PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ AΓΟΡΑ ΑΠΟ E-BAY



Moufas E46
27-05-10, 15:01
Μολις παρελαβα την φετα με τα κουμπακια που παρηγγηλα απο το e-bay. τον αρχικο μου ενθουσιασμο διαδεχτηκε η λυπη με αυτο που ειδα. διπλα στο κουμπακι του θερμαινομενου καθισματος του συνοδηγου μαλιστα απουσιαζουν οι 3 λυχνιες που δειχνουν το επιπεδο θερμανσης. τι γινεται σε αυτη την περιπτωση? μπορω να το επισκευασω? η να το στειλω πισω?

NickE60
27-05-10, 15:31
Τι να επισκευασεις αν δεν είναι αυτος που θέλεις

Moufas E46
27-05-10, 15:36
Τι να επισκευασεις αν δεν είναι αυτος που θέλεις

αυτος που θελω ειναι απλα δεν εχει λυχνιες στο καθισμα του συνοδηγου. μηπως εβγαινε ποτε ετσι?

Apostolos
27-05-10, 15:42
Μολις παρελαβα την φετα με τα κουμπακια που παρηγγηλα απο το e-bay. τον αρχικο μου ενθουσιασμο διαδεχτηκε η λυπη με αυτο που ειδα. διπλα στο κουμπακι του θερμαινομενου καθισματος του συνοδηγου μαλιστα απουσιαζουν οι 3 λυχνιες που δειχνουν το επιπεδο θερμανσης. τι γινεται σε αυτη την περιπτωση? μπορω να το επισκευασω? η να το στειλω πισω?

Γεια σου φίλε μου. Αν και εφόσον η αγορά σου έγινε μέσω paypal (η πληρωμή εννοώ) τότε δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Άνοιξε στο resolution center της paypal ένα case γράφοντας πως αυτό που παρήγγειλες δεν ήταν όπως στην περιγραφή του πωλητή και μετά από μερικές εβδομάδες θα αποζημιωθείς κανονικά. Στείλε όμως πρώτα ένα email στον πωλητή μήπως σου επιστρέψει εκείνος τα λεφτά, απλά στέλνοντας το αντικείμενο που πήρες πίσω. Εγώ έχω αποζημιωθεί έτσι 2 φορές από την paypal. H μία φορά ήταν για μικρό ποσό κάπου στα 30 δολάρια αλλά η δεύτερη φορά ήταν για 380 δολάρια...

Moufas E46
27-05-10, 15:44
Γεια σου φίλε μου. Αν και εφόσον η αγορά σου έγινε μέσω paypal (η πληρωμή εννοώ) τότε δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Άνοιξε στο resolution center της paypal ένα case γράφοντας πως αυτό που παρήγγειλες δεν ήταν όπως στην περιγραφή του πωλητή και μετά από μερικές εβδομάδες θα αποζημιωθείς κανονικά. Στείλε όμως πρώτα ένα email στον πωλητή μήπως σου επιστρέψει εκείνος τα λεφτά, απλά στέλνοντας το αντικείμενο που πήρες πίσω. Εγώ έχω αποζημιωθεί έτσι 2 φορές από την paypal. H μία φορά ήταν για μικρό ποσό κάπου στα 30 δολάρια αλλά η δεύτερη φορά ήταν για 380 δολάρια...

σε περιπτωση που ισχυριστει πως φαινοταν στην φωτο τι γινεται? παντως στην κατασταση εγραφε NEW

bill_m3
27-05-10, 16:06
Πρώτα συνεννοησου με τον πωλητή !!!
Να δούμε τι θα σου πει και μετά βλέπουμε!

Moufas E46
27-05-10, 20:05
Hi,



It is the exact part that you ordered on eBay. It is as it looks in that picture because it is the same part. You received that item.



Please feel free to contact me if you'd like additional assistance.

η απαντηση του πωλητη. δηλαδη μου πουλησε ενα χαλασμενο προιον και μαλιστα φταιω εγω που δεν διεκρινα το ελλατωμα στην μικρη φωτο που ειχε. τι κανω τωρα παιδια?:crying: μαλλον την πατησα

Driver M
27-05-10, 20:18
Xωρίς τις λυχνίες δεν λειτουργεί η θέρμανση?

Επίσης, ο πωλητής έγραφε ότι το προϊόν είναι ίδιο με αυτό που φαίνεται στη φωτογραφία? Γιατί αν δεν το έγραφε και έλεγε απλά ότι πουλάει θερμαινόμενα καθίσματα, η φωτογραφία δεν παίζει ρόλο και μπορείς να ζητήσεις κανονικά αποζημίωση...

Moufas E46
27-05-10, 20:22
Xωρίς τις λυχνίες δεν λειτουργεί η θέρμανση?

Επίσης, ο πωλητής έγραφε ότι το προϊόν είναι ίδιο με αυτό που φαίνεται στη φωτογραφία? Γιατί αν δεν το έγραφε και έλεγε απλά ότι πουλάει θερμαινόμενα καθίσματα, η φωτογραφία δεν παίζει ρόλο και μπορείς να ζητήσεις κανονικά αποζημίωση...

ο πωλητης εγραφε στην κατασταση αντικειμενου ΝΕW kai αυτο με καθυσηχασε. ετσι την πατησα και δεν κοιταξα λεπτομερως την φωτογραφια. αλλωστε και η τιμη δεν ηταν μικρη 160 ευρω εδωσα. δεν το βρηκα τζαμπα ωστε να ψυλιαστω ελλατωματα

bill_m3
27-05-10, 20:23
ο πωλητης εγραφε στην κατασταση αντικειμενου ΝΕW kai αυτο με καθυσηχασε. ετσι την πατησα και δεν κοιταξα λεπτομερως την φωτογραφια. αλλωστε και η τιμη δεν ηταν μικρη 160 ευρω εδωσα. δεν το βρηκα τζαμπα ωστε να ψυλιαστω ελλατωματα

Μπορείς να βάλεις μια φωτογραφία???

deepBLUE
27-05-10, 20:24
Καντου μια κακη αξιολογηση και αναφορα .

Driver M
27-05-10, 20:28
ο πωλητης εγραφε στην κατασταση αντικειμενου ΝΕW kai αυτο με καθυσηχασε. ετσι την πατησα και δεν κοιταξα λεπτομερως την φωτογραφια. αλλωστε και η τιμη δεν ηταν μικρη 160 ευρω εδωσα. δεν το βρηκα τζαμπα ωστε να ψυλιαστω ελλατωματα

Έγραφε όμως item as pictured?? Γιατί αν δεν το έγραφε η φωτογραφία δεν ισχύει. Πολλές φωτογραφίες είναι ενδεικτικές άλλωστε. Ισχύουν μόνο σε περιπτώσεις που ο πωλητής γράφει item as showed, pictured κλπ, ειδάλλως ισχύει η περιγραφή του προϊόντος που κάνει και όχι η φώτο.

Και κάτι άλλο. Πώς γίνεται να είναι καινούριο και να μην έχει λυχνίες?? Υπάρχει τέτοια έκδοση? Αν όχι, σημαίνει πως δεν είναι καινούριο αλλά μεταχειρισμένο και χαλασμένο, άρα και πάλι μπορείς να ζητήσεις αποζημίωση. Για ψάξ'το λίγο παραπάνω...

Stathis
27-05-10, 20:29
το πρωτο ειναι να του στειλεις email και να προσπαθησει να λυσει το προβλημα...
9 στους 10 πωλητες το λυνουν για να αποφυγουν κακη αξιολογηση.

αν δεν βρεθει ακρη, ανοιγεις case και θα αφηνεις το ebay να ενεργησει.

την αρνητικη αξιολογηση κρατα την ως τελευταιο χαρτι, ωστε να φανει κιολας οτι απο την πλευρα σου ειχες διαθεση να λυθει το θεμα.

οσον αφορα το κουμπι, ειναι σιγουρο οτι δεν εβγαινε και ετσι, χωρις λυχνιες?
θα πρεπει να δεις τι περιγραφη υπηρχε στη δημοπρασια.
αν η περιγραφη ειναι ακριβης δεν θα σου δωσουν δικιο.

Kostas_1
27-05-10, 20:32
Μπορεις να δωσεις το λινκ αν θες να το ξεψαχνισουμε.....

Stathis
27-05-10, 20:36
σωστα, δωσε μας λινκ...

επισης οποιος δεν ξερει να γραφει καλα αγγλικα και δεν εχει ορεξη να κανει επιστολες, καλο θα ειναι να μην ασχολειται με ebay...
στατιστικα 2 στις 10 φορες, θα χρειαστει ανταλλαγη emails.

Moufas E46
27-05-10, 20:40
https://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-OEM-E46-Heated-Seat-Center-Console-Switch-Cluster-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem2ead2a46e6QQitemZ20047 3724646QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccesso ries

αυτος ειναι ο πωλητης και αυτο ειναι το αντικειμενο μαλλον εχει στοκ. ειναι ακριβως ιδια και η τιμη και η περιγραφη αλλα και η φετα με τα κουμπια. προσεχτε στην φωτο λειπουν και απο αυτο οι λυχνιες αλλα κοιταξτε και περιγραφη

Kostas_1
27-05-10, 20:50
Αποτι ειδα σου δινει τον αριθμο κατασκευαστη. Εριξα μια ματια στο realoem αλλα δεν φαινεται αν εχει και λαμπακια ή τα δινουν χωριστα. Παντως σου λεει ξεκαθαρα οτι ειναι οπως το παραλαμβανει και αυτος. Για ρωτα στην αντιπροσωπεια....

Παντως δεν νομιζω να ειναι δυσκολο να μπουν

asot
27-05-10, 20:55
Αφού σου δίνει και part number 61316925498, το οποιο φαίνεται πληρες, τοτε ΔΕΝ είναι ΟΚ να μην έχει λυχνιες (leds) εκει που έχει τρύπες!
https://bmwfans.info/parts/catalog/E46/Sedan/Europe/320i-M54/LHD/N/2004/april/browse/vehicle_electrical_system/switch_unit_centre_console/

Να του πεις να το επιστρέψεις και να σου πιστώσει τα λεφτά ή άνοιξε DISPUTE CASE στο ebay, επειδή το είδος δεν ανταποκρίνεται στις προδιαγραφες...
Θελει χρόνο και υπομονη, αλλα θα το πάρεις, είναι πωλητης που "νοιάζεται" για το feedback...
Ρωτα στην BMW αν πρεπει να χει LEDs...

Stathis
27-05-10, 21:12
oπως τα λεει ο ασοτ.

πρεπει να εχει λυχνιες. επικοινωνησε μαζι του, ανεφερε το προβλημα και ζητα αντικατασταση με ενα αλλο, ή επιστροφη.

Moufas E46
27-05-10, 23:30
oπως τα λεει ο ασοτ.

πρεπει να εχει λυχνιες. επικοινωνησε μαζι του, ανεφερε το προβλημα και ζητα αντικατασταση με ενα αλλο, ή επιστροφη.

αυτη θα ειναι η εσχατη λυση. μηπως ξερει καποιος αν μπορω να βγαλω λυχνιες απο καποιο μεμονωμενο διακοπτη η μπορουν να παραγγελθουν απο καποια αντιπροσωπια? τουλαχιστον αν γινοταν καποιο απο τα 2 να γλυτωσω την ταλεπωριΑ και την αναμονη να το στειλω πισω και να περιμενω αντικατασταση

gyiama
27-05-10, 23:32
βασικα το πανελακι αυτο ειναι πολυ παλιο ειναι 2002 και εχει ληξει η κατασκευη του δλδ δεν βγαινει αλλο!! απ οτι φαινεται ο τυπος παο καπου τα εχει βρει στοκ η ελατωματικα και γι αυτο ειναι καινουργια αλλα λειπουν τα πλαστικα που φωτιζουν στο δεξι καθισμα!!δεν λειπουν τα λεντακια αλλα ενα διαφανο πλαστικο με 3 ποδαρακια (τζαμακια) που στην ουσια μεταφερουν το φως απ τον διακοπτη που εχει πανω του τα λεντ!!!!δοκιμασε να του στειλεις μαιλ μπας και σου στειλει τπτ τετοιο πλαστικακι!!!!και μετα οτι ειπαν τα παιδια πιο πανω!!!! ο διακοπτης βγαινει κομπλε με αυτα τα ''τζαμακια'' δεν λειπει τπτ δεν υπαρχει τπτ σαν ανταλλακτικο!!!!!

ΥΓ ρε γιαννη επρεπε να παρεις εναν μεταχειρισμενο να τελειωνεις!!!!!τετοια ανταλλακτικα δεν υπαρχουν μονο απο καποιον αλλον διακοπτη αν βγαλεις!!!!

Moufas E46
27-05-10, 23:44
βασικα το πανελακι αυτο ειναι πολυ παλιο ειναι 2002 και εχει ληξει η κατασκευη του δλδ δεν βγαινει αλλο!! απ οτι φαινεται ο τυπος παο καπου τα εχει βρει στοκ η ελατωματικα και γι αυτο ειναι καινουργια αλλα λειπουν τα πλαστικα που φωτιζουν στο δεξι καθισμα!!δεν λειπουν τα λεντακια αλλα ενα διαφανο πλαστικο με 3 ποδαρακια (τζαμακια) που στην ουσια μεταφερουν το φως απ τον διακοπτη που εχει πανω του τα λεντ!!!!δοκιμασε να του στειλεις μαιλ μπας και σου στειλει τπτ τετοιο πλαστικακι!!!!και μετα οτι ειπαν τα παιδια πιο πανω!!!! ο διακοπτης βγαινει κομπλε με αυτα τα ''τζαμακια'' δεν λειπει τπτ δεν υπαρχει τπτ σαν ανταλλακτικο!!!!!

ΥΓ ρε γιαννη επρεπε να παρεις εναν μεταχειρισμενο να τελειωνεις!!!!!τετοια ανταλλακτικα δεν υπαρχουν μονο απο καποιον αλλον διακοπτη αν βγαλεις!!!!

αυτο σκεφτομαι να παρω ενα μεμονωμενο διακοπτη και να βγαλω το πλαστικακι αλλα δεν ξερω πως μπαινει και αν μπαινει. φιλε μου ηθελα με ASC το οποιο σπανιζει ειδικα στην εκδοση με τα πολλα κουμπια. αυτο ομως στραβωσε απο την αρχη μιας και ο τυπος ειχε βαλει αγγελια πριν 1 μηνα και εβγαζε απο κατω 120 ευρω τιμη λογικη αλλα με την αλλαγη ισοτιμιας εμενα μου κρατησε απο την καρτα 160. οποτε και το χρυσοπληρωσα και στραβο μου ηρθε.

gyiama
27-05-10, 23:47
ειναι πολυ ευκολο να αλλαχτει αν θα ερθεις την κυριακη θα στο κανω μπαμ μπαμ διακοπτη βρισκεις στα μεταχειρισμενα αν θες πολυ ευκολα για να παρεις το ανταλλακτικο!!μην παρεις παλι απ εξω!!!!

Moufas E46
27-05-10, 23:53
ειναι πολυ ευκολο να αλλαχτει αν θα ερθεις την κυριακη θα στο κανω μπαμ μπαμ διακοπτη βρισκεις στα μεταχειρισμενα αν θες πολυ ευκολα για να παρεις το ανταλλακτικο!!μην παρεις παλι απ εξω!!!!

δεν θα μαι στο βολο. αν θες ομως δωσε αυτο που λεγαμε σε καποιον απο αθηνα ωστε να γινει μπαμ η δουλεια. και μολις βρω πλαστικακι στο στελνω και μου το αλλαζεις η μου λες πως γινεται

katsaraios
27-05-10, 23:56
ο πωλητης σαφως και ηξερε οτι λειπουν τα λαμπακια.
για αυτο και γραφει πιο κατω να τσεκαρεις νουμερα και διαφορες ,προφανως θα εχει κι αλλα τετοια.
ανοιξε RESOLUTION και γραψε οτι δεν ειναι λειτουργικο οπως το κανονικο καινουριο προιον.

gyiama
28-05-10, 08:35
δεν θα μαι στο βολο. αν θες ομως δωσε αυτο που λεγαμε σε καποιον απο αθηνα ωστε να γινει μπαμ η δουλεια. και μολις βρω πλαστικακι στο στελνω και μου το αλλαζεις η μου λες πως γινεται
ωραια συνεννοησου με οποιον θες και πες μου να του το δωσω για τα λαμπακια θα με παρεις τηλ και θα σου πω πως αλλαζει ειναι ευκολο αλλιως στειλ το να στο φτιαξω

Moufas E46
31-05-10, 19:29
μετα απο απαιτηση του πωλητη να του στειλω φωτο με το προβλημα που εχει ο διακοπτης μου ρθε αυτη η απαντηση

I understand now. Let me look into this for you as the one I sold didn't have them as per the picture in the eBay listing. I'll ask my supplier if we can get those separately.

οποτε συμφωνα με αυτα που λεει δεν εχω καμια τυχη να το στειλω πισω και να αποζημιωθω. οποτε τον καταγγελω στο e-bay η ψαχνω να το επισκευασω?

Stathis
31-05-10, 20:28
οχι ακομα, αφου σου ειπε θα το ψαξει και θα σου απαντησει.

αν η απαντηση ή ο χειρισμος του παραπονου σου δεν σε ικανοποιησει, τοτε να προχωρησεις στα υπολοιπα.

προς το παρον αναμονη και υπομονη.

Moufas E46
15-06-10, 20:04
σημερα ο πωλητης μου απαντησε. μου ειπε πως δεν βρισκει το πλαστικο τζαμακι ξεχωριστα και πως πρεπει να παρω καινουργια φετα στην ιδια τιμη. στην συνεχεια του ειπα να του στειλω πισω την φετα με το προβλημα και να μου στειλει μια αλλη. συμφωνησε αλλα εχω τα εξης ερωτηματα. να του στειλω την φετα με οτι αυτο συνεπαγεται χρονικη καθυστερηση, κοστος αληθεια ποσο κοστιζει ενα δεμα για αμερικη? και φυσικα ρισκο να μην λαβω τιποτα πισω η να αναζητησω καποια μεταχειρισμενη απο ελλαδα εστω και χαλασμενη ωστε να βγαλω απο κει το τζαμακι και να κανω την δουλεια μου? εσεις τι θα κανατε?

Stathis
15-06-10, 20:07
δυσκολη αποφαση.

δυστυχως δεν μπορεις να κανεις και πολλα.
αν βρισκεις το τζαμακι απο εδω παρτο και δωσε τοπο στην οργη.

αν δεν το βρισκεις η επιστροφη ειναι μονοδρομος.

BILL007
15-06-10, 20:26
Επίσης να πω ότι αυτή η φέτα είναι ΠΑΝΣΠΑΝΙΑ!!!! (Κόστος καινούργιας περί τα 300και βάλε!)
Θερμαινόμενα,ASC,κουρτινάκι, Kardon και RDC????

Πλάκα κάνετε???? (επι μήνες έψαχνα κάποτε θερμαινόμενα,asc,kardon και πάλι ΕΝΑ βρήκα και αυτό ήμουν απίστευτα τυχερός!Άλλο δεν εχω ξαναδεί χρόνια τώρα!Γενικά είναι τρελό individual part ενα φιλέτο με asc και όλα αυτά πάνω,οπότε αξίζει τον κόπο!!!!!)

Για τα λαμπάκια θα πρότεινα ανεπιφύλακτα επειδή είναι κάτι χαζοπλαστικούλια (και όχι φωτάκια) να βρεθεί άλλη λύση!

Ακόμα και σε κατάστημα μοντελισμού αμα πας μπορεί να σου φτιάξουν ομοίωμα απο τα κουτάκια που λείπουν και να τελειώνεις.(Εδώ φτιάχνουν καλύπτρες αεροσκαφών απο το πουθενά...)
Σε διαφορετική βρες ένα φιλέτο με DSC που έχει βρωμίσει ο τόπος και με ενα 50άρι πάρτον και βγάλε το "τζαμάκι" για τα θερμαινόμενα...

Σε καμία περίπτωση δεν θα το έστελνα πίσω (Εγώ προσωπικά...) εκτός και αν είχε λειτουργικό πρόβλημα

Καλά ξεμπερδέματα...


Υ.Γ 1)Αυτό περι σπάνιου είναι που μετράει...;)
2) Βρες και τρόπο να βεβαιωθείς ότι ο πολυδιακόπτης λειτουργεί!Γιατί για να λείπει το "τζαμάκι" απο τα θερμαινόμενα έχει πέσει "σφάξιμο" και ενας θεός ξέρει για πιο λόγο....

dkgogos
15-06-10, 21:47
Καλησπερα παιδια.Μηπως μπορει καποιος να μου προτεινει καποια λινκ(εκτος απο ebay) με σελιδες στο ιντερνετ απο τις οποιες παραγγελνετε αξεσουαρ και ειστε ευχαριστημενοι?

Moufas E46
26-06-10, 21:38
τελικα ειμαι παρα πολυ ατυχος δεν εξηγειται αλλιως. σημερα πηγα να τοποθετησω την φετα και την καλωδιωση για τα θερμαινομενα. αν θυμασται ειχα παρει μια φετα απο e-bay απο την οποια ελειπε ενα τζαμακι απο το δεξι θερμαινομενο καθισμα. επελεξα να παρω μια φετα απο ελλαδα με πολυ χαμηλο κοστος ωστε να βγαλω το τζαμακι και να γλυτωσω την ταλεπωρια και την αναμονη με το να εστελνα την φετα πισω στην αμερικη. με το που την συνδεσαμε ομως η φετα δεν δουλευε οποτε κατεληξα να βαλω αυτην που πηρα απο ελλαδα με μονο θερμαινομενα καθισματα την οποια ειχα παρει μονο για το πλαστικακι!!!!!!!!!!!!!! το καλο ειναι πως ο τυπος δεχεται την φετα πισω να την αντικαταστησει το κακο ειναι πως ο ηλεκτρολογος της εκανε μια τρυπουλα για το φωτακι του συναγερμου οποτε τι να κανω να του την στειλω τρυπημενη θα το δεχτει η να τον ενημερωσω πρωτα. η αν δεν του πω τιποτα και μετα μου κρατησει και την φετα. πραγματικα μυλος η κατασταση. τι να κανω ειλικρινα:mad:

E46 POWER
26-06-10, 23:45
και να την εχεις στην κατοχη σου παλι αχρηστη δεν θα ειναι? οποτε ρισκαρε το και πες του αμερικανου να την δοκιμασει αν δεν πιστευει οτι ειναι αχρηστη!

gyiama
27-06-10, 12:33
Γιαννη δοκιμασες τον δικοπτη που ειπαμε και παλι τπτ η αοκομα δεν εκανες την δοκιμη?εγω λεω να οτυ το πεις πρωτα παρα να του την στειλεις χυμα γιατι αν ειναι να μην την δεχτει εστω να κερδισεις τα μεταφορικα μην την στειλεις τζαμπα!!!!

ΔημήτρηςΜ3
27-06-10, 14:33
αν ενφιαφερεσαι υπαρχη
με dsc rdc θερμενομενα sport

nikos1400
27-06-10, 15:09
σωστα, δωσε μας λινκ...

επισης οποιος δεν ξερει να γραφει καλα αγγλικα και δεν εχει ορεξη να κανει επιστολες, καλο θα ειναι να μην ασχολειται με ebay...
στατιστικα 2 στις 10 φορες, θα χρειαστει ανταλλαγη emails.

σωστα !
Και παταμε και κανενα "print screen" καμμια φορα και κανουμε και κανα save ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ τα βασικα για να'μαστε καλλυμενοι...

Ευτυχως τους παει "ΝΑ" αμα πεις για negative feedback, και συνηθως βρισκεται λυση. Εκει ευτυχως ειναι ευνοημενος ο αγοραστης.

Και μην ξεγελαστειτε με το "ebay.gr" οτι θα μπορειτε να συννενοειστε στα Ελληνικα....
Οχι.
thumb

Moufas E46
27-06-10, 17:07
Γιαννη δοκιμασες τον δικοπτη που ειπαμε και παλι τπτ η αοκομα δεν εκανες την δοκιμη?εγω λεω να οτυ το πεις πρωτα παρα να του την στειλεις χυμα γιατι αν ειναι να μην την δεχτει εστω να κερδισεις τα μεταφορικα μην την στειλεις τζαμπα!!!!

το δοκιμασα εχει προβλημα η φετα φιλε μου. του εστειλα mail και του ειπα πως εχω ανοιξει τρυπα για το λαμπακι του συναγερμου. hole for the light of alarm system τωρα αν το καταλαβε η οχι δεν ξερω. παντως η απαντηση του ηταν καταφατικη

gyiama
27-06-10, 18:04
εεε αν του ειπες οτι εχει τρυπα και σου λεει στειλε το, τοτε μη κολλας πουθενα αυριο κιολας στειλ'το!!δεν παιζει να σου κανει χαζομαρα και να μην σου στειλει αλλο πισω!!!φανταζομαι θα του το στειλεις χωρις το τζαμακι μεσα εεε???

Moufas E46
27-06-10, 18:19
εεε αν του ειπες οτι εχει τρυπα και σου λεει στειλε το, τοτε μη κολλας πουθενα αυριο κιολας στειλ'το!!δεν παιζει να σου κανει χαζομαρα και να μην σου στειλει αλλο πισω!!!φανταζομαι θα του το στειλεις χωρις το τζαμακι μεσα εεε???

εννοειτε φιλε μου. μη σου πω θα του την στειλω χωρις καθολου τζαμακι γιατι παιζει να μου ξαναστειλει παλι απο την ιδια παρτιδα που ειχαν ενα τζαμακι:hystericalbs1:

Moufas E46
28-06-10, 15:42
τελικα το στειλα πισω στον πωλητη. το κοστος αποστολης αρκετα χαμηλο 5.80 συστημενο. περιμενα πολυ περισσοτερα. τωρα απλα αναμενω απαντηση η καλητερα δεμα με ενα διακοπτη να δουλευει επιτελους

Stathis
28-06-10, 15:57
ωραια, πιστευω θα στον αλλαξει...