PDA

Επιστροφή στο Forum : BMW M3 GTS Acceleration Sound!



aristent
01-09-10, 06:57
Σιγουρα καποιοι την εχετε ξαναδει αλλα καθε βιντεο στο YouTube εχει την μοναδικοτητα του!(απολαυστε με ενταση στα ακουστικα η στα ηχεια στο 0.45&1.15-end!!!):


https://www.youtube.com/watch?v=wF_Xk0YYjsA&feature=channel"]https://www.youtube.com/watch?v=wF_Xk0YYjsA&feature=channel

Δεν συμφωνω με την αεροτομη:shok:(ως προς την εμφανηση)θα μπορουσε και καλυτερα ο σχεδιαστης:thumbsdown:
αλλα προσεξτε στο τελος τον ηχο της Πορσε .....μετα ομως η BMW M3 GTS κανει εκκινηση και η ανατριχιλα συνεχιζετε!!!:thumbsup:

Monsta
01-09-10, 07:43
Δεν συμφωνω με την αεροτομη:shok:(ως προς την εμφανηση)θα μπορουσε και καλυτερα ο σχεδιαστης:thumbsdown:


Υπάρχουν πορτ-μπαγκάζ από vorsteiner στυλ E46 CSL που είναι καταπληκτικά, όχι σαν αυτό το έκτρωμα. Έλεος με τις απλώστρες πια !!! :ranting2::ranting2:

Αυτό για τη συγκεκριμένη με αγάπη.....

Gregory_///M
01-09-10, 08:44
Αν σας πω ότι το Porsche στο συγκεκριμένο βίντεο το βρίσκω μακράν ομορφότερο από το Μ3 θα με βρίσετε?

aristent
01-09-10, 08:54
Υπάρχουν πορτ-μπαγκάζ από vorsteiner στυλ E46 CSL που είναι καταπληκτικά, όχι σαν αυτό το έκτρωμα. Έλεος με τις απλώστρες πια !!! :ranting2::ranting2:

Αυτό για τη συγκεκριμένη με αγάπη.....

Ετσι ακριβως!!!


Αν σας πω ότι το Porsche στο συγκεκριμένο βίντεο το βρίσκω μακράν ομορφότερο από το Μ3 θα με βρίσετε?

Οχι,αλλα οι κοκκινες ζαντες της Πορσε δεν ειναι οτι καλυτερο:whistle:.....ομως για τον ηχο πιστευω να συμφωνεις οτι ειναι λιγο καλυτερος της BMW!!! ......akrapovic μου θυμιζει????:whistle:

Gregory_///M
01-09-10, 09:07
Αν και το πορτοκαλί είναι το χρώμα μου γενικότερα...Έχω τρελαθεί με το λευκό-κόκκινο της Porsche!! Ή κάτι τέτοιο...

Thomelef
01-09-10, 09:14
η αεροτομή σίγουρα δεν είναι και ότι πιο όμορφο, έχει το αβαντάζ των ρυθμίσεων όμως...
προσωπικά δεν με χαλάει και πολύ, αλλά σίγουρα θα μπορούσαν να κάνουν κάτι καλύτερο.
για το gt3 rs ας μην μιλήσω καλύτερα, γιατί τώρα τελευταία το συναντάω σε πολά θέματα
και συγχίζομαι τα μάλα.......................................... ..............................................

PATSIMINI
01-09-10, 09:41
Για μενα παντως το Μ3 μπροστα στο πορκι μου φαινεται πολυ λιγο.....Πορσε GT3 RS oti καλυτερο σε ηχο απο εξι κυλινδρους....