PDA

Επιστροφή στο Forum : Harley Davidson 883 sportster



aristent
24-08-10, 20:46
Εβγαζα και εγω φωτο στις διακοπες μου στους Ν.Πορους για δειτε αυτο:
https://i797.photobucket.com/albums/yy252/aristent/diakopes/DSC00829.jpg

Stamatis
24-08-10, 20:47
Τωρα αγγιξες χορδες που δεν επρεπε.
Θα επανελθω αργοτερα απο το πισι μου.

aristent
24-08-10, 21:08
Τωρα αγγιξες χορδες που δεν επρεπε.
Θα επανελθω αργοτερα απο το πισι μου.

Σταματη δεν ξερω πολλα απο μηχανες αλλα αυτη μου εκανε εντυπωση,εχει κατι διαφορετικο...ειναι καινουργιο μοντελο?για δωσε στοιχεια...

PANOS-E60
24-08-10, 21:20
Σταματη δεν ξερω πολλα απο μηχανες αλλα αυτη μου εκανε εντυπωση,εχει κατι διαφορετικο...ειναι καινουργιο μοντελο?για δωσε στοιχεια...

Δεν είναι καινούργιο μοντέλο Αρη, είναι καμμιά δεκαετία και βάλε στην αγορά. Η Harley πορεύεται με τη λογική του customizing. Ο κάθε ιδιοκτήτης μπορεί να βρει ένα σκασμό original αξεσουάρ και να κάνει τη μηχανή του να δείχνει μοναδική.

Εντελώς αντι-χρηστική μηχανή, απευθύνεται σε ανθρώπους που έχουν και άλλη μηχανή γιά να κάνουν τη δουλειά τους ... Αν είχα χώρο στο σαλόνι μου θα έβαζα μία Harley γιά χάζι ...

Stamatis
24-08-10, 21:47
Αυτό το μοντέλο λέγεται Iron 883 και είναι το καλύτερο για οδήγηση.
Εχει δυναμικό κράτημα, ωραία ροπή και μεστές μεσαίες στροφές.
To χρώμα αυτό λέγεται Denim και ακριβώς όπως ένα τζην ξεβάφει στα σημεία που τρίβεται, το ίδιο κάνει και αυτό, ( ο λόγος που ο οδηγός της έχει βάλε προστατευτικό στο τεπόζιτο).

Μια απο τις μηχανές που έχει δική της λογική και είτε την αγαπάς είτε τη μισείς.

Εγώ την αγαπώ.

Φυσικά και δεν είναι καθώς και δεν θα γίνει ποτέ supersport ή ακόμα και έστω χρηστικό αντικείμενο...
Αλλά όπως είπαμε, ορέξεις είναι αυτές, ότι ζητάει ο καθένας απο μια μηχανή, είναι καθαρά υποκειμενικό...

BILL007
28-08-10, 12:57
Πολύ ωραία μηχανή!Ι Like it!:D:D:D

Nick bmwlover
28-08-10, 15:15
Παρομοια εχω δει στον Πειραια,πολυ ομορφη!!!

nikos1400
29-09-10, 21:38
Αυτό το μοντέλο λέγεται Iron 883 και είναι το καλύτερο για οδήγηση.
Εχει δυναμικό κράτημα, ωραία ροπή και μεστές μεσαίες στροφές.
To χρώμα αυτό λέγεται Denim και ακριβώς όπως ένα τζην ξεβάφει στα σημεία που τρίβεται, το ίδιο κάνει και αυτό, ( ο λόγος που ο οδηγός της έχει βάλε προστατευτικό στο τεπόζιτο).

Μια απο τις μηχανές που έχει δική της λογική και είτε την αγαπάς είτε τη μισείς.

Εγώ την αγαπώ.

Φυσικά και δεν είναι καθώς και δεν θα γίνει ποτέ supersport ή ακόμα και έστω χρηστικό αντικείμενο...
Αλλά όπως είπαμε, ορέξεις είναι αυτές, ότι ζητάει ο καθένας απο μια μηχανή, είναι καθαρά υποκειμενικό...


παρα πολυ σωστο
thumb

paganis
29-09-10, 23:15
Παρομοια εχω δει στον Πειραια,πολυ ομορφη!!!

σωστος..την βλεπω και εγω σχεδον καθημερινα! αρκετα ομορφη...

///M Arios
30-09-10, 00:22
Δεν είναι καινούργιο μοντέλο Αρη, είναι καμμιά δεκαετία και βάλε στην αγορά. Η Harley πορεύεται με τη λογική του customizing. Ο κάθε ιδιοκτήτης μπορεί να βρει ένα σκασμό original αξεσουάρ και να κάνει τη μηχανή του να δείχνει μοναδική.



ειναι μοντελο του 2009 sportster 883....:thanks:

///M Arios
30-09-10, 00:30
. Αν είχα χώρο στο σαλόνι μου θα έβαζα μία Harley γιά χάζι ...
το κακο ειναι οτι για να τιν βαλεις στο σαλονι σου πρεπει πρωτα να τιν πας εστω μια βολτα!! και πιστεψε με μολις ζησεις αυτη τιν εμπειρια δεν θα τιν βαλεις στο σαλονι σου..... ;)