PDA

Επιστροφή στο Forum : Ερωτηση για Destinator σε Pocket PC



Kostas_1
19-05-10, 20:24
Παιδες εχω το εξης προβλημα.

Εχω το destinator σε ενα ΜΙΟ και του περναω τα στοιχεια για ειδοποιηση στις καμερες ρανταρ κλπ, τα οποια τα δειχνει κανομικα.

Επισης του περναω και τα wav files στη σωστη θεση (...\DestinatorApps\Destinator\Voice\Greek), αλλα δεν με ειδοποιει ηχητικα.

Ειδοποιησεις για τα υπολοιπα στοιχεια που εχουν wav files, δινονται κανονικα και ειναι στο ιδιο directory που εγραψα...

Καμμια ιδεα τι φταιει?

Stamatis
19-05-10, 20:32
Reset?

BILL007
19-05-10, 20:33
Για ρώτα Κώστα τον Aceman...Noμίζω είχε ασχοληθεί κάποτε με αυτά...;)

Nino
19-05-10, 20:37
Παιδες εχω το εξης προβλημα.

Εχω το destinator σε ενα ΜΙΟ και του περναω τα στοιχεια για ειδοποιηση στις καμερες ρανταρ κλπ, τα οποια τα δειχνει κανομικα.

Επισης του περναω και τα wav files στη σωστη θεση (...\DestinatorApps\Destinator\Voice\Greek), αλλα δεν με ειδοποιει ηχητικα.

Ειδοποιησεις για τα υπολοιπα στοιχεια που εχουν wav files, δινονται κανονικα και ειναι στο ιδιο directory που εγραψα...

Καμμια ιδεα τι φταιει?

τα αρχεια πρεπει να ειναι ιδια με διαφορα μονο στην καταληξη,δες πως ειναι τα αλλα (ειδοποιησεις).
Αν παλι δεν γινει κατι με λιγο search στο navimania θ βρεις τις απαντησεις.
Το ειχα και εγω αυτο το προβλημα με voice sapfo, το θεμα λυθηκε αλλα τελικα αποδειχτηκε οτι και η συνεχης ηχητικη ειδοποιηση ειδικα για καμερες κλπ μεσα στην Αθηνα ηταν περισσοτερο απο εκνευριστικη!!!

Kostas_1
19-05-10, 20:50
Reset?

Μπα, δεν εκανε τπτ


τα αρχεια πρεπει να ειναι ιδια με διαφορα μονο στην καταληξη,δες πως ειναι τα αλλα (ειδοποιησεις).
Αν παλι δεν γινει κατι με λιγο search στο navimania θ βρεις τις απαντησεις.
Το ειχα και εγω αυτο το προβλημα με voice sapfo, το θεμα λυθηκε αλλα τελικα αποδειχτηκε οτι και η συνεχης ηχητικη ειδοποιηση ειδικα για καμερες κλπ μεσα στην Αθηνα ηταν περισσοτερο απο εκνευριστικη!!!

Το ξερω, ταχω κανει αυτα....αλλα δεν...

Χρίστος
19-05-10, 20:53
για πιο dest μιλαμε?
εν συντομια.
Πρεπει οπως ειπε ο νινο να ειναι ιδια αρχεια.Σε καταλληξη-ονομα.
Επειδη το χω ξανακουσει το προβλημα, κοιταξε αρχικα τι λυσεις υπαρχουν απο navimania σε παρομοια περιστατικα αλλιως:
κανεις κοπυ αν εχεις περασει Pois,ξανα καθαρη εγκατασταση και περασμα wav και μετα pois

Kostas_1
19-05-10, 21:09
για πιο dest μιλαμε?
εν συντομια.
Πρεπει οπως ειπε ο νινο να ειναι ιδια αρχεια.Σε καταλληξη-ονομα.
Επειδη το χω ξανακουσει το προβλημα, κοιταξε αρχικα τι λυσεις υπαρχουν απο navimania σε παρομοια περιστατικα αλλιως:
κανεις κοπυ αν εχεις περασει Pois,ξανα καθαρη εγκατασταση και περασμα wav και μετα pois

dest. 6.κατι
ειναι τα ιδια filenames.
Εχω ψαξει αλλα δεν βρισκω τπτ λυση
αυτο βαριεμαι, αστο ετσι
:thanks:

Χρίστος
19-05-10, 21:14
αμα δε βαριεσαι πετα το στο αμαξι στο δρομο για το ταμταμ.Να ριξουμε μια ματια

Nino
19-05-10, 21:37
Κωστα, τσεκαρισε τις ονομασιες μια τελεια να υπαρχει η να ειναι κεφαλαια ,μικρα δεν λειτουργουν,εγω θυμαμαι τα ξαναεγραψα μονος μου απο την αρχη.

υγ. Να μιλησουμε στο τηλεφωνο...υπαρχουν διαθεσιμες νεωτερες εκδοσεις!!!

Kostas_1
19-05-10, 21:39
Κωστα, τσεκαρισε τις ονομασιες μια τελεια να υπαρχει η να ειναι κεφαλαια ,μικρα δεν λειτουργουν,εγω θυμαμαι τα ξαναεγραψα μονος μου απο την αρχη.

υγ. Να μιλησουμε στο τηλεφωνο...υπαρχουν διαθεσιμες νεωτερες εκδοσεις!!!

Τα ειδα Γιαννη. Ευχαριστως να μιλησουμε, αλλα δεν εχω κουραγια για περασματα νεων εκδοσεων...:whistle: