PDA

Επιστροφή στο Forum : Παντελάκης Δημήτρης BMW M3 Videos



soc12r
02-07-10, 12:50
https://www.youtube.com/watch?v=GYskNPSZVe0


https://www.youtube.com/watch?v=k2Ip38Yc2aM

Για τους ?@υλομενους only.....

Monsta
02-07-10, 12:57
Πως στροφάρει έτσι το μαμίδι !!!

Z4 DCT
02-07-10, 13:00
Πω πω τι εργαλειο!!!!!!thumbthumb





Υ/Γ
Ετσι και το πετυχω πουθενα με τον ασσο θα το περασω απο πανω....:hystericalbs1:

Konstantinos
02-07-10, 13:14
Το αυτοκίνητο άραζε στον πρώην χώρο του συνεργείου μου. Το έχω... φάει με τα μάτια και τα αυτιά, είναι αλλού.. ΚΑΙ με σειριακό.

PANOS-E60
02-07-10, 21:17
Πείτε με παλιομοδίτη, γραφικό, οποισθοδρομικό, ότι θέλετε ... αυτό τον ήχο δεν τον βάζω δίπλα σε κανένα από τα σύγχρονα θηρία thumb Και νεκρούς ανασταίνει !

alexm
02-07-10, 22:16
Πείτε με παλιομοδίτη, γραφικό, οποισθοδρομικό, ότι θέλετε ... αυτό τον ήχο δεν τον βάζω δίπλα σε κανένα από τα σύγχρονα θηρία thumb Και νεκρούς ανασταίνει !

Πανο ξερεις ποσες φορες παρακαλουσα σε Αγια Αννα-Πιτιτσα- Ομπλο-Αιγειρα-Κυμη να γινει κατι εμπρος για να του βγαλω κοκκινη σημαια:whistle: ωστε να ανεβει παλι να το ξαναακουσουμε!!!!!.
ΤΙ Θ Ο Ρ Υ Β Ο Σ ΘΕΕ ΜΟΥ?
Στην Αγια αννα, στα δοκιμαστικα ειχε μεινει μπροστα μου στο Κ5,εκοψε τις βασεις του διαφορικου(γνωστο προβλημα στα Ε36) και μιλωντας μαζι του μεχρι να περασουν ολοι οι υπολοιποι, μου ειχε πει αρκετα πραγματα για αυτο το Μ3 με το σειριακο σασμαν!!!!.
Οσο για το διαφορικο το ειχε κανει ο Καρρας στο Αργος σχεδον 100% μπλοκε και αυτο επιβαρυνε το προβλημα που ειχαν τα Ε36 με τις βασεις τους.


Υ.Γ :Θα ελθεις την κυριακη?

PANOS-E60
02-07-10, 22:24
Πανο ξερεις ποσες φορες παρακαλουσα σε Αγια Αννα-Πιτιτσα- Ομπλο-Αιγειρα-Κυμη να γινει κατι εμπρος για να του βγαλω κοκκινη σημαια:whistle: ωστε να ανεβει παλι να το ξαναακουσουμε!!!!!.
ΤΙ Θ Ο Ρ Υ Β Ο Σ ΘΕΕ ΜΟΥ?
Στην Αγια αννα, στα δοκιμαστικα ειχε μεινει μπροστα μου στο Κ5,εκοψε τις βασεις του διαφορικου(γνωστο προβλημα στα Ε36) και μιλωντας μαζι του μεχρι να περασουν ολοι οι υπολοιποι, μου ειχε πει αρκετα πραγματα για αυτο το Μ3 με το σειριακο σασμαν!!!!.
Οσο για το διαφορικο το ειχε κανει ο Καρρας στο Αργος σχεδον 100% μπλοκε και αυτο επιβαρυνε το προβλημα που ειχαν τα Ε36 με τις βασεις τους.


Υ.Γ :Θα ελθεις την κυριακη?

Αυτός ο ήχος με κάνει πάλι παιδί όταν τον ακούω ! Εκπληκτικό είναι και του Ευθυμίου το Μ3.

Υ.Γ. κατά 99,9% ναι θα έρθω.

alexm
02-07-10, 22:42
Αυτός ο ήχος με κάνει πάλι παιδί όταν τον ακούω ! Εκπληκτικό είναι και του Ευθυμίου το Μ3.

Υ.Γ. κατά 99,9% ναι θα έρθω.

Το Μ3 (kawasaki ninja) του Παντελακη Πανο, απο θορυβο ειναι ΚΟΡΥΦΗ!!!

m3est
02-07-10, 23:26
Aπιστευτος θορυβος.

Κωνσταντίνος
03-07-10, 00:48
Up the 36ers :warriorsmiley:

ΜΙΧΑΛΗΣ
03-07-10, 09:25
αυτος και ο Περατινος νομιζω με το φυστικι μου κολλησε το μικροβιο με το 36αρι!!σε καθε αναβαση προσκυνουσα κι εγω και ολοι γυρω μου!!!!!απιστευτο σαν συνολο!!!!:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

alexm
03-07-10, 10:41
αυτος και ο Περατινος νομιζω με το φυστικι μου κολλησε το μικροβιο με το 36αρι!!σε καθε αναβαση προσκυνουσα κι εγω και ολοι γυρω μου!!!!!απιστευτο σαν συνολο!!!!:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Το φυστικι Μ3 Ε36 ηταν του Τσαβιδα!!!thumb

yiannis2002
03-07-10, 11:06
Το πρώτο φυστικί ήταν του ΚΕΜΑ , του Καφούνη δηλαδή, μετά το έκανε και ο Τζαβίδας ίδιο χρώμα. Το αυτοκίνητο του Τζαβίδα, είναι αυτό που έχει ο Παντελάκης (αρχικά ήταν μαύρο)

ΜΙΧΑΛΗΣ
03-07-10, 14:06
Το φυστικι Μ3 Ε36 ηταν του Τσαβιδα!!!thumb

σωστος!!!!του Τζαβιδα ενοουσα!!μπερδευτηκα!!!:thumbsup ::thumbsup: