PDA

Επιστροφή στο Forum : Να μην τυχει σε κανεναν....



PATSIMINI
07-07-10, 15:05
Μολις ημουν ετοιμος να κατεβω να παω για μπανιο ανακαλυψα οτι μου χαραξαν τη δεξια πλευρα του μινι....πορτα λιγοτερο και προς τα πισω περισσοτερο...ειναι μικρη χαρακια μεν αλλα υπαρχει........Monsta για πες μου τι γινετε?????????εχω τρελαθει................

GM6
07-07-10, 15:09
Ολα διορθωνονται μην ανησυχεις.......thumb

z3 2.2
07-07-10, 15:47
Ελα χαρακωσε μου τη μουρη αν θες και μπορεις...οχι το αυτοκινητο ρε π.....η ....οχι το αυτοκινητο.....
Καταστασεις για γερα νευρα.....κουραγιο!

NickE60
07-07-10, 16:21
Ελα χαρακωσε μου τη μουρη αν θες και μπορεις...οχι το αυτοκινητο ρε π.....η ....οχι το αυτοκινητο.....
Καταστασεις για γερα νευρα.....κουραγιο!

να 'ξερες πόσες τέτοιες χαρακιές κάνουν καθημερινά οι γιαγιάδες/παππούδες με τα καροτσάκια της λαικής.... :ranting2:

PATSIMINI
07-07-10, 17:43
Ελα χαρακωσε μου τη μουρη αν θες και μπορεις...οχι το αυτοκινητο ρε π.....η ....οχι το αυτοκινητο.....
Καταστασεις για γερα νευρα.....κουραγιο!
ειχα παει για κουρεμα...το αφησα μεταξυ ενοσ βενζιναδικου και ενος ψαραδικου μπροστα....ελειψα 30 λεπτα και τοτε εγινε το κακο....το ειδα μια ωρα μετα το κουρεμα και ξενερωσα τοσο.....

Samaro
07-07-10, 19:09
Σκέψου θετικά !! Πάντα υπάρχουν και χειρότερα!!
(Στο λέω από κακή προσωπική μου εμπειρία. :thumbsdown:)

Nino
07-07-10, 19:20
Δυστυχως το σημα με την δευτερη μεγαλυτερη αναγνωρισιμοτητα στο κοσμο(ελικας),εχει ταυτιστει στις συνειδησεις των επιπολαιων ως συμβολο πλουτισμου.
Ως τετοιο θα βρισκεται παντα στη πρωτη γραμμη εκδηλωσεων φθονου και κακιας.

z3 2.2
07-07-10, 19:30
Eνα αποσπασμα απο μια αγαπημενη ταινια μου το Pulp Fiction.
O Travolta στα καλυτερα του


https://www.youtube.com/watch?v=VO48Vr4KIc8&playnext_from=TL&videos=PwGn3MI6ooc

Monsta
07-07-10, 19:39
Τι να σου κάνω ρε φίλε είσαι και μακριά. Πας φανοποιείο για βάψιμο. Το ΜΙΝΙ είναι ιδιαίτερα δύσκολο στη τοπική βαφή, αφού τα panel του είναι μεγάλα και χωρίς νεύρα.

Good luck και μη στεναχωριέσαι, όλα φτιάχνονται...

Tsakirakos
07-07-10, 21:35
εμενα μου εχουν μια καλη πανω στο καπο και μια πανω στο πορτ μπαγκαζ. και οι 2 με κλειδι.... δε θα πεθανουμε κιολας! εχουμε αλλα σημαντικοτερα να μας απασχολουν! υγεια πανω απ'ολα να λεμε!

joseph
07-07-10, 21:42
Δυστυχως το σημα με την δευτερη μεγαλυτερη αναγνωρισιμοτητα στο κοσμο(ελικας),εχει ταυτιστει στις συνειδησεις των επιπολαιων ως συμβολο πλουτισμου.
Ως τετοιο θα βρισκεται παντα στη πρωτη γραμμη εκδηλωσεων φθονου και κακιας.

Το κακο ειναι πως δεν το κανουν μονο στα ακριβα αμαξια, εμενα μολις ειχα παρει καινουριο το picanto της γυναικας μου, μου εκαναν μια χαρακια απο την μπροστινη πορτα εως και την μεση της πισω πορτας, μαλλον με ξυραφι!! τοσο λεπτη γραμμη, και το θεμα ειναι οτι το αμαξι ειχε μεινει μολις μιση ωρα αραγμενο στο χαλανδρι, εξω απο πολυκατοικια, και σε πολυ ανετο σημειο!!
Τι να πω! υπαρχουν πολλοι κοπλεξικοι!!!

S8N
08-07-10, 10:21
Οι κακόβουλες ενέργειες γίνονται από ανώριμους κομπλεξικούς. Τις περισσότερες φορές όμως οι υπαίτιοι τέτοιων μικροφθορών είναι συνήθως απρόσεκτοι ή βιαστικοί.

Όπως ακριβώς είπε ο Νίκος: Τι να πείς στον παππού που δε μπορεί καλά καλά να σπρώξει το καρότσι της λαϊκής, στη γιαγιά που σέρνει τη τσάντα της πάνω στο αυτοκίνητό σου γιατί στα πεζοδρόμια κατοικοεδρεύουν δέντρα, μηχανάκια, κάδοι απορριμάτων κλπ, στη μαμά με το καροτσάκι που στριμώχνεται για να μην την πατήσουν οι διερχόμενοι, στο παιδί με το ποδήλατο που έχασε την ισορροπία του, στον ανάπηρο, κλπ.

Όπως και να το κάνουμε, κακόβουλη ή μη ενέργεια, όλα είναι μες στο πρόγραμμα.

Gregory_///M
08-07-10, 14:12
Μου έτυχε κ εμένα 2 φορές μάλιστα όταν ήμουν φοιτητής στο Βόλο.Παθαίνεις σοκ όταν το αντικρίζεις κ λες ΓΙΑΤΙ??? Τότε ήμουν 19χρονών κ στενοχωριόμουν πάρα πολύ. Δεν μπορώ να πώ βέβαια ότι μου πέρασε τελείως κ ότι δεν με νοιάζει κάτι τέτοιο αλλά......καλά να είμαστε πρώτα απ' όλα κ όλα ξαγίνονται...