PDA

Επιστροφή στο Forum : Διαβολοβδομαδα



Nino
09-12-15, 17:22
Τη δευτερα ξεκιναει μια εβδομαδα που χαρακτηριζεται ως διαβολοβδομαδα!!
Δεν ειναι οτι ληγει η αφαλεια του Χ3 (ωχ ...), δεν ειναι οτι εκκρεμει δοση στην εφορια ληγμενη για εισοδημα πφφφ, δεν ειναι οτι υπαρχει και δοση του ενφια
δεν ειναι οτι.... 690 να ειναι οι ωρες τους για τα τελη κυκλοφοριας.
Δεν ειναι οτι εχω μια γιδα εκει στη δουλεια... που αει σιχτιρ!!!!
Ειναι που η συγκρατημενη ανησυχια μου εδω και λιγο καιρο που βρισκεται σε level defcon 3 περναει κατευθειαν σε defcon1.
Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Καλω λοιπον αυτην τη Διαβολοβδομαδα τις δυναμεις του Βορρα σε περιπτωση που χρειαστουμε κατι να επεμβουν αμεσα και αποτελεσματικα, εξαφανιζοντας παντος ειδους αρσενικη απειλη κλπ κλπ :hystericalbs1:
Τα καρντασια Παοκια λοιπον να αναμενουν τηλεφωνο βοηθειας αν χρειαστει κατι σοβαρο!!!
Ευχαριστω Nino.

pilot
09-12-15, 18:30
Κοιμησου ησυχος!! :whistle:

alexm
09-12-15, 18:31
Τη δευτερα ξεκιναει μια εβδομαδα που χαρακτηριζεται ως διαβολοβδομαδα!!
Δεν ειναι οτι ληγει η αφαλεια του Χ3 (ωχ ...), δεν ειναι οτι εκκρεμει δοση στην εφορια ληγμενη για εισοδημα πφφφ, δεν ειναι οτι υπαρχει και δοση του ενφια
δεν ειναι οτι.... 690 να ειναι οι ωρες τους για τα τελη κυκλοφοριας.
Δεν ειναι οτι εχω μια γιδα εκει στη δουλεια... που αει σιχτιρ!!!!
Ειναι που η συγκρατημενη ανησυχια μου εδω και λιγο καιρο που βρισκεται σε level defcon 3 περναει κατευθειαν σε defcon1.
Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Καλω λοιπον αυτην τη Διαβολοβδομαδα τις δυναμεις του Βορρα σε περιπτωση που χρειαστουμε κατι να επεμβουν αμεσα και αποτελεσματικα, εξαφανιζοντας παντος ειδους αρσενικη απειλη κλπ κλπ :hystericalbs1:
Τα καρντασια Παοκια λοιπον να αναμενουν τηλεφωνο βοηθειας αν χρειαστει κατι σοβαρο!!!
Ευχαριστω Nino.





Νινακο μου ηρθε η ωρα να πληρωθουν εκεινα τα γραμματια... που ειχες υπογραψει στα 25 σου :tease:

Nino
09-12-15, 18:53
Νινακο μου ηρθε η ωρα να πληρωθουν εκεινα τα γραμματια... που ειχες υπογραψει στα 25 σου :tease:
το Ξερω Αλεξη μου δυστυχως... ελπιζω να μην βαλουν τοκο μονο :hystericalbs1::hystericalbs1:

alexm
09-12-15, 20:12
το Ξερω Αλεξη μου δυστυχως... ελπιζω να μην βαλουν τοκο μονο :hystericalbs1::hystericalbs1:

Φαντάζεσαι Νινακο μου να ειναι και γαύρος!!!
Διπλή χαρά ο Γιάννης μας...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:


Υ.Γ: η δικιά μου κανει παρέα με Μπαοκι που να της πάρει... τον Πατέρα, τόσες πόλεις η Ελλάδα, εδώ στην Πάτρα ήρθε ο φουστης να σπουδάσει... :whistle:

m_power_lunatic
10-12-15, 08:54
Tί του λετε ρε του ανθρωπου χαχαχαχαχαχα!

Κατι γραμματεια 25 χρονων λεει ο αλλος χαχαχαχαχα!

Μου θυμιζει το σκηνικο στην ταινια BAD BOYS με τον Will Smith Που βγαινει στην πορτα σε στύλ gangsta και ο πιτσιρικας καταπινει την γλωσσα του οταν του λεει ''who the fuck are you?'' θεική ατάκα και σκηνικο!

Mην ανησυχεις φιλε μου,εμενα ειναι 3 χρονων και οταν την πλησιαζει κανενας πιτσιρικος χλιμιντρίζω σαν εξαπεταλουδο S54!

gant
10-12-15, 10:17
Ρε Γιάννη, τι διαβολοβδομάδα? Εκδρομή έρχεται το κορίτσι και μια χαρά θα περάσει μην ανησυχείς καθόλου.
Διαβολοβδομάδα είναι για τον γαύρο που βρέθηκε απ τα σαλόνια στα αλώνια, όπως κάθε χρόνο φυσικά.

:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

Nino
10-12-15, 16:08
Φαντάζεσαι Νινακο μου να ειναι και γαύρος!!!
Διπλή χαρά ο Γιάννης μας...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:


Υ.Γ: η δικιά μου κανει παρέα με Μπαοκι που να της πάρει... τον Πατέρα, τόσες πόλεις η Ελλάδα, εδώ στην Πάτρα ήρθε ο φουστης να σπουδάσει... :whistle:

:hystericalbs1::hystericalbs1:
λες να μας βρει καμια τετοια συμφορα χαχαχαχαχα φτου φτου χαχαχααα

katsaraios
10-12-15, 16:56
Φιλε λες να κατσει στραβη να εμφανιστει τεραδιαισθητος με μουσικη υποκρουση memorieeesss και να κανει καμακι στα κοριτσια?
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: