PDA

Επιστροφή στο Forum : M3 GTS περασε διπλα



m3est
13-08-10, 00:07
Την περασμενη εβδομαδα βρισκομουν στο Μοναχο για δουλειες και μια απο αυτες ηταν να συναντησω καποιους γνωστους μου στην BMW M στο Garching .Την ωρα που ειχα σταματησει να παρκαρω βλεπω να με πλησιαζει κατι πορτοκαλι που οσο πλησιαζε εμοιαζε με Μ3.Ωσπου να προλαβω να βγαλω το κινητο απο την τσεπη πλησιασε γρηγορα και ισα που προλαβα να τραβηξω μετα βιας μια φωτογραφια μεσα απο το Ζ4.Ηταν μια ολοκαινουρια Μ3 GTS που βγηκε απο την πυλη της Μ για δοκιμη.Αν και δεν θα τ αγοραζα ηταν εντυπωσιακο και εκανε βαρυ θορυβο σε σχεση με μια απλη Μ3.

Οταν περασα την πυλη μπαινοντας μεσα στο διαδρομο ειδα δυο τρεις Μ5 F10 να παιρνουν μπροστα και να ετοιμαζονται για ομαδικη δοκιμη.Εβλεπα τους τυπους να τα ζεσταινουν και ημουν ετοιμος να τους ζητησω να με παρουν μαζι.Εκει φυσικα δεν επιτρεποταν η φωτογραφιση αφου με ειχαν ενημερωσει στην πυλη οτι απαγορευεται αυστηρα καθε ειδος φωτογραφησης.Λιγο πιο κατω να σου και δυο 1Μ κουπε παρκαρισμενες.Απο κοντα τα φουσκωματα στα πισω φτερα του ασσου ειναι τουμπανο και οι 4 εξατμισεις το κανουν πολυ τερας.Με λιγα λογια οταν εφυγα κυριολεκτικα τα ειχα δει ΟΛΑ:shok:

nikos1400
13-08-10, 00:21
:salias::salias:


αααααα!!
και εγω θελω !!!!
(Μ)

https://img801.imageshack.us/img801/2157/cryingbaby21.jpg

scania124
13-08-10, 00:23
:fountwtis::fountwtis:....exxeexexxexexex

Vasilis
13-08-10, 00:29
Εντάξει...

Δεν θέλω να αναφέρομαι σε όνειρα αυτή την στιγμή...

Πες μας ρε φιλε όμως ...ΠΟΣΟ απολαμβάνεις την οδήγηση όταν πας εκεί;

Είμαι στο iPhone κ από όση δυνατότητα μου δίνει το κινητό,ΘΑΥΜΆΖΩ την ποιότητα της ασφάλτου που βλέπω(αν δε με γελούν τα Ματια μου κ το κινητό)

Όσον αφορά το πορτοκαλί κόσμημα που βλέπω καθώς κ τα Μ1 που αναφέρεις ρε Νικ ...να σαι καλά να μας ταξιδευεις!!

alexk
13-08-10, 00:31
Την περασμενη εβδομαδα βρισκομουν στο Μοναχο για δουλειες και μια απο αυτες ηταν να συναντησω καποιους γνωστους μου στην BMW M στο Garching .Την ωρα που ειχα σταματησει να παρκαρω βλεπω να με πλησιαζει κατι πορτοκαλι που οσο πλησιαζε εμοιαζε με Μ3.Ωσπου να προλαβω να βγαλω το κινητο απο την τσεπη πλησιασε γρηγορα και ισα που προλαβα να τραβηξω μετα βιας μια φωτογραφια μεσα απο το Ζ4.Ηταν μια ολοκαινουρια Μ3 GTS που βγηκε απο την πυλη της Μ για δοκιμη.Αν και δεν θα τ αγοραζα ηταν εντυπωσιακο και εκανε βαρυ θορυβο σε σχεση με μια απλη Μ3.

Οταν περασα την πυλη μπαινοντας μεσα στο διαδρομο ειδα δυο τρεις Μ5 F10 να παιρνουν μπροστα και να ετοιμαζονται για ομαδικη δοκιμη.Εβλεπα τους τυπους να τα ζεσταινουν και ημουν ετοιμος να τους ζητησω να με παρουν μαζι.Εκει φυσικα δεν επιτρεποταν η φωτογραφιση αφου με ειχαν ενημερωσει στην πυλη οτι απαγορευεται αυστηρα καθε ειδος φωτογραφησης.Λιγο πιο κατω να σου και δυο 1Μ κουπε παρκαρισμενες.Απο κοντα τα φουσκωματα στα πισω φτερα του ασσου ειναι τουμπανο και οι 4 εξατμισεις το κανουν πολυ τερας.Με λιγα λογια οταν εφυγα κυριολεκτικα τα ειχα δει ΟΛΑ:shok:

Ωραίος Νίκο ;)

Μερικοί έχουμε μπει και μέσα στο GTS :whistle:

Παρεπιπτόντως, Ίμολα πήγες ?

nikos-Mpacket
13-08-10, 00:37
Αυτα μας κανετε βραδιατικα και θα παραμιλαμε στον υπνο μας και το πρωι θα μας κραζει η γυναικα γιατι δεν την αφησαμε να κοιμηθει.....

Νικολα μπορεις σε ενα ταξιδι να με παρεις μαζι σου;
Δεν θα σε ενοχλησω καθολου θα κατσω σε μια ακρουλα και απλα θα χαζευω.

Thomelef
13-08-10, 08:24
κανονικά θα είχα γίνει ρόμπα έτσι και είμουν στην θέση σου νίκο.
θα είχα κατέβει, θα τους είχα σταματήσει και θα είχα κολήσει την μάπα μου
σαν τα γυφτάκια στο παράθυρο και θα ζητιάνευα να με κάνουν μια βολτίτσα.
ίμολα τελικά πείγες?!?!?!?

Z4 DCT
13-08-10, 08:57
κανονικά θα είχα γίνει ρόμπα έτσι και είμουν στην θέση σου νίκο.
θα είχα κατέβει, θα τους είχα σταματήσει και θα είχα κολήσει την μάπα μου
σαν τα γυφτάκια στο παράθυρο και θα ζητιάνευα να με κάνουν μια βολτίτσα.
ίμολα τελικά πείγες?!?!?!?

Ναι ναι Θωμα και γω ετσι....αλλα θα το τραβουσα το σχοινι πολυ, θα φιλουσα το παραθυρο θα τραβαγα με μανια την λαβη της πορτας να βολεψω εστω και για λιγα δευτερολεπτα τον αδυνατο κωλο μου πανω στα μπαγκετ και ας με σαβουρωνανε μετα....εγω θα ειχα κατσει......

Thomelef
13-08-10, 09:10
και το δάκρυ κορόμηλο

yodas
13-08-10, 09:42
μαντηλάκια δεν κάνουν δώρο στο Μόναχο; πρέπει να μπει στην λίστα των εξτρά απαραιτήτως...

m3est
13-08-10, 12:07
Ωραίος Νίκο ;)

Μερικοί έχουμε μπει και μέσα στο GTS :whistle:

Παρεπιπτόντως, Ίμολα πήγες ?

Ναι πηγα Ιμολα.Απλα η οργανωση εγινε απο τον αντιπροσωπο της Ακραποβιτς στη γερμανια που ειναι υπευθυνος για τα πορσε που τρεχουν.Ετσι το σκηνικο ειχε καμμια 30αρια πορσε GT3 , GT2 ,Turbo ,κι ενα Carrera Gt και διαφορα αλλα οπως φερραρι λαμπο νισσαν gtr.Απο BMW ηταν μονο ενα E92 κι ενα Μ3CSL.

Ειχε απιστευτη ζεστη οποτε και ταλαιπωρια αλλα εγινε κι ενα φοβερο.Η Ακραποβιτς βγαζει ενα περιοδικο καθε τρεις μηνες που το λεει Sharp End.Στο εβεντ ηταν μαζι μου ο Doctor με το Μ3 Compressor και του πηραν συνεντευξη για το πως εμαθε και που εβαλε την εξατμιση του κλπ.Το τευχος μοιραζεται σε ολες τις χωρες και θα εχει το φιλο μας μεσα.Περιμενουμε λοιπον μεχρι να κυκλοφορησει το τευχος που θα εχει φωτογραφιες απο το εβεντ αλλα και την συνεντευξη.

A8hnaios
13-08-10, 12:43
περιμενουμε το επομενο τευχος..!!!!

https://www.akrapovic.com/promotional/sharp-end-magazine/

https://www.akrapovic.com/news/2010/august/a-spectacle-with-akrapovic/

BILL007
13-08-10, 13:36
:fountwtis::fountwtis:....:fountwtis::fountwtis:.. ..

liakos
13-08-10, 14:08
Πάντως χάζεψα λίγο το περιοδικό!! Πολύ ωραίο με πολύ ωραίες φωτογραφίες και ενδιαφέρουσες συνεντευξεις. Καλά για το M3 GTS απλά δεν έχω λόγια !!:salias::salias:

alexk
13-08-10, 18:14
Ναι πηγα Ιμολα.Απλα η οργανωση εγινε απο τον αντιπροσωπο της Ακραποβιτς στη γερμανια που ειναι υπευθυνος για τα πορσε που τρεχουν.Ετσι το σκηνικο ειχε καμμια 30αρια πορσε GT3 , GT2 ,Turbo ,κι ενα Carrera Gt και διαφορα αλλα οπως φερραρι λαμπο νισσαν gtr.Απο BMW ηταν μονο ενα E92 κι ενα Μ3CSL.

Ειχε απιστευτη ζεστη οποτε και ταλαιπωρια αλλα εγινε κι ενα φοβερο.Η Ακραποβιτς βγαζει ενα περιοδικο καθε τρεις μηνες που το λεει Sharp End.Στο εβεντ ηταν μαζι μου ο Doctor με το Μ3 Compressor και του πηραν συνεντευξη για το πως εμαθε και που εβαλε την εξατμιση του κλπ.Το τευχος μοιραζεται σε ολες τις χωρες και θα εχει το φιλο μας μεσα.Περιμενουμε λοιπον μεχρι να κυκλοφορησει το τευχος που θα εχει φωτογραφιες απο το εβεντ αλλα και την συνεντευξη.

Έχεις βγάλει φώτος από το trackday ?
Έχεις γυρολόγιο από το δικό σου ?
Φρένα έχεις εργοστασιακά ή όχι ? Πως ανταποκρίθηκαν.
Ενημέρωσέ μας :thumbsup:

m3est
13-08-10, 19:14
Έχεις βγάλει φώτος από το trackday ?
Έχεις γυρολόγιο από το δικό σου ?
Φρένα έχεις εργοστασιακά ή όχι ? Πως ανταποκρίθηκαν.
Ενημέρωσέ μας :thumbsup:

Φωτος εβγαλε ο Δοκτωρ.Θα βγουν και στο περιοδικο της Ακραποβιτς και στο σαιτ μετα τον αυγουστο.
Το δικο μου δεν το ειχα μαζι.Ειχαμε παει αεροπορικως.

ΦΑΝΗΣ
14-08-10, 06:37
Αμαν μωρέ δεν θα ησυχάσουμε καμιά φορά,πάλι πορωθήκαμε πρωί πρωί!!!!άτιμο ΔΝΤ!!!!