PDA

Επιστροφή στο Forum : ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ - ΔΥΣΦΗΜΙΣΗ



ΠΟΝΤΙΟΣ
31-10-15, 19:14
Έχει και μερικές μέρες προβάλλεται διαφήμιση της εταιρείας πληροφοριών 11880 στην οποία προκειμένου να μιλήσουν για ΚΤΕΟ και φαναρτζήδες χρησιμοποιούν ένα BMW E30 παρουσιάζοντάς το ως το απόλυτο σαράβαλο. Προφανώς ο παραγωγός της διαφήμισης έχει μαύρα μεσάνυχτα από αυτοκίνηση. Δεν υπάρχει περίπτωση, όσο κακοσυντηρημένο να είναι το συγκεκριμένο αυτοκίνητο , όταν κλείνεις το πορτμπαγκάζ να πέφτει ο προφυλακτήρας!!! Για όσους αγαπούν αυτό το μοντέλο η διαφήμιση είναι άτοπη - αποτυχημένη. Ας αναρωτηθεί ποιο άλλο αυτοκίνητο συνεχίζει να είναι θρύλος και να παραμένει ζωντανό όχι μόνο για την καθημερινή χρήση αλλά και σε διάφορα πρωταθλήματα.
ΚΑΛΥΝΥΧΤΑ στην εταιρεία

PetrosD
31-10-15, 19:31
:hyper:
Πού είναι; Βάλε λινκ!
:ranting2:

deepBLUE
31-10-15, 19:41
Εχεις δίκιο το σκεφτόμουν και εγώ !!

ΠΟΝΤΙΟΣ
31-10-15, 20:29
ορίστε και το link παιδιά

https://www.youtube.com/watch?v=B1COnPzoriI"]www.youtube.com/watch?v=B1COnPzoriI

VanVIC
31-10-15, 20:31
Έχει και μερικές μέρες προβάλλεται διαφήμιση της εταιρείας πληροφοριών 11880 στην οποία προκειμένου να μιλήσουν για ΚΤΕΟ και φαναρτζήδες χρησιμοποιούν ένα BMW E30 παρουσιάζοντάς το ως το απόλυτο σαράβαλο. Προφανώς ο παραγωγός της διαφήμισης έχει μαύρα μεσάνυχτα από αυτοκίνηση. Δεν υπάρχει περίπτωση, όσο κακοσυντηρημένο να είναι το συγκεκριμένο αυτοκίνητο , όταν κλείνεις το πορτμπαγκάζ να πέφτει ο προφυλακτήρας!!! Για όσους αγαπούν αυτό το μοντέλο η διαφήμιση είναι άτοπη - αποτυχημένη. Ας αναρωτηθεί ποιο άλλο αυτοκίνητο συνεχίζει να είναι θρύλος και να παραμένει ζωντανό όχι μόνο για την καθημερινή χρήση αλλά και σε διάφορα πρωταθλήματα.
ΚΑΛΥΝΥΧΤΑ στην εταιρεία


ορίστε και το link παιδιά
www.youtube.com/watch?v=B1COnPzoriI (https://www.youtube.com/watch?v=B1COnPzoriI)

Εχουν επιμελώς καλύψει το σήμα της BMW και η λήψη είναι τέτοια που δεν μπορεί ευκολα να γίνει "ταυτοποίηση"

Nino
01-11-15, 09:13
Εχουν επιμελώς καλύψει το σήμα της BMW και η λήψη είναι τέτοια που δεν μπορεί ευκολα να γίνει "ταυτοποίηση"

ειναι σχεδον απιθανο να γνωρισει καποιος τι μαρκα ειναι εκτος απο τους fans της bmw!

Stunt Mike
01-11-15, 16:45
Σιγα μην σας εθιξαν τα σαπακια!! :fountwtis: :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:

alexm
01-11-15, 16:50
ειναι σχεδον απιθανο να γνωρισει καποιος τι μαρκα ειναι εκτος απο τους fans της bmw!

ρε... Γιαννη θα κουφανεις, τι φανς και ξεφανς, την μανα μου που εχει Αλτσχαιμερ ρωτησα τι αυτοκινητο ειναι αυτο και μου ειπε μαλλον bmw παιδακι μου... :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

PetrosD
01-11-15, 17:24
Σιγα μην σας εθιξαν τα σαπακια!! :fountwtis: :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:

Αχμ... Γκουχ, γκουχ.:drive:

DIM27
01-11-15, 17:44
Ενταξει παιδια, τα περισσοτερα αυτοκινητα αυτης της "κληρουχιας" σαπακια ειναι, ασχετως κατασκευαστη.

PetrosD
01-11-15, 18:18
Το ότι είναι 27 χρονών δεν τα κάνει σάπια.

Nino
01-11-15, 18:19
ρε... Γιαννη θα κουφανεις, τι φανς και ξεφανς, την μανα μου που εχει Αλτσχαιμερ ρωτησα τι αυτοκινητο ειναι αυτο και μου ειπε μαλλον bmw παιδακι μου... :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
εισαστε πενβεδο οικογενεια γιαυτο!!! thumb
η δικη μου κανενας δεν το γνωρισε και οταν τους ρωτησα μου ειπαν και το εξης, τι μας νοιαζει...


υγ αα και τωρα που το θυμηθηκα μια φορα που ρωτησα την δικη μου μανα για bmw αμαξια, μου ειπε δεν ξερω παιδακι μου, περασε ενας με ενα μπλε αμαξι και ενας με μια mercedes!!!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Stunt Mike
01-11-15, 18:49
Το ότι είναι 27 χρονών δεν τα κάνει σάπια.

Κι ομως τα κανει!9 στα 10 Ε30 ειναι τιγκα στη σαπιλα.....Και πολλα σε ασχημο βαθμο....Περαν απο το γεγονος οτι η λαμαρινα που χρησιμοποιουσαν πριν το 1990,ηταν σε μεγαλο βαθμο αγαλβανιστη και συνηθως προιον ανακυκλωσης,ενα αμαξι που κυκλοφορει σχεδον 30 χρονια,ειναι πολυ πιθανο να εχει ενα τουλαχιστον ατυχημα με μετρια εως κακη επισκευη,ενω και η συντηρηση του ειναι συνηθως ελλιπης....Μην κοιτας το 5% των οδηγων που εχουν τρελα με τ'αμαξι τους αλλα αυτους που οδηγουν το υπολοιπο 95% και το θεωρουν αναλωσιμο υλικο,ειδικα σε Ευρωπαικες χωρες.....