PDA

Επιστροφή στο Forum : Look M5 E60 στη Μαλαισια.



aristent
31-07-10, 07:17
Καποιος ανεβασε στο youtube το παρακατω βιντεο εχοντας τιτλο :
"I spotted this awesome BMW M5 E60 in malaysia during my holiday "

https://www.youtube.com/watch?v=b6EBbBvOJIg"]https://www.youtube.com/watch?v=b6EBbBvOJIg
οποτε στελνω και εγω μηνυμα δεν ειναι Μ5 αλλα look Μ5 διοτι:
1.Τα μπροστινα φτερα εχουν κοπει για να μπουν αφτερμαρκετ γριλλιες
2.Η ζαντες ειναι ρεπλικα και ειναι 18αρες και οχι 19αρες
3.Χρωμιο γυρο απο τα παραθυρα δεν υπαρχει στα Μ5
4.Οι μπροστινες γριλλιες δεν ειναι φουλ χρωμιο αλλα ειναι της βασικης εκδοσης 520
5.HUD δεν εχει και αυτο ειναι μαλλον σπανιο η απιθανο σε Μ5!!!

οποτε(λεω)δεν ειναι Μ5 αλλα εχουμε ενα πολυ καλο replica M5 E60!!!:whistle:

Πειτε μου ειμαι κακος?
Σημερα αλλαξε ο τιτλος του βιντεο απο "2006 ΒΜW Ε60"σε "2006 ΒΜW Ε60 replica" ....ποιος να τον αλλαξε αραγε?παντος το μηνυμα μου στο youtube δεν φαινεται πουθενα!!!:shok:
A και η υπογραφη μου εγραφε Bmw ///M5 maniac!!!χαχαχαχα!

Apostolos
31-07-10, 07:47
Καποιος ανεβασε στο youtube το παρακατω βιντεο εχοντας τιτλο :
"I spotted this awesome BMW M5 E60 in malaysia during my holiday "
https://www.youtube.com/watch?v=b6EBbBvOJIg
οποτε στελνω και εγω μηνυμα δεν ειναι Μ5 αλλα look Μ5 διοτι:
1.Τα μπροστινα φτερα εχουν κοπει για να μπουν αφτερμαρκετ γριλλιες
2.Η ζαντες ειναι ρεπλικα και ειναι 18αρες και οχι 19αρες
3.Χρωμιο γυρο απο τα παραθυρα δεν υπαρχει στα Μ5
4.Οι μπροστινες γριλλιες δεν ειναι φουλ χρωμιο αλλα ειναι της βασικης εκδοσης 520
5.HUD δεν εχει και αυτο ειναι μαλλον σπανιο η απιθανο σε Μ5!!!

οποτε(λεω)δεν ειναι Μ5 αλλα εχουμε ενα πολυ καλο replica M5 E60!!!:whistle:

Πειτε μου ειμαι κακος?
Σημερα αλλαξε ο τιτλος του βιντεο απο "2006 ΒΜW Ε60"σε "2006 ΒΜW Ε60 replica" ....ποιος να τον αλλαξε αραγε?παντος το μηνυμα μου στο youtube δεν φαινεται πουθενα!!!:shok:
A και η υπογραφη μου εγραφε Bmw ///M5 maniac!!!χαχαχαχα!

χαχαχαχαχαχαχαχα γεια σου Άρη. Του την "έσπασες" του τύπου χαχαχαχαχαχαχα:original::original: Επίσης νομίζω ότι πρέπει να έχει αφήσει εμπρός τα "flaps" που έχουν τα "θνητά" μοντέλα σαν τα δικά μας :th_Laie_67-1:σε σχέση με το Μ5 που δεν έχει καθόλου και βλέπεις το "χιαστή σίδερο" με το ψυγείο νερού απευθείας εκτεθειμένα λόγω μεγαλύτερων θερμικών φορτίων και καλύτερου αερισμού χεχεχεχε. Χμμμ:think::think: μήπως θα πρέπει να τα αφαιρέσω και εγώ και να αφήσω μόνο το μοτεράκι για να μην μου ανάβει σφάλμα χαχαχα:hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1: "να πλησιάσω κι άλλο"...:whistle:χαχαχαχαχαχα:th_Laie_67-1:

aristent
31-07-10, 08:02
χαχαχαχαχαχαχαχα γεια σου Άρη. Του την "έσπασες" του τύπου χαχαχαχαχαχαχα:original::original: Επίσης νομίζω ότι πρέπει να έχει αφήσει εμπρός τα "flaps" που έχουν τα "θνητά" μοντέλα σαν τα δικά μας :th_Laie_67-1:σε σχέση με το Μ5 που δεν έχει καθόλου και βλέπεις το "χιαστή σίδερο" με το ψυγείο νερού απευθείας εκτεθειμένα λόγω μεγαλύτερων θερμικών φορτίων και καλύτερου αερισμού χεχεχεχε. Χμμμ:think::think: μήπως θα πρέπει να τα αφαιρέσω και εγώ και να αφήσω μόνο το μοτεράκι για να μην μου ανάβει σφάλμα χαχαχα:hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1: "να πλησιάσω κι άλλο"...:whistle:χαχαχαχαχαχα:th_Laie_67-1:

Γεια σου Δημητρη!!!
Που τα εντοπισες τα "flaps" ρε θηριο?:shok:
Ειπα και εγω κατι θα μου διεφυγε ...δεν ειναι και πολυ καθαρο το βιντεο...τα φρενα δεν μπορεσα να τα δω..:whistle:

Ειμαστε πολυ πιο ενημερωμενοι για τις λεπτομερειες της Μ5 ακομα και απο τους ιδιους τους κατοχους Μ5 απο οτι καταλαβαινω....:whistle:

NickE60
31-07-10, 08:07
Δημήτρη δεν είναι μοτεράκι, ένας ηλεκτρομαγνήτης είναι στο κέντρο του πλαισίου στο κάτω μέρος και όταν ενεργοποιείται "κλειδώνει" τις γρίλιες. Δεν θα συμβεί τίποτα αν τις αφαιρέσεις. Τα LCI δεν τις έχουν αυτές.. γι αυτό δεν το έψαξε κι ο Άρης .....

αμάν κι εσυ ρε Άρη, άσε τον άνθρωπο να παρουσιάσει το Μ5, χαλάστρα του κάνεις??? :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Apostolos
31-07-10, 08:10
Δημήτρη δεν είναι μοτεράκι, ένας ηλεκτρομαγνήτης είναι στο κέντρο του πλαισίου στο κάτω μέρος και όταν ενεργοποιείται "κλειδώνει" τις γρίλιες. Δεν θα συμβεί τίποτα αν τις αφαιρέσεις. Τα LCI δεν τις έχουν αυτές.. γι αυτό δεν το έψαξε κι ο Άρης .....

αμάν κι εσυ ρε Άρη, άσε τον άνθρωπο να παρουσιάσει το Μ5, χαλάστρα του κάνεις??? :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Γιούχου...πες πως έφυγαν ήδη Νικόλα. Thanksthumb:electrician2::electrician2: χαχαχαχαχαχαχα:hystericalbs1::th_Lai e_67-1::hystericalbs1: Μιας και θα μπουν και τα φώτα μετά τις διακοπές του LCI, να γίνει σωστή δουλειά λοιπόν. Η έχουμε LCI ή δεν έχουμε. Πως να το κάνουμε δηλαδή χαχαχαχαχαχαχαχαχα

aristent
31-07-10, 08:21
Δημήτρη δεν είναι μοτεράκι, ένας ηλεκτρομαγνήτης είναι στο κέντρο του πλαισίου στο κάτω μέρος και όταν ενεργοποιείται "κλειδώνει" τις γρίλιες. Δεν θα συμβεί τίποτα αν τις αφαιρέσεις. Τα LCI δεν τις έχουν αυτές.. γι αυτό δεν το έψαξε κι ο Άρης .....

αμάν κι εσυ ρε Άρη, άσε τον άνθρωπο να παρουσιάσει το Μ5, χαλάστρα του κάνεις??? :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Nαι ουτε πριν ουτε μετα την "μετατροπη" ειχα τετοια "flaps".thumb

Οσο για τη χαλαστρα δεν ειναι δικο του το αυτοκινητο αλλα το εντοπισε στις διακοπες του στη Μαλαισια και του εφτιαξε τη μερα αν καταλαβα καλα απο τον τιτλο που εβαλε.:whistle:

Δηλ.εγω και "Apostolos" τι κανουμε μπρικια κολλαμε!!!:hystericalbs1::hystericalbs1:



Γιούχου...πες πως έφυγαν ήδη Νικόλα. Thanksthumb:electrician2::electrician2: χαχαχαχαχαχαχα:hystericalbs1::th_Lai e_67-1::hystericalbs1: Μιας και θα μπουν και τα φώτα μετά τις διακοπές του LCI, να γίνει σωστή δουλειά λοιπόν. Η έχουμε LCI ή δεν έχουμε. Πως να το κάνουμε δηλαδή χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Αρε Δημητρη στη πριζα εισαι συνεχεια!!!:hystericalbs1:

aristent
31-07-10, 08:33
Ξεχασα οτι επισης δεν κολλαει μπρικια και ο φιλος μας "zinant" με το απιθανο Μ5 λουκ!!!thumb

Οπως και τον φιλο μας τον "alexm" γνωστος ως Αλεξης απο την Πατρα με το λουκ Μ5 !!! τι!!!!!ειναι γνησιο? ε οχι πως την πατησα ετσι....:hystericalbs1:και δεν ακουγοταν η εξατμιση καλα στην τελευταια μας συναντηση:whistle::hystericalbs1::hysteri calbs1: