PDA

Επιστροφή στο Forum : Συναντηση για καφε Λαρισα!!!



Andri
09-12-15, 20:56
:whistle: :whistle: :whistle: :whistle::whistle:

aristent
09-12-15, 21:22
:hyper::cheers::thumbsup:

...αντε να οργανωνετε η ομαδα!!!!:thumbsup:

πρωτη φαση,αυριο καφεδακι στις 18:00 Μικελ ΠΕΟ Λαρισας-Αθηνων???:original:

Σαββατο: Μαγειριο της Γιαγιας και μετα Meet Me???:fountwtis:


για να σας δω νεο....λερα,θα σας φορεσω τα γυαλια????:th_Laie_67-1: :thumbsup:

Andri
10-12-15, 10:02
Σήμερα δεν μπορώ , Παρασκευή?

aristent
10-12-15, 12:35
Σήμερα δεν μπορώ , Παρασκευή?


https://www.youtube.com/watch?v=jvi_M5qLA04

Παρασκευη....δεν μπορω,θα ειμαι στο μαγαζι,(απογευμα 6-9)περαστε αμα θετε!!! κερναω καφεδακια!!!:thumbsup:

HLIAS - E36
10-12-15, 15:18
Παιδιά ρίξτε τηλέφωνο ότι κανονίσετε γιατί ο χρόνος μου είναι κάπως περιορισμένος για να μπαίνω εδώ μέσα...

Andri
10-12-15, 15:35
Παιδιά ρίξτε τηλέφωνο ότι κανονίσετε γιατί ο χρόνος μου είναι κάπως περιορισμένος για να μπαίνω εδώ μέσα...

Παντρεύεσαι και έχεις ετοιμασίες? :whistle: :th_Laie_67-1:

HLIAS - E36
12-12-15, 09:06
Παντρεύεσαι και έχεις ετοιμασίες? :whistle: :th_Laie_67-1:

Χιουμοριστα εγώ αργώ ακόμα... Εσυ κοίτα να παντρευτείς γιατί μεγαλώνουμε κιόλας, μην ξεχνιέσαι...:whistle: Έρχομαι τρίτος εγώ, και ξέρετε πολύ καλά ποιοι είστε οι προηγούμενοι δύο.... :thumbsup:

HLIAS - E36
14-12-15, 08:03
Τι θα γίνει με αυτό το καφεδάκι???

Andri
14-12-15, 11:26
Πείτε πότε σας βολεύει ή τηλ να μιλήσουμε....

Υ.Γ Μία έξοδος έγινε ήδη, απλά ήταν βράδυ και αντί για καφέ είχε κρασί και μερικές στροφές παραπάνω :th_Laie_67-1:.....Σωστά κ.Άρη μας;;
Υ.Γ 2 Μιχάλη;;; <----- Αυτός φταίει για όλα έτσι δεν είναι Άρη;; :whistle::th_Laie_67-1::thumbsup:

Andri
16-12-15, 18:01
Πάλι 3 μας θα καταλήξουμε από ότι βλέπω (Άρη , Μιχάλη)...
Που είστε οι υπόλοιποι ??!

HLIAS - E36
16-12-15, 19:06
Πάλι 3 μας θα καταλήξουμε από ότι βλέπω (Άρη , Μιχάλη)...
Που είστε οι υπόλοιποι ??!

Πήρες τηλέφωνο μωρή κοπριά? Έγραψες ότι κανονισες τίποτα? Υπάρχουν άτομα που δεν μπαίνουν συχνά λέμε... Κανόνισες και σου είπαμε όχι? Γράψε κάτι για να απαντήσουμε... Να μυρίσουμε τα νύχια μας? Ή να πάρουμε σβάρνα τα μαγαζιά μπας και σε βρούμε?

aristent
16-12-15, 19:42
Ξοδευει λεφτα για κρασια Καριπιδης και δεν κοιταει να βαλει καμμια καρτα!!!:D


... ουτε για αναπαντητη!!!:th_Laie_67-1: :hystericalbs1:

Λιακο,εσεις η νεολαια εχετε δυναμεις,ορεξη και χρονο για εξοδους,τηλεφωνηθειτε να βρεθητε.:original:

Andri
17-12-15, 07:49
Πήρες τηλέφωνο μωρή κοπριά? Έγραψες ότι κανονισες τίποτα? Υπάρχουν άτομα που δεν μπαίνουν συχνά λέμε... Κανόνισες και σου είπαμε όχι? Γράψε κάτι για να απαντήσουμε... Να μυρίσουμε τα νύχια μας? Ή να πάρουμε σβάρνα τα μαγαζιά μπας και σε βρούμε?

Δεν κανονίσαμε τίποτα σαν φόρουμ γιατί πολύ απλά κανείς δεν έγραψε ότι θέλει να γίνει συνάντηση εκτός από εμένα και τον Άρη που απάντησε αμέσως όταν είπα ότι έρχομαι Λάρισα.
Επίσης από τη στιγμή που μας λες :


Παιδιά ρίξτε τηλέφωνο ότι κανονίσετε γιατί ο χρόνος μου είναι κάπως περιορισμένος για να μπαίνω εδώ μέσα...

γιατί δεν μας ενημερώνεις πότε έχεις ελεύθερο χρόνο ώστε να κανονίσουμε για καφέ αντί να σε ενοχλούμε από τις δουλειές σου και να σε ψάχνουμε εμείς που δεν έχουμε τι να κάνουμε και είμαστε όλη μέρα στα μαγαζιά και είναι δύσκολο να μας βρεις όπως λες?

Andri
17-12-15, 07:52
Ξοδευει λεφτα για κρασια Καριπιδης και δεν κοιταει να βαλει καμμια καρτα!!!:D


... ουτε για αναπαντητη!!!:th_Laie_67-1: :hystericalbs1:

Λιακο,εσεις η νεολαια εχετε δυναμεις,ορεξη και χρονο για εξοδους,τηλεφωνηθειτε να βρεθητε.:original:

Παίρνει κάρτα η σύνδεση ? :hyper: :th_Laie_67-1:

HLIAS - E36
17-12-15, 09:50
Εντάξει Αντρικο, μην ενοχλείς τότε... Εγώ έγραψα να πάρετε τηλέφωνο αν κανονίσετε τίποτα... Και δεν είδα πουθενά συνάντηση του τύπου ώρα και μέρος για να δηλώσουμε ποιοι να έρθουμε... Και να ξέρεις ότι δεν μιλάω για πάρτη μου, είμαστε κι άλλοι που δεν μπαίνουν πολύ εδώ και το ξέρεις καλά...

Andri
17-12-15, 10:57
Εντάξει Αντρικο, μην ενοχλείς τότε... Εγώ έγραψα να πάρετε τηλέφωνο αν κανονίσετε τίποτα... Και δεν είδα πουθενά συνάντηση του τύπου ώρα και μέρος για να δηλώσουμε ποιοι να έρθουμε... Και να ξέρεις ότι δεν μιλάω για πάρτη μου, είμαστε κι άλλοι που δεν μπαίνουν πολύ εδώ και το ξέρεις καλά...

Μα αυτό σου είπα Ηλία, δεν κανονίσαμε τίποτα σαν φόρουμ.
Τέσπα, επειδή δεν είναι ωραίο να τα λέμε πίσω από μία οθόνη, θα τα πούμε από κοντά... :thumbsup:

Στέφανος
20-12-15, 11:55
στο μικελ στην εθνικη δεν εχει χωρο για παρκαρισμα πλεον θα τα φερεται σπιτι μου τα αμαξια?? χΔ

Andri
21-12-15, 14:45
Ημέρα : Τρίτη
Ημερομηνία : 22/12/2015
Ώρα : 18:00
Μέρος : Άρη (Aristent) συμπλήρωσε το κενό...
Λέμε να πιούμε καφεδάκι ... Όσοι πιστοί προσέλθετε...

aristent
21-12-15, 17:25
Ημέρα : Τρίτη
Ημερομηνία : 22/12/2015
Ώρα : 18:00
Μέρος : Άρη (Aristent) συμπλήρωσε το κενό...
Λέμε να πιούμε καφεδάκι ... Όσοι πιστοί προσέλθετε...

ΜΙΚΕΛ ΠΕΟ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΘΗΝΩΝ
:thumbsup:



...και θα παρκαρουμε στο σπιτι του Στεφανου απεναντι!!!:D

:thumbsup:

Andri
21-12-15, 18:44
1.Aristent +1
2.Andri +1
3.
4.
5.
....


:thumbsup:

HLIAS - E36
22-12-15, 09:22
1.Aristent +1
2.Andri +1
3.HLIAS - E36 (το +1 μου ίσως έρθει λιγο αργότερα) thumb
4.
5.
....


:thumbsup:

Andri
22-12-15, 10:26
1.Aristent +1
2.Andri +1
3.HLIAS - E36 (το +1 μου ίσως έρθει λιγο αργότερα) thumb
4.
5.
....


:thumbsup:

Άντε και οι υπόλοιποι ...!!

:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

Στέφανος
22-12-15, 15:07
Ελα ρε γαμώτο εχω σχολειο

Andri
23-12-15, 16:46
Πιστεύω να περάσατε όλοι υπέροχα όπως εγώ...
Να πω και εδώ γιατί δεν θυμάμαι σε πόσους το είπα από κοντά-λόγω του ότι δεν φτάσαμε όλοι μαζί στο μαγαζί- ότι είχατε χαιρετίσματα από τον φίλο μας Μιχάλη (merbeind) ο οποίος λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων δεν μπόρεσε να έρθει.
Για τους υπόλοιπους έχω να πω πως ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα γιατί εμένα προσωπικά μου λείπει η παρέα και τα πειράγματα που κάνουμε μεταξύ μας, έστω και αν κάποιες φορές έχουμε και μικρογκρίνιες (Ναι ναι Λιάκο , σε σένα αναφέρομαι :th_Laie_67-1: :thumbsup: Φιλαράκι μην σκας, γκρίνιαζε τώρα που μπορείς !! :hystericalbs1: )

Ελπίζω να περνάτε καλά και σύντομα να τα ξαναπούμε... Μέχρι τότε εύχομαι σε όλους καλά Χριστούγεννα και πάνω από όλα Υγεία !!

aristent
23-12-15, 17:20
δεν βγαλαμε φωτο και παλι :ranting2: ,παρ ολο που τα οχηματα ηταν στην πενα και ειδικα του Ηλια με γυαλιστικο ελαστικων απο τα Τζαμπο, ηταν κορυφη!!!:thumbsup:

Περασαμε πολυ καλα,χορτασαμε κουβεντα και πειραγματα,ευχομαι να εχετε ολοι καλα Χριστουγεννα και ελπιζω να τα ξαναπουμε για το κοπη τη πιτα!!!

ευχαριστη εκπληξη τελικα, ηρθε ο Βασιλακης (Νταφηντακ),αλλα και ο Στεφανος, που δεν προλαβα να τον ρωτησω αν εκανε κοπανα για να ερθει τελικα!!!

aristent
23-12-15, 17:25
τωρα που το ειδα,και ο Μιχαλακης μας ,ο μηχανικος-οινοποιος (?) ντε,αν και δεν το ειχε δηλωσει,ηταν παρων,αλλα ηρθε με 335i και καναμε ολοι τον Αλεκο, οταν αναφερθηκαμε για κανενα πατημα....:th_Laie_67-1: :thumbsup:

Στέφανος
23-12-15, 21:52
Ομολoγω πως ναι ,εκανα κοπανα!!!....αλλα χαλαλι 1 CLUB Ειναι αυτο χαρηκα πολυ που σας γνωρισα ολους, ημουν ο μικροτερος και σε ηλικια αλλα και σε κυβισμο αχαχαχ

Υ.Γ δεχθηκα πειραγμα απο τον Andri οταν αναφερθηκα οτι και οι 2 ειμαστε 4κυλινδροι αχχααχ να στε καλα χαρηκα που σας γνωρισα και θα χαρω να ξανα βγουμε

Andri
23-12-15, 23:05
Ο ξάδερφος σου ο Ηλίας έχει την ευθύνη, αφού σου είπε να με προκαλέσεις να πατήσουμε.... :th_Laie_67-1: :thumbsup:

Στέφανος
23-12-15, 23:44
Ο ξάδερφος σου ο Ηλίας έχει την ευθύνη, αφού σου είπε να με προκαλέσεις να πατήσουμε.... :th_Laie_67-1: :thumbsup:

απο τοτε που αλλαξε φιλτρο ο Ηλιας με ριχνει κολωνες ρε γαμωτο τι φιλτρο ηταν αυτο ιδιος κυβισμος τοσο μεγαλη διαφορα χαχαχα

dafidack
24-12-15, 12:12
Περασαμε για ακομη μια φορα ομορφα και η παρεα οπως παντα κεφατη!Ευχομαι σε ολους καλες γιορτες και συντομα να τα ξαναπουμε οχι μονο σε μικελοκαφε αλλα και στις...χαρες του andri... :whistle::th_Laie_67-1:

Andri
24-12-15, 15:56
....... και συντομα να τα ξαναπουμε οχι μονο σε μικελοκαφε αλλα και στις...χαρες του andri... :whistle::th_Laie_67-1:

Ξέρεις κάτι που δεν ξέρω??? :whistle:

HLIAS - E36
24-12-15, 16:27
Ξέρεις κάτι που δεν ξέρω??? :whistle:


:popcorn: :popcorn: :popcorn:

dafidack
24-12-15, 17:31
Ξέρεις κάτι που δεν ξέρω??? :whistle:

https://www.ekeo.gr/wp-content/uploads/2010/12/army-wedding.jpg

:fountwtis::fountwtis:

Andri
25-12-15, 13:53
https://www.youtube.com/watch?v=eaa0GvwRm7g

HLIAS - E36
25-12-15, 13:55
Πλάκα μας κάνεις τώρα......???????? :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: