PDA

Επιστροφή στο Forum : Βαφή ζάντων προτάσεις μαγαζιων



teo36
02-08-16, 00:14
γεια σας παληκαρια μου.θα ήθελα ένα μαγαζί εντός Αθηνών να βάψω κάτι 17αρες για ε36,όσο το δυνατό πιο κοντά στο μανισιο χρώμα τις BMW. Ευχαριστώ!!!

BILLYS
02-08-16, 06:21
https://www.google.gr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.pavlospettas.gr/&ved=0ahUKEwiWuPTB8KHOAhVnC8AKHR_bAkQQFgiCATAS&usg=AFQjCNGGukSwcw4CQ8SOFeo6DWTvFMY7rg

Blacktan
02-08-16, 15:29
Pettas τα χειροτερα απο εμενα ..

BILLYS
02-08-16, 15:40
Είχα βάψει 18αρες oz σε μαυρο ματ χρώμα .

Για 6 χρόνια,μεχρι που το αμάξι πουλήθηκε,κανενα θέμα και άψογη δουλειά.
Δεν θυμάμαι όμως πόσο στοίχισαν....

mark e92
02-08-16, 15:49
Pettas τα χειροτερα απο εμενα ..

Τελικά ο πεττας είναι λαχείο...
Επειδή έχει ξένους εργάτες ποτέ δεν ξέρεις τι σε περιμένει.
Ένας στον Ν κόσμο είναι καλός.

Blacktan
02-08-16, 15:51
Τελικά ο πεττας είναι λαχείο...
Επειδή έχει ξένους εργάτες ποτέ δεν ξέρεις τι σε περιμένει.
Ένας στον Ν κόσμο είναι καλός.
Επιβεβαιωνω ..
Ελληνικα δεν ακους...
Μπορει να εισαι και μιση ωρα να σε βλεπουν να περιφερεσαι και να μην σε ρωτησει κανεις τι θελεις.
Αγενεια και αντιεπαγγελματισμος στο full ...
Εγω απλα ειχα σηκωθει και ειχα φυγει, 20 λεπτα με εβλεπαν στην εισοδο του αχουρ παλας δεν μπηκε κανεις στον κοπο να μου πει τι θελω ...

Samaro
02-08-16, 16:47
Μήπως σε περάσανε για εφοριακό ;;; :original:

NickM3CS
02-08-16, 18:34
Επιβεβαιωνω ..
Ελληνικα δεν ακους...
Μπορει να εισαι και μιση ωρα να σε βλεπουν να περιφερεσαι και να μην σε ρωτησει κανεις τι θελεις.
Αγενεια και αντιεπαγγελματισμος στο full ...
Εγω απλα ειχα σηκωθει και ειχα φυγει, 20 λεπτα με εβλεπαν στην εισοδο του αχουρ παλας δεν μπηκε κανεις στον κοπο να μου πει τι θελω ...

Επιβεβαιώνω και εγώ! Πήγα να ρωτήσω και περίμενα 20 λεπτά χωρίς κανείς να δώσει σημασία! Και όταν κάποια στιγμή πήρα την πρωτοβουλία μου απάντησε με συνοπτικές διαδικασίες λες και ήθελε να με ξεφορτωθεί!!

maris7
02-08-16, 19:40
Στεργιος πριν τον πέττα στην λεωφόρο αθηνων


Sent from my iPhone using Tapatalk

friendgr
03-08-16, 09:46
Ένας στον Ν κόσμο είναι καλός.


όνομα;

Blacktan
03-08-16, 10:28
Στεργιος πριν τον πέττα στην λεωφόρο αθηνων


Sent from my iPhone using Tapatalk
Συμφωνω ακραδαντα ...
Δεν ηθελα να το αναφερω μην θεωρηθει διαφημιση , αλλα τα 2 αδερφια δεν παιζονται απο ευγενεια μορφωση και εξυπηρετηση ...
Απλα την ιδια μερα ειχα παει και στους 2 και η διαφορα ηταν χαωτικη..
Εχουν και group στο fb οπου απαντανε αμεσα ...

mark e92
03-08-16, 19:05
όνομα;

Δεν θυμάμαι ... είχα πάει πολύ παλιά

sheriff
03-08-16, 20:50
Συμφωνω ακραδαντα ...
Δεν ηθελα να το αναφερω μην θεωρηθει διαφημιση , αλλα τα 2 αδερφια δεν παιζονται απο ευγενεια μορφωση και εξυπηρετηση ...
Απλα την ιδια μερα ειχα παει και στους 2 και η διαφορα ηταν χαωτικη..
Εχουν και group στο fb οπου απαντανε αμεσα ...

Τελειο αποτελεσμα και στην δικη μου περιπτωση!

compact
10-11-16, 00:19
τι μου θυμησατε βραδιατικα.......
ειχα παει πριν αρκετο καιρο στον Πεττα για να φτιαξω το χειλος της εμπρος αριστερης ζαντας (σημαδια απο πεζοδρομιο). παρκαρε μου λεει εδω... βαζει τον καροτσογρυλο απο κατω...βγαλε νεκρα, λυσε χειροφρνο και σβησε!
Βλεποντας οτι το μερος που παρκαρα δεν ειναι επιπεδο.. αλλα εχει αρκετη κλιση ( μπροστα απο το μαγαζι).... Μαστορα του λεω να βαλω χειροφρενο..? θα φυγει πισω το αμαξι...
ΟΧΙ απανταει.. εδω βαζω καθε μερα 100 αμαξια, αν σηκωθει με τον γρυλο δεν παει πουθενα!
Το σηκωνει... βγαζει τη ζαντα... και το αυτοκινητο επεσε!!! στην ουσια στηριχτηκε πανω στον πλαινο μασπιε.... σπαζοντας τον φυσικα!
Αυτο λεει δεν μου χει ξανασυμβει...μετα αρχισε να λεει οτι μου ειπε να λυσω το χειροφρενο αλλα να μη βγαλω ταχυτητα και αλλα διαφορα... μεχρι και οτι δεν εσπασε ο μασπιες μου ειπε! αυτος δεν φερει καμια ευθυνη.. και οτι εγω εφταιγα!
Δε λεω οτι ηθελε να γινει κατι τετοιο.. αλλα παραδεξου το λάθος σου... υποτιθεται οτι φορας παντελονια!
Μιλαμε για ανθρωπο πολυ χαμηλου νοητικου επιπεδου.... για να μην πω κατι πιο βαρυ...!

A8hnaios
10-11-16, 09:33
Ένας στον Ν κόσμο είναι καλός.


όνομα;

Δες εδώ το όνομα κ τη διεύθυνση

leo328
11-11-16, 15:56
Κανεις λαθος δεν ειναι χαμηλου νοητικου επιπεδου.
Σκατοπονηρος ειναι...
Οταν ειναι να πληρωσουν την μαλκ.. τους οι περισσοτεροι το παιζουν κινεζοι...
Μου αρεσει που τον προειδοποιησες οτι θα φυγει και μετα εφταιγες εσυ...
Απορω πως κρατηθηκες...
Εγω θα τον βουταγα...ειμαι τρελος...
Οταν ο αλλος σου κανει ζημια και μετα μου λεει οτι φταιω κιολας ε μετα φταιω εγω αμα πιαστω μαζι του?
Τεσπα...
Εγω για βαφη προτεινω στεργιο...
Προσφατα εβαψα κατι bbs και εμεινα ικανοποιημενος...
Και καθεται εξηγει..δεν το παιζει θεος ουτε βαρυ πεπονι οπως αλλοι...τα 2 παιδια ευγενεστατα...

A8hnaios
12-11-16, 08:55
Ο Στέργιος πρίν περίπου 2 χρόνια μου ειχε δώσει τιμή για τις δικές μου τις 17άρες Μ6