PDA

Επιστροφή στο Forum : Ευτυχισμενος!!



M_Dolce
26-05-10, 17:38
Κυριοι αποφασισα να ανοιξω ενα νεο θρεντ γιατι θελω να μοιραστω μαζι σας την ευτυχια που αισθανομαι! Τοποθετησα λοιπον στο αυτοκινητο μου χταποδια
και καταλυτες. Ειλικρινα ο ηχος πλεον με εχει συνεπαρει!! Το αυτοκινητο εχει
πολυ καλυτερο αρπαγμα απο τις χαμηλες και αν και δεν εχω κανει παρα μονο μια μικρη βολτα ο ηχος του ειναι ανελπιστα ξεκουραστος!! Δεν κανει καθολου
φασαρια παραμονο οταν δουλευει ψηλα!! Ο συγγκεκριμενος συνδιασμος ειναι
απιστευτος!!

Εδω θα ηθελα δημοσια να πω αλλη μια φορα ενα μεγαλο ευχαριστω στον
φιλο και συμφορουμιτη Νικο Αλωνιστιωτη (speed & style) για την βοηθεια του και την ποιοτητα των υπηρεσιων του, την αψογη εξυπηρετηση και σε
προσωπικο αλλα και σε επαγγελματικο επιπεδο!! Αν και το επιπεδο της εν λογω εταιριας ειναι γνωστο στους περισσοτερους απο εδω για πολλοστη φορα
εχω να πω πως οσες φορες εχω συνεργαστει με τον Νικο (και ειναι πολλες αυτες οι φορες), το αποτελεσμα ειναι υπερανω κριτικης!!

Αν και δεν γνωριζω τον ακριβη συνδιασμο που εγινε απ'οσο ξερω ειναι ο εξης:

- χταποδια ss
- καταλυτες / μεσαιο (μαλλον G Power)
- τελικο (το ηδη υπαρχον) bastuck

Νικο ακομα μια φορα ευχαριστω!!



:thnx:

BILL007
26-05-10, 17:44
Ευχαριστούμε φίλε Ανδρέα για τις εντυπώσεις σου και που τις μοιράστηκες μαζί μας!!!!!:original:

Εύχομαι τα καλύτερα για την απίστευτη project-μπέμπα σου...:original::original::original::original:



ΒΡΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ!! !!!!!:rally::rally: :rally:

BASTUCK ΛΕΜΕΕΕΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑΑΑ!!!!!:D:D

Vasilis
26-05-10, 17:55
μπραβο ρε αντρικο.....

συνεχιζεται το μπαξιμο λοιπον......!!!!

αντε κ εις ανωτερα...να την δεις οπως επιθυμεις..!!!

Monsta
26-05-10, 17:58
Τώρα τι θες και μας φουντώνεις ρε Αντρέα ???

Και είπα ότι τελείωσα με το δικό μου...

Καλά όσο για το Νίκο, δε χρειάζονται συστάσεις. Ο άνθρωπος είναι επαγγελματίας με κεφαλαίο 'Ε'. Όπως και βοηθάει το να έχεις δίπλα σου έναν άνθρωπο που αγαπάει τόσο τη bmw όσο εμείς.

Για να μας πει ο Νίκος τι καταλύτες σου έβαλε και γιατί προτίμησε το συγκεκριμένο συνδυασμό. Κάτι ξέρει εκείνος....

fanisk
27-05-10, 02:02
Καλομπαχτα και καλοκαφτα Ανδρεα! Θελουμε βιντεο οεο !

deepBLUE
27-05-10, 02:59
ΚαλοΦορεταααα !!
Αντε και να το ακουσουμε και μεις και το κυριοτερο να σε δουμε απο κοντα φιλαρακι που σε χασαμε παλι !!!

zaharias
27-05-10, 10:06
Καλοριζικα Αντρεα.. Καλη κινηση..:original: Πως και σου ειχαν ξεφυγει αυτα βρε baxman..?? :thumbsup:

Για πες τιμη και αν εχεις θεμα με λαμπακι λογο των καταλυτων..

yodas
27-05-10, 10:45
Video Video Video Video....καλοφόρετα....

Libanner
27-05-10, 11:42
Καλοριζικα Αντρεα.. Καλη κινηση..:original: Πως και σου ειχαν ξεφυγει αυτα βρε baxman..?? :thumbsup:

Για πες τιμη και αν εχεις θεμα με λαμπακι λογο των καταλυτων..

Εδώ θα συμφωνήσω με το Ζαχαρία καλά πως σου ξέφυγε αυτό το μπάξιμο ρε Αντρέα;χαχαχα

Ο συνδυασμός ακούγεται πολύ ψαγμένος,καλά το τελικό το είχα ακούσει και στην πράξη...Με γεια Αντρέα!