PDA

Επιστροφή στο Forum : ///M3 E46_HPF



Gregory_///M
28-07-10, 12:04
https://www.mfestforum.com/forum/showthread.php?t=8127

τι του δώσανε κ είναι έτσι πρησμένο? :wub::wub:

ΤΟ ΛΙΝΚ ΤΟ ΠΑΤΑΤΕ ΜΕ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΕΥΘΥΝΗ

ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΗ ΓΙΑΝΝΗ (επισημαινει οτι εχει ιο το συγκεκριμενο λινκ) bmw330vasilis...ευχαριστουμε ΓΙΑΝΝΗ

gyiama
28-07-10, 13:38
παντως εχει και ποτηροθηκες μεσα μιας και οπως ''καποτε''ελεγε καποιος οτι ''πας ταξιδακι χαλαρα με 300'' να εχεις καπου ρε αδερφε να ακουμπησεις τον καφε σου!!!

Monsta
28-07-10, 14:17
Ναι και στην απλώστρα πίσω εύκολα κάνεις barbecue για 8-10 άτομα...

Z4 DCT
28-07-10, 14:21
ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!! ΤΟ ΛΙΝΚ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΡΕΝΤ ΕΧΕΙ ΔΟΥΡΕΙΟ ΙΠΠΟ!!!! ΜΟΥ ΧΤΥΠΗΣΑΝ ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΑ ANTIVIRUS!!!!!

Monsta
28-07-10, 14:28
ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!! ΤΟ ΛΙΝΚ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΡΕΝΤ ΕΧΕΙ ΔΟΥΡΕΙΟ ΙΠΠΟ!!!! ΜΟΥ ΧΤΥΠΗΣΑΝ ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΑ ANTIVIRUS!!!!!

Και μένα μου χτύπησαν λαμπάκια σειρήνες κτλ !!!!!

Χρίστος
28-07-10, 15:24
I just realized, they don't have LED tail lights..
Heated seats go to waste on those sparcos... https://www.mfestforum.com/forum/images/smilies/frown.gif

But, sick car! https://www.mfestforum.com/forum/images/smilies/biggrin.gif

καποιον μου θυμηζει αυτο το ποστ!!!
χαχααχαχ

Thomelef
28-07-10, 17:32
ορίστε και ένα βιντεάκι απο το συγκεκριμένο...
https://www.youtube.com/watch?v=iyz4-4uz4_s&videos=0QVp4CqI9HI"]https://www.youtube.com/watch?v=iyz4-4uz4_s&videos=0QVp4CqI9HI

NICK_M3
29-07-10, 08:11
και έχουν σταματήσει προσωρινα την εκδοση stage4 για περαιτέρω εξέλιξη.....θα μας πάρουν τα μυαλά.....πάει έχουμε χάσει την μπάλα...


επίσης να πω οτι η ετιαρεία έχει εξελιχθεί σε κορυφαία στο customer service και έχει γίνει πλέον σοβαρότατος tuner με δικό της r&d και μηχανικούς απίστευτους και οτι χαλάσει τρέχει κατευθείαν...αν είναι δικό της φταίξιμο επι τόπου χωρίς 2η κουβέντα το αντικαθιστά...επίσης όταν κάνει τοποθέτηση σε stage1-2 κάνει τρελούς ελεγχους στο αυτοκίνητο...

πραγματικά έχουν σηκώσει τον πήχη ΠΟΛΥ ψηλά σε οτι αφορά τους tuners.....

μπράβο τους....

Thomelef
29-07-10, 08:38
και έχουν σταματήσει προσωρινα την εκδοση stage4 για περαιτέρω εξέλιξη.....θα μας πάρουν τα μυαλά.....πάει έχουμε χάσει την μπάλα...


επίσης να πω οτι η ετιαρεία έχει εξελιχθεί σε κορυφαία στο customer service και έχει γίνει πλέον σοβαρότατος tuner με δικό της r&d και μηχανικούς απίστευτους και οτι χαλάσει τρέχει κατευθείαν...αν είναι δικό της φταίξιμο επι τόπου χωρίς 2η κουβέντα το αντικαθιστά...επίσης όταν κάνει τοποθέτηση σε stage1-2 κάνει τρελούς ελεγχους στο αυτοκίνητο...

πραγματικά έχουν σηκώσει τον πήχη ΠΟΛΥ ψηλά σε οτι αφορά τους tuners.....

μπράβο τους....

και έτσι πρέπει άλωστε...
στο κάτω κάτω ο τιμοκατάλογος τους είναι τρελά τσουχτερός.
το stage 1 έχει περίπου το διπλάσιο κόστος απο το κομπρεσάρισμα
με το κιτ της active...θα μου πείς άλλο το ένα άλλο το άλλο...
απο την άλλη όμως μιλάμε για περιφερειακά μόνο και στα δύο κιτ.
επίσεις κάπου στο bimmerbosst προχθές διάβαζα για κάποια recall
που ξεκίνησαν τα φρικιά...

Gregory_///M
29-07-10, 08:42
Σόρυ για το link, αλλά εμένα δεν μου έβγαλε κάτι για ιο το antivirus.

Thomelef
29-07-10, 08:45
αν και στο συγκεκριμένο υπάρχουν κανα 2 παραπονεμένοι
απο την active με ανατιναγμένα μοτέρ...

NICK_M3
29-07-10, 11:30
ακόμη δεν έχω διαβάσει πουθενά για "πάσχα" με τα hpf...

μην ξεχνάς οτι ένα μεγάλο κοστολόγιο είναι ο άγραφος που βάζουν και το πρόγραμμα τους είναι κορυφή πραγματικά....τουλάχιστον 3,5 χιλιάρικα εκεί...μετά είναι και η πολλαπλή εξαγωγής...υποχρεωτική...έχε ι κόστος και αυτό...τα όργανα μαζί με την βάση και την καλωδίωση...κύκλωμα βενζίνης....συστημα μεθανόλης....μέχρι και hotline έχουν φτιάξει...στα 11.000 πάντως για το stage 1 δεν νομίζω ότι είναι τόσο κακή η τιμή για ότι δίνουν...

fanisk
29-07-10, 14:55
https://www.mfestforum.com/forum/showthread.php?t=8127

τι του δώσανε κ είναι έτσι πρησμένο? :wub::wub:

ΤΟ ΛΙΝΚ ΤΟ ΠΑΤΑΤΕ ΜΕ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΕΥΘΥΝΗ

ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΗ ΓΙΑΝΝΗ (επισημαινει οτι εχει ιο το συγκεκριμενο λινκ) bmw330vasilis...ευχαριστουμε ΓΙΑΝΝΗ

Ω ρε φουστη... :shok::eek::shocked::wacko: Κλαιω:sweatdrop::wub:

Γρηγορη thumb

joseph
29-07-10, 15:09
ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!! ΤΟ ΛΙΝΚ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΡΕΝΤ ΕΧΕΙ ΔΟΥΡΕΙΟ ΙΠΠΟ!!!! ΜΟΥ ΧΤΥΠΗΣΑΝ ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΑ ANTIVIRUS!!!!!

Εμενα τπτ δεν χτυπησε... τι κανουμε τωρα? ειναι παλιο το antivirus

Thomelef
29-07-10, 15:48
ακόμη δεν έχω διαβάσει πουθενά για "πάσχα" με τα hpf...

μην ξεχνάς οτι ένα μεγάλο κοστολόγιο είναι ο άγραφος που βάζουν και το πρόγραμμα τους είναι κορυφή πραγματικά....τουλάχιστον 3,5 χιλιάρικα εκεί...μετά είναι και η πολλαπλή εξαγωγής...υποχρεωτική...έχε ι κόστος και αυτό...τα όργανα μαζί με την βάση και την καλωδίωση...κύκλωμα βενζίνης....συστημα μεθανόλης....μέχρι και hotline έχουν φτιάξει...στα 11.000 πάντως για το stage 1 δεν νομίζω ότι είναι τόσο κακή η τιμή για ότι δίνουν...

για τα hpf είπα πως κάνουν recall. επειδή δεν διάβασα προσεκτικά δεν μπορώ να
σου πώ συγκεκριμένα τι έχει παιχτεί και τι κάνουν recall. δυστηχώς δεν μπορώ βρώ το συγκεκριμένο θρεντ για να το λινκάρω.
για ανατινάξεις ενοόουσα απο την μεριά της active που είναι λάθος μιάς και
θέμα με κάνα δυο άτομα έχει γίνει με τα κιτ της vf...ορίστε και ένα λινκ απο
μια περίπτωση...
https://www.bimmerboost.com/showthread.php?3385-From-VF-to-HPF

NICK_M3
29-07-10, 19:07
για τα hpf είπα πως κάνουν recall. επειδή δεν διάβασα προσεκτικά δεν μπορώ να
σου πώ συγκεκριμένα τι έχει παιχτεί και τι κάνουν recall. δυστηχώς δεν μπορώ βρώ το συγκεκριμένο θρεντ για να το λινκάρω.
για ανατινάξεις ενοόουσα απο την μεριά της active που είναι λάθος μιάς και
θέμα με κάνα δυο άτομα έχει γίνει με τα κιτ της vf...ορίστε και ένα λινκ απο
μια περίπτωση...
https://www.bimmerboost.com/showthread.php?3385-From-VF-to-HPF

καλα ψηλέ vf πολυ μακριάαααααααααααααα πριν κανα χρονο και βάλε σε γνωστό στέκι μου είχε πει ο turbodog να το κάνει vf το αμάξι και το όχι ήταν σαν του Μεταξά!!!!!! αν ψάξεις στα έξω φορουμ θα δείς απίστευτες ζημιές και με βίντεο ντοκουμέντα να σου πέφτουν τα σαγόνια ΚΑΤΩ !!!!!
πάντως προσωπικά πιστεύω οτι το νέο set up active είναι απίστευτο καθώς επίσης και οποιοδήποτε stage της hpf....
αξίζει να λύσεις μοτεράκι.......:innocent::devil2::cool:

Stathis
29-07-10, 19:17
:offtopic:

αυτο το παληκαρι ο τουρμποντογκ που χαθηκε ρε παιδια????
ηταν να γινει ενα πατηματακι, αν δεν με απατα η ασθενης μνημη μου...:think:
εχει περασει και τοσος καιρος...

τι γινεται περιμενουμε τα κρυα??? :whistle::whistle::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

:thjacked:

turbodog
29-07-10, 19:31
:offtopic:

αυτο το παληκαρι ο τουρμποντογκ που χαθηκε ρε παιδια????
ηταν να γινει ενα πατηματακι, αν δεν με απατα η ασθενης μνημη μου...:think:
εχει περασει και τοσος καιρος...

τι γινεται περιμενουμε τα κρυα??? :whistle::whistle::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

:thjacked:
Χμμ οντως εχει ασθενησει η μνημη σου μου φαινεται...

1ον οταν σου ειχε γινει η προσκληση για πατηματακι, εσυ στις συγκεντρωσεις ερχοσουνα με το smartακι...

2ον σιγα μην παταμε με 40 βαθμους εξωτερικη και το A/C ανοιχτο

3ον σιγα μην αφησουμε τις διακοπες κατακαλοκαιρο να τρεχουμε για πουρναρια. Αμα γουσταρεις καλοκαιρινη κοντρουλα ανεβα μια καβαλα, να σε παω παραλια καλαμιτσας κοντρα στο μακροβουτι.

Απο Σεπτεμβρη εδω θα ειμαστε και θα το δουμε εκτενεστερα

Καλο καλοκαιρι :D:D:D

NICK_M3
29-07-10, 19:31
:offtopic:

αυτο το παληκαρι ο τουρμποντογκ που χαθηκε ρε παιδια????
ηταν να γινει ενα πατηματακι, αν δεν με απατα η ασθενης μνημη μου...:think:
εχει περασει και τοσος καιρος...

τι γινεται περιμενουμε τα κρυα??? :whistle::whistle::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

:thjacked:

ελα κακοήθειες!!!!!!:th_Laie_67-1:

αλήθεια εχω να τον ακούσω πολύ καιρό....

Stathis
29-07-10, 19:41
Αμα γουσταρεις καλοκαιρινη κοντρουλα ανεβα μια καβαλα, να σε παω παραλια καλαμιτσας κοντρα στο μακροβουτι.

Απο Σεπτεμβρη εδω θα ειμαστε και θα το δουμε εκτενεστερα

Καλο καλοκαιρι :D:D:D

μητσαρα μου εγω δεν βιαζομαι...
εσυ με το σουγια ειχατε μια πρεμουρα να με ραψετε... :original:

απλα ειχα καιρο να σε ακουσω και ανησυχησα... :hug:
και το σεπτεμβριο και τον οκτωβριο εδω ειμαστε...
χεχεχε... να δροσισει λιγο να μην ιδρωσουμε.... :D :D :D


ελα κακοήθειες!!!!!!:th_Laie_67-1:

αλήθεια εχω να τον ακούσω πολύ καιρό....

αυτος ρε νικο ειναι σαν τον φαντομα εναντιον χωροφυλακα (λουϊ ντε φινες)...
εξαφανιζεται και εμφανιζεται ως δια μαγειας... :hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

turbodog
29-07-10, 19:47
αυτος ρε νικο ειναι σαν τον φαντομα εναντιον χωροφυλακα (λουϊ ντε φινες)...
εξαφανιζεται και εμφανιζεται ως δια μαγειας... :hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

...φαντασου οτι ειχα να κανω login πολλες μερες. Και με το που εκανα μετα απο τοσο καιρο επεσα πανω σε εσενα... Βρε πως τα φερνει η τυχη :D:D:D

Μετα τιμης,

---Louis de Funes---

Stathis
29-07-10, 19:53
...φαντασου οτι ειχα να κανω login πολλες μερες. Και με το που εκανα μετα απο τοσο καιρο επεσα πανω σε εσενα... Βρε πως τα φερνει η τυχη :D:D:D

Μετα τιμης,

---Louis de Funes---

ειδες πως ειναι καποια πραγματα...
κισμετ, πεπρωμενο... χεχεχε

καλο καλοκαιρι και καλες βουτιες...!
εμαθα στη λευκαδα περασατε καλα! thumb

ΥΓ. εκανες λαθος στην υπογραφη!!!! :D:D

δεν εξαφανιζοταν ο Louis de Funes στην ταινια... :original:

Thomelef
29-07-10, 23:18
καλα ψηλέ vf πολυ μακριάαααααααααααααα πριν κανα χρονο και βάλε σε γνωστό στέκι μου είχε πει ο turbodog να το κάνει vf το αμάξι και το όχι ήταν σαν του Μεταξά!!!!!! αν ψάξεις στα έξω φορουμ θα δείς απίστευτες ζημιές και με βίντεο ντοκουμέντα να σου πέφτουν τα σαγόνια ΚΑΤΩ !!!!!
πάντως προσωπικά πιστεύω οτι το νέο set up active είναι απίστευτο καθώς επίσης και οποιοδήποτε stage της hpf....
αξίζει να λύσεις μοτεράκι.......:innocent::devil2::cool:


ναι νίκο έχεις δίκιο...έκανα λάθος διατύπωση επάνω και μπέρδεψα τις εταιρείες...