PDA

Επιστροφή στο Forum : M3 E46 sto Mπουρναζι !!!!



zannis
13-08-10, 16:39
Γεια σας μαγκες ειδα 2 μ3 στο μπουρναζι χτες!!!! Η 1 ειναι μαυρη παρκαρισμενη συνηθως κοντα στον Αγιο ΑΝτωνη κοντα στο μετρο και η αλλη ειναι 1 ματ αλλα δεν θυμαμαι μαυρη η αλλο σπεσιαλ χρωμα επι της Κωσταντινουπολεως σε 1 μαγαζι που βελτιωνει κυριως Μ. Αυτα τα 2 κουκλια θα ηθελα να μαθω αν ειναι καποιου συμφορητη μας.... Ευχαριστω πολυ thumbthumb

Monsta
13-08-10, 17:03
Ωχ ο Νεο Υορκέζος ήρθε Ελλάδα να κάνει διακοπές.

Γεια σου Γιάννη :)

zannis
13-08-10, 17:04
Ωχ ο Νεο Υορκέζος ήρθε Ελλάδα να κάνει διακοπές.

Γεια σου Γιάννη :)

χαχαχαχαχαχα σωστα !!!!!!

stratos
13-08-10, 18:49
Ακόμα περιμένω τηλ. Αντε γιατί φεύγω φαντάρος

Thomelef
13-08-10, 23:57
γιάννη σκοπεύεις να ανηφορήσεις προς θεσσαλονίκη μεριά τπτ???

zannis
14-08-10, 09:15
γιάννη σκοπεύεις να ανηφορήσεις προς θεσσαλονίκη μεριά τπτ???

Δυστυχως οχι φιλαρακι μου και θα το ηθελα παρα πολυ!!! Εχω καποιες υποχρεωσεις εδω στην Αθηνα που πρεπει να τελιωσουν...:original:!!!!!

zannis
14-08-10, 09:21
Ακόμα περιμένω τηλ. Αντε γιατί φεύγω φαντάρος

Στρατο φιλαρακι μου ποτε παρουσιαζεσαι??? Δεν πιστευω Δευτερα ε ??? Ειχα σκοπο απο βδομαδα να σε παρω τηλ γιατι ειχα πολυ τρεχιμο με την βαπτιση του γιου μου καταλαβαινεις ευτυχως ολα πηγαν καλα και απο βδομαδα θα ειμαι free!!!!!:original:

stratos
14-08-10, 09:26
Χεχε Γιάννη δεν πειράζει, Δευτέρα νωρίς το πρωί παρουσιάζομαι οπότε είναι αδύνατον να βρεθούμε την ερχόμενη εβδομάδα.

Δεν πειράζει όμως. Εύχομαι υγεία και ευτυχία στο μωράκι και να είναι πάντα καλότυχο:)

zannis
14-08-10, 11:16
Χεχε Γιάννη δεν πειράζει, Δευτέρα νωρίς το πρωί παρουσιάζομαι οπότε είναι αδύνατον να βρεθούμε την ερχόμενη εβδομάδα.

Δεν πειράζει όμως. Εύχομαι υγεία και ευτυχία στο μωράκι και να είναι πάντα καλότυχο:)

Οχι ρε γ.....ο σοβαρα ρε Στρατο???? Κοιτα να δεις ατυχια:mad: Τελος παντων φιλε μου σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια και γω σου ευχομαι καλη θητεια και υπομονη !!!!

JOHNNY 69
14-08-10, 13:44
Γεια σας μαγκες ειδα 2 μ3 στο μπουρναζι χτες!!!! Η 1 ειναι μαυρη παρκαρισμενη συνηθως κοντα στον Αγιο ΑΝτωνη κοντα στο μετρο και η αλλη ειναι 1 ματ αλλα δεν θυμαμαι μαυρη η αλλο σπεσιαλ χρωμα επι της Κωσταντινουπολεως σε 1 μαγαζι που βελτιωνει κυριως Μ. Αυτα τα 2 κουκλια θα ηθελα να μαθω αν ειναι καποιου συμφορητη μας.... Ευχαριστω πολυ thumbthumb

Καλημέρα! κοντά στον Αγιο Αντωνη μία μαύρη cabrio έχω εγώ!