χιλ χιλιόμετρα.
τέλος κοίτα σινεμπλόκ και αναρτήσεις, γιατί και αυτά κοστίζουν. εγώ το ξεκίνησα
στην πλάκα και στο τέλος πόνεσα όταν τα άλαξα, μαζί με 2 ψαλίδια.
υγ. το Μ3 με τις αλκαντάρες λέγεται πως είναι απο τα πολύ καλά που πωλιούνται
αυτή τη στιγμή και το λένε άτομα που γνωρίζουν τον άνθρωπο προσωπικά.
δεν ξέρω τι έχεις βρεί, αλλά όταν 10-15 άτομα γνωρίζουν κάτι και το συνιστούν,
μια μικρή διαφορά πιστεύω πως αξίζει να την δώσεις σε αυτό το αμάξι, για να
έχεις το κεφάλι σου ήσυχο... μπορεί να πονέσεις και να στεναχωρεθείς πολύ αν
κάνεις πατάτα αγορά.

Specialized
06-10-10, 10:49
Ευχαριστώ πολύ για τις Εξαιρετικά χρήσιμες συμβουλές! Ήξερα ήδη πριν γράψω για σασί και μέταλα στα πρώτης γενιάς καθώς και για Vanos. Τώρα έμαθα και κάτι παραπάνω...

deepBLUE
06-10-10, 10:49
Το βασικοτερο ειναι πως αν βρεις καποιο που θα σου αρεσει περισσοτερο να το πας σε καποιο εξουσιοδοτημενο η εξειδικευμενο καταστημα της BMW και να το ψαξουν το αμαξι πολυ καλα !!!
Αυτοι θα δουν πραγματα που ο καθενας μας ισως και να μη μπορει.
Αν ο μαντρας δε δεχτει το αμαξι να παει για ελεγχο οπου εσυ θες τοτε αστο..κατι θα βρωμαει.
Αν δεν εχεις καποιο δικο σου εχουμε επαγγελματιες που εχουν ποστραρει προσφορες για τα μελη του φορουμ μας μπορεις να πας σε καποιον απο αυτους.
Αν θες περεταιρω βοηθεια στειλε μου πμ.

TSAF
06-10-10, 11:06
Κοίτα τούτο εδώ.

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/784152/


Το έχει παιδί από το φόρουμ και είναι Α Σ Τ Ε Ρ Ι. Πήγαινε να το δεις από κοντά και δε θα χάσεις το χρόνο σου.

Του Γιαννη, Φοβερο αυτοκινητο και ιδιωκτητης με αποψη για το ολο θεμα.

pilot
07-10-10, 09:59
θα συμφωνησω και εγω με τον Θωμα..οσο για τα δυο αυτα αυτοκινητα που σου προτειναν τα παιδια πηγαινε να τα δεις και μην δεις τιποτε αλλο! τ'αμαξια ειναι αστερια.thumb

Vasilis
07-10-10, 10:10
με την σειρα μου...μιας κ δεν ειμαι γνωστης των Μ (αν κ τα λατρευω)...σου ευχομαι καλη διαμονη κ καλα ποσταρισματα!:viannen_01:


Ευχομαι να χεις καλη τυχη κ στην αναζητηση του νεου σου αυτοκινητου!:thumbsup:

mitsos_chania
07-10-10, 10:14
Eγω στη θεση σου θα επαιρνα ενα με καθαρο σασι γυρω στα 20χιλιαρικα.Τα υπολοιπα 10 που μενουν θα τα κραταγα για ζημιες.Ετσι κι αλλιως και ενα Μ3 που ειναι καλα συντηρημενο και κανει 30 εχει πιθανοτητες να βγαλει βλαβες,λιγοτερες αλλα εχει.Για φαντασου να δωσεις 30χιλιαρικα να παρεις ενα χαρτι μιτριο και μετα απο καμια βδομαδα να σου βγαλει καμια αντλια σμγ:wink:

pilot
07-10-10, 10:26
Eγω στη θεση σου θα επαιρνα ενα με καθαρο σασι γυρω στα 20χιλιαρικα.Τα υπολοιπα 10 που μενουν θα τα κραταγα για ζημιες.Ετσι κι αλλιως και ενα Μ3 που ειναι καλα συντηρημενο και κανει 30 εχει πιθανοτητες να βγαλει βλαβες,λιγοτερες αλλα εχει.Για φαντασου να δωσεις 30χιλιαρικα να παρεις ενα χαρτι μιτριο και μετα απο καμια βδομαδα να σου βγαλει καμια αντλια σμγ:wink:

συγνωμη φιλε μου αλλα αν παιζουμε με τα αν και τα οποτε καλυτερα να μην παρει ποτε Μ3 ο φιλος..

Christos 330
07-10-10, 10:31
Τα 2 Μ3 που σου εδειξαν τα παιδια ειναι πολυ καλα ειναι παιδια μεσα απο εμας και

δυσκολα να εχεις θεμα . . .

Δε το πρωτο του Γιαννη τι να πω ; ; ; αψογο απο ολες τις πλευρες ισως και το ποιο

καθαρο μεταχειρο Μ3 . . .

Πανε ριξε μια ματια παντως και στα δυο και δν θα χασεις . . .

mitsos_chania
07-10-10, 10:36
συγνωμη φιλε μου αλλα αν παιζουμε με τα αν και τα οποτε καλυτερα να μην παρει ποτε Μ3 ο φιλος..

Μα δεν εγραψα εγω πουθενα "αν":original:

pilot
07-10-10, 10:50
Μα δεν εγραψα εγω πουθενα "αν":original:

μα το ''μετα απο μια βδομαδα να βγαλει αντλια'' ειναι ''αν''..ειναι σιγουρο οτι θα βγαλει δηλ??

Specialized
08-10-10, 16:43
Τα 2 Μ3 που σου εδειξαν τα παιδια ειναι πολυ καλα ειναι παιδια μεσα απο εμας και

δυσκολα να εχεις θεμα . . .

Δε το πρωτο του Γιαννη τι να πω ; ; ; αψογο απο ολες τις πλευρες ισως και το ποιο

καθαρο μεταχειρο Μ3 . . .

Πανε ριξε μια ματια παντως και στα δυο και δν θα χασεις . . .

Σε ευχαριστώ κι εσένα Χρήστο! Το μόνο μου (σημαντικό) ζήτημα είναι ότι το "όριο" μου το οικονομικό είναι κάτω από των 2 παιδιών καθότι κυμαίνονται από 28-30 κι εγώ ξεκίνησα να κοιτάζω με ταβάνι στα 25-26...
Μίλησα σήμερα με τον Γιάννη (ευγενέστατος) και μπορεί να τον δω αύριο.

Thomelef
08-10-10, 16:53
Σε ευχαριστώ κι εσένα Χρήστο! Το μόνο μου (σημαντικό) ζήτημα είναι ότι το "όριο" μου το οικονομικό είναι κάτω από των 2 παιδιών καθότι κυμαίνονται από 28-30 κι εγώ ξεκίνησα να κοιτάζω με ταβάνι στα 25-26...
Μίλησα σήμερα με τον Γιάννη (ευγενέστατος) και μπορεί να τον δω αύριο.

ίσως τελικά το ταβάνι σου να είναι τα 28 - 30.
σου εύχομαι να βρείς την καλύτερη ευκαιρεία για τα
μέτρα σου. στα λεφτά που κειμένεται όμως το συγκεκριμένο
αυτοκίνητο να ξέρεις πως 3 -4 χιλιάρικα δεν είναι διαφορά και
ειδικά στην τιμή που πλέον πωλείτε. γνώμη μου να πάρεις ένα
σίγουρο όχημα. άλωστε δεν είναι καθόοοοοοοοολου δύσκολο να
ξεφύγεις ακόμα και πάνω απο τα 30 + με μια πατάτα αγορά.
ίσως να περίμενες λίγο ακόμα να μαζέψεις και κάτι παραπάνω???

Specialized
23-10-10, 23:35
Ήθελα να γράψω τα ευχαριστα και νωρίτερα αλλά δεν πρόλαβα. Από την Δευτέρα είμαι (χάρη στον Βαγγέλη) ευτυχής (νεός) κάτοχος της Ματ Γκρί 46άρας κούκλας! Δεν κλείσαμε μια εβδομάδα μαζί και την έχω ΛΑΤΡΕΨΕΙ. Είχατε απόλυτο δίκιο για την κατάσταση του αυτοκιντήου και ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολύ και πάλι όσους με παροτρύνατε.. Δεν θα ξεχάσουμε από κοινού κι εγώ κι ο φίλος πλέον GEO πως μας κοίταζαν οι μηχανικοί μου και ο ψαγμένος ηλεκτρολόγος όταν διαπίστωσαν την εξαιρετική κατάσταση του αυτοκινήτου και τα πραγματικά χιλιόμετρα! Είπαν πολύ χαρακτηριστκά ότι δεν έχουν δει άλλο 46άρι σε τέτοια κατάσταση. Μπράβο ρε Βαγγέλη:thumbsup: Να είσαι σίγουρος ότι έτσι θα μείνει με τον "κάλο" που έχω κι εγώ στην συντήρηση των αυτοκινήτων μου για να το βλέπεις κι εσύ και να το χαίρεσαι που πήγε σε καλά χέρια thumb

Stamatis
23-10-10, 23:57
Αντε, καλορίζικο και καλά χιλιόμετρα.

Μπράβο.

pilot
23-10-10, 23:58
μπράβο φίλε μου για την επιλογή σου..εύχομαι αμέτρητα και απροβλημάτιστα χλμ με τον νέο σου έρωτα(άλλο πράμα έτσι??)

Thomelef
24-10-10, 07:03
Ήθελα να γράψω τα ευχαριστα και νωρίτερα αλλά δεν πρόλαβα. Από την Δευτέρα είμαι (χάρη στον Βαγγέλη) ευτυχής (νεός) κάτοχος της Ματ Γκρί 46άρας κούκλας! Δεν κλείσαμε μια εβδομάδα μαζί και την έχω ΛΑΤΡΕΨΕΙ. Είχατε απόλυτο δίκιο για την κατάσταση του αυτοκιντήου και ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολύ και πάλι όσους με παροτρύνατε.. Δεν θα ξεχάσουμε από κοινού κι εγώ κι ο φίλος πλέον GEO πως μας κοίταζαν οι μηχανικοί μου και ο ψαγμένος ηλεκτρολόγος όταν διαπίστωσαν την εξαιρετική κατάσταση του αυτοκινήτου και τα πραγματικά χιλιόμετρα! Είπαν πολύ χαρακτηριστκά ότι δεν έχουν δει άλλο 46άρι σε τέτοια κατάσταση. Μπράβο ρε Βαγγέλη:thumbsup: Να είσαι σίγουρος ότι έτσι θα μείνει με τον "κάλο" που έχω κι εγώ στην συντήρηση των αυτοκινήτων μου για να το βλέπεις κι εσύ και να το χαίρεσαι που πήγε σε καλά χέρια thumb

καλορίζικο και καλοτάξιδο φίλε...
επίσεις μπράβο για την επιλογή και το γεγονός που
έκανες σωστή και ώριμη αγορά, όσον αφορά το
αυτοκίνητο...θυσιάζουμε κάτι παραπάνω, για να έχουμε
το κεφάλι μας ύσηχο...

GEO
24-10-10, 08:21
Ήθελα να γράψω τα ευχαριστα και νωρίτερα αλλά δεν πρόλαβα. Από την Δευτέρα είμαι (χάρη στον Βαγγέλη) ευτυχής (νεός) κάτοχος της Ματ Γκρί 46άρας κούκλας! Δεν κλείσαμε μια εβδομάδα μαζί και την έχω ΛΑΤΡΕΨΕΙ. Είχατε απόλυτο δίκιο για την κατάσταση του αυτοκιντήου και ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολύ και πάλι όσους με παροτρύνατε.. Δεν θα ξεχάσουμε από κοινού κι εγώ κι ο φίλος πλέον GEO πως μας κοίταζαν οι μηχανικοί μου και ο ψαγμένος ηλεκτρολόγος όταν διαπίστωσαν την εξαιρετική κατάσταση του αυτοκινήτου και τα πραγματικά χιλιόμετρα! Είπαν πολύ χαρακτηριστκά ότι δεν έχουν δει άλλο 46άρι σε τέτοια κατάσταση. Μπράβο ρε Βαγγέλη:thumbsup: Να είσαι σίγουρος ότι έτσι θα μείνει με τον "κάλο" που έχω κι εγώ στην συντήρηση των αυτοκινήτων μου για να το βλέπεις κι εσύ και να το χαίρεσαι που πήγε σε καλά χέρια thumb

να εισαι καλα νικο και σου ευχομαι να το χαρεις και να το προσεχεις οπως το προσεχα εγω. η αληθεια ειναι οτι μου εχει λειψει πολυ:original:

gnx
24-10-10, 09:01
Καλορίζικο! Να το χαρείς με υγεία.


Sent from my iPhone using Tapatalk

zaharias
24-10-10, 10:08
Χωρις να ξερω το Βαγγελη προσωπικα, βλεποντας για πρωτη φορα την αγγελια του και τα πρωτα σχολια των φιλων καταλαβα οτι προκειται για "μιζερο" ανθρωπο.. :D (χωρια που μου τρεχανε τα σαλια για το Μ3!)
Το αμαξι ειναι πολυ ομορφο!!
Να εισαι καλα και να το χαιρεσαι Specialized!!:thumbsup::original:thumb

Monsta
24-10-10, 14:34
Να που ακόμα υπάρχει αγορά για καλο-συντηρημένα αυτοκίνητα.

Εύχομαι να το χαρείς και πάνω απ όλα να το προσέχεις και να το σέβεσαι (το κτήνος).

Καλορίζικο και καλά χιλιόμετρα.

chief
24-10-10, 14:54
Το πρώην πλέον Μ3 του Βαγγελη δεν ειναι μονο καλο αλλα και πολυ γρηγορο:original:
Παντος καλορίζικο στον φίλο. Εκανε σουπερ επιλογή.

fanisk
24-10-10, 20:09
Καλοταξιδο και πολλα, καλα, γρηγορα και ασφαλη χιλιομετρα Specialized thumb

Specialized
25-10-10, 09:11
Ευχαριστώ και πάλι όλους :original:
Έχει όντως δύναμη η άτιμη...
Πότε και που βρίσκεστε εβδομαδιαία για να τα πούμε κι από κοντά?

Monsta
25-10-10, 09:16
Παρακολούθα το φόρουμ. Οι συναντήσεις φαίνονται και στο ημερολόγιο στη 1η σελίδα δεξιά. :)

Gregory_///M
25-10-10, 09:20
Καλορίζικο, να το χαρείς και να το προσέχεις!!! Πραγματικά πολύ όμορφο από τις φωτό που είχα δει! Άντε να τα πούμε κ σε καμιά πανελλήνια συνάντηση!