PDA

Επιστροφή στο Forum : παλι τους εφτιαξα...!!!!!



konstantinaM3
30-09-10, 15:47
https://www.youtube.com/watch?v=f-IJ1jfYXbk



https://www.youtube.com/watch?v=xUKCF3e2Ztk

zannis
30-09-10, 15:52
https://www.youtube.com/watch?v=f-IJ1jfYXbk


https://www.youtube.com/watch?v=xUKCF3e2Ztk

:original: Kαλα ξηγηθηκες εβγε !!!!!

gnx
30-09-10, 15:52
Και εμας μαζι!

Harisp
30-09-10, 16:01
Το να κάνεις donut σε διασταύρωση δημόσιου δρόμου, με όλα τα καγκούρια μαζεμένα σε ακτίνα 2 μέτρων, που αν κάνεις ένα μικρό λάθος μπορεί να πέσεις στην ανθρωπομπαριέρα, συγνώμη αλλά δεν το θεωρώ συνετό...

drum
30-09-10, 16:13
Kvnstantina? καλα... μιλαμε με "εφτιαξες" σου λεω...
δωσεεεεεεεεεεεε

konstantinaM3
30-09-10, 16:19
Το να κάνεις donut σε διασταύρωση δημόσιου δρόμου, με όλα τα καγκούρια μαζεμένα σε ακτίνα 2 μέτρων, που αν κάνεις ένα μικρό λάθος μπορεί να πέσεις στην ανθρωπομπαριέρα, συγνώμη αλλά δεν το θεωρώ συνετό...

απο την μια εχεις δικιο οτι ειναι πολυ επικυνδινο για τους αλλους....αλλα δεν γινεται συνεχεια αυτο...μια φορα το εκανα κ δεν νομιζω να ξαναγινει....απλα φωναζαν ολοι....:P:P:P:P:P

stratos
30-09-10, 16:28
Ρε τι εχασα εχτες το βράδυ γμτ...

Harisp
30-09-10, 16:30
απο την μια εχεις δικιο οτι ειναι πολυ επικυνδινο για τους αλλους....αλλα δεν γινεται συνεχεια αυτο...μια φορα το εκανα κ δεν νομιζω να ξαναγινει....απλα φωναζαν ολοι....:P:P:P:P:P

Απλά να ξέρεις ότι είναι καγκούρια που διψάνε για ''αίμα''.
Αν κάτι κακό συμβεί, θα είναι οι πρώτοι που από εκεί που σε αποθεώνουν, μετά θα γελάνε και θα λένε ότι είσαι κουλάδι και άλλα τετοια.

konstantinaM3
30-09-10, 16:32
Απλά να ξέρεις ότι είναι καγκούρια που διψάνε για ''αίμα''.
Αν κάτι κακό συμβεί, θα είναι οι πρώτοι που από εκεί που σε αποθεώνουν, μετά θα γελάνε και θα λένε ότι είσαι κουλάδι και άλλα τετοια.

ναι το καταλαβαινω αυτο που λες.....αλλα ας μην βαζουμε αλλο κακο στο νου μας!!!απλα να προσεχουμε οσο πιο πολυ μπορουμε!

paganis
30-09-10, 16:57
γεια σου κωνσταντινα με το πριονι σου! ωραιες οι βολτες , αν και λιγακι επικυνδινα, οχι μπας και κτυπησεις κανεναν( δεν σου φευγει εσενα)...αλλα επειδη αστυνομοκρατειται η περιοχη τα βραδυα!

aristent
30-09-10, 17:16
Το 'χεις!!!!!:thumbsup:
Τι εγινε τελικα με το 328?περασε καθολου μπροστα?

Thomelef
30-09-10, 17:26
πάντως το 328 καλά στάθηκε πιστεύω...
ξέρει κανείς τι φορούσε??? όχι τπτ άλλο, απλά σαν πρώην ιδιοκτήτης 325
με τρώει η περιέργεια. πολύ καλά στάθηκε δίπλα απο το Μ3...

halkida116mpack
30-09-10, 17:32
προσεχε μην πεσει διπλα σου καμια φορα κανα 850τσε εσ αι και μετα δεν εχεις προσωπο να ξαναγραψεις εδω:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Χρίστος
30-09-10, 17:48
προσεχε μην πεσει διπλα σου καμια φορα κανα 850τσε εσ αι και μετα δεν εχεις προσωπο να ξαναγραψεις εδω:th_Laie_67-1::hystericalbs1:
:th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Thomelef
30-09-10, 17:51
τα 850 δεν τα πετυχαίνεις σε τέτοια μέρη...
αυτές τιςμέρες μόνο οι φορτηγατζήδες που κάνουν απεργεία
έχουν την τιμή να το βλέπουν κάθε μέρα πάνω κάτω που
κυνηγιέται στις εθνικές.

z3 2.2
30-09-10, 18:43
Κωσταντινα εισαι μουρλοκομειο!!!
Γεια σου ρε κοριτσαρα!!!

Monsta
30-09-10, 20:29
πάντως το 328 καλά στάθηκε πιστεύω...
ξέρει κανείς τι φορούσε??? όχι τπτ άλλο, απλά σαν πρώην ιδιοκτήτης 325
με τρώει η περιέργεια. πολύ καλά στάθηκε δίπλα απο το Μ3...

Από 1ες τι να καταλάβεις ρε συ ?

Πάντως καμία σχέση το 25άρι με το 28άρι Θωμά. Είχα και γω και μόλις οδήγησα το 2.8 είχα μείνει λίγο :shok:

ΥΓ: Κωνσταντίνα είσαι ΔΥΝΑΜΗ λέμε !!!

spar@
30-09-10, 21:47
ειναι ωραια στο ριμπας μαζευει λαο, κατεβαινω και γω που και που με το glxακι μου και κανω κανα burn out! μπραβο κωσταντινα εισαι καλο τιμονι, να βαλεις launch control στο μ3 να ξεκινας ταπα!το 328 παιδια ειναι βελτιωμενο!

chief
30-09-10, 21:57
Κωνσταντινα, αυτα δεν τα εκανες στην Κεφαλονια.:thumbsup:
Μηπως φοβηθηκες το Χιουντάι μου?

5555
30-09-10, 23:12
Κωνσταντινα, αυτα δεν τα εκανες στην Κεφαλονια.:thumbsup:
Μηπως φοβηθηκες το Χιουντάι μου?

το ποιοοοοοοοοοοοο

Κωνσταντινα τους ξεσηκωσες μπραβο.....ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ

Akis 330Ci
01-10-10, 00:16
Xτες εγινε μεγαλος χαμος στο Ribas..Πολλες κοντρες, αρκετα δυνατα bmw,και λαοθαλασσα...!


Το 'χεις!!!!!:thumbsup:
Τι εγινε τελικα με το 328?περασε καθολου μπροστα?


πάντως το 328 καλά στάθηκε πιστεύω...
ξέρει κανείς τι φορούσε??? όχι τπτ άλλο, απλά σαν πρώην ιδιοκτήτης 325
με τρώει η περιέργεια. πολύ καλά στάθηκε δίπλα απο το Μ3...


ειναι ωραια στο ριμπας μαζευει λαο, κατεβαινω και γω που και που με το glxακι μου και κανω κανα burn out! μπραβο κωσταντινα εισαι καλο τιμονι, να βαλεις launch control στο μ3 να ξεκινας ταπα!το 328 παιδια ειναι βελτιωμενο!

Οσον αφορα το 328,το παληκαρι που το εχει προφασιζεται οτι ειναι μονο ΦΠΕ, αλλα και κατι αλλα ''ψιλα'' κρυβονται στο ακουσμα του...:whistle:
Στο πρωτο ανοιγμα προηγηθηκε αυτος στα πρωτα μετρα(βλεπετε οτι ξεκιναει νωριτερα τσουλωντας κιολας), τον μαζεψε μετα η κωνσταντινα και του την 'εσκασε' λιγο..! Γινανε αλλα 2 ανοιγματα αλλα λογω κακης εκκινησης της Κωνσταντινας εφυγε αυτος μπροστα..

konstantinaM3
01-10-10, 00:49
να στε καλα παιδια!!!το 328 του φιλου ειναι με προγραμμα φιλτρο εξατμιση κ ως γνωστον τα 328 δουλευουν καλυτερα χαμηλα απο τα Μ3!αμα κανω λαθος διορθωστεμε συν οτι δεν εχω κ δισκο πλατο......

konstantinaM3
01-10-10, 06:42
γεια σου κωνσταντινα με το πριονι σου! ωραιες οι βολτες , αν και λιγακι επικυνδινα, οχι μπας και κτυπησεις κανεναν( δεν σου φευγει εσενα)...αλλα επειδη αστυνομοκρατειται η περιοχη τα βραδυα!

αν δεν παω καμια μερα φυλακη αχχαχαχαχαχα να ερχεστε να με βλεπετε ε χαχαχαχαχαχα

konstantinaM3
01-10-10, 06:43
Κωνσταντινα, αυτα δεν τα εκανες στην Κεφαλονια.:thumbsup:
Μηπως φοβηθηκες το Χιουντάι μου?

χαχαχααχ λες ε????χαχαχααχχα εκει με ξερουν ολοι κ ετσι κ κανω μ@λακια ηρθαν σπιτι κατευθιαν!!!!χαχαχααχ δεν συμφερει!!!!

Monsta
01-10-10, 07:15
Και βέβαια φαντάζομαι ο σύζυγος ήταν σπίτι και κοιμότανε, σωστά ?

Χρίστος
01-10-10, 08:20
κοιμαται σπιτι του κωστα!
δεν ανχωνεται πια η κωσταντινα!

gnx
01-10-10, 08:24
χαχαχααχ λες ε????χαχαχααχχα εκει με ξερουν ολοι κ ετσι κ κανω μ@λακια ηρθαν σπιτι κατευθιαν!!!!χαχαχααχ δεν συμφερει!!!!

Δε μας λες ρε Κωνσταντινα; Τον αντρα σου το τραβολογας μαζι σου σ'ολα αυτά;

GEORGE316
01-10-10, 10:03
αν δεν παω καμια μερα φυλακη αχχαχαχαχαχα να ερχεστε να με βλεπετε ε χαχαχαχαχαχα

πανε εσυ και μη σε νοιαζει!!!θα ερχομαστε!!!α δωσε χαιρεστισματα στην Αννυ

Monsta
01-10-10, 13:30
Δε μας λες ρε Κωνσταντινα; Τον αντρα σου το τραβολογας μαζι σου σ'ολα αυτά;

Όχι ρε αφού το χει πει η κοπέλα, ότι τον παρατάει σπίτι και βγαίνει μόνη της για κόντρες. Αυτές είναι γυναίκες :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

konstantinaM3
01-10-10, 14:49
ειμαι ελευθερη ποια δεν εχω αντρα!!!!ειμαι ελευθερη κ ωραια!!!!!!!!!!!!!!!!!γιαυτο κανω οτι γουσταρω!!!!!:):)

konstantinaM3
01-10-10, 14:51
κοιμαται σπιτι του κωστα!
δεν ανχωνεται πια η κωσταντινα!

καλα τα λες χρηστο τον εστειλα σπιτι του να κοιμαται μαζι με την μανα του αγκαλια!!!!

patriNOS
01-10-10, 15:04
απο την μια εχεις δικιο οτι ειναι πολυ επικυνδινο για τους αλλους....αλλα δεν γινεται συνεχεια αυτο...μια φορα το εκανα κ δεν νομιζω να ξαναγινει....απλα φωναζαν ολοι....:P:P:P:P:P

ντινα να σε ρωτησω κατι? ποσες κόκκινες σου εριξαν για αυτο το βιντεο μεσα στο φορουμ??θελω να μου πεις τις ανωνυμες και μετα θα σου εξηγησω και τον λογο που ρωταω.. αυτες που εχουν ώρα μεχρι τωρα που ποσταρα.

υ.γ δεν ειμαι αντιθετος σε αυτο που εκανες απλα δεν θα το εκανα σε τοσο κοσμο οχι για να μην χτυπησω κάποιον αλλα γιατι δεν γουσταρω να δινω καρτα το αμαξι μου μπροστα σε κοσμο.. δεν θεωρω οτι εκανες κατι επικινδυνο απο την στιγμη που το εχεις κανει πολλες φορες χωρις κοσμο και ξερεις οτι εχεις τον ελεγχο του αμαξιου οσο πρεπει..

konstantinaM3
01-10-10, 15:10
φιλε δεν με ενδιαφερουν οι κοκκινες καρτες.....οποιος το γουσταρει το γουσταρει αυτο που εκανα.....οποιος δεν το γουσταρει δικια του αποψη...ο καθενας εχει την δικια του αποψη!εμενα μαρεσε κ το εκανα τελος!

patriNOS
01-10-10, 15:18
φιλε δεν με ενδιαφερουν οι κοκκινες καρτες.....οποιος το γουσταρει το γουσταρει αυτο που εκανα.....οποιος δεν το γουσταρει δικια του αποψη...ο καθενας εχει την δικια του αποψη!εμενα μαρεσε κ το εκανα τελος!

εγω μαζι σου ειμαι απλα απαντα μου θελω να πιστοποιησω κατι...

konstantinaM3
01-10-10, 15:25
δεν ασχολουμε με αυτο το θεμα σου λεω.....εσυ δεν βλεπεις?

patriNOS
01-10-10, 15:29
δεν ασχολουμε με αυτο το θεμα σου λεω.....εσυ δεν βλεπεις?

ναι βλεπω. παλια ειχα ενα προβλημα με τα ματια αλλα έβαλα φακους και γυαλια και τωρα ειμαι κομπλε..χαχαχαχα.

δεν μπορω να δω εγω τις καρτες σου. τελος παντων. δεν πειραζει αφου δεν θελεις να συνεργαστεις. ελπιζω να σε πετυχω καποια στιγμη καπου στο ριμπας να τα πουμε απο κοντα.αν δεν ειμαι με το αμαξι της γυναικας και ειμαι με το bmw μπορει να κανουμε και να donut δυδιμο..

konstantinaM3
01-10-10, 15:34
αντε μπραβο τετοια θελω να ακουω οχι για κοκκινες καρτες κ τετοια......αυτα ειναι για τους ποδοσφαιριστες.....αχχαχαχα αχαχαχα να ερθεις να τα πουμε δεν εχω κανενα προβλημα!:)κ να ανοιξουμε αμα θες ουτε εκει εχω προβλημα :P :P :P :P

gnx
01-10-10, 15:38
καλα τα λες χρηστο τον εστειλα σπιτι του να κοιμαται μαζι με την μανα του αγκαλια!!!!

Καλά, πέρυσι δεν τον ειχες παει με παντιλίκια στην εκκλησία;

patriNOS
01-10-10, 15:42
αντε μπραβο τετοια θελω να ακουω οχι για κοκκινες καρτες κ τετοια......αυτα ειναι για τους ποδοσφαιριστες.....αχχαχαχα αχαχαχα να ερθεις να τα πουμε δεν εχω κανενα προβλημα!:)κ να ανοιξουμε αμα θες ουτε εκει εχω προβλημα :P :P :P :P

για πατημα θα δειξει.. δεν παταω μπροστα σε κοσμο και αυτη την στιγμη εχω και ενα θεματακι γιατι εσπασα την τουρμπινα και δεν ξερω κατα ποσο θα το ξαναζοριζω το αμαξι χωρις λογο όσο τα οικονομικα δεν το επιτρεπουν τοσο...

Χρίστος
01-10-10, 15:44
Καλά, πέρυσι δεν τον ειχες παει με παντιλίκια στην εκκλησία;

https://www.youtube.com/watch?v=yfhQ8hfRmm8

:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

konstantinaM3
01-10-10, 15:59
Καλά, πέρυσι δεν τον ειχες παει με παντιλίκια στην εκκλησία;

οχι περυσι πριν 5 μηνες σχεδον τον πηγα.....αλλα τον ξαναστειλα πεσκεσι στην μανα του...αποδειχτηκε μ@@@ς μεγαλος!!!δεν πειραζει η ζωη ειναι ωραια κ χωρις αυτον!!:) η ζωη συνεχιζεται!!!!!!!!!

Apostolos
01-10-10, 16:50
https://www.youtube.com/watch?v=f-IJ1jfYXbk

Πωπω βρε θεοπάλαβη Ντίνα:shok::shok: Ωραίο το θέαμα αλλά όχι βρε παιδάκι μου σε δημόσιους δρόμους έτσι προκλητικά. Κακό κορίτσι θα σε ραπίσω:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: Άντε για κανόνισε για εκείνο το μέρος στο Κορωπί μπας και μάθουμε και εμείς που είναι ώστε να κάνουμε λίγη ασφαλή πρακτική εξάσκηση :whistle::whistle:

Κωνσταντίνος
01-10-10, 17:59
ελπιζω να σε πετυχω καποια στιγμη καπου στο ριμπας να τα πουμε απο κοντα.αν δεν ειμαι με το αμαξι της γυναικας και ειμαι με το bmw μπορει να κανουμε και να donut δυδιμο..


αντε μπραβο τετοια θελω να ακουω οχι για κοκκινες καρτες κ τετοια......αυτα ειναι για τους ποδοσφαιριστες.....αχχαχαχα αχαχαχα να ερθεις να τα πουμε δεν εχω κανενα προβλημα!:)κ να ανοιξουμε αμα θες ουτε εκει εχω προβλημα :P :P :P :P

Συνονόματη οφείλω να σε προειδοποιήσω.
Ο patriNOS είναι ένας παλιοδιεστραμένος.
Και όταν εννοεί να κάνετε ντόνατς αυτός, εσύ και η γυναίκα του δεν εννοεί με τα αυτοκίνητα.
Το νού σου λοιπόν:whistle:

gnx
01-10-10, 18:36
οχι περυσι πριν 5 μηνες σχεδον τον πηγα.....αλλα τον ξαναστειλα πεσκεσι στην μανα του...αποδειχτηκε μ@@@ς μεγαλος!!!δεν πειραζει η ζωη ειναι ωραια κ χωρις αυτον!!:) η ζωη συνεχιζεται!!!!!!!!!

Νομιζω οτι συντομα θα αποκτήσεις cult status στο forum

Tι απλά bmw enthusiast? Σταμάτη σκεψου κατι ωραιο περιγραφικό να τη βαφτίσεις

Monsta
01-10-10, 20:48
....αλλα τον ξαναστειλα πεσκεσι στην μανα του...αποδειχτηκε μ@@@ς μεγαλος!!!



:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Μπράβο ρε Κωνσταντίνα !!! Καλά που το κατάλαβες νωρίς και δε προχώρησες.

Τον επόμενο τον κάνεις ...test drive.

Toν δοκιμάζεις πρώτα στις σβούρες, αν τυχόν και ζαλιστεί έστω και στο ελάχιστο, του ανοίγεις τη πόρτα με το δεξί σου χέρι και τον αδειάζεις κάπως έτσι.......https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=4297&highlight=drift+fail

thumb

konstantinaM3
02-10-10, 00:53
Συνονόματη οφείλω να σε προειδοποιήσω.
Ο patriNOS είναι ένας παλιοδιεστραμένος.
Και όταν εννοεί να κάνετε ντόνατς αυτός, εσύ και η γυναίκα του δεν εννοεί με τα αυτοκίνητα.
Το νού σου λοιπόν:whistle:

ωχ!!!εσυ κατι ξερεις....για πες......χαχαχαχα:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

patriNOS
02-10-10, 13:36
ωχ!!!εσυ κατι ξερεις....για πες......χαχαχαχα:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

αν ενδιαφερεσαι μπορω να σου πω εγω.... χαχαχαχαχα