PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι είναι αυτό;



Christopherk
05-02-16, 09:56
https://s17.postimg.org/asak4hp0v/WP_20160205_10_49_47_Pro.jpg


΄Μιλάει για το 2013 :ranting2:
Κλήση για παρκάρισμα, φανάρι, ταχύτητα με το smart χλωμό το κόβω.

tsaltinho
05-02-16, 10:01
https://www.bmwfans.gr/forum/


΄Μιλάει για το 2013 :ranting2:
Κλήση για παρκάρισμα, φανάρι, ταχύτητα με το smart χλωμό το κόβω.


κυπρου και γρηγοριου λαμπρακη δεν εχει φαναρι.
Για παρκαρισμα μπορει..!

Για τι ακριβως σε εχουν γραψει?

Christopherk
05-02-16, 10:37
Υπάρχει ένα πρόβλημα. Το smart δεν το είχα αγοράσει τότε. Τον Δεκέμβριο το πήρα.

Τι κάνω τώρα; που μπορώ να βρω χαρτί πότε έγινε η αγορά;




Sent from my Microsoft Lumia

Skyline_IS
05-02-16, 10:42
Υπάρχει ένα πρόβλημα. Το smart δεν το είχα αγοράσει τότε. Τον Δεκέμβριο το πήρα.

Τι κάνω τώρα; που μπορώ να βρω χαρτί πότε έγινε η αγορά;




Sent from my Microsoft Lumia
Είτε το χαρτί της υπέυθυνης δήλωσης είτε ζητάς κάποιο χαρτί απο το συγκοινωνιών που να αναφέρει πότε έγινε η μεταβίβαση

tsaltinho
05-02-16, 11:33
Είτε το χαρτί της υπέυθυνης δήλωσης είτε ζητάς κάποιο χαρτί απο το συγκοινωνιών που να αναφέρει πότε έγινε η μεταβίβαση



Πανω στην αδεια κυκλοφοριας γραφει ποτε ακριβως εγινε η μεταβιβαση.
Για τσεκαρέ το.
Αν εχεις την πρασινη αδεια κυκλοφοριας, το γραφει στιο πεδιο (i) κατω απο το C.1.3

Νομίζω και στη φορολογική σου δήλωσει φαίνεται πόσους μήνες ειχες το smart στην κατο΄χη σου το 2013

savvas bmwdakias
05-02-16, 11:52
Οπως το βλεπω λεει εξοφληση στο δημο, οποτε προκειται για κληση απο δημοτικη αστυνομια και απο το ποσο μαλλον ραμπα αναπηρων ειναι.

Christopherk
05-02-16, 13:21
Μίλησα μαζί τους πριν λίγο.

Δεν ρώτησα καν τι αφορά απλά τους είπα ότι τότε το αμάξι δεν το είχα εγώ. Μου ζήτησε μια βεβαίωση μεταβίβασης και θα το διαγράψουν.

Τους ρωτάω γτ ομως μου ήρθε εμένα η κλήση και μου απαντάει ότι τους στείλαν απο το υπουργείο οτι υπήρξα και εγώ ιδιοκτήτης, και τους λέω ναι αλλά πιο μετά... Απάντηση ναι αλλά εμείς δεν το ξέρουμε!! Γ@μω την γλυφάδα τους!!!! Θα τρέχω την δευτέρα χωρίς λόγο.



Πως μπορώ να τους κυνηγήσω;

Όχι για να κερδίσω κάτι εγώ αλλά να δουν - βρουν το μλκ που τρέχει κόσμο χωρίς λόγο.






Sent from my Microsoft Lumia