PDA

Επιστροφή στο Forum : Παρασκευή 28/12/2018 - Τί μάθαμε την εβδομάδα που πέρασε...



S8N
28-12-18, 20:37
Θυμάστε αυτό το νήμα; Τώρα μου ήρθε φλασιά...

Λοιπόν, τι μάθαμε;

1. Μια συμμαθήτρια του γιου μου εκμυστηρεύθηκε στη μάνα της πως ο 8χρονος κανακάρης μας 'έχει έρθει κοντά' με μια κωλοπετσωμένη σκυλού συμμαθήτριά τους. Το παιδί πήρε από τον πατέρα του! Προφανώς και δεν είμαι εγώ αυτός.

2. Εάν μπείτε ένα πρωί στην Ε39 σας και δε δουλεύει το ράδιο, προτού μπριζώσετε το λαπτοπ για να κάνετε reset, ξηλώσετε τη σιντιέρα και το ULF για να φτάσετε στη BM54, βγάλετε όλα τα βύσματα, βρίσετε χυδαία τους Βαυαρούς, τη γυναίκα σας, την αδερφή της, τη θεία της, τη μάνα της, τη γιαγιά της κλπ, αρχίσετε να ψάχνετε στο car για νέα μονάδα, κάνετε συμφωνία με τον διάολο να εκμαυλίσετε 7 κοκκινομάλλες παρθένες κλπ δοκιμάστε να βγάλετε και να ξαναβάλετε την ασφάλεια #48.

3. Εάν πιστεύετε ότι το αυτοκίνητό σας δεν τα πηγαίνει καλά με τη γυναίκα σας, δεν είστε παρανοϊκός. Επίσης, δε φταίει το αυτοκίνητό σας.

4. Όταν περάσεις τα 40, ο Άγιος Βασίλης σου φέρνει κάθε χρόνο πουκάμισα. Καρώ πουκάμισα.

5. Το χωριάτικο καυτερό λουκάνικο δεν καίει τόσο κατά την είσοδο όσο κατά την έξοδο.

6. Η Τατιάνα ακόμα ασχολείται με τον ηθοποιό που μερεμέτισε τον ταρίφα.

A8hnaios
28-12-18, 21:07
Χαααχχ! Υπάρχει το νήμα γιατί δε πόσταρες εκεί;
Απάντηση στο 4
Εμένα μετά τα 40 μου φέρνει μάλλινες μπλούζες..!

S8N
28-12-18, 21:25
Δεν το βρήκα το νήμα ρε γμτ. Εκείνη την ώρα κάτι έλεγε και η γυναίκα μου με τη μελωδική της φωνουλα και με αποσυντονιζε.

zaharias
28-12-18, 21:46
Χαχαχαχαχαχαχαχα!!!
Άρη!!! Θεός!!!
Χαίρομαι που σε ξαναέχουμε στη παρέα εδώ!!!!

A8hnaios
28-12-18, 23:45
Δεν το βρήκα το νήμα ρε γμτ.

Εδώ είσαι φίλος.... :whistle:

https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=5021&highlight=Παρασκευή+μάθαμε+εβδο μάδα+πέρασε

BILL007
29-12-18, 15:31
Είσαι σε καλό δρόμο Άρη! :D

Αυτό με τα πουκάμισα ξεκινάει και για λιγότερα του 40 :cheers:

wheelman
29-12-18, 16:53
S8N
Άρη για δες εδω για το bm54,
ή το επισκευαζεις ή αν δεν φτιάχνεται αλλάζεις την πλακέτα σχετικά φτηνά

https://www.diyparadise.net/bm54.html

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

S8N
29-12-18, 17:11
S8N
Άρη για δες εδω για το bm54,
ή το επισκευαζεις ή αν δεν φτιάχνεται αλλάζεις την πλακέτα σχετικά φτηνά

https://www.diyparadise.net/bm54.html

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Είναι επισκευασμένο, Ηλία, από τον προηγούμενο ιδιοκτητη. Κάτι άλλο τζαζεψε αλλά ήταν προσωρινο (έτσι φαίνεται, τουλαχιστον).

dark knight
29-12-18, 17:42
ηλια ισχυει και σε ε46?

wheelman
29-12-18, 18:31
ηλια ισχυει και σε ε46?Να Γιάννη, βασικά υπάρχουν αρκετά διαφορετικά board, αν δεν φτιάχνεται εύκολα το becker
Το αντικαθίστατας και τελος

Στάλθηκε από το Lenovo TB3-850M μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Χρίστος
03-01-19, 05:15
μπλαστ φρομ δε παστ βλεπω...

1. το Βασιλη δε τον εχω δει ποτε με καρο πουκαμισο...

2. οταν σε σταματανε για αλκοτεστ επιβαλεται να σου τη πουν για κατι ασχετο που εχεις στο αμαξι πριν το "φυσατε στη τρυπα"

3. η γυναικα του αθηναιου δεν εχει τοσο μελωδικη φωνουλα οσο του s8n

Bitz
03-01-19, 13:08
Ηταν δικαιο και εγινε πραξη

43717

Bitz
03-01-19, 13:26
Θυμάστε αυτό το νήμα; Τώρα μου ήρθε φλασιά...

Λοιπόν, τι μάθαμε;

1. Μια συμμαθήτρια του γιου μου εκμυστηρεύθηκε στη μάνα της πως ο 8χρονος κανακάρης μας 'έχει έρθει κοντά' με μια κωλοπετσωμένη σκυλού συμμαθήτριά τους. Το παιδί πήρε από τον πατέρα του! Προφανώς και δεν είμαι εγώ αυτός.

2. Εάν μπείτε ένα πρωί στην Ε39 σας και δε δουλεύει το ράδιο, προτού μπριζώσετε το λαπτοπ για να κάνετε reset, ξηλώσετε τη σιντιέρα και το ULF για να φτάσετε στη BM54, βγάλετε όλα τα βύσματα, βρίσετε χυδαία τους Βαυαρούς, τη γυναίκα σας, την αδερφή της, τη θεία της, τη μάνα της, τη γιαγιά της κλπ, αρχίσετε να ψάχνετε στο car για νέα μονάδα, κάνετε συμφωνία με τον διάολο να εκμαυλίσετε 7 κοκκινομάλλες παρθένες κλπ δοκιμάστε να βγάλετε και να ξαναβάλετε την ασφάλεια #48.

3. Εάν πιστεύετε ότι το αυτοκίνητό σας δεν τα πηγαίνει καλά με τη γυναίκα σας, δεν είστε παρανοϊκός. Επίσης, δε φταίει το αυτοκίνητό σας.

4. Όταν περάσεις τα 40, ο Άγιος Βασίλης σου φέρνει κάθε χρόνο πουκάμισα. Καρώ πουκάμισα.

5. Το χωριάτικο καυτερό λουκάνικο δεν καίει τόσο κατά την είσοδο όσο κατά την έξοδο.

6. Η Τατιάνα ακόμα ασχολείται με τον ηθοποιό που μερεμέτισε τον ταρίφα.

43718

Nino
06-01-19, 10:46
https://www.youtube.com/watch?v=zhYIVfMYFg8

A8hnaios
06-01-19, 11:59
Καλώς το Γιάννη!!!!!

S8N
07-01-19, 00:57
Κυριακή 6 Ιανουαρίου, σωτήριο έτος 2019. Τί μάθαμε την εβδομάδα που μας πέρασε;

1. Η εφορία, οι ΔΕΚΟ και τα ταμεία ξεκοκκαλιζουν τα έσοδα Δεκεμβρίου γρηγορότερα απ' ότι τα πιράνχας του Αμαζονίου μια τροφαντη αγελάδα.

2. Η μόδα φέτος τα Χριστούγεννα ήταν να βάζουμε κέρατα στο αυτοκίνητό μας για να μοιάζει με τον Ρούντολφ το ελαfuckme.

3. Εάν τρως επί δύο εβδομάδες κουραμπιέδες, μελομακάρονα και διπλες τότε η ζυγαριά τζαζεύει κι αντί για το βάρος σου δείχνει το ύψος σου σε εκατοστά.

4. Η Πυροσβεστική κλήθηκε για βοήθεια όταν το πέος ενός τύπου σφηνωσε σε ρουλεμάν. Cock Ring ή αποτυχημένη εκτέλεση "ρουλεμανατης";

5. Το καλύτερο φυσικό αντισυλληπτικό είναι να κάνεις ρεβεγιόν με 8 πεντάχρονα σε ξένο σπίτι.

6. Στο ερχόμενο περιουσιολογιο, τα ******α μας θα μπορούμε να τα δηλώσουμε είτε ως κοσμήματα είτε ως έργα τέχνης.

7. Ο ΑΝΤ1 ακόμα παίζει Χριστουγεννιάτικα, η Τατιάνα όμως άφησε τον ταρίφα κι έπιασε το μοντέλο που πήρε τίτλο με το στόμα.

BILL007
07-01-19, 19:58
2. Η μόδα φέτος τα Χριστούγεννα ήταν να βάζουμε κέρατα στο αυτοκίνητό μας για να μοιάζει με τον Ρούντολφ το ελαfuckme.


TRUE λέμε!!!!!!! :th_Laie_67-1:

https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2019/01/XmasRudolphReindeercarAntlersNoseCarKitC-1.jpg