PDA

Επιστροφή στο Forum : ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ



halkida116mpack
21-08-10, 00:44
Σημερα πηγα το αμαξι για βιολογικο καθαρισμα εσωτερικου επειδη κλεινει τα 2 χρονια και επειδη προχθες γυρησα απο διακοπες και ηταν χαλια(στα ματια μου).Ο ανθρωπος που το πηγα ειναι και ο ιδιος που μου το πλενει κανονικα...και μολις το βλεπει μου λεει...αααα το δικο σου αφου εισαι ψειρας(ναι ειμαι το θελω παντα καθαρο, εχει τυχει να βρεχει και εγω στο υπογειο μου να γυαλιζω το αμαξι...χαχαχα)....το αμαξι σου θα ειναι ευκολο σαν αποστειρωμενο ειναι.Παιδια το τι βρωμα εβγαλε δεν μπορω να σας πω...καφε ειχε γινει το υγρο που εβαλε,το εκανε 2 φορες μαλιστα γιατι ουτε ο ιδιος το πιστευε...απορω που βρεθηκε τοση βρωμια ρε παιδια και ειμαι ανθρωπος που το εχω παντα καθαρο πριν μπω μεσα τιναζω τα ποδια(ναι μην γελατε)αν γινοταν και τα δοντια θα επλενα πριν μπω.(ολα τα οχηματα μου ειναι ετσι)...τελος οταν το ειδα μετα απο 4 περιπου ωρες το θεαμα ηταν απιστευτο...απλα ηταν τελειο...αξια ολου του καθαρισμου και απ εξω 70ευρω(φιλικα).παντως καταλαβα οτι μπορει να νομιζουμε οτι ειναι καθαρο το αμαξι μας αλλα στην ουσια καθε 6 μηνες με ενα χρονο πρεπει να του κανουμε και κανενα βιολογικο καθαρισματακι...

Z4///M
21-08-10, 02:23
μια χαρα τιμουλα! καλη δουλεια? που αν επιτρεπεται? στειλε με πμ αν ειναι!

halkida116mpack
21-08-10, 02:34
η τιμη ειναι χωρις αποδειξη και επειδη εκει πλενω συχνα το αμαξι για το αν ειναι καλη η δουλεια εγω την βρηκα αψογη!!!και προσεκτικος ο τυπος πχ στον ουρανο λεει δεν το κανει με το υγρο για να μην δημιουργησει καποια ζημια στην κολλα αλλα με εμποτισμενα πανια...μολις το ειδε φιλος τον εστειλα εκει και παλι λογω εμου 70 του πηρε...στο ζ4 η τιμη θα ειναι σιγουρα μικροτερη λογω μικροτερης δουλειας(2 θεσεις).ο τυπος ειναι στην χαλκιδα περιοχη κανηθου το πλυντηριο λεγεται οκ ...κανονικα 100 ευρω κανει (δεν ξερω αν σε βολευει χαλκιδα αλλα αν ερθεις πινουμε και κανα φρεντακι)

Z4 DCT
21-08-10, 09:12
η τιμη ειναι ******* και επειδη εκει πλενω συχνα το αμαξι για το αν ειναι καλη η δουλεια εγω την βρηκα αψογη!!!και προσεκτικος ο τυπος πχ στον ουρανο λεει δεν το κανει με το υγρο για να μην δημιουργησει καποια ζημια στην κολλα αλλα με εμποτισμενα πανια...μολις το ειδε φιλος τον εστειλα εκει και παλι λογω εμου 70 του πηρε...στο ζ4 η τιμη θα ειναι σιγουρα μικροτερη λογω μικροτερης δουλειας(2 θεσεις).ο τυπος ειναι στην χαλκιδα περιοχη κανηθου το πλυντηριο λεγεται οκ ...κανονικα 100 ευρω κανει (δεν ξερω αν σε βολευει χαλκιδα αλλα αν ερθεις πινουμε και κανα φρεντακι)

Τετοιες εποχες αυτο δεν το λεμε στην φορα....... μην τον καψουμε κι ολαςthumb

Monsta
21-08-10, 09:28
Η τιμή είναι λογική για επαρχία, ο «καλλιτέχνης» πάνω στα Βόρεια έπαιρνε ακόμα λιγότερα...

Z-man
24-01-11, 19:40
Να ρωτησω κατι ?Με τοσο νερο που βαζουν στα καθισματα δεν υπαρχει κινδυνος για τα ηλεκτρικα συστηματα που ειναι απο κατω..?

stef
25-01-11, 00:02
Ποιος σου είπε ότι βάζουν νερό ?
Με τον σωλήνα νομίζεις ξεπλένουν τα καθίσματα?

merbeind
25-01-11, 00:19
Στο 3αρι ειχαν βγαλει και τα καθισματα να καθαρισουν τη μοκετα σε εμενα

Monsta
25-01-11, 07:37
Να ρωτησω κατι ?Με τοσο νερο που βαζουν στα καθισματα δεν υπαρχει κινδυνος για τα ηλεκτρικα συστηματα που ειναι απο κατω..?

Το ψεκαζόμενο νερό που πέφτει στο ύφασμα και τα διάφορα χημικά δεν είναι ικανά να κάνουν κάποια ζημιά στα ηλεκτρικά.

giannis_compact
19-03-11, 20:25
Το ψεκαζόμενο νερό που πέφτει στο ύφασμα και τα διάφορα χημικά δεν είναι ικανά να κάνουν κάποια ζημιά στα ηλεκτρικά.

Στις αντιστάσεις των θερμαινόμενων καθισμάτων υπάρχει περίπτωση να δημιουργήσουν πρόβλημα??

dark_niaou
19-03-11, 21:23
Ρε πατρίδα (Χαλκίδα) στείλε πμ που πηγές, γιατί έχω 2 φιλαράκια με άσσο κ οι 2 και ψάχνουν ...

Monsta
20-03-11, 00:07
Δεν έχουμε αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα μέχρι στιγμής Γιάννη, αλλά όπως και να χει τα παιδιά πάνε προσεχτικά.

pralinas
20-03-11, 00:26
ρε παιδια ξερετε καποιον στην θεσσαλονικη να κανω και εγω εναν βιολογικο καθαρισμο?με λογικες τιμες..γιατι εχω ακουσει κατι 200ρια 300ρια και μου πεσαν τα μαλια...και σε κατι αλλα που σου κανουν με 50-60 ευρο κανουν μονο καθαρισμο καθησματων απο λεκεδες και μοκετα...τους αεραγογους?που ειναι συμαντικοι δεν τους κανουν?περιμενω απαντησεις!

Monsta
20-03-11, 08:47
Ήταν ένα παλικάρι στο φόρουμ που έκανε πολύ καλή δουλειά και σε καλές τιμές, αλλά τον 'έφαγε' η κρίση.

dr.cleaner
20-03-11, 09:42
Στις αντιστάσεις των θερμαινόμενων καθισμάτων υπάρχει περίπτωση να δημιουργήσουν πρόβλημα??

πολυ πιθανον να υπαρξει προβλημα με τις αντιστασεις.εγω παντως παιρνω καπου στα 80 ευρω (αμα το αμαξι ειναι σε καλη κατασταση).:original:

Monsta
20-03-11, 14:25
ρε παιδια ξερετε καποιον στην θεσσαλονικη


εγω παντως περνω καπου στα 80 ευρω (αμα το αμαξι ειναι σε καλη κατασταση).:original:


Ο άνθρωπος ψάχνει για επαγγελματία στη .......Θεσσαλονίκη, ΗELLOOOOO. Δε σου ζήτησε κανείς να αναρτήσεις το τιμοκατάλογό σου στο συγκεκριμένο θρεντ.

Αν θες να το κάνεις, φτιάξε ένα θρεντ και βάλτο στις 'προσφορές επαγγελματιών'. Και μη ξεχάσεις να διευκρινίσεις τι είναι 'καλή' και τι 'κακή' κατάσταση....

deepBLUE
20-03-11, 14:52
Ο άνθρωπος ψάχνει για επαγγελματία στη .......Θεσσαλονίκη, ΗELLOOOOO. Δε σου ζήτησε κανείς να αναρτήσεις το τιμοκατάλογό σου στο συγκεκριμένο θρεντ.

Αν θες να το κάνεις, φτιάξε ένα θρεντ και βάλτο στις 'προσφορές επαγγελματιών'. Και μη ξεχάσεις να διευκρινίσεις τι είναι 'καλή' και τι 'κακή' κατάσταση....

Ενταξει δεν εγινε και κανενα εγκλημα για να τον αρπαξουμε απο τη μουρη.
Πιο πανω αναφερθηκαν τιμες και πιθανον γι αυτο και να ανεφερε thumb

Vasilis
20-03-11, 14:56
κωστα...

θα σε παρακαλουσα να μην υποδικνυεις (κ μαλιστα κατ αυτον τον τροπο) το τι πρεπει να κανει ενας νεος χρηστης ο οποιος τυγχανει να ειναι κ επαγγελματιας!
ειδικοτερα οταν αυτο ειναι κατι το οποιο το χεις κανει κ εσυ στο παρελθον!thumb

υπαρχουν οι αρμοδιοι μοντς κ αντμινς να ''κατευθυνουν'' τον οποιο χρηστη χρειαζεται το οτιδηποτε!θα σε παρακαλουσα να αφηνεις τον καθε εναν να κανει την δουλεια του!:thnx:

Monsta
20-03-11, 15:16
Πλάκα μου κάνεις Βασίλη? Τι ακριβώς έχω κάνει εγώ? Θες να το διευκρινίσεις λιγάκι?

Και θα προτιμούσα σε παρακαλώ να το κάνεις με ΡΜ.

Vasilis
20-03-11, 15:39
Πλάκα μου κάνεις Βασίλη? Τι ακριβώς έχω κάνει εγώ? Θες να το διευκρινίσεις λιγάκι?

Και θα προτιμούσα σε παρακαλώ να το κάνεις με ΡΜ.

κ γω θα σε παρακαλουσα οταν θες να υποδειξεις κατι σε αλλον επαγγελματια να το κανεις κ εσυ σε πμ!

αν μη τι αλλο δεν ειναι επαγγελματικο να υποδικνυεις κατ αυτον τον τροπο κατι σε αλλο συναδελφο σου!
για οποια αλλη απορια εχεις χρησιμοποιησε το πμ κ εκει!


σε ευχαριστω

Stefanos_Cool
20-03-11, 15:42
Υπάρχει συγκεκριμένη ενότητα (https://www.bmwfans.gr/forum/forumdisplay.php?f=62) για επαγγελματίες.

Παρακαλώ πολύ διαβάστε πρώτα και τους κανόνες. (https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=779)

Ο συντονισμός των θρεντ, ποστ κλπ. γίνεται αποκλειστικά και μόνο από την ομάδα συντονισμού του bmwfans.gr και σε καμία περίπτωση από τα μέλη.

https://www.bmwfans.gr/forum/showpost.php?p=63&postcount=5

Ευχαριστώ. :original:

Monsta
20-03-11, 16:20
κ γω θα σε παρακαλουσα οταν θες να υποδειξεις κατι σε αλλον επαγγελματια να το κανεις κ εσυ σε πμ!

αν μη τι αλλο δεν ειναι επαγγελματικο να υποδικνυεις κατ αυτον τον τροπο κατι σε αλλο συναδελφο σου!
για οποια αλλη απορια εχεις χρησιμοποιησε το πμ κ εκει!


σε ευχαριστω


ΟΚ σ ευχαριστώ για την υπόδειξη & συγγνώμη για την αναστάτωση. Την επόμενη φορά θα χρησιμοποιήσω το pm κουμπάκι. Ή μήπως θες να μου περιορίσεις το λογαριασμό σε strictly pm mode?


Πάντως ακόμα περιμένω pm να μου πεις τι ακριβώς έχω κάνει στο παρελθόν. Έχω μεγάλη περιέργεια να μάθω.

Vasilis
20-03-11, 16:25
ΟΚ σ ευχαριστώ για την υπόδειξη & συγγνώμη για την αναστάτωση...



no pro!thumb

dr.cleaner
21-03-11, 09:34
και συγνωμη που προσπαθησα να βοηθησω αλλα μαλλον δεν επρεπε

stratos
21-03-11, 11:40
και συγνωμη που προσπαθησα να βοηθησω αλλα μαλλον δεν επρεπε

Μια χαρά βοήθησες. Και με την παροχή υπηρεσιών ώς εξειδικευμένος επαγγελματίας το θέμα κλείνει εδώ και δεν χρειάζεται παραπάνω συζήτηση thumb