PDA

Επιστροφή στο Forum : προσκληση για φιλικο ανοιγμα μεχρι 2800



patriNOS
21-06-10, 03:16
λοιπον ζητητε bmw ατμοσφαιρικο μεχρι 2800 για ανοιγμα μαζι μου απο σταση 0-400. θελω να δω τι κανει το μοτερ μου χωρις τουρμπο. θα ειμαι με κουμπωμενη την τουρμπινα αλλα χωρις να εχω κουμπωμενο το γουεστγκεητ (δεν σηκωνει δηλαδη πιεση το αμαξι) και με ξεκουμπωτο απο την πεταλουδα μου το ιντερκουλερ(δηλαδη θα δουλευω κανονικα απο τον μετρητη και το φιλτρο στην πεταλουδα), με μαμα εγκεφαλο και χωρις νιτρο(ουσιατικα θα ειμαι λιγοτερα αλογα απο οτι ενα μοτερ χωρις τουρμπο μιας και η εξαγωγη μου ειναι απο 6 σε 1 πραγμα που σημαινει οτι χανω με την διαμετρο που εχει το downpipe μου μιας και δεν εχω backpressure).επισης θα ειμαι με συμβατικα λαστιχα.περιπτωσεις του τυπου αλλα λεω αλλα ειμαι, εχω βαλει αγωνιστικες και νομιζω οτι δεν θα τις μυρισεις, ψεκαζω και νομιζω οτι δεν θα το καταλαβεις, φοραω μοτερ Μ και παω να το παιξω πονηρος και τετοια μην μπουν στον κοπο να με ενοχλησουν γιατι θα γινει παρεξηγηση και θα εχουμε τραβηγματα. αν θελει καποιος απλα να πει οτι με περασε και εχει σκοπο να κανει κατι απο τα παραπανω ας βγει κατ ευθειαν να το πει χωρις να ανοιξουμε και δεν θα τον διαψευσω. θελω να δω τι κανει το αμαξι μου και τιποτα παραπανω. ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΤΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΡΑΦΤΕΙ.ΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΜΕ PM.τα ανοιγματα θα γινουν αυτη την εβδομαδα οταν και αν εχω ρεπο το βραδυ μετα τις 12 ή μετα τις 4 τα ξημερωματα που σχολαω οποιαδηποτε μερα μες την εβδομαδα.το κοινο δεν ειναι αποδεκτο στα ανοιγματα.θα ειμαστε το πολυ 4-5 ατομα.σε περιπτωση παραπανω ατομων πατημα δεν γινετε. ατομο το οποιο γραφτηκε σημερα η αυριο στο φορουμ μας μονο και μονο για να πατησει μαζι μου δεν θα γινει δεκτο.οποιος ενδιαφερετε να πατησουμε με τους παραπανω κανονες να στειλει μηνυμα. οι υπολοιποι καλυτερα να μην μπουνε στον κοπο
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

m-power_01
21-06-10, 03:30
Το πατημα θα γινει υποτη αιγιδα του bmwfans.gr! Αυτοοριζομαι κριτης! Θα εποπτευσω και τα δυο αυτοκινητα...
Πιστευω οτι μετα απο μια συναντησουλα μπορουμε να κανουμε τα ανοιγματακια μας...

patriNOS
21-06-10, 03:34
Το πατημα θα γινει υποτη αιγιδα του bmwfans.gr! Αυτοοριζομαι κριτης! Θα εποπτευσω και τα δυο αυτοκινητα...
Πιστευω οτι μετα απο μια συναντησουλα μπορουμε να κανουμε τα ανοιγματακια μας...

το εχω στα αμεσα σχεδια... αυριο μαθαινω ποτε εχω ρεπο και αμεσως μετα ανακοινωνετε συναντηση... εμενα το αμαξι θα ειναι οπως ειπα... αντε δηώστε συμμετοχες οσο ανοιγω καπο γιατι μετα δεν εχει ανοιχτα καπο.. μετα οσοι πιστοι προσελθετε με κλειστα καπο και ας εχετε οτι μοτερ θελετε μεσα...χαχαχα.. αν ολα πανε καλα σε 2-3 εβδομαδες το καπο ξανακλεινει ερμητικα......

m-power_01
21-06-10, 03:37
το εχω στα αμεσα σχεδια... αυριο μαθαινω ποτε εχω ρεπο και αμεσως μετα ανακοινωνετε συναντηση... εμενα το αμαξι θα ειναι οπως ειπα... αντε δηώστε συμμετοχες οσο ανοιγω καπο γιατι μετα δεν εχει ανοιχτα καπο.. μετα οσοι πιστοι προσελθετε με κλειστα καπο και ας εχετε οτι μοτερ θελετε μεσα...χαχαχα.. αν ολα πανε καλα σε 2-3 εβδομαδες το καπο ξανακλεινει ερμητικα......

Με το καλο να γινει η ''κινηση''! Λοιπον ,θα το παμε σταδιακα... Θα σε ξεκινησω απο 320 Ε36 you know...
και μετα θα σε παω σε 320 Ε46... you also know...
Αν δεν φας ξυλο απο αυτα, θα σε παω με το 16αρι

patriNOS
21-06-10, 03:42
Με το καλο να γινει η ''κινηση''! Λοιπον ,θα το παμε σταδιακα... Θα σε ξεκινησω απο 320 Ε36 you know...
και μετα θα σε παω σε 320 Ε46... you also know...
Αν δεν φας ξυλο απο αυτα, θα σε παω με το 16αρι

χαχαχα. το Ε36 εχει δηλωσει ηδη αποχη μιας και οταν προσκαλεσθηκε για φιλικο ανοιγμα δήλωσε ψευδες σερβις.. το Ε46 το εψηνα σημερα αλλα τελικα δεν εκατσε,, μαλλον θα ανοιξουμε με τον ηλια.. περιμενω να δει την προσκληση.Α και που ειστε ρεμαλια κουβεντα στην αντζυ.. ειπα οτι εκοψα τις κοντρες και οτι δεν ξανακανω...

m-power_01
21-06-10, 03:45
χαχαχα. το Ε36 εχει δηλωσει ηδη αποχη μιας και οταν προσκαλεσθηκε για φιλικο ανοιγμα δήλωσε ψευδες σερβις.. το Ε46 το εψηνα σημερα αλλα τελικα δεν εκατσε,, μαλλον θα ανοιξουμε με τον ηλια.. περιμενω να δει την προσκληση.Α και που ειστε ρεμαλια κουβεντα στην αντζυ.. ειπα οτι εκοψα τις κοντρες και οτι δεν ξανακανω...

Οποιος απο τους δυο δηλωσει αποχη ,θα του κλεψω το αμαξι και θα ερθω...
Επισης τις κυριακες στο Ριο θα φοραω μπλουζα ''ανοιξα και εγω με τον πατρινο''...
Κατα τα αλλα ολα καλα...

patriNOS
21-06-10, 03:46
Οποιος απο τους δυο δηλωσει αποχη ,θα του κλεψω το αμαξι και θα ερθω...
Επισης τις κυριακες στο Ριο θα φοραω μπλουζα ''ανοιξα και εγω με τον πατρινο''...
Κατα τα αλλα ολα καλα...

χαχαχαχα.. ειναι πολυ αυτοι που θελουν να πουν οτι με περασαν..χαχα πιστεψε με.

m-power_01
21-06-10, 03:52
χαχαχαχα.. ειναι πολυ αυτοι που θελουν να πουν οτι με περασαν..χαχα πιστεψε με.

Να σου πω...θα ανοιξετε δικαβαλοι και εσυ θα εχεις τον Γιωργακη?
αχαχαχαχα ετσι κερδιζεις? Τον αφηνεις νηστικο τον ανθρωπο...

z3 2.2
21-06-10, 07:41
φοραω μοτερ Μ και παω να το παιξω πονηρος και τετοια μην μπουν στον κοπο να με ενοχλησουν γιατι θα γινει παρεξηγηση και θα εχουμε τραβηγματα.

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!!:th_Laie_67-1:
Πατρινος=Θεος!!!!
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Πολυ καλο!!!!

GEORGE316
21-06-10, 08:23
ε ρε πατρινε...ειμαστε μακρια ρε συ...θα γουσταρα πολυ να ερθω για να μου πεις μερικα πραγματα για τις κοντρες....

patriNOS
21-06-10, 10:25
Να σου πω...θα ανοιξετε δικαβαλοι και εσυ θα εχεις τον Γιωργακη?
αχαχαχαχα ετσι κερδιζεις? Τον αφηνεις νηστικο τον ανθρωπο...

στον μαριο του ειπα να παμε τρικαβαλος εγω και αυτος μονος του και δεν θα ειχα τον γιωρακη μεσα... θα ημασταν κανονικα ατομα...



ε ρε πατρινε...ειμαστε μακρια ρε συ...θα γουσταρα πολυ να ερθω για να μου πεις μερικα πραγματα για τις κοντρες....

μπορεις να ρωτησεις οτι θελεις και να σου απαντησουμε.. ειναι αρκετα παιδια που ασχολουνται με τις κοντρες εδω...

TOMIS
21-06-10, 11:31
Aυτοι που δεν εχουν εμπειριες απο εκκινηση και ειναι αχρηστοι απο 0 σε ενδιαφερουν?:original:..Ενταξει οχι τελειως αχρηστοι αλλα ουτε το χουν κανει επαγγελμα..

ghost-rider
21-06-10, 13:10
λοιπον ζητητε bmw ατμοσφαιρικο μεχρι 2800 για ανοιγμα μαζι μου απο σταση 0-400. θελω να δω τι κανει το μοτερ μου χωρις τουρμπο. θα ειμαι με κουμπωμενη την τουρμπινα αλλα χωρις να εχω κουμπωμενο το γουεστγκεητ (δεν σηκωνει δηλαδη πιεση το αμαξι) και με ξεκουμπωτο απο την πεταλουδα μου το ιντερκουλερ(δηλαδη θα δουλευω κανονικα απο τον μετρητη και το φιλτρο στην πεταλουδα), με μαμα εγκεφαλο και χωρις νιτρο(ουσιατικα θα ειμαι λιγοτερα αλογα απο οτι ενα μοτερ χωρις τουρμπο μιας και η εξαγωγη μου ειναι απο 6 σε 1 πραγμα που σημαινει οτι χανω με την διαμετρο που εχει το downpipe μου μιας και δεν εχω backpressure).επισης θα ειμαι με συμβατικα λαστιχα.περιπτωσεις του τυπου αλλα λεω αλλα ειμαι, εχω βαλει αγωνιστικες και νομιζω οτι δεν θα τις μυρισεις, ψεκαζω και νομιζω οτι δεν θα το καταλαβεις, φοραω μοτερ Μ και παω να το παιξω πονηρος και τετοια μην μπουν στον κοπο να με ενοχλησουν γιατι θα γινει παρεξηγηση και θα εχουμε τραβηγματα. αν θελει καποιος απλα να πει οτι με περασε και εχει σκοπο να κανει κατι απο τα παραπανω ας βγει κατ ευθειαν να το πει χωρις να ανοιξουμε και δεν θα τον διαψευσω. θελω να δω τι κανει το αμαξι μου και τιποτα παραπανω. ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΤΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΡΑΦΤΕΙ.ΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΜΕ PM.τα ανοιγματα θα γινουν αυτη την εβδομαδα οταν και αν εχω ρεπο το βραδυ μετα τις 12 ή μετα τις 4 τα ξημερωματα που σχολαω οποιαδηποτε μερα μες την εβδομαδα.το κοινο δεν ειναι αποδεκτο στα ανοιγματα.θα ειμαστε το πολυ 4-5 ατομα.σε περιπτωση παραπανω ατομων πατημα δεν γινετε. ατομο το οποιο γραφτηκε σημερα η αυριο στο φορουμ μας μονο και μονο για να πατησει μαζι μου δεν θα γινει δεκτο.οποιος ενδιαφερετε να πατησουμε με τους παραπανω κανονες να στειλει μηνυμα. οι υπολοιποι καλυτερα να μην μπουνε στον κοπο
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

patriNOS ειμαι και εγω μεσα!!! Μην ανησυχεις.. Μοκο και τσιμουδια! Για χαβαλε δεν παμε? Τωρα μεσα σε αυτοκινητο δεν μπαινω γιατι οποιος με παρει θα μεινει πισω(βαραω μια 100 κιλα μη με βλεπεις ετσι!!!!!!!).
Αλλα θα θελα να παραβρεθω. Θα κανω τον κριτη του κριτη(του Σπυρου)...:th_Laie_67-1:
Τι γινεται ρε με τον Μαριο? Το φερε απο την Αρτα το αμαξι?:hystericalbs1:
Θα ανοιξει?
Ε? Μαριε? Για πε μας??

Stathis
21-06-10, 13:15
Επισης τις κυριακες στο Ριο θα φοραω μπλουζα ''ανοιξα και εγω με τον πατρινο''...

να γινουν αμεσα τα μπλουζακια!!!!
θελω κι εγω!

stratos
21-06-10, 17:46
Οχι ρε γαμώτο. Και άφησα το υποκιβησμένο μου σε 2799 cc 850 μου για να βάλουν μετάκαυση αλλιώς θα ερχόμουν

patriNOS
23-06-10, 02:43
κανεις?????????????

patriNOS
25-06-10, 15:11
up
το μηνυμα δεν ειναι πολυ συντομο και κοψε τις μαλακιες

///M Arios
28-08-10, 04:11
patriNOS ειμαι και εγω μεσα!!! Μην ανησυχεις.. Μοκο και τσιμουδια! Για χαβαλε δεν παμε? Τωρα μεσα σε αυτοκινητο δεν μπαινω γιατι οποιος με παρει θα μεινει πισω(βαραω μια 100 κιλα μη με βλεπεις ετσι!!!!!!!).
Αλλα θα θελα να παραβρεθω. Θα κανω τον κριτη του κριτη(του Σπυρου)...:th_Laie_67-1:
Τι γινεται ρε με τον Μαριο? Το φερε απο την Αρτα το αμαξι?:hystericalbs1:
Θα ανοιξει?
Ε? Μαριε? Για πε μας??
εεεεεεε..... βασικα καλησπερα σας.stop το αμαξι ειναι πατρα. stop
παταω με Πατρινο οποτε θελει.stop :hystericalbs1:

patriNOS
31-08-10, 10:07
εεεεεεε..... βασικα καλησπερα σας.stop το αμαξι ειναι πατρα. stop
παταω με Πατρινο οποτε θελει.stop :hystericalbs1:

ρε μαγκες τι εγινε μαθατε οτι αποσυρθηκα απο ενεργος και γινατε ολοι κοκκορια? αν νομιζεις οτι εχεις εστω και μια στις χιλιες ελπιδα να με περασεις δηλωνω οτι σε παω χωρις νιτρο και με κλειστη πιεση και θα ξεκινησω και με δευτερα. αν με περασεις θα σου δωσω την μπουκαλα μου γεματη δωρεαν να την βαλεις επανω για οσο καιρο θελεις, αν χασεις κερνας 2 γυρες καφε.... λεγε εισαι μεσα ή εισαι και εσυ μονο δηλωσεις? ελπιζω να μην μου ζητησεις να παμε στην Μοζαμβικη για να κανουμε μια κοντρα.αν εισαι μεσα απαντα γρηγορα γιατι το αμαξι σε λιγο καιρο μολις δαγκωσω κατι καλα φραγκα απο εναν πονηρο κοντρακια γυριζει σε safe ρυθμισμα και εγω αποσυρομαι απο τις κοντρες οπως δηλωσα και στο dragster. θα δουλευει 400 αλογα και μονο με τις πορτες..θα βαλουν τουμπια και σε αλλες μεριες στον δρομο για το σπιτι μου..χαχαχαχα.
παρεπιπτοντως ποιο αμαξι ειναι πατρα? αν λες για το δικο μου δεν ειναι πατρα. σε 2 εβδομαδες περιπου μου ερχεται. δεν ειδες οτι κυκλοφορω με το τρανσαλπ που εχει τον πυροσβεστηρα πισω???

patriNOS
02-09-10, 10:08
εεεεεεε..... βασικα καλησπερα σας.stop το αμαξι ειναι πατρα. stop
παταω με Πατρινο οποτε θελει.stop :hystericalbs1:

περιμενω απαντηση

m-power_01
03-09-10, 17:45
περιμενω απαντηση

ο Μαριος ειναι μεσα... ετσι ειπε τουλαχιστον, ! Παντως εδω και καιρο εχει προσφερθει ο Ηλιας...

///M Arios
05-09-10, 01:09
περιμενω απαντηση

πατρινουλακο μου περιμενω τηλ σου !!! αααα και κανονισε εσυ οπως γουσταρεις και αγαπας την κοντρα. ουτως η αλλως για πλακα παταω και περισσοτερο για να μην με λες κοτα!! φιλακια.......:thumbsup:

patriNOS
06-09-10, 10:20
ο Μαριος ειναι μεσα... ετσι ειπε τουλαχιστον, ! Παντως εδω και καιρο εχει προσφερθει ο Ηλιας...

ο ηλιας αν ειναι ο ηλιας που νομιζω του ειπα να παμε την μερα που καθοταν για καφε στο μανιφικο...δεν θυμαμαι γιατι δεν πηγαμε. τον ηλια περιμενω και οχι αυτος εμενα.



πατρινουλακο μου περιμενω τηλ σου !!! αααα και κανονισε εσυ οπως γουσταρεις και αγαπας την κοντρα. ουτως η αλλως για πλακα παταω και περισσοτερο για να μην με λες κοτα!! φιλακια.......:thumbsup:

θα σε ραψω μολις μου στειλουν το αμαξι.