PDA

Επιστροφή στο Forum : CARBON IQ



Z4 DCT
11-09-10, 17:23
Κωστα κοιτα τι βρηκα .......ενα iq με καρμπον οπως το φανταζομαι.....
Ειμαι λιγι ακομα σε σκεψη για ο αν του παει και στο καπο, η μονο καθρεπτες και οροφη

Ακουω γνωμες

Stamatis
11-09-10, 17:27
Οροφη καθρεφτες.
Ως εκει.

bill_m3
11-09-10, 17:29
:sm-angry05::sm-angry05::pc1::pc1:
https://www.clicksmilies.com/s1106/sauer/angry-smiley-046.gif

Χρίστος
11-09-10, 17:30
και βασεις των καθρεπτων.

Stathis
11-09-10, 17:32
φτιαξτο! τουμπανο!

scania124
11-09-10, 17:40
ολο παπαριες αυτο το παιδι!!!!!!!!!

Z4 DCT
11-09-10, 17:42
ολο παπαριες αυτο το παιδι!!!!!!!!!

ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΠΕΣ ΡΕ!!!!!!!!!

Z4 DCT
11-09-10, 17:43
Και γω για οροφη καθρεπτες σκεφτομαι.......

aristent
11-09-10, 17:45
Και γω για οροφη καθρεπτες σκεφτομαι.......

+1thumb

panos90
11-09-10, 17:55
παραπαει στο καπο ρε σεις. ( αν μπορει να το πει καποιος καπο αυτο το πραματακι :p )

γι αυτο και ψηφισα να μην γινει.

μονο φιμε θα του εβαζα (οχι το καγκουρικο που γινεται σαν πλαστικο το τζαμι) για να κανει αντιθεση με το ασπρο.

scania124
11-09-10, 18:21
ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΠΕΣ ΡΕ!!!!!!!!!

εγω δεν θα το εκανα....

αλλα αφου σε τρωει ο κωλος σου.....θα εκανα μονο τον ουρανο....


αν κανεις το καπο ερχομενος ο αλλος απο μακρια θα το βλεπει και θα λεει...ο παπαρας αλλαξε καπο και δεν ειχε λεφτα να το βαψει!!!!!!!

stratos
11-09-10, 19:04
Γιαννη να γίνει. Πολύ ωραίο

bill_m3
11-09-10, 19:06
να γινει 1 7,69%
να μη γινει 2 15,38%
ολο παπαριες αυτο το παιδι!!!!!!!!! 10 76,92%

Δεν έχω να πω τίποτα άλλο!! :whistle: :whistle: :whistle:

Z4 DCT
11-09-10, 19:09
Καπο και καθρεπτες.....Κωστα...για πες.....

Z4 DCT
11-09-10, 19:15
Καπο και καθρεπτες.....Κωστα...για πες.....

Nα και το λινκ....κατεβητε μεχρι χαμηλα στην σελιδα εχει κανει και αλλα αυτος


https://www.toyotaownersclub.com/forums/index.php?showtopic=114729&pid=1041002

Kostas_1
11-09-10, 19:17
Καντο

mitsos_chania
11-09-10, 19:20
Εγώ λέω ολόκληρο Γιαννη.

Z4 DCT
11-09-10, 19:22
Εγώ λέω ολόκληρο Γιαννη.

Aυτο Μητσο δεν γινεται, το αμαξι εχει χρηση για πολη και σιγουρα ολο και καποιος θα ακουμπαει στους προφυλακτηρες οποτε.........

Stathis
11-09-10, 19:26
προς το παρον τους περισσοτερους ψηφους συγκεντρωνει η Νο3 επιλογη... :hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

Konstantinos E60
11-09-10, 19:31
Να γίνει οροφή και καθρέφτες !!!

P.S Μαζεψε όμως όλες τις παντόφλες της γυναίκας σου στο σπίτι γιατί
όλο και κάποια θα βρει να σου κοπανήσει την κεφάλα....:th_Laie_67-1:

Z4 DCT
11-09-10, 19:35
Να γίνει οροφή και καθρέφτες !!!

P.S Μαζεψε όμως όλες τις παντόφλες της γυναίκας σου στο σπίτι γιατί
όλο και κάποια θα βρει να σου κοπανήσει την κεφάλα....:th_Laie_67-1:

Πρεπει οπωσδηποτε να γινει σε μια μερα....πρωι σαββατου που θα παω για καφε, αλλιωε δεν υπαρχει περιπτωση θα με καθαρισει!!!!!:whistle:
Και μετα αντε να βαλω τα ζαντακια και την αξατμισουλα την διμπουκη που θα του φτιαξω ........:hystericalbs1:

Driver M
11-09-10, 19:36
Aφού δεν το κάνεις ολόκληρο κάρμπον, τότε ψηφίζω κι εγώ καθρέφτες κι οροφή.
Καπό με τίποτα.

Επίσης, θα μου άρεσε για την οροφή το γυαλιστερό κάρμπον που έχει η Μ3 Ε92. Νομίζω πως κάνει καλύτερη αντίθεση με το άσπρο.

Z4 DCT
11-09-10, 19:37
Aφού δεν το κάνεις ολόκληρο κάρμπον, τότε ψηφίζω κι εγώ καθρέφτες κι οροφή.
Καπό με τίποτα.

Επίσης, θα μου άρεσε για την οροφή το γυαλιστερό κάρμπον που έχει η Μ3 Ε92. Νομίζω πως κάνει καλύτερη αντίθεση με το άσπρο.

Ναι ναι το περναει και ενα βερνικακι ο Κωστας κααι γινεται πολυ καλο....ετσι μου ειπε ακομα δε το εχω δει....:salias:

Christos 330
11-09-10, 19:46
Nα γινει με μαυρες 17αρες ταπαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

yodas
11-09-10, 19:53
ντύστο ολόκληρο και βάλε και κατάμαυρα τζάμια και ζάντες....killer

Z4 DCT
11-09-10, 19:58
Nα γινει με μαυρες 17αρες ταπαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

Για μαυρες 17αρες σκεφτομαι και γω Χρηστο

Christos 330
11-09-10, 20:02
Για μαυρες 17αρες σκεφτομαι και γω Χρηστο

Στο μαυλο σου ειμαι!!!!!!!!

Z4 DCT
11-09-10, 20:03
Στο μαυλο σου ειμαι!!!!!!!!

Και διμπουκη handmade πισω.....

Christos 330
11-09-10, 20:08
Και διμπουκη handmade πισω.....

Οχι πισω . . .

Απο διπλα κατο απο τις πορτες . . .


Απανο τους :warriorsmiley::warriorsmiley::warriorsmiley:!!!!! !!!!!!!!

Z4 DCT
11-09-10, 20:09
Οχι πισω . . .

Απο διπλα κατο απο τις πορτες . . .


Απανο τους :warriorsmiley::warriorsmiley::warriorsmiley:!!!!! !!!!!!!!

αχαχαχαχ τι λες ρε παλαυε!!!! η γυναικα μου το οδηγει......:hystericalbs1:

yodas
11-09-10, 20:36
ακόμα καλύτερα....

Monsta
12-09-10, 13:40
Ναι ναι το περναει και ενα βερνικακι ο Κωστας κααι γινεται πολυ καλο....ετσι μου ειπε ακομα δε το εχω δει....:salias:

Δεν είπα ποτέ κάτι τέτοιο. Το αντίθετο είπα. Αν περαστεί βερνίκι γίνεται όλο μαύρο. Χάνονται όλα τα 3D του βινιλίου. Επίσης χάνει την ελαστικότητά του. Δεν προβλέπεται να περαστεί βερνίκι αυτό το υλικό. Κάτι άλλα γυαλιστερά κάρμπον αυτοκόλλητα που έχω δει είναι εντελώς ψεύτικα στη όψη αλλά και στη κατασκευή και βέβαια δεν είναι από βινύλιο 250m.

Και εγώ θα έλεγα ουρανό και καθρέπτες μόνο, αλλά θα ψήφιζα (αν είχες βάλει) ολόκληρο το αμάξι σε κάποια ΜΑΤ απόχρωση. Το καπό - αν μπορείς να πεις αυτό καπό - δεν θα το έκανα για δύο λόγους:

α) Λόγω απόχρωσης. Αν το αμάξι ήταν γκρι μπορεί να σου έλεγα και 'ναι κάντο'. Το άσπρο τώρα τόσο δα καπούλι θα είναι σα τη μύγα μεσ το γάλα.

β) Είμαι γενικά κατά των καπό και περισσότερο των ουρανών. Προσωπική προτίμηση.

Τώρα το ότι είναι αμάξι πόλης, ίσα ίσα, αν γίνει κάτι αλλάζεις το αυτοκόλλητο ΑΝΤΙ να πηγαίνεις να βάψεις ΛΕΥΚΗ ΠΕΡΛΑ. Για όνομα του Θεού. Δε λες μακάρι να έχει μεμβράνη πάνω, μπας και γλιτώσω το βάψιμο από κάποιον απρόσεκτο / κολονάκι ????

ΥΓ: Βρες μια κάποια ασχολία για τη γυναίκα για 2 μερούλες.....

Z4 DCT
12-09-10, 14:10
Δεν είπα ποτέ κάτι τέτοιο. Το αντίθετο είπα. Αν περαστεί βερνίκι γίνεται όλο μαύρο. Χάνονται όλα τα 3D του βινιλίου. Επίσης χάνει την ελαστικότητά του. Δεν προβλέπεται να περαστεί βερνίκι αυτό το υλικό. Κάτι άλλα γυαλιστερά κάρμπον αυτοκόλλητα που έχω δει είναι εντελώς ψεύτικα στη όψη αλλά και στη κατασκευή και βέβαια δεν είναι από βινύλιο 250m.

Και εγώ θα έλεγα ουρανό και καθρέπτες μόνο, αλλά θα ψήφιζα (αν είχες βάλει) ολόκληρο το αμάξι σε κάποια ΜΑΤ απόχρωση. Το καπό - αν μπορείς να πεις αυτό καπό - δεν θα το έκανα για δύο λόγους:

α) Λόγω απόχρωσης. Αν το αμάξι ήταν γκρι μπορεί να σου έλεγα και 'ναι κάντο'. Το άσπρο τώρα τόσο δα καπούλι θα είναι σα τη μύγα μεσ το γάλα.

β) Είμαι γενικά κατά των καπό και περισσότερο των ουρανών. Προσωπική προτίμηση.

Τώρα το ότι είναι αμάξι πόλης, ίσα ίσα, αν γίνει κάτι αλλάζεις το αυτοκόλλητο ΑΝΤΙ να πηγαίνεις να βάψεις ΛΕΥΚΗ ΠΕΡΛΑ. Για όνομα του Θεού. Δε λες μακάρι να έχει μεμβράνη πάνω, μπας και γλιτώσω το βάψιμο από κάποιον απρόσεκτο / κολονάκι ????

ΥΓ: Βρες μια κάποια ασχολία για τη γυναίκα για 2 μερούλες.....

Δεν το ειχα καταλαβει με το βερνικι.....ουστ ρε:thumbsup:

Λοιπον, θα κανω οροφη και καθρεπτες και θα βαλω και μια ζαντουλα και μια εξατμισουλα και ενα ντιφιουσερ που δινει η τογιοτα και εινα ετοιμο.......

Ασε τα 2 μερες....ενα σαββατο θα γινει η δουλεια.......

Z4 DCT
12-09-10, 14:15
Δεν το ειχα καταλαβει με το βερνικι.....ουστ ρε:thumbsup:

Λοιπον, θα κανω οροφη και καθρεπτες και θα βαλω και μια ζαντουλα και μια εξατμισουλα και ενα ντιφιουσερ που δινει η τογιοτα και εινα ετοιμο.......

Ασε τα 2 μερες....ενα σαββατο θα γινει η δουλεια.......

Ποσο παει το iq να το κανω ολο καρμπον???? για send pm
Και λογικα το δηλωνω μαυρο??? τι παιζει με αυτα τα θεμετα ξερεις??

Z4 DCT
12-09-10, 19:10
Καποιο ''μαγικο χερι εβαλε χερι στην δημοσκοπηση.....:original:

Καλυτερα...το κραξιμο πηγε συννεφο:thefinger:

Monsta
12-09-10, 19:30
Ποσο παει το iq να το κανω ολο καρμπον????

Είναι το γκαράζ σου άδειο κι έχεις λολαθεί τελείως έτσι ???? :whistle:

Z4 DCT
12-09-10, 19:36
Είναι το γκαράζ σου άδειο κι έχεις λολαθεί τελείως έτσι ???? :whistle:

Στειλε ενα πμ με τιμουλα κυριε.....:original:

Ξερεις τιποτα για το δηλωμα στο χρωμα....επειδη δεν ειναι μπογια.....?

Stamatis
12-09-10, 19:40
Καποιο ''μαγικο χερι εβαλε χερι στην δημοσκοπηση.....:original:

Καλυτερα...το κραξιμο πηγε συννεφο:thefinger:


Κανένα μαγικό χέρι...

Ο κόσμος μίλησε....
:hystericalbs1:

Z4 DCT
12-09-10, 19:41
1700 ατομα λενε οτι κανω παπαριες????


Ουτε το φορουμ δεν εχει τοσους........ΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΘΗΗΗ ΗΗΗΗ:gun_bandana::hyper:


Ο ΣΝΟΥΠΑΡΟς ΗΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ


**Σορυ Σταθη σε πηρε η μπαλα........

Stamatis
12-09-10, 19:43
μην ξεχάσεις μαύρες ματ ζάντες...

Z4 DCT
12-09-10, 19:44
μην ξεχάσεις μαύρες ματ ζάντες...

η και gunmetal????thumb

Stamatis
12-09-10, 19:48
Dolphin Grey το λένε οι Αγγλοι.

Gun Metal το λένε οι Αμερικάνοι, για να βγάνει αντρίλα...

Οχι. Μαύρο ματ, επιμένω.

Χρίστος
12-09-10, 19:49
gunmetal με r888 και βαμενα μαυρα σηματα του τουοτα!!!!
και καπου πηρε το ματι μου και rolcage με καθισματα και ζωνες......


Ηθελα να ξερα το χες απο παλια η τωρα το παθες????

JuNiOr_
12-09-10, 19:50
προσωπικα δεν μ αρεσουν τα ημιμετρα,οποτε εγω τουλαχιστον θα το εκανα ΟΛΟ ματ.:thnx:

Monsta
12-09-10, 20:06
Στειλε ενα πμ με τιμουλα κυριε.....:original:

Ξερεις τιποτα για το δηλωμα στο χρωμα....επειδη δεν ειναι μπογια.....?

Αλλάζεται το χρώμα στην άδεια κανονικά κι ας είναι μεμβράνη. Αλλά δεν θα σ αφήσω να το κάνεις όλο κάρμπον, θα ναι λαλακία εντελώς. Οπότε ξεκόλλα. Περισσότερα από κοντά.

Πάω να ξαπλώσω. Έχω κότες και κοκόρια αύριο πρωί πρωί.

Z4 DCT
12-09-10, 22:08
Αλλάζεται το χρώμα στην άδεια κανονικά κι ας είναι μεμβράνη. Αλλά δεν θα σ αφήσω να το κάνεις όλο κάρμπον, θα ναι λαλακία εντελώς. Οπότε ξεκόλλα. Περισσότερα από κοντά.

Πάω να ξαπλώσω. Έχω κότες και κοκόρια αύριο πρωί πρωί.

Ενταξει ρε φιλε........θα ερθω απο κοντα να δουμε τι θα φτιαξουμε......:original:

Gregory_///M
13-09-10, 08:26
Λοιπον, θα κανω οροφη και καθρεπτες και θα βαλω και μια ζαντουλα και μια εξατμισουλα και ενα ντιφιουσερ που δινει η τογιοτα και εινα ετοιμο.......

Ασε τα 2 μερες....ενα σαββατο θα γινει η δουλεια.......

Αυτά να κάνεις και θα είσαι αρχηγός...Όσο για το διήμερο δεν παίζει πες του Κώστα γιατί μετά με το carbon που θα περισσέψει θα πρέπει να ντυθούν τα τακούνια της συζύγου!! :th_Laie_67-1:

Η υπερβολή τις περισσότερες φορές σε τέτοια θέματα έχει αντίθετα αποτελέσματα!
π.χ.: Μ3 Ε46 με χρώμα Laguna Seca στη Λάρισα έντυσε carbon τον ουρανό (1). Εντάξει μέχρι εδώ, αλλά μάζι μ' αυτό και:
2.Πλαστικό πινακίδας πίσω καπό
3.το μισό μπροστινό καπό δημιουργώντας ένα τρίγωνο (από τα πιτσιλιστήρια μέχρι τις καρδιές)
4. Μικρό κομμάτι στον μπροστινό προφυλακτήρα εμπρός από τις καρδιές
5. Πλαϊνό πλαστικό προστατευτικό (εκέι που είναι το φλας) που εκτείνεται από εμπρός φτερό-πόρτα-πίσω φτερό
Παιδιά άλλο να σας λέω και άλλο να το βλέπετε, θα το πετύχω για να βγάλω φωτό οπωσδήποτε για παράδειγμα προς αποφυγή!

Z4 DCT
13-09-10, 08:33
Αυτά να κάνεις και θα είσαι αρχηγός...Όσο για το διήμερο δεν παίζει πες του Κώστα γιατί μετά με το carbon που θα περισσέψει θα πρέπει να ντυθούν τα τακούνια της συζύγου!! :th_Laie_67-1:

Η υπερβολή τις περισσότερες φορές σε τέτοια θέματα έχει αντίθετα αποτελέσματα!
π.χ.: Μ3 Ε46 με χρώμα Laguna Seca στη Λάρισα έντυσε carbon τον ουρανό (1). Εντάξει μέχρι εδώ, αλλά μάζι μ' αυτό και:
2.Πλαστικό πινακίδας πίσω καπό
3.το μισό μπροστινό καπό δημιουργώντας ένα τρίγωνο (από τα πιτσιλιστήρια μέχρι τις καρδιές)
4. Μικρό κομμάτι στον μπροστινό προφυλακτήρα εμπρός από τις καρδιές
5. Πλαϊνό πλαστικό προστατευτικό (εκέι που είναι το φλας) που εκτείνεται από εμπρός φτερό-πόρτα-πίσω φτερό
Παιδιά άλλο να σας λέω και άλλο να το βλέπετε, θα το πετύχω για να βγάλω φωτό οπωσδήποτε για παράδειγμα προς αποφυγή!

Εγω ειμαι μονο για καθρεπτες οροφη......και για την οροφη ακομα το σκεφτομαι.......
Το ντιφιουσερ ειναι πολυ καλο, ειναι μαμα και το δινει γιατι αμα κοιτας απο πισω οταν δεν το εχει βλεπεις ακομα και τα ελατηρια των πισω τροχων....
Εξατμιση θα βαλω μια να φαινονται οι μπουκες γιατι δεχνει σαν να μην εχει....

S8N
13-09-10, 11:35
Εγώ πάντως Γιάννη είμαι υπέρ για carbon στο ΙQ. Ορίστε και οι λόγοι:

Αν το πάχος της λαμαρίνας του IQ είναι αντίστοιχο μ' εκείνο του Τουοτα Pritsus που έχει ο αδερφός μου, με το carbon να περιμένεις δραματική αύξηση της στρεπτικής ακαμψίας του αυτοκινήτου.
Τονίζει στυλιστικά σημαντικά τμήματα του αυτοκινήτου. Πριν δω τις φωτογραφίες με το carbon IQ, πίστευα πως μπροστά από το παρ-μπριζ είναι η τάπα της βενζίνης. Συγνώμη αλλά τέτοιο μέγεθος καπώ δεν έχω δει πουθενά.
Συμφέρει οικονομικά. Κάνεις απίστευτη απόσβεση λόγω οικονομίας σε νερό και σαπούνι, αφού πλέον θα έχεις να καθαρίζεις μόνο τα τζάμια, τις ζάντες και τις πόρτες. Τις ζάντες αν τις κάνεις Gunmetal, τις ξεχνάς κι αυτές.
Toyota χωρίς carbon = ψάρι χωρίς ποδήλατο.

Μόνη μου ένσταση είναι η οροφή. Καλύτερα να βάλεις φωτοβολταϊκά εκεί.

Z4 DCT
13-09-10, 12:21
Εγώ πάντως Γιάννη είμαι υπέρ για carbon στο ΙQ. Ορίστε και οι λόγοι:

Αν το πάχος της λαμαρίνας του IQ είναι αντίστοιχο μ' εκείνο του Τουοτα Pritsus που έχει ο αδερφός μου, με το carbon να περιμένεις δραματική αύξηση της στρεπτικής ακαμψίας του αυτοκινήτου.
Τονίζει στυλιστικά σημαντικά τμήματα του αυτοκινήτου. Πριν δω τις φωτογραφίες με το carbon IQ, πίστευα πως μπροστά από το παρ-μπριζ είναι η τάπα της βενζίνης. Συγνώμη αλλά τέτοιο μέγεθος καπώ δεν έχω δει πουθενά.
Συμφέρει οικονομικά. Κάνεις απίστευτη απόσβεση λόγω οικονομίας σε νερό και σαπούνι, αφού πλέον θα έχεις να καθαρίζεις μόνο τα τζάμια, τις ζάντες και τις πόρτες. Τις ζάντες αν τις κάνεις Gunmetal, τις ξεχνάς κι αυτές.
Toyota χωρίς carbon = ψάρι χωρίς ποδήλατο.

Μόνη μου ένσταση είναι η οροφή. Καλύτερα να βάλεις φωτοβολταϊκά εκεί.


Ρε αγορια....ενα χρηστικο αμαξι πολης ειναι για να σε παει ανετα στο κεντρο και να παρκαρεις ευκολα.....τι να το κανει το μακρυ καπο???
Οσο για ακαμψια, εχει αρκετα καλη!! εχει βαθμολογηθει πολυ καλα (5asteria) και εχει και ενα καρο αεροσακους...ακομα και για γονατα, πραγμα που η 5αρα καν δεν εχει.........
οσο για πλυσιο , ακομα και τωρα δεν κανω πανω απο 10 λεπτακια......



https://www.youtube.com/watch?v=wXlOmxYWMfU&NR=1

thumbthumb:whistle:

bmwcompactjohn
13-09-10, 14:48
Εγω λεω μονο καθρεπτες και οροφη τιποτα αλλο !!!!!!!

Nick bmwlover
13-09-10, 15:54
Mην το κανεις Γιαννη,το θεωρω υπερβολη...
Μια χαρα ειναι το αυτοκινητακι!!!

S8N
13-09-10, 16:28
Ρε αγορια....ενα χρηστικο αμαξι πολης ειναι για να σε παει ανετα στο κεντρο και να παρκαρεις ευκολα.....τι να το κανει το μακρυ καπο???
Οσο για ακαμψια, εχει αρκετα καλη!! εχει βαθμολογηθει πολυ καλα (5asteria) και εχει και ενα καρο αεροσακους...ακομα και για γονατα, πραγμα που η 5αρα καν δεν εχει.........
οσο για πλυσιο , ακομα και τωρα δεν κανω πανω απο 10 λεπτακια......

Γιάννη, η ύπαρξη αερόσακκου στα γόνατα είναι απολύτως λογική. Τα γόνατα του οδηγού στο IQ είναι ουσιαστικά οι ζώνες ελεγχόμενης παραμόρφωσης!

P.S. Δεν πιστεύω να ψαρώνεις επειδή σε πειράζουμε! :original::whistle:

Z4 DCT
13-09-10, 16:29
Γιάννη, η ύπαρξη αερόσακκου στα γόνατα είναι απολύτως λογική. Τα γόνατα του οδηγού στο IQ είναι ουσιαστικά οι ζώνες ελεγχόμενης παραμόρφωσης!

P.S. Δεν πιστεύω να ψαρώνεις επειδή σε πειράζουμε! :original::whistle:

:hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :hystericalbs1:
Δεν το ειχα σκεφτει....αμα το δει η γυναικα μου το ποστ χαθηκα....:thumbsup:


**
Οχι ρε τρελε...ολα μια χαρα

S8N
13-09-10, 16:35
:hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :hystericalbs1:
Δεν το ειχα σκεφτει....αμα το δει η γυναικα μου το ποστ χαθηκα....:thumbsup:


**
Οχι ρε τρελε...ολα μια χαρα

Μπα, χτύπα ξύλο! Πετάμε και κανενα μακάβριο για να γελάμε πες της!

Αν έβλεπε η δική μου πάντως αυτά που γράφω εγώ κατά καιρούς για την προίκα της (Astra G), σήμερα που μιλάμε θα μπορούσα να κάθομαι σταυροπόδι και να κάνω σπαγγάτο.

Χρίστος
13-09-10, 19:30
ολο κατι τετοια λετε και οσοι ειμαστε ελευθεροι μας ζωνουν μαυρα φιδια!!!

mo328i
14-09-10, 22:20
ασε το αμαξακι στην ησυχια του,λεφτα για πεταμα εχεις?? (γνωμη μου)

randy
22-09-10, 14:25
Ολο καρμπον καντο, Και βαλε και ενα διαστημικο diffuser να τρομαζει ο κοσμος οτι εχεις 500 αλογα IQ με κινητηρα Μ6.

Οτι αλλο κι αν κανεις απαρατηρητο θα ναι. Ολο το αμαξι ΚΑΡΜΠΟΝ!!

Βαζω στοιχημα θα αρεσει και στη γυναικα σου! ΣΤΑΝΤΑΡ!