PDA

Επιστροφή στο Forum : εξωδικο σε fillisglass?



maris7
17-03-21, 18:41
καλησπερα ειχα μια δυσαρεστη εμπειρια μετα απο αλλαγη δυο πισω τζαμιων(mercedes sprinter van) στην fillisglass τοποθετηθηκαν και αντιηλιακες μεμβρανες με αποτελεσμα μολις οι πισω πορτες ανοιξαν ο κατοπτισμος του ηλιου που χτυπαγε στον προφυλακτηρα(η μεσα μερια των μεμβρανων) ειχε αποτελεσμα σε 5 λεπτα να παρω φωτια!!
η απαντηση τους μετα απο πολυ τσακωμω και ειρωνια ελα να σου βγαλουμε τις μεμβρανες και παρε τα χρηματα σου να βαλεις αλλου
επιδει τα εχω παρει στο κρανιο τι προτεινετε?

MixalhsGp
18-03-21, 19:22
Βγάλε τον προφυλακτήρα

wheelman
21-03-21, 09:59
καλησπερα ειχα μια δυσαρεστη εμπειρια μετα απο αλλαγη δυο πισω τζαμιων(mercedes sprinter van) στην fillisglass τοποθετηθηκαν και αντιηλιακες μεμβρανες με αποτελεσμα μολις οι πισω πορτες ανοιξαν ο κατοπτισμος του ηλιου που χτυπαγε στον προφυλακτηρα(η μεσα μερια των μεμβρανων) ειχε αποτελεσμα σε 5 λεπτα να παρω φωτια!!
η απαντηση τους μετα απο πολυ τσακωμω και ειρωνια ελα να σου βγαλουμε τις μεμβρανες και παρε τα χρηματα σου να βαλεις αλλου
επιδει τα εχω παρει στο κρανιο τι προτεινετε?[emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15]

Ομολογώ δεν έχω ξανακούσει κάτι τέτοιο.



Send from Redmi Note 7 using Tapatalk

maris7
21-03-21, 12:40
[emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15]

Ομολογώ δεν έχω ξανακούσει κάτι τέτοιο.



Send from Redmi Note 7 using Tapatalk

ναι και εγω,μεχρι τωρα που το επαθα απο εξω φενεται σκουρο αλλα μολις ανοιγουν οι πορτες απο μεσα ειναι σαν καθρεπτης και αντανακλα!