PDA

Επιστροφή στο Forum : E21 MPOWER



mike21
25-08-10, 16:43
μερικές φωτογραφίες απο το οχημά μου,πείτε μου τη γνώμη σας

BILL007
25-08-10, 17:02
:shok::shok::shok::thumbsup::thumbsup::thumbsup: :thumbsup: Tέλειο!Να το χαίρεσαι!:thumbsup::thumbsup:

PANOS-E60
25-08-10, 18:06
Θεριό ! Να το χαίρεσαι φίλε ! :original:

Κωνσταντίνος
25-08-10, 18:14
Φαντάζομαι θα είναι απο τα δυνατότερα ατμ. Ε21 παγκοσμιως έτσι ;
Μπράβο για το μεράκι και για τον χρόνο που αφιέρωσες.

Thomelef
25-08-10, 18:32
ντριφτάμαξο καραγαμάουα...
στη θέση σου αφού έχεις το μοτέρ, θα έψαχνα για καρότσα Ε30.

Monsta
25-08-10, 19:29
Φανταστικό χρώμα !!!!! Είναι κωδικός bmw ?

Μοτερούκλα ο S38B36 !!!!!!

Να το χαίρεσαι :)

mike21
25-08-10, 19:40
Φανταστικό χρώμα !!!!! Είναι κωδικός bmw ?

Μοτερούκλα ο S38B36 !!!!!!

Να το χαίρεσαι :)

σε ευχαριστώ φίλε μου,το χρώμα είναι το εργοστασιακό,έτσι το έβγαζε,νομίζω ότι λέγεται saphirblau

Thomelef
25-08-10, 22:11
βασικά ερώτηση...είναι ώντος ντριφτάδικο ή είναι στημένο για χρόνους???
θα σε πείραζε να μας πείς λεπτομέρειες για στησιμο κτλ κτλ???

Thomelef
25-08-10, 22:14
άκυρο...τώρα που το ξαναείδα είδα και το υδραυλικό χειρόφρενο...
οπότε αναμένουμε για τα σπεκ του αυτοκινήτου.

Stamatis
26-08-10, 06:44
Μερακλιδικο και πολυ ψαγμενο δειχνει.
Ωραιο προτζεκτ.
Μπραβο για το μερακι σου.

zannis
26-08-10, 07:53
Fovero na to xerese file !!!!

850 CSI
26-08-10, 13:01
μερικές φωτογραφίες απο το οχημά μου,πείτε μου τη γνώμη σας
Και στο Δρομο πρεπει να παει σα σφαιρα Ξυραφι κανονικο.

soc12r
26-08-10, 17:42
:notworthy::notworthy:

kplc16
26-08-10, 20:26
εκτος απο δυναμη διαθετει και ομορφια.

ελπιζω να μην εχεις θεματα με σκουρια

pilot
27-08-10, 01:29
πολύ ωραία δουλειά! μπράβο φίλε για το μεράκι σου.thumb

///M Arios
27-08-10, 05:24
:thumbsup: :thumbsup: πολυ καλο !!!! :thumbsup: :thumbsup:

mike21
27-08-10, 19:40
σας ευχαριστώ όλους για τα θετικά σας σχόλια,θα αναφέρω ορισμένα χαρακτηριστικά του αυτοκινήτου,φοράει κινητήρα S38B36 απο Μ5 πλήρως επισκευασμένο με φίλτρο BMC και χειροποίητη εξάτμιση χωρίς καταλύτη με το χταπόδι του Μ5,το αμάξωμα είναι ραμένο έχει τρφτεί όλο και έχει πισσαριστεί, το διαφορικό είναι της ALPINA με καπάκι δύο βάσεων,έχει υδραυλικό τιμόνι ZF,τα μπροστινά φρένα είναι απο EVO και τα πίσω είναι τα μπροστινά του 350Ζ,η ανάρτηση είναι HR ρυθμιζόμενη στο ύψος με BILLSTEIΝ πρεσαρισμένα σε μεγαλύτερη πίεση,έχει υδραυλικό χειρόφρενο D2,ROLL GATES OMP,καθίσματα OMP RS,ζώνες SABELT,τιμόνι SPARKO,μπάρα θόλων χειροποίητη μπρός πίσω,τα φώτα του είναι της FK angel eyes με xenon,έχει ηλεκτρική ηλιοροφή WEBASTO,συναγερμό clifford,το ντεπόζιτο είναι τοποθετημένο στο πόρτ μπαγκάζ στο χώρο της ρεζέρβας,ο πίνακας οργάνων είναι ιδιοκατασκευή με ενδείξεις για απόλυτο έλεγχο της μηχανής και όχι μόνο,αυτά,όλο και κάτι θα ξαχνάω αλλά τα βασικά τα είπα,το αμάξι το χρησιμοποιώ κυρίως για βόλτα,θα του ζητήσω αυτά που έχει να μου προσφέρει αλλά ώς επί το πλήστον το οδηγώ πολύ ήρεμα

Monsta
27-08-10, 19:45
σας ευχαριστώ όλους για τα θετικά σας σχόλια,θα αναφέρω ορισμένα χαρακτηριστικά του αυτοκινήτου,φοράει κινητήρα S38B36 απο Μ5 πλήρως επισκευασμένο με φίλτρο BMC και χειροποίητη εξάτμιση χωρίς καταλύτη με το χταπόδι του Μ5,το αμάξωμα είναι ραμένο έχει τρφτεί όλο και έχει πισσαριστεί, το διαφορικό είναι της ALPINA με καπάκι δύο βάσεων,έχει υδραυλικό τιμόνι ZF,τα μπροστινά φρένα είναι απο EVO και τα πίσω είναι τα μπροστινά του 350Ζ,η ανάρτηση είναι HR ρυθμιζόμενη στο ύψος με BILLSTEIΝ πρεσαρισμένα σε μεγαλύτερη πίεση,έχει υδραυλικό χειρόφρενο D2,ROLL GATES OMP,καθίσματα OMP RS,ζώνες SABELT,τιμόνι SPARKO,μπάρα θόλων χειροποίητη μπρός πίσω,τα φώτα του είναι της FK angel eyes με xenon,έχει ηλεκτρική ηλιοροφή WEBASTO,συναγερμό clifford,το ντεπόζιτο είναι τοποθετημένο στο πόρτ μπαγκάζ στο χώρο της ρεζέρβας,ο πίνακας οργάνων είναι ιδιοκατασκευή με ενδείξεις για απόλυτο έλεγχο της μηχανής και όχι μόνο,αυτά,όλο και κάτι θα ξαχνάω αλλά τα βασικά τα είπα,το αμάξι το χρησιμοποιώ κυρίως για βόλτα,θα του ζητήσω αυτά που έχει να μου προσφέρει αλλά ώς επί το πλήστον το οδηγώ πολύ ήρεμα

Είσαι πολύ μερακλής, έλα και σε καμιά συνάντηση να δούμε από κοντά το εργαλείο...:thumbsup:

georggge46
27-08-10, 19:51
Μπραβο στο μερακι σου !! Πολυ δυναμη το εργαλειο !! Μονο που θα του πηγαινε καλυτερα μια αλλη ζαντουλα με πατουρα ,τυπου BBS , ωστε να μην χασει τον αρχοντικο του χαρακτηρα ....

BILL007
27-08-10, 19:53
Είσαι πολύ μερακλής, έλα και σε καμιά συνάντηση να δούμε από κοντά το εργαλείο...:thumbsup:

+1000000000000000000000000000000:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Bγάλε μας και καμία παραπάνω φωτογραφία απο το εσωτερικό!:original: :thnx:

850 CSI
30-08-10, 17:06
σας ευχαριστώ όλους για τα θετικά σας σχόλια,θα αναφέρω ορισμένα χαρακτηριστικά του αυτοκινήτου,φοράει κινητήρα S38B36 απο Μ5 πλήρως επισκευασμένο με φίλτρο BMC και χειροποίητη εξάτμιση χωρίς καταλύτη με το χταπόδι του Μ5,το αμάξωμα είναι ραμένο έχει τρφτεί όλο και έχει πισσαριστεί, το διαφορικό είναι της ALPINA με καπάκι δύο βάσεων,έχει υδραυλικό τιμόνι ZF,τα μπροστινά φρένα είναι απο EVO και τα πίσω είναι τα μπροστινά του 350Ζ,η ανάρτηση είναι HR ρυθμιζόμενη στο ύψος με BILLSTEIΝ πρεσαρισμένα σε μεγαλύτερη πίεση,έχει υδραυλικό χειρόφρενο D2,ROLL GATES OMP,καθίσματα OMP RS,ζώνες SABELT,τιμόνι SPARKO,μπάρα θόλων χειροποίητη μπρός πίσω,τα φώτα του είναι της FK angel eyes με xenon,έχει ηλεκτρική ηλιοροφή WEBASTO,συναγερμό clifford,το ντεπόζιτο είναι τοποθετημένο στο πόρτ μπαγκάζ στο χώρο της ρεζέρβας,ο πίνακας οργάνων είναι ιδιοκατασκευή με ενδείξεις για απόλυτο έλεγχο της μηχανής και όχι μόνο,αυτά,όλο και κάτι θα ξαχνάω αλλά τα βασικά τα είπα,το αμάξι το χρησιμοποιώ κυρίως για βόλτα,θα του ζητήσω αυτά που έχει να μου προσφέρει αλλά ώς επί το πλήστον το οδηγώ πολύ ήρεμα
Εγω Παντως Θα σου Προτεινα αρ-δεξια, Καθρεπτες απο μ3 ε36 και στα φαναρια μπροστα φρυδακια BMW με το εξογκωματακι θα δεις πως ΔΕΙΧΝΗ στα τριαρια σπεσιαλ.

BMW 2002 ALPINA
30-08-10, 18:44
μπραβο φιλε! ωραια η γρια σου, και πολυ δυνατη!!!