PDA

Επιστροφή στο Forum : BMW 3er E46 Navigation 7" Monitor group buy No2



gyiama
16-06-10, 11:08
με κυνδινο να κατηγορηθω οτι βγαζω χρηματα οργανωνοντας ομαδικες αγορες και με την ''μπριζα'' που μπηκα με την ομαδικη αγορα που κανατε και δεν μπορεσα να συμετεχω εχω βρει την εξης προσφορα!!!

λοιπον προκειτα για την ιδια οθονη που βαλανε ολα τα παιδια με την διαφορα οτι ειναι μαρκας VISION!!!ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΑ ΑΚΡΙΒΩΣ Η ΙΔΙΑ δεν εχει ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ διαφορα ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ! το μονο που αλλαζει ειναι η επωνυμια στο κουτι!!! ουτε καν πανω στο μηχανημα δεν το γραφει οπως δεν το γραφει και στην dynavin!!!(οπως καταλαβενετε ο μυθος του fason ισχυει)

Η οθονη προσφερεται στην τιμη των 640ε περασμενη για 5 κομματια τουλαχιστον!!αν το κομματια γινουν 6-7-10 θα παρουμε αλλη τιμη!!μια διαφορα που εχει ειναι οτι στην καρτα που περιλαμβανει εχει περασμενο μονο 1 χαρτη (GENIUS DRIVE) και οχι 5-6 κλπ που εχει βαλει στα παιδια ο προηγουμενος προμηθευτης!!! το μηχανημα εχει 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ εχει service και ανταλλακτικα οτι χρειαστουμε εδω και ειναι ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΟΤΟ αυριο κιολας μεχρι 10 -15 κομματια!!
ακομα με μια επιβαρυνση γυρω στα 15ε μας βαζει και την κεραια της τηλεορασης !!

ΥΓ το παλικαρι μου ειπε οτι η καρτουλα που εχουν τα παιδια αντιγραφεται υπαρχει τροπος αν θελουμε (δινουμε 20-30ε σε ενα παιδια που εχει την οθονη και την αντιγραφουμε και εμεις)
ΥΓ2 δεν θελω να παρεξηγηθω και θελω να πω οτι δεν το κανω ουτε να βγαλω λεφτα ουτε τπτ!δεν βγαζω ουτε 0,5ε και το εκανα μονο και μονο γιατι μερικοι χασαμε την προηγουμενη προσφορακαι δυστυχως ο προηγουμενος προμηθευτης μας αρχισε να μας τα λεει ''κινεζικα'' οποτε και βρηκα αλλον ο οποιος ειναι και φιλος μου που σημαινει οτι δεν υπαρχει περιπτωση να φαμε πατατα!!!!
ΥΓ3 η μλκια μου ειναι οτι και την πρωτη φορα δεν πηγα σε αυτον και τον ξεχασα και ισως μπορουσε να μας κανει καλυτερη τιμη στα τοσα κομματια!!!

tsagio
16-06-10, 11:18
Παναγιώτη η καρτα αντιγραφεται μόλις τωρα την έκανα backup στον υπολογιστη μου αν και όσοι το πάρετε πες μου να σου δώσω ένα αντίγραφο thumb

bill_m3
16-06-10, 11:29
Υπολόγισε και εμένα!!!!

gant
16-06-10, 12:45
Μπράβο ρε Παναγιώτη που φροντίζεις για το φόρουμ και δεν χρειάζεται να δίνεις εξηγήσεις για αφιλοκέρδια και παρόμοια.
Λοιπόν κι εγώ στην διάθεση σας για copy.
Εμείς που το βάλαμε, έχουμε στην κάρτα 7 προγράμματα οδήγησης με κορυφαία τα I Go 9 και το MLS Destinator 9. Πιάνουν και κάμερες ταχύτητας thumb.

dimtz
16-06-10, 13:09
με κυνδινο να κατηγορηθω οτι βγαζω χρηματα οργανωνοντας ομαδικες αγορες και με την ''μπριζα'' που μπηκα με την ομαδικη αγορα που κανατε και δεν μπορεσα να συμετεχω εχω βρει την εξης προσφορα!!!

λοιπον προκειτα για την ιδια οθονη που βαλανε ολα τα παιδια με την διαφορα οτι ειναι μαρκας VISION!!!ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΑ ΑΚΡΙΒΩΣ Η ΙΔΙΑ δεν εχει ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ διαφορα ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ! το μονο που αλλαζει ειναι η επωνυμια στο κουτι!!! ουτε καν πανω στο μηχανημα δεν το γραφει οπως δεν το γραφει και στην dynavin!!!(οπως καταλαβενετε ο μυθος του fason ισχυει)

Η οθονη προσφερεται στην τιμη των 640ε περασμενη για 5 κομματια τουλαχιστον!!αν το κομματια γινουν 6-7-10 θα παρουμε αλλη τιμη!!μια διαφορα που εχει ειναι οτι στην καρτα που περιλαμβανει εχει περασμενο μονο 1 χαρτη (GENIUS DRIVE) και οχι 5-6 κλπ που εχει βαλει στα παιδια ο προηγουμενος προμηθευτης!!! το μηχανημα εχει 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ εχει service και ανταλλακτικα οτι χρειαστουμε εδω και ειναι ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΟΤΟ αυριο κιολας μεχρι 10 -15 κομματια!!
ακομα με μια επιβαρυνση γυρω στα 15ε μας βαζει και την κεραια της τηλεορασης !!

ΥΓ το παλικαρι μου ειπε οτι η καρτουλα που εχουν τα παιδια αντιγραφεται υπαρχει τροπος αν θελουμε (δινουμε 20-30ε σε ενα παιδια που εχει την οθονη και την αντιγραφουμε και εμεις)
ΥΓ2 δεν θελω να παρεξηγηθω και θελω να πω οτι δεν το κανω ουτε να βγαλω λεφτα ουτε τπτ!δεν βγαζω ουτε 0,5ε και το εκανα μονο και μονο γιατι μερικοι χασαμε την προηγουμενη προσφορακαι δυστυχως ο προηγουμενος προμηθευτης μας αρχισε να μας τα λεει ''κινεζικα'' οποτε και βρηκα αλλον ο οποιος ειναι και φιλος μου που σημαινει οτι δεν υπαρχει περιπτωση να φαμε πατατα!!!!
ΥΓ3 η μλκια μου ειναι οτι και την πρωτη φορα δεν πηγα σε αυτον και τον ξεχασα και ισως μπορουσε να μας κανει καλυτερη τιμη στα τοσα κομματια!!!

μαζι σου ειμαστε Παναγιωτη δεν προκειτε να σε παρεξηγηση κανεις, ισια ισια σ ευχαριστουμε για τον κοπο σου και την ενημερωση σου, οπως ανεφεραν πιο πανω τα παιδια ειμαστε σε θεση να βοηθησουμε οσο αφορα τα προγραμματα και οτι αλλες αποριες εχετε thumb

dimtz
16-06-10, 13:10
Μπράβο ρε Παναγιώτη που φροντίζεις για το φόρουμ και δεν χρειάζεται να δίνεις εξηγήσεις για αφιλοκέρδια και παρόμοια.
Λοιπόν κι εγώ στην διάθεση σας για copy.
Εμείς που το βάλαμε, έχουμε στην κάρτα 7 προγράμματα οδήγησης με κορυφαία τα I Go 9 και το MLS Destinator 9. Πιάνουν και κάμερες ταχύτητας thumb.

Γιωργο εκανες αναβαθμιση την καρτα? εγω νομιζω οτι εχω το igo-8 :original:

Stamatis
16-06-10, 13:22
Να μεινουμε στο θεμα του group buy και να τα πουμε για τις καρτες καπου αλλου;
Αλλιως το βλεπω το θρεντ να χτυπαει 700 σελιδες ευκολα.

dimtz
16-06-10, 13:25
Να μεινουμε στο θεμα του group buy και να τα πουμε για τις καρτες καπου αλλου;
Αλλιως το βλεπω το θρεντ να χτυπαει 700 σελιδες ευκολα.

Οκ φιλε μου sorry :mpaks:

gant
16-06-10, 13:44
Γιωργο εκανες αναβαθμιση την καρτα? εγω νομιζω οτι εχω το igo-8 :original:

Δημήτρη γράψε λάθος. το I GO 8 είναι.

gyiama
16-06-10, 15:00
να σται καλα παιδια απα ξερετε πως εχει η κατασταση με τα φορουμ και ειναι ευκολο να παρεξηγηθει καποιος ειτε το κανει με καλη διαθεση ειτε οχι!!!! λοιπον 2 ειμαστε σιγουρα αντε αλλοι 3 και τη πετυχαμε την τιμουλα!!!

Moufas E46
16-06-10, 15:03
να σται καλα παιδια απα ξερετε πως εχει η κατασταση με τα φορουμ και ειναι ευκολο να παρεξηγηθει καποιος ειτε το κανει με καλη διαθεση ειτε οχι!!!! λοιπον 2 ειμαστε σιγουρα αντε αλλοι 3 και τη πετυχαμε την τιμουλα!!!

oxi βρε παναγιωτη τι ειναι αυτα που λες. ξερουμε πολυ καλα ποσο το ηθελες το μηχανημα και ευχομαι με το καλο να το παρετε

Stamatis
16-06-10, 15:50
Μπορει καποιος να ξαναβαλει τα τεχνικα χαρακτηριστικα του μηχανηματος για να τα δουν οσοι εχουν χασει την μπαλα στο αλλο θρεντ;
Θα τα εβαζα εγω αλλα δεν ξερω τελικα ποιο ειναι!

Αντε και μπορει να ψησω εναν φιλο να βαλει και αυτος παραγγελια.

bill_m3
16-06-10, 16:31
Μπορει καποιος να ξαναβαλει τα τεχνικα χαρακτηριστικα του μηχανηματος για να τα δουν οσοι εχουν χασει την μπαλα στο αλλο θρεντ;
Θα τα εβαζα εγω αλλα δεν ξερω τελικα ποιο ειναι!

Αντε και μπορει να ψησω εναν φιλο να βαλει και αυτος παραγγελια.

For BMW 3series 1998-2006
Compatiable with original SWC and HK system
Supports CD ,CD-R/RW ,MP3,WMA ,MPEG4 ,DIVX ,VCD ,SVCD ,JPEG
High-quality 7ΆΆ/16:9 LCD display with touchscreen (800x480 resolution)
Integrated 4*50 watts amplifier
Integrated iPod interface ( iPod control, select ipod song directly via touchscreen )
Integrated Bluetooth module , support A2DP ( Play music from mobile via car audio)
High sensitive external microphone
Integrated navigation system ,Windows CE 5.0 plateform. Support TMC
Multi-language menu
FM/AM tuner, RDS
Integrated Navigation system,Windows CE 5.0 plateform
Dual Zone function, listen music while watching GPS image
Integrated SD card reader & USB interface, support 4GB SD card
1xA/V input,2xvideo output,4xaudio output,1xsubwoofer output


Για όλα το ίδιο είναι!!!!:thumbsup: :thumbsup:

gyiama
17-06-10, 13:23
λοιπον απ οσο βλεπω ειμαστε 3-4 ατομα καποιος ακομα που να θελει να συμπληρωσουμε την 5αδα υπαρχει?

bill_m3
18-06-10, 18:53
:up::up::up::up::up::up::up: sevenup!!!!!!

sierra
18-06-10, 19:39
Αυτό που λέτε πρέπει να είναι αυτό:

https://car-vision.co.uk/product_info.php?products_id=98541

Το είχα αναφέρει όταν ψάχναμε. Εχει, εαν προσέξετε κάτι διαφορές στην πρόσωψη εκεί για την κάρτα,usb, κατά τα άλλα όπως είχα πεί είναι ίδιο και παίζει όπως το DYNAVIN, το είχα δεί να παίζει και ο φωτισμός είναι ίδιος... thumb

dimtz
18-06-10, 19:50
Αυτό που λέτε πρέπει να είναι αυτό:

https://car-vision.co.uk/product_info.php?products_id=98541

Το είχα αναφέρει όταν ψάχναμε. Εχει, εαν προσέξετε κάτι διαφορές στην πρόσωψη εκεί για την κάρτα,usb, κατά τα άλλα όπως είχα πεί είναι ίδιο και παίζει όπως το DYNAVIN, το είχα δεί να παίζει και ο φωτισμός είναι ίδιος... thumb

Αυτην που αναφερεις αν δεν κανω λαθος (ετσι φαινετε στην φοτο) πρεπει να ειναι 2din και οχι 1 που ειναι η δικια μας thumb

sierra
18-06-10, 19:59
Αυτην που αναφερεις αν δεν κανω λαθος (ετσι φαινετε στην φοτο) πρεπει να ειναι 2din και οχι 1 που ειναι η δικια μας thumb

Οχι 1 din είναι. Είχα πάει και την είχα δεί στο κουτί όταν την έφερε...thumb

gyiama
19-06-10, 09:50
οχι παιδια η οθονη που λεω ειναι ΟΛΟΙΔΙΑ δεν εχει την παραμικρη διαφορα πουθενα μα πουθενα!!την ειχα στα χερια μου την ειδα απο κοντα την εξετασα προσεκτικοτατα δεν διαφερουν πουθενα!ουτε καν στο αυτοκολλητο που εχει πανω που λεει που μπαινουν τα ηχεια κλπ!!!

gyiama
28-04-11, 10:22
λοιποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ν μετα απο 1 χρονο κοντα με επιασε παλι η ........................ και μου μπηκε παλι να κοιταξω το θεμα για την εν λογο οθονη.αυτη τη στιγμη παιζει η 5η εκδοση του μοντελου η οποια ειναι ακομα πιο oem look απ οτι η προηγουμενη και χωρις τα διαφορα προβληματα(θορυβος,φωτισμο ς,παρασιτα κλπ)που ειχαν τα παλιοτερα μοντελα και με καποιες βελτιωσεις σε διαφορους τομεις!!.

και ερχομαι και λεω,ΜΗΗΗΗΗΗΗΠΩΣ ενδιαφερεται καποιος ακομα να μαζευτουμε 2-3-5 μηπως και τα παρουμεμ σε καλυτερη τιμη?????? οποιος ενδιαφερεται ας ποσταρει εδω ωστε να εχουμε μια γενικη εικονα και να δουμε τι μπορουμε να παρουμε απο τιμη!!

gant
28-04-11, 10:35
Πάνο εκεί που έβαλα τον συναγερμό στο 18αρι πριν μια βδομάδα, μου μίλησε για παρόμοιο προιόν, καλύτερο του dynavin και σε καλύτερη τιμή.
Χονδρικά αυτά, μου τα πε πολύ πρόχειρα. Αν θες πάμε μια μέρα μαζί για περισσότερες λεπτομέρειες. Είναι κοντά σου, λίγο παραπάνω απ την Νομαρχία.

gyiama
28-04-11, 10:41
νομιζω αυτος δουλευει τα vision τα οποια ειναι ιδια ακριβως.ειναι το μηχανημα που ειχα αναφερει για το γκρουπ σε αυτο το θρεντ.να σου πω την αληθεια αν ειναι θα μιλησουμε να δουμε τι και πως με αυτον.

gyiama
28-04-11, 18:28
κανενας,καποιος ακομα να ενδιαφερεται?????

m-power_01
28-04-11, 19:21
Παναγιωτη αν ενδιαφερεσαι για vision εχω υποψιν μου κατι.

gyiama
28-04-11, 20:07
θα τα πουμε στο τηλ αγορι!!!!

kenpoka e46
12-02-15, 10:38
Καλημέρα! Σορυ που επαναφέρω το θέμα αλλά είμαι κάτοχος Ε46 με μαμά radio CD business και σκέφτομαι για οθόνη 7" .Υπάρχει ακόμα το κονέ για αυτές που πήρατε και αν ναι τι τιμές παίζουν?? Σας βγήκαν καλές? Ευχαριστώ προκαταβολικά!

gyiama
12-02-15, 13:36
δεν υπάρχει η προσφορά αυτή πια και και οι τιμές και τα μοντέλα έχουν αλλάξει απο τοτε

ART1
12-02-15, 22:50
Καλημέρα! Σορυ που επαναφέρω το θέμα αλλά είμαι κάτοχος Ε46 με μαμά radio CD business και σκέφτομαι για οθόνη 7" .Υπάρχει ακόμα το κονέ για αυτές που πήρατε και αν ναι τι τιμές παίζουν?? Σας βγήκαν καλές? Ευχαριστώ προκαταβολικά!

οι τιμες εχουν αλλαξει οπως και τα λογισμικα τους και τωρα υπαρχουν εκτος απο windows c και σε android.εγω εχω το πρωτο που βγηκε και τοσα χρονια βαραει ασταματητα χωρις κανενα θεματακι.με μια γρηγορη ματια απο οτι ειδα τιμες για ελλαδα ακομη τσιχτουρες στα 700+ευρω