PDA

Επιστροφή στο Forum : Estoril E46 M3 cabrio - Auto Festival 2004



Monsta
06-08-10, 11:15
Παλιό αλλά καλό.


https://www.youtube.com/watch?v=FvJ1fFdFZNM

Στο 1:08 τα καημένα τα λάστιχα παραδίδουν πνεύμα, αλλά ο 'φίλτατος' συνεχίζει..... :shok: :shok:

Ε ναι μετά καλά να πάθεις και καθόσουνα και τα έκοβες με το κοπίδι :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: :hystericalbs1::hystericalbs1:

BILL007
06-08-10, 18:15
:shok: :shok::shok: :shok::shok: :shok::shok: :shok:

bmwcompactjohn
06-08-10, 18:24
πολυ καλο !!!!!!!!!!!

stratos
06-08-10, 19:09
Ποιός να είναι αυτός άραγε? :whistle:

PANOS-E60
06-08-10, 19:53
Δεν ξέρω αν το έχω ξαναπεί, αλλά οι ζάντες csl με τρελλαίνουν, λέω !

HULK
06-08-10, 19:59
S _ _ _ _ & S _ _ _ _ .

Monsta
06-08-10, 20:12
Για θύμισε μου Νίκο τι φορούσε το κτήνος. Supersprint ή eisenmann ??

skandalis447
06-08-10, 20:46
Το θυμαμαι σαν τωρα...Βασικα καπου εκει βρισκομουνα και εγω με ενα ΜΖ3...Πολλα χρονια πισω...

Monsta
06-08-10, 21:03
Το θυμαμαι σαν τωρα...Βασικα καπου εκει βρισκομουνα και εγω με ενα ΜΖ3...Πολλα χρονια πισω...

Είδες?? Κάπου σ έχω δει κάπου σε ξέρω..... thumb

Θυμάσαι και το csl του Ξυνταβελόνη Δημήτρη ??? Το Μ5 το κακόμοιρο του Θωμά από το EVO ?? Εγώ είχα μπει μέσα με το 330 του Σπύρου και όλο πετούσε μούτρα. Τι χειρόφρενα, τι στραγγάλισμα, τι μεταφορά βάρους δεν είχε και μπλοκέ το κακόμοιρο....

Θα ανεβάσω αύριο μερικά ακόμα από εκείνη τη μέρα....
:original:

m3est
07-08-10, 02:27
Για θύμισε μου Νίκο τι φορούσε το κτήνος. Supersprint ή eisenmann ??

Supersprint Race φορουσε.Tο χρωμα ομως αυτο ειναι ολα τα λ7.

Monsta
07-08-10, 08:35
Το χρωματάκι φίλε απίστευτο και σε cabrio +1000. Τα χουμε πει αυτά...

Monsta
07-08-10, 10:10
Αυτό το Ε21 στο τέλος του βίντεο ξέρει κανείς ποιανού είναι???

Gregory_///M
07-08-10, 11:16
Εκεί που μπήκε καλά έκανε και τα έκαψε!!!!!!
Πολύ ωραίο το χρώμα (estoril) όντως...αν δεν κάνω λάθος μπροστά φοράει ζάντες Hartge και πίσω csl???

Monsta
07-08-10, 11:44
σωστά Γρηγόρη!

m3est
07-08-10, 21:47
Το χρωματάκι φίλε απίστευτο και σε cabrio +1000. Τα χουμε πει αυτά...

Κριμα που καταργηθηκε απο την Individual.Την τεταρτη μιλουσα με την εκπροσωπο της ΒMW M Individual που επισκευθηκα κι ολας μηπως δεχονται ακομα ειδικες παραγγελιες για Estoril Blue.Μου απαντησε λοιπον πως ο λογος που το καταργησαν ειναι πως το εργοστασιακο υλικο περιλαμβανει μια πρωτη υλη για την αποχρωση που δεν ειναι πια διαθεσιμη.

Ετσι αφου υπηρχε ακομα ζητηση για Estoril Blue αποφασισαν να φτιαξουν την πλησιεστερη αποχρωση σε αυτο και το καταφεραν.Ετσι γεννηθηκε το Monte Carlo Blue Metalic οπου παρουσιαστηκε επισημα στη γενευη μαζι με το Competition Package στο Μ3 Ε92.Μου εδειξαν λοιπον το αυτοκινητο της παρουσιασης το οποιο χαζεψα οταν το ειδα μπροστα στα ματια μου και αφου το ζητησα μου εφεραν δειγμα απο Estoril να το συγκρινω και ηταν απιστευτα κοντινο με το Monte Carlo Blue να ειναι ελαχιστα πιο βαθυ μπλε και ταιριαζει κατα το γουστο μου τρομερα στο Ε92 Μ3.

Τρομερος επαγγελματισμος απο μερους τους με αντιμετωπιση αλλου επιπεδου.Μακαρι να ηταν ετσι και στην Ελλαδα που τους λες για Individual και σου λενε δεν υπαρχει και σου πασαρουν οτι εχει ξεμεινει.

Monsta
07-08-10, 21:55
Monte Carlo Blue να ειναι ελαχιστα πιο βαθυ μπλε και ταιριαζει κατα το γουστο μου τρομερα στο Ε92 Μ3.



Φοβερή απόχρωση !!!!! Φαντάζομαι οι φωτό λένε μόνο τη μισή αλήθεια. Άλλο πράγμα θα είναι να το βλέπεις live. :shok::shok:

m3est
07-08-10, 22:14
Φοβερή απόχρωση !!!!! Φαντάζομαι οι φωτό λένε μόνο τη μισή αλήθεια. Άλλο πράγμα θα είναι να το βλέπεις live. :shok::shok:

Απλα δεν υπαρχει.Ακομα το σκεφτομαι.Να αλλο ενα που παρελαβε ενας ιδιοκτητης στο BMW Welt.:thumbsup:

alexk
07-08-10, 23:12
Φοβερή απόχρωση !!!!! Φαντάζομαι οι φωτό λένε μόνο τη μισή αλήθεια. Άλλο πράγμα θα είναι να το βλέπεις live. :shok::shok:

Εγώ το είδα live το χειμώνα.
Καλό το χρώμα, το αυτοκίνητο μου ήταν αδιάφορο οπότε δεν έδωσα και πολύ σημασία.

Z4 DCT
08-08-10, 08:51
Απλα δεν υπαρχει.Ακομα το σκεφτομαι.Να αλλο ενα που παρελαβε ενας ιδιοκτητης στο BMW Welt.:thumbsup:

:shok::shok:
Και γω ετσι θελω να παραλαβω το αμαξι μου (το επομενο πρωτα ο θεος)......με τις ροδες σχεδον απατητες :shok:
Μπορω??????



*
το χρωμα ειναι απιστευτο.......σε καμπριο θα ειναι ολα τα λεφτα

gnx
08-08-10, 09:14
Δυστυχώς Γιάννη η Ελληνική αντιπροσωπεία δεν μπορεί για λόγους που μου διαφεύγουν να πουλήσει αυτοκίνητο και να το φέρει οδικώς ο ιδιοκτήτης από το welt. Κρίμα και πάλι κρίμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

georggge46
08-08-10, 11:12
Απλα δεν υπαρχει.Ακομα το σκεφτομαι.Να αλλο ενα που παρελαβε ενας ιδιοκτητης στο BMW Welt.:thumbsup:

Πανεμορφο !!! Ακομα πιο ομορφο απο το Estoril !!

EVERGET
08-08-10, 14:23
Προσωπικά το estoril μου άρεσε πολύ στο E36. Στο 46άρι, ειδικά στο coupe, ποτέ δεν το χωνεψα αφού μου φαινόταν πως το φθηναίνει. Εάν ήθελα θαλασσι 46άρι θα προτιμουσα το laguna secca που είναι αρκετά «αλητικο» χρωματακι! Το Monte Carlo είναι εξαιρετικό αλλά νομίζω πως κάνει ακόμη πιο υποτονικο το ήδη μαζεμενο κ χωρίς τρελά φουσκωματα Ε92!