PDA

Επιστροφή στο Forum : ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΙΑ.....



black_beauty
07-09-10, 22:44
https://www.youtube.com/watch?v=ao0ACOOFATE&feature=related

paganis
07-09-10, 23:05
πολυ τρελλα...! απιστευτες γωνιες...

Thomelef
07-09-10, 23:07
πωπωπωπω παναγιά μου...
ο θόρυβος, η απόκριση και το στροφάρισμα
μου θύμησαν το πουντάκι που είχα...
φυσικά καμία σχέση με ετούτο, αλλά με
320 άλογα η κλανιά πήγαινε τον κώλο του...

NickE60
07-09-10, 23:11
πολυ τρελλα...! απιστευτες γωνιες...

thumb απ' την αρχή τον κατάλαβα... αν δεν κάτσουν τα λάστιχα λέω δεν βγαίνει έξω αυτός...

z3outofmind
07-09-10, 23:34
Απιστεφτη δυναμη...πολυ καλο οπλο...
αυτος ο τρελακιας σας λεει κατι??:original:

https://www.youtube.com/watch?v=chI56Q761QE&feature=related

kplc16
07-09-10, 23:48
https://www.youtube.com/watch?v=ao0ACOOFATE&feature=related

απιστευτη λιμα ο φουστης.
Μεχρι τη καλαμαρια μιλησε καμμενο ελαστικο!!!

Stunt Mike
08-09-10, 08:23
πωπωπωπω παναγιά μου...
ο θόρυβος, η απόκριση και το στροφάρισμα
μου θύμησαν το πουντάκι που είχα...
φυσικά καμία σχέση με ετούτο, αλλά με
320 άλογα η κλανιά πήγαινε τον κώλο του...

:notworthy:Εεεετσι εεετσι!!!Μεγαλη υποθεση τα πουντακια φιλε......ακομη μου λειπει το δικο μερικες φορες!

Thomelef
08-09-10, 08:30
:notworthy:Εεεετσι εεετσι!!!Μεγαλη υποθεση τα πουντακια φιλε......ακομη μου λειπει το δικο μερικες φορες!

να υποθέσω lancia delta 1.6 turbo under the hood είχες και εσύ???
γιατί τέτοια νούμερα μόνο με τέτοιο μοτέρ έβλεπες στο πουντάκι...
το μαμά μέχρι και τα 210 και σωστή χρήση, έβγαλε καμιά 40αριά
χιλιάδες χιλιόμετρα. το 16άρι νέμα προμπλέμα μετά...

BILL007
08-09-10, 11:33
Καλά το παλικάρι αλλού...Πόσες φορές είπα στο video να το τετακε και το έσωζε στο τσάκ...:D:D:D:D

oldcarskickass
08-09-10, 18:17
ΠΩ

ΝΑ


ΣΟΥ


Γ@@@@@ΣΩ

paganis
08-09-10, 18:41
Απιστεφτη δυναμη...πολυ καλο οπλο...
αυτος ο τρελακιας σας λεει κατι??:original:
https://www.youtube.com/watch?v=chI56Q761QE&feature=related

ο χαρος βγηκε ..βγηκε παγανια....(τραγουδιστα ομως)...!! καλος αλλα επικυνδινα τρελλος...

Monsta
08-09-10, 18:59
Θα μας πει κανείς τι βγάζει το μοτέρ του audi? Τιμόνι ξυράφι !!!

Stunt Mike
08-09-10, 23:03
να υποθέσω lancia delta 1.6 turbo under the hood είχες και εσύ???
γιατί τέτοια νούμερα μόνο με τέτοιο μοτέρ έβλεπες στο πουντάκι...
το μαμά μέχρι και τα 210 και σωστή χρήση, έβγαλε καμιά 40αριά
χιλιάδες χιλιόμετρα. το 16άρι νέμα προμπλέμα μετά...

1.4 σφυρηλατο 252hp 1.5bar σταθερο,1.8 overboost..... Στο δρομο ομως δουλευα 1.9σταθερο και 2.2overboost!!Υπολογιζω κοντα 260-270 εβγαζε....Μονο με 1.6 μπλοκ ξεπερναγες τα 300 οπως εσυthumb

Thomelef
09-09-10, 07:02
1.4 σφυρηλατο 252hp 1.5bar σταθερο,1.8 overboost..... Στο δρομο ομως δουλευα 1.9σταθερο και 2.2overboost!!Υπολογιζω κοντα 260-270 εβγαζε....Μονο με 1.6 μπλοκ ξεπερναγες τα 300 οπως εσυthumb

πάντως για να είμαι ειλικρινής είναι το αμάξι που πραγματικά όσο περνάν τα
χρόνια το νοσταλγώ κάθε χρόνο και περισότερο...σχεδόν κάθε φορά που μπαίνω στο καρ τζι αρ, κάνω και εκεί μια αναζήτηση...
είναι το ρημάδι μια πορδή, με ένα κάρο άλογα.

Stunt Mike
12-09-10, 00:37
Kι εγω!!χαχαχαχα!!Ειναι αρρωστια το ατιμο!Και στριβει ωραια αν το στησεις(εγω ειχα ρυθμιζομενη πανω).Θελει λιγο προσοχη στο γκαζι αλλα σε γενικες γραμμες δυσκολα πιανεται σε δρομο ορεινο με μετριες και ανοιχτες καμπες.Στα πεταλα ο διττος χαρακτηρας της τουρμπινας και το στησιμο του το δυσκολευουν λιγο.Αλλα σε ανοιχτες καμπες η ροπη του το κανει και παταει τελεια!

Thomelef
12-09-10, 10:14
Kι εγω!!χαχαχαχα!!Ειναι αρρωστια το ατιμο!Και στριβει ωραια αν το στησεις(εγω ειχα ρυθμιζομενη πανω).Θελει λιγο προσοχη στο γκαζι αλλα σε γενικες γραμμες δυσκολα πιανεται σε δρομο ορεινο με μετριες και ανοιχτες καμπες.Στα πεταλα ο διττος χαρακτηρας της τουρμπινας και το στησιμο του το δυσκολευουν λιγο.Αλλα σε ανοιχτες καμπες η ροπη του το κανει και παταει τελεια!

με τα μούτρα μονίμως έξω λέμε...
ειδικά με υψηλή πίεση που φούσκωνε απότομα στο πάτα τέρμα, έλεγες
το πάτερ ημών κάνα δυο φορές...
όσο για την ανάρτηση, και εγώ ρυθμιζόμενη είχα με άζωτο, αλλά ποτέ δεν
μπόρεσα να το κάνω όπως ήθελα...με το στρίψιμο πάντα υπήρχε θέμα...

Stunt Mike
13-09-10, 00:46
Ναι ρε φιλε ηθελε προσοχη το ατιμο(με τοση δυναμη μονο μπροστα,ολα θελουν!),αλλα αμα ζυγιζες το γκαζι 0.7-1.2 bar κι ερχοσουν σταθερος,με γραμμες εμπαινε με χιλιομετρα.Σοβαρα,τους περισσοτερους που πηγα βολτα,μετα το αρχικο σοκ της επιταχυνσης,τους εντυπωσιαζε και ο τροπος που στεκοταν στο δρομο.Απλως ηθελε προσοχη,ενω σπανια εκμεταλλευοσουν ολη τη δυναμη απο στροφη σε στροφη.Πολλοι κανανε το λαθος και αλλαζαν αντιστρεπτικες,κανοντας πιο απολυτο και χειροτερευοντας αισθητα την προσφυση,ενω το μονο που ηθελε ηταν αναρτηση με σκληρα ελατηρια και 1.5 μοιρες αρνητικο καμπερ μπροστα.Στην αρχη που το'χα γυρω στα 200αλογα με Τ25,ηταν πιο ευκολο αυτοκινητο.Μετα η μεγαλυτερη τουρμπινα το χαλασε λιγο.Παντως σε γνωστη διαδρομη στη Πεντελη που καναμε χρονομετρηση τοτε,λιγα αυτοκινητα κανανε καλυτερο χρονο....