PDA

Επιστροφή στο Forum : Αγγελίες από το νετ 7



Σελίδες : 1 [2] 3 4 5

Konstantinos E60
25-10-15, 16:14
Δύσκολα θα πωληθεί !
Υπάρχει "ειδικό" κοινό που τα ψάχνει αυτά & αμφιβάλλω αν ο συγκεκριμένος έχει τέτοιο πελατολόγιο...

Και όμως εχει πολύ δυνατό πελατολόγιο. Εχει φέρει κι'άλλα και έχουν φύγει. Κάποια είναι και παραγγελίες.thumb

stef
25-10-15, 17:46
Και όμως εχει πολύ δυνατό πελατολόγιο. Εχει φέρει κι'άλλα και έχουν φύγει. Κάποια είναι και παραγγελίες.thumb

Αυτό πάντως είναι μήνες & δεν φεύγει...

friendgr
25-10-15, 20:07
Λογικό, αν το πουλάει σε καμια κουφή τιμη.

mikegr
26-10-15, 11:00
εδω αλλα ειναι χρονια απουλητα... Προφανως υπαρχουν εκει γι αλλους λογους

nikos valvetronic
27-10-15, 19:23
https://www.car.gr/classifieds/cars/photos/7045107/

Παιδιά τα καλά δεν χαρίζονται...
:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:


ΜΠΑΟΚ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!

A8hnaios
27-10-15, 20:21
https://www.car.gr/classifieds/cars/photos/7045107/

Παιδιά τα καλά δεν χαρίζονται...
:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:


ΜΠΑΟΚ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!


ΠΡΟΣΦΟΡΑ MONO EΩΣ ΠΕΜΠΤΗ 6999 ! ΚΑΤΩ ΤΟΥΣ ΚΟΣΤΟΥΣ ΜΑΣ!!!

ΟΧΙ ΑΝΤΑΛΛΑΓΕΣ!!ΟΧΙ ΑΣΚΟΠΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ!!

ΟΧΙ ΑΝΤΑΛΛΑΓΕΣ!!ΟΧΙ ΑΣΚΟΠΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ!!

ΜΟΝΟ ΜΕΤΡΗΤΑ!!ΜΟΝΟ ΜΕΤΡΗΤΑ!!

ΣΕ ΥΠΕΡΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ! !!

1 ΧΕΡΙ! !

ΌΛΑ ΤΑ ΣΕΡΒΙΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ! !!ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗ!

ΌΧΙ LEASING ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ! !

ΑΤΡΑΚΑΡΙΣΤΟ! !

ΑΒΑΦΟ! !

ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΣΑΛΟΝΙ! !

ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΤΙΜΟΝΙ ΚΑΙ ΛΕΒΙΕ! !

6TAXYTO! !!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΉ ΕΥΚΑΙΡΙΑ! ! !

ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ! !

ΚΤΕΟ ΟΚ! !

ΕΤΟΙΜΟ ΑΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΣΕΡΒΙΣ!

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΧΙ ΑΣΚΟΠΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Η ΤΙΜΉ ΑΥΤΉ ΙΣΧΎΕΙ ΜΌΝΟ ΓΙΑ ΜΊΑ ΕΒΔΟΜΆΔΑ! !

Έμπορος

ΤΡΕΞΤΕΕΕΕ.. :hystericalbs1:

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7029120/

sheriff
28-10-15, 08:53
ΤΡΕΞΤΕΕΕΕ.. :hystericalbs1:

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7029120/

Αντωνη μου μην το κοροιδευεις αυτο!Λεει ο ανθρωπος μεχρι Πεμπτη και μετρητα γιατι ποιος ξερει τι υποχρεωσεις πρεπει να καλυψει για την τελευταια μερα του μηνα που ειναι η παρασκευη!:thumbsdown:

A8hnaios
28-10-15, 12:48
Αντωνη μου μην το κοροιδευεις αυτο!Λεει ο ανθρωπος μεχρι Πεμπτη και μετρητα γιατι ποιος ξερει τι υποχρεωσεις πρεπει να καλυψει για την τελευταια μερα του μηνα που ειναι η παρασκευη!:thumbsdown:

Kωστα το σχολιο μου πηγαινε στο quote του Νικου οτι τα καλα δε χαριζονται..!

Φυσικα και αν εχει υποχρεωσεις ο ανθρωπος ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο.. thumb

stef
31-10-15, 12:24
Ότι του φανει, του λολοστεφανή...

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/6973595/

stef
31-10-15, 12:38
Από γνωστή συλλογή αυτοκινήτων οικογενειακώς....

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/6917433/

vchris
31-10-15, 14:27
Από γνωστή συλλογή αυτοκινήτων οικογενειακώς....

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/6917433/

Και όλα τους τα αμάξια προσεγμένα!

stef
31-10-15, 14:29
Και όλα τους τα αμάξια προσεγμένα!

Ισχύει!!!

A8hnaios
31-10-15, 20:04
Corvette C3 Stingray Manual -T Top- Targa '77


https://www.car.gr/classifieds/cars/view/6277852/

VanVIC
31-10-15, 20:14
Corvette C3 Stingray Manual -T Top- Targa '77


https://www.car.gr/classifieds/cars/view/6277852/

Σ'αυτό έχει πέσει πολύ δουλειά, πολύ χρήμα, με όραμα και μεράκι προφανώς.
Αξία ...ανεκτίμητη αλλά νά που έτσι που γίναμε, όλα έχουν μια τιμή :ranting2:

Blacktan
31-10-15, 21:31
Και όλα τους τα αμάξια προσεγμένα!
Αλλα μαλλον δεν ξερουν τι πουλανε...
645 η 650 ? :)
Οτι να ναι ....

Από γνωστή συλλογή αυτοκινήτων οικογενειακώς....

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/6917433/

stef
31-10-15, 22:49
Αλλα μαλλον δεν ξερουν τι πουλανε...
645 η 650 ? :)
Οτι να ναι ....

Μην βιάζεσαι να κακολογήσεις.
Ξέρουν πολύ καλά τι πουλάνε. 645 πουλάνε & 645 γράφουν.
Το ταμπελάκι 650 είναι για αυτούς που δεν μπορούν να αναγνωρίσουν το προ-fl με το f/l...thumb

steliosm46
31-10-15, 23:14
Corvette C3 Stingray Manual -T Top- Targa '77


https://www.car.gr/classifieds/cars/view/6277852/


Εκπληκτικό! μαρέσει που αντί για ημιαξόνια έχει σταυρούς! Σαν αυτους που χρησιμοποιώ στο τρακτέρ οταν βάζουμε μηχανημα απο πίσω με PTO!

alexm
31-10-15, 23:47
Μην βιάζεσαι να κακολογήσεις.
Ξέρουν πολύ καλά τι πουλάνε. 645 πουλάνε & 645 γράφουν.
Το ταμπελάκι 650 είναι για αυτούς που δεν μπορούν να αναγνωρίσουν το προ-fl με το f/l...thumb

Ευκαρια δεν το λες μοντελο 2004 (μπορει και 2003) 25000 ευρω με 83000 χλμ, οταν με 30000 ευρω παιρνεις Μ6 του 2007 με 77000 χλμ.
Σιγουρα το Μ6 εχει περισσοτερο τεκμηριο, φορο πολυτελειας, αλλα ειναι Μ6!!!
Το V10 εχει καποιες ιδιαιτεροτητες στην συντηρηση, αλλα ο N62B44 παρουσιασε περισσοτερα θεματα απο τους S85!!!
Οσο για το 11/20005 ναι καλα αυριο..., 2004 και πισω :whistle:

stef
01-11-15, 07:10
Ευκαρια δεν το λες μοντελο 2004 (μπορει και 2003) 25000 ευρω με 83000 χλμ, οταν με 30000 ευρω παιρνεις Μ6 του 2007 με 77000 χλμ.
Σιγουρα το Μ6 εχει περισσοτερο τεκμηριο, φορο πολυτελειας, αλλα ειναι Μ6!!!
Το V10 εχει καποιες ιδιαιτεροτητες στην συντηρηση, αλλα ο N62B44 παρουσιασε περισσοτερα θεματα απο τους S85!!!
Οσο για το 11/20005 ναι καλα αυριο..., 2004 και πισω :whistle:

Πάντως Αλέξη πρέπει να παραδεχτούμε το εξής:
1ον το αμάξι είναι φουλ extra (μέχρι και δέρματα individual στο ταμπλό έχει)
2ον Μ6 στα 30 σε τέλεια κατάσταση δεν νομίζω να βρίσκεις μέσω car.gr (το τελευταίο καλό με ελάχιστα χλμ που γνωρίζω ότι πουλήθηκε ήταν πριν 1.5 χρόνο στα ¤38.000, πραγματικά καινούριο αμάξι)

VanVIC
01-11-15, 07:39
Πάντως Αλέξη πρέπει να παραδεχτούμε το εξής:
1ον το αμάξι είναι φουλ extra (μέχρι και δέρματα individual στο ταμπλό έχει)
2ον Μ6 στα 30 σε τέλεια κατάσταση δεν νομίζω να βρίσκεις μέσω car.gr (το τελευταίο καλό με ελάχιστα χλμ που γνωρίζω ότι πουλήθηκε ήταν πριν 1.5 χρόνο στα ¤38.000, πραγματικά καινούριο αμάξι)

Στέφανε όπως εσύ ξέρεις καλύτερα γιατί τα παρακολουθείς πολύ περισσότερο, τα περισσότερα extra -τουλάχιστον στην αγορά μας- πλέον δεν πληρώνονται στα μεταχειρισμένα.

Μπορεί το συγκεκριμένο 645 ή 650 να είναι όντως πολύ προσεγμένο και καλοσυντηρημένο αλλά πές μου ΕΝΑΝ πιθανό αγοραστή (με ενδιαφέρον για 6άρι τέτοιας σειράς) που δεν θα προτιμούσε να δώσει 4-5 χιλιάρικα παραπάνω και να πάρει Μ6, δεν θα βρείς.
Σε αυτούς που μπορούν πλέον να αγοράσουν μτχ τέτοια κατηγορίας αμάξι, τα 4-5 Κ δεν είναι καν ζήτημα, πόσο μάλλον να αγοράσουν κάτι ποοολύ πιο ξεχωριστό και ιδιαίτερο.

Δυστυχώς για τον πωητή, το 645/650 δεν μπορεί να πωληθεί στα χρήματα που ζητάει, στην Ελλάδα του σήμερα.
Νομίζω οτι μια πιο ρεαλιστική τιμή θα ήταν γύρω στα 20-21 με σοβαρότερο πλεονέκτημα οτι -το συγκεκριμένο- δεν έχει φόρο πολυτελείας.
Βέβαια ο καθένας έχει δικαίωμα να ζητάει όσα θέλει.
Καλοπόύλητο νά'ναι.

stef
01-11-15, 07:46
Στέφανε όπως εσύ ξέρεις καλύτερα γιατί τα παρακολουθείς πολύ περισσότερο, τα περισσότερα extra -τουλάχιστον στην αγορά μας- πλέον δεν πληρώνονται στα μεταχειρισμένα.

Μπορεί το συγκεκριμένο 645 ή 650 να είναι όντως πολύ προσεγμένο και καλοσυντηρημένο αλλά πές μου ΕΝΑΝ πιθανό αγοραστή (με ενδιαφέρον για 6άρι τέτοιας σειράς) που δεν θα προτιμούσε να δώσει 4-5 χιλιάρικα παραπάνω και να πάρει Μ6, δεν θα βρείς.
Σε αυτούς που μπορούν πλέον να αγοράσουν μτχ τέτοια κατηγορίας αμάξι, τα 4-5 Κ δεν είναι καν ζήτημα, πόσο μάλλον να αγοράσουν κάτι ποοολύ πιο ξεχωριστό και ιδιαίτερο.

Δυστυχώς για τον πωητή, το 645/650 δεν μπορεί να πωληθεί στα χρήματα που ζητάει, στην Ελλάδα του σήμερα.
Νομίζω οτι μια πιο ρεαλιστική τιμή θα ήταν γύρω στα 20-21 με σοβαρότερο πλεονέκτημα οτι -το συγκεκριμένο- δεν έχει φόρο πολυτελείας.
Βέβαια ο καθένας έχει δικαίωμα να ζητάει όσα θέλει.
Καλοπόύλητο νά'ναι.

Βαγγέλη δεν έχεις άδικο σ αυτό που λες!
Το κόστος του αυτοκινήτου (σαν συντήρηση/ασφάλιση/ κίνηση) απαιτεί μεγάλο βαλάντιο & ο άλλος θα πάει σε Μ6 σίγουρα!
Ίσως να φευγε πιο εύκολα σε δελεαστικόυερη τιμή (πχ 19.500¤)
Απλά το θέμα είναι ότι πλέον είναι δυσεύρετα τα καλά αυτοκίνητα στην κατηγορία των 2000κ.εκ & άνω...

alexm
01-11-15, 08:56
Πάντως Αλέξη πρέπει να παραδεχτούμε το εξής:
1ον το αμάξι είναι φουλ extra (μέχρι και δέρματα individual στο ταμπλό έχει)
2ον Μ6 στα 30 σε τέλεια κατάσταση δεν νομίζω να βρίσκεις μέσω car.gr (το τελευταίο καλό με ελάχιστα χλμ που γνωρίζω ότι πουλήθηκε ήταν πριν 1.5 χρόνο στα ¤38.000, πραγματικά καινούριο αμάξι)

Στεφανε individual χωρις δερματινο ταμπλο δεν υπαρχει εκτος απο το δικο μου...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
Το συγκεκριμενο δειχνει τελειο για τα 83000 χλμ που εχει και σιγουρα ειναι και θα παραμεινει ενα ξεχωριστο bmw αυτοκινητο... thumb

friendgr
01-11-15, 10:25
Παιδιά δυστυχώς οι ενδείξεις δείχνουν οτι ο συνδυασμός ΑΚΡΙΒΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ και ΠΟΛΛΩΝ ΚΥΒΙΚΩΝ είναι άκρως επικίνδυνος φορολογικά.

Όταν θεωρείται πλούσιος για το κρατος με εισόδημα 30 χιλιαδες , όταν αποδεδειγμένα τα 2000 κυβικά είναι κόκκινη γραμμή, τι πιστεύετε θα γίνει οταν αγορασεις αμάξι αξίας 150+ χιλιάδων και 4500-5000 κυβικων; οσο και μείωση να κάνουν λόγω παλαιότητας παίζεις με χειροβομβίδα.....

Φαντάζεσαι να το αγορασεις 20-25 χιλιάρικα και να σου βγει κάνα πεντοχιλιαρο το χρονο έτσι για πλάκα; τρελή κοροϊδία.

Blacktan
01-11-15, 10:46
Μην βιάζεσαι να κακολογήσεις.
Ξέρουν πολύ καλά τι πουλάνε. 645 πουλάνε & 645 γράφουν.
Το ταμπελάκι 650 είναι για αυτούς που δεν μπορούν να αναγνωρίσουν το προ-fl με το f/l...thumb
Δεν κακολογω , τι βλεπω λεω ...
650 ταμπελακι 645 πωληση ...
Τα συμπερασματα του καθενα !

vchris
01-11-15, 11:39
Στέφανε όπως εσύ ξέρεις καλύτερα γιατί τα παρακολουθείς πολύ περισσότερο, τα περισσότερα extra -τουλάχιστον στην αγορά μας- πλέον δεν πληρώνονται στα μεταχειρισμένα.

Μπορεί το συγκεκριμένο 645 ή 650 να είναι όντως πολύ προσεγμένο και καλοσυντηρημένο αλλά πές μου ΕΝΑΝ πιθανό αγοραστή (με ενδιαφέρον για 6άρι τέτοιας σειράς) που δεν θα προτιμούσε να δώσει 4-5 χιλιάρικα παραπάνω και να πάρει Μ6, δεν θα βρείς.
Σε αυτούς που μπορούν πλέον να αγοράσουν μτχ τέτοια κατηγορίας αμάξι, τα 4-5 Κ δεν είναι καν ζήτημα, πόσο μάλλον να αγοράσουν κάτι ποοολύ πιο ξεχωριστό και ιδιαίτερο.

Δυστυχώς για τον πωητή, το 645/650 δεν μπορεί να πωληθεί στα χρήματα που ζητάει, στην Ελλάδα του σήμερα.
Νομίζω οτι μια πιο ρεαλιστική τιμή θα ήταν γύρω στα 20-21 με σοβαρότερο πλεονέκτημα οτι -το συγκεκριμένο- δεν έχει φόρο πολυτελείας.
Βέβαια ο καθένας έχει δικαίωμα να ζητάει όσα θέλει.
Καλοπόύλητο νά'ναι.

Γιατί η χρήση του Μ6 είναι μπελάς. Γιατί για κάποιον που κινείται μεσα στην πόλη το smg σπάει @@. Γιατί είναι πιο ευαίσθητο και ένας μη petrolhead, θα κάνει τη ζωή του πιο εύκολη με το 645. Με 30κ Μ6 χρειάζεται άλλα 4-7 για έρθει στα ίσια του, τουλάχιστον στα δικά μου δεδομένα.

Όσο για το αν πωλούνται, αυτό είναι άλλου παπα ευαγγέλιο. Κακή στιγμή διάλεξε να το διώξει.

alexm
01-11-15, 12:00
Γιατί η χρήση του Μ6 είναι μπελάς. Γιατί για κάποιον που κινείται μεσα στην πόλη το smg σπάει @@

Έχεις προσωπικη άποψη για την λειτουργία του smg στην κίνηση;
Εαν ναι, εξηγηςε μας λίγο εαν θες τη δυσκολία αντιμετώπισες.

vchris
01-11-15, 12:30
Έχεις προσωπικη άποψη για την λειτουργία του smg στην κίνηση;
Εαν ναι, εξηγηςε μας λίγο εαν θες τη δυσκολία αντιμετώπισες.

Ναι έχω προσωπική άποψη, το smg όσο και αν το γουστάρω στην γρήγορη οδήγηση μέσα στην κίνηση είναι απότομο. Στην αυτόματη λειτουργία είναι σα να κάνεις αμάρτημα όταν το βάζεις.
2ον το lag είναι αρκετά μεγάλο πριν την αλλαγή.
Μιλάω πάντα για οδήγηση σε συνθήκες πόλης.

Δεν είπα οτι αντιμετώπισα πρόβλημα, ανέφερα οτι κατα τη γνώμη μου ενα 645-650 με αυτόματο κιβώτιο είναι πιο εύκολο αυτοκίνητο απο το M6.

stef
01-11-15, 13:02
Δεν είπα οτι αντιμετώπισα πρόβλημα, ανέφερα οτι κατα τη γνώμη μου ενα 645-650 με αυτόματο κιβώτιο είναι πιο εύκολο αυτοκίνητο απο το M6.

Ισχύει συμφωνώ και εγώ...
Σε βόλτα με Μ6 που πήγα πριν από ένα χρόνο μπορεί το κιβώτιο να ξύριζε, αλλά μέσα στην κίνηση ήταν δύσχρηστο.
Έχοντας ζήσει το steptronic 7,5 χρόνια μπορώ να πώ ότι δεν είναι κάποιο ιδιαίτερο αναφοράς κιβώτιο αλλά για την πόλη είναι απίστευτα εύκολο χωρίς κοπανήματα στις αλλαγές κλπ
Από την άλλη ας αναλογιστούμε ότι το 645 το έβγαζε και SMG και steptronic και ότι ήθελε ο καθένας αγόραζε, όπως ακριβώς και με τα Ζ4 Ε85 προ-f/l

alexm
01-11-15, 13:35
Ναι έχω προσωπική άποψη, το smg όσο και αν το γουστάρω στην γρήγορη οδήγηση μέσα στην κίνηση είναι απότομο. Στην αυτόματη λειτουργία είναι σα να κάνεις αμάρτημα όταν το βάζεις.
2ον το lag είναι αρκετά μεγάλο πριν την αλλαγή.
Μιλάω πάντα για οδήγηση σε συνθήκες πόλης.

Δεν είπα οτι αντιμετώπισα πρόβλημα, ανέφερα οτι κατα τη γνώμη μου ενα 645-650 με αυτόματο κιβώτιο είναι πιο εύκολο αυτοκίνητο απο το M6.


Ισχύει συμφωνώ και εγώ...
Σε βόλτα με Μ6 που πήγα πριν από ένα χρόνο μπορεί το κιβώτιο να ξύριζε, αλλά μέσα στην κίνηση ήταν δύσχρηστο.
Έχοντας ζήσει το steptronic 7,5 χρόνια μπορώ να πώ ότι δεν είναι κάποιο ιδιαίτερο αναφοράς κιβώτιο αλλά για την πόλη είναι απίστευτα εύκολο χωρίς κοπανήματα στις αλλαγές κλπ
Από την άλλη ας αναλογιστούμε ότι το 645 το έβγαζε και SMG και steptronic και ότι ήθελε ο καθένας αγόραζε, όπως ακριβώς και με τα Ζ4 Ε85 προ-f/l

Πισω απο το λεβιε του smg υπαρχει ενα κουμπακι με σκαλες, 6 σκαλες στο χειροκινητο 6 στο αυτοματο!!!
Την επομενη φορα παιξτε λιγο με τις ρυθμισεις και θα βρειτε το ιδανικο..., ουτε γκαπ, ουτε γκουπ, ουτε lag, ουτε τιποτα!!!
Το Μ6 ειναι σαφως ποιο hard τουτου απο το 645, εχει ομως τετοιες δυνατοτητες ρυθμισεων στο μοτερ - smg - αναρτηση που μπορει ο χρηστης να το κανει να μην του τα πρηζει... thumb

stef
01-11-15, 13:43
Πισω απο το λεβιε του smg υπαρχει ενα κουμπακι με σκαλες, 6 σκαλες στο χειροκινητο 6 στο αυτοματο!!!
Την επομενη φορα παιξτε λιγο με τις ρυθμισεις και θα βρειτε το ιδανικο..., ουτε γκαπ, ουτε γκουπ, ουτε lag, ουτε τιποτα!!!
Το Μ6 ειναι σαφως ποιο hard τουτου απο το 645, εχει ομως τετοιες δυνατοτητες ρυθμισεων στο μοτερ - smg - αναρτηση που μπορει ο χρηστης να το κανει να μην του τα πρηζει... thumb

Το γνωρίζω ότι έχει Αλέξη αυτόματη λειτουργία.
Εμένα και εσένα σίγουρα το Μ6 είναι η επιλογή μας, αλλά για σκέψου ανθρώπους που η πρώτη τους επιλογή δεν είναι οι απόλυτες επιδόσεις αλλά η ησυχία και η απλότητα ενός 645 με steptronic

dionisisM3
01-11-15, 13:53
Λάμπα το 46αρι και ωραίο χρώμα
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7105125/

Nikos!
01-11-15, 14:29
Τι σημαίνει "λάμπα"?

Sent from my D6603 using Tapatalk

dionisisM3
01-11-15, 14:47
Τι σημαίνει "λάμπα"?

Sent from my D6603 using Tapatalk

Καθαρό ,λαμπερό , καλή κατάσταση κτλ .

alexm
01-11-15, 16:45
Λάμπα το 46αρι και ωραίο χρώμα
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7105125/

Μεγαλος παπ@ρας ο ιδιοκτητης του, ειχαμε ραντεβου να δουμε το αμαξι και εκτος οτι δεν ηρθε δεν σηκωνε και το τηλεφωνο!!!
Παρτε τον τηλ και δωστε του ραντεβου και εν ερθει γραφτε μου..., αν σηκωσει το τηλ φυσικα.
Τον εχω παρει αρκετα τηλ απο τον Μαρτη για να του πω κατι φωνηεντα..., αλλα δεν το σηκωνει... :original:

Ζηταει και 9500 ο ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΟ ΤΕΜΑΧΙΟ μ@λ@κας... :thumbsdown:

JiMk86
01-11-15, 16:49
Μεγαλος παπ@ρας ο ιδιοκτητης του, ειχαμε ραντεβου να δουμε το αμαξι και εκτος οτι δεν ηρθε δεν σηκωνε και το τηλεφωνο!!!

Παρτε τον τηλ και δωστε του ραντεβου και εν ερθει γραφτε μου..., αν σηκωσει το τηλ φυσικα.

Τον εχω παρει αρκετα τηλ απο τον Μαρτη για να του πω κατι φωνηεντα..., αλλα δεν το σηκωνει... :original:



Ζηταει και 9500 ο ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΟ ΤΕΜΑΧΙΟ μ@λ@κας... :thumbsdown:


Χαχα νομίζω το είχε πάνω από 10 ένα φεγγάρι... Ναι για το συλλεκτικό μιλάω.


Sent from my iPhone using Tapatalk

stef
01-11-15, 17:24
Μεγαλος παπ@ρας ο ιδιοκτητης του, ειχαμε ραντεβου να δουμε το αμαξι και εκτος οτι δεν ηρθε δεν σηκωνε και το τηλεφωνο!!!
Παρτε τον τηλ και δωστε του ραντεβου και εν ερθει γραφτε μου..., αν σηκωσει το τηλ φυσικα.
Τον εχω παρει αρκετα τηλ απο τον Μαρτη για να του πω κατι φωνηεντα..., αλλα δεν το σηκωνει... :original:

Ζηταει και 9500 ο ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΟ ΤΕΜΑΧΙΟ μ@λ@κας... :thumbsdown:

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Είσαι θεός!!!
τα είπες όλα!!!
Υπερτεμάχιο πες του χαιρετίσματα λέμε άλλο πράγμα που "σπαρταράει".....:th_Laie_67-1:

Nikos!
01-11-15, 18:35
Μεγαλος παπ@ρας ο ιδιοκτητης του, ειχαμε ραντεβου να δουμε το αμαξι και εκτος οτι δεν ηρθε δεν σηκωνε και το τηλεφωνο!!!
Παρτε τον τηλ και δωστε του ραντεβου και εν ερθει γραφτε μου..., αν σηκωσει το τηλ φυσικα.
Τον εχω παρει αρκετα τηλ απο τον Μαρτη για να του πω κατι φωνηεντα..., αλλα δεν το σηκωνει... :original:

Ζηταει και 9500 ο ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΟ ΤΕΜΑΧΙΟ μ@λ@κας... :thumbsdown:


Ταιριάζει με το αυτοκίνητό του.

ΜαΛΑΜΠΑΣ δηλαδή. :th_Laie_67-1:

mark e92
01-11-15, 19:50
Μεγαλος παπ@ρας ο ιδιοκτητης του, ειχαμε ραντεβου να δουμε το αμαξι και εκτος οτι δεν ηρθε δεν σηκωνε και το τηλεφωνο!!!
Παρτε τον τηλ και δωστε του ραντεβου και εν ερθει γραφτε μου..., αν σηκωσει το τηλ φυσικα.
Τον εχω παρει αρκετα τηλ απο τον Μαρτη για να του πω κατι φωνηεντα..., αλλα δεν το σηκωνει... :original:

Ζηταει και 9500 ο ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΟ ΤΕΜΑΧΙΟ μ@λ@κας... :thumbsdown:

Kαι λίγα λες !
Μένει Ν. Σμύρνη κλείσαμε ραντεβού (Συγγρού) πήγε ο αγοραστής (δηλ εγώ) και ΔΕΝ ήρθε α πωλητής.
Φυσικά τηλ δεν σήκωσε ξανά .Τότε ζήταγε 8.5 ή 9 αν θυμάμαι καλά...

JiMk86
01-11-15, 20:45
Παιδιά μην ασχολείστε ο άνθρωπος δε θέλει να πουλήσει αμάξι... επιβεβαίωση ψάχνει ότι μετράει ακόμα...


Το αμάξι του εννοώ... :D

BILL007
01-11-15, 22:08
Ριξτε report στο car να κατέβει η αγγελία,για να νην ταλαιπωρειται και τσάμπα ο κόσμος... ;-)

320d
02-11-15, 21:54
για να μας πούνε οι ειδικοί..

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/6894275/
γράφει:

ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΣΤΟΝ ΟΙΚΟ HARTGE

stef
03-11-15, 00:05
για να μας πούνε οι ειδικοί..

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/6894275/
γράφει:

ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΣΤΟΝ ΟΙΚΟ HARTGE

Στη hartge φαίνεται συνεργάζονται με την schnitzer...:hystericalbs1:

Πρέπει να το χω ξαναβάλει αυτό εδώ..·

Ptboul
03-11-15, 10:08
Δεν είναι (εντελώς) κακό, απλά μου δίνει την εντύπωση του μπασταρδεμένου. :confused:

steliosm46
03-11-15, 14:45
Ξερουμε κατι για το συγκεκριμενο αυτοκινητο και για τον εμπορο που το πουλάει?

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/6971353/

ενδιαφέρεται φίλος για ανταλλαγή με 350Ζ. Για ξερη ανταλλαγη. δεν ειναι fair enought ? Τι λετε?

steliosm46
03-11-15, 14:52
Οπως επισης και για Ε60 μεχρι και 2500 δεν εχει προβλημα. τον ενδιαφέρει ξερή ανταλλαγή.

ξέρει πως το Ζ ειναι δυσκολο αυτοκινητο κάνει υποχωρήσεις αλλα δεν βρεθηκε κάτι ακόμη.


π.χ https://www.car.gr/classifieds/cars/view/5947535/

BGPVirus
03-11-15, 17:53
Ξερουμε κατι για το συγκεκριμενο αυτοκινητο και για τον εμπορο που το πουλάει?

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/6971353/

ενδιαφέρεται φίλος για ανταλλαγή με 350Ζ. Για ξερη ανταλλαγη. δεν ειναι fair enought ? Τι λετε?

Fair enough ή σκότωμα είναι αυτό?

Ανταλλαγή με αυτοκίνητο του 2000 (με προφανώς γυρισμένα χιλιόμετρα) που το πουλάει ο μαντράς 5900? Δηλαδή το πήρε από τον ιδιώτη στη χειρότερη 4500-5000 ευρώ.

Δεν ξέρω την κατάσταση του 350Z αλλά τελείως ασύμφορη κίνηση μου μοιάζει (ειδικά για αυτοκίνητο που θα πληρώνει πάλι υψηλά τέλη και ας μην έχει φόρο πολυτελείας)

doctore
03-11-15, 19:15
Ξερουμε κατι για το συγκεκριμενο αυτοκινητο και για τον εμπορο που το πουλάει?

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/6971353/

ενδιαφέρεται φίλος για ανταλλαγή με 350Ζ. Για ξερη ανταλλαγη. δεν ειναι fair enought ? Τι λετε?

Αυτό που βλέπω είναι ότι το μπροστά δεξί φτερό και η αριστερή μπροστά
πόρτα έχουν άλλο χρώμα από το υπόλοιπο αυτοκίνητο.

doctore
03-11-15, 19:27
Ασχέτως σε ποια κατηγορία αυτοκινήτων κατατάσσεται το 640 , αν δεν αλλάξει κάτι συνταρακτικά στην χώρα μας , μάλλον δεν θα έχει μεγάλη απαξίωση !

Όπως δεν έχουν άλλη απαξίωση τα τελευταία 3-4 χρόνια στη χώρα μας οι διάφορες 997 , gtr , m3 , κλπ κλπ .

Επειδή δεν έρχονται συνεχώς καινούργια αυτοκίνητα , ώστε να πιεστούν οι τιμές των παλιότερων , τα περισσότερα κρατάνε τις τιμές τους τα τελευταία 3-4 χρόνια , ασχέτως κυβισμού !

Η οικονομική δυσχέρεια κ οι φόροι εξευτέλισαν κάποια μοντέλα που υπήρξαν σε αφθονία . Πλέον δεν υπάρχει τόση αφθονία ούτε στα μεταχειρισμένα , ούτε στα καινούργια ...

Μετά από 2 πραγματογνώμονες και τσακωμό 4 μηνών με την ασφαλιστική,
μπορώ να σου πω ότι έχεις δίκιο.

steliosm46
03-11-15, 22:42
Fair enough ή σκότωμα είναι αυτό?

Ανταλλαγή με αυτοκίνητο του 2000 (με προφανώς γυρισμένα χιλιόμετρα) που το πουλάει ο μαντράς 5900? Δηλαδή το πήρε από τον ιδιώτη στη χειρότερη 4500-5000 ευρώ.

Δεν ξέρω την κατάσταση του 350Z αλλά τελείως ασύμφορη κίνηση μου μοιάζει (ειδικά για αυτοκίνητο που θα πληρώνει πάλι υψηλά τέλη και ας μην έχει φόρο πολυτελείας)

Κοιτα το συγκεκριμενο το ποσταρα ετσι απλά για να μαθω καποια λεπτομερεια μηπως το ξερει καποιος. Προσπαθουμε να βρουμε ενα αξιολογο αυτοκινητο για ανταλλαγη με το δικο του.

Δεν ενοοω ξερη ανταλλαγη με αυτο, αλλα οτι ψαχνει για ανταλλαγη απλά. κατι δλδ παρεμφερες.

Το 350Ζ ειναι σε αψογη κατασταση, ο ανθρωπος το εχει συντηρημενο αριστα.

Καινουργια δερματα μεσα. καινουργια λαστιχα σερβις ολα ειναι αριστα.

Ψαχνουμε να βρουμε κατι της προκοπης αλλα μεχρι στιγμης δεν ειδαμε κατι.

vagmag
04-11-15, 04:47
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7138050/

Αγωνιστικό ;;;

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7087566/

aristent
04-11-15, 05:42
Ξερουμε κατι για το συγκεκριμενο αυτοκινητο.....
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/6971353/

https://s33.carcdn.gr/6971/6971353_0_b.jpg


....ειναι απαραδεκτο να λεει "επαγγελματιας" εμπορος "Μ5 λουκ" την εκδοση Μ-Πακ.......:facepalm:

BGPVirus
04-11-15, 07:12
Κοιτα το συγκεκριμενο το ποσταρα ετσι απλά για να μαθω καποια λεπτομερεια μηπως το ξερει καποιος. Προσπαθουμε να βρουμε ενα αξιολογο αυτοκινητο για ανταλλαγη με το δικο του.

Δεν ενοοω ξερη ανταλλαγη με αυτο, αλλα οτι ψαχνει για ανταλλαγη απλά. κατι δλδ παρεμφερες.

Το 350Ζ ειναι σε αψογη κατασταση, ο ανθρωπος το εχει συντηρημενο αριστα.

Καινουργια δερματα μεσα. καινουργια λαστιχα σερβις ολα ειναι αριστα.

Ψαχνουμε να βρουμε κατι της προκοπης αλλα μεχρι στιγμης δεν ειδαμε κατι.

Εγώ θα έκανα μια δοκιμή σε αυτόν GT Cars (Λυκόβρυση). Έχει κυρίως υψηλού κυβισμού αυτοκίνητα. Έχει και ένα Z me 11.900 (cabrio βέβαια). Από την άλλη βέβαια κατι 5αρες BMW που είχε βλέπω ότι τις έχει διώξει. Το μόνο ενδιαφέρον για ανταλλαγή (αλλά φαντάζομαι όχι ξερή) που του έχει μείνει καιρό (γιατί την έχει στα 13900) είναι μια BMW 320 coupe
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/6331958/

Για κάνε μια προσπάθεια να δεις. Αν δεν τον ενδιαφέρει το φίλο σου η coupe, μπορεί να του πει οτι ενδιαφέρομαι για μια ανταλλαγή με τάδε αυτοκίνητο που ίσως να φέρει σύντομα.

Blacktan
04-11-15, 11:19
Σε αυτη την 320 που περιγραφεις αυτο το τιμονι και αυτη η ακαμψια των δερματων δεν μπορει να ειναι των 110κ χλμτρων ...

steliosm46
04-11-15, 14:01
ayto φοβαβαι οτι τα περισσοτερα ειναι αναληθη τα στοιχεία τους. και η κατασταση τους, το μεγαλυτερο ποσοστο των εμπορων δλδ που εχω δει ειναι αστα να πανε. Ελα μωρε δε βαριεσαι αυτο ειναι κλπ. Σου δινουν αναληθη στοιχεια,

ουτε οι ιδιοι ξερουν φυσικά πραγματα για το αυτοκινητο και δεν τους ενδιαφερει να σου πουν. Ενα μεγαλο ποσοστο ετσι λειτουργει. Ειδικά εκει Αθηνα το τι βρώμα εχω δει οσες φορες εχω συναναστραφει για αυτοκινητο με εμπορους δεν λεγεται.

Ενα καλο αμαξι θελουμε να παρουμε και να βρουμε εναν ανθρωπο να πουλαει και μας λεει την αληθεια. Και να μου πει και ενα φτερο να ειναι βαμμενο θελω να μου το πει, το προτιμω χιλιες φορες παρα να ψαχνω και να παιζω την κολοκυθια και να παιρνω δεκα τηλεφωνα απο εδω και απο εκει να δω αν αυτο που πουλαει ειναι αυτο και δεν ειναι αλλο.

Ενα απλο παραδειγμα. Εχουμε κλεισει τηλεφωνικά δλδ ενα 335 για αγορά ενας φιλος δλδ οχι εγω. εχουμε μιλησει το αυτοκινητο στις φωτογραφιες ετσι οπως το θελουμε. Και εχουμε επισημανει μπορει και 40 φορες οτι μην μας κανεις να κατεβαινουμε 500 χιλιμτρα τζαμπα εαν εχει κατι το αυτοκιντο.

Οχι το αυτοκινητο ειναι σαν καινουργιο, ειναι τζαμι κλπ. Και πηγαμε εκει, το αυτοκινητο το πηγαμε σε γωνστο μας BMW συνεργειο και ηταν τρακαρισμενο και βαμμενο απ ολη την δεξια πλευρα καθοτι ειχε φαει σουτ. Ζαντες βαμμενες, διαφορικο αλλαγμενο.

τι τον κανεις τωρα αυτον. εχε χαρη που κρατηθηκα και δεν τον εδειρα εκει επιτοπου γιατι ειχαμε προνοησει να δουμε αλλα 2 και φυγαμε τροχαδην.

Δεν ξερω αν γινομε αντιληπτος αλλα η πραγματικοτητα ειναι αυτη.

aristent
04-11-15, 17:29
....φανταζομαι εχεις διαβασει το θρεντ του Πατρινου:
BMW e46 compact!!! (https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=24385)
...δυστυχως ειναι απιστευτοι(κρυψινοι) οι πωλητες,επαγγελματιες και ιδιωτες.....οχι ολοι,αλλα οι περισσοτεροι.

steliosm46
04-11-15, 20:05
....φανταζομαι εχεις διαβασει το θρεντ του Πατρινου:
BMW e46 compact!!! (https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=24385)
...δυστυχως ειναι απιστευτοι(κρυψινοι) οι πωλητες,επαγγελματιες και ιδιωτες.....οχι ολοι,αλλα οι περισσοτεροι.

To χω δει Αρη.

Αυτο ακριβως. Το θεμα ειναι οτι δεν υπάρχει μπέσα, απο πολλούς που κανουν αυτη τη δουλεια.

BILL007
05-11-15, 11:05
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7138050/

Αγωνιστικό ;;;

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7087566/
:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

stef
05-11-15, 17:05
Σήμερα φίλος παρέλαβε αυτό...

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7046798/

Το αμάξι είναι 1ο χέρι ιδιώτη ο οποίος το πουλούσε πριν 2 χρόνια 31...

Το αμάξι ελέγχθηκε εξονυχιστικότατα την προηγούμενη εβδομάδα και τα χλμ του είναι πραγματικά!
Είναι άβαφο χωρίς καμία απολύτως βαφή ελληνικής αντιπροσωπείας με service book άριστο.

Ίσως μία από τις καλύτερες αγορές σ αυτά τα χρήματα αυτην την περίοδο για κάποιον που δεν έχει πρόβλημα με τη συντήρησή του.

Καλορίζικο στον φίλο μου

mark e92
05-11-15, 17:18
Σήμερα φίλος παρέλαβε αυτό...

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7046798/

Το αμάξι είναι 1ο χέρι ιδιώτη ο οποίος το πουλούσε πριν 2 χρόνια 31...

Το αμάξι ελέγχθηκε εξονυχιστικότατα την προηγούμενη εβδομάδα και τα χλμ του είναι πραγματικά!
Είναι άβαφο χωρίς καμία απολύτως βαφή ελληνικής αντιπροσωπείας με service book άριστο.

Ίσως μία από τις καλύτερες αγορές σ αυτά τα χρήματα αυτην την περίοδο για κάποιον που δεν έχει πρόβλημα με τη συντήρησή του.

Καλορίζικο στον φίλο μου
Καλορίζικο και καλοτάξιδο να είναι!

Blacktan
05-11-15, 18:54
Σήμερα φίλος παρέλαβε αυτό...

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7046798/

Το αμάξι είναι 1ο χέρι ιδιώτη ο οποίος το πουλούσε πριν 2 χρόνια 31...

Το αμάξι ελέγχθηκε εξονυχιστικότατα την προηγούμενη εβδομάδα και τα χλμ του είναι πραγματικά!
Είναι άβαφο χωρίς καμία απολύτως βαφή ελληνικής αντιπροσωπείας με service book άριστο.

Ίσως μία από τις καλύτερες αγορές σ αυτά τα χρήματα αυτην την περίοδο για κάποιον που δεν έχει πρόβλημα με τη συντήρησή του.

Καλορίζικο στον φίλο μου
Τυχερος ειναι που δεν το πηρα εγω απο τον χαιρετακη ....loool
Οντως πολυ καθαρο αμαξι ουτε καν ελεγχο δεν χρειαζοταν...
Ο γιωργος εχει μονο καθαρα και ξαστερα αμαξια αλλιως δεν τα βαζει στο μαγαζι του !
2 μερες πριν μπει στο μαγαζι το συζηταγα μαζι του οσο ηταν στον βιολογικο το αμαξι αλλα τελικα προτιμησα να παραμεινω πιστος στον ασσο...
Το 3θυρο σκαρι και οι εκπληξεις του τσιπρα με κρατησαν πισω ...
Και φυσικα καποιες συμβουλες του μαρκου στο παρελθον !

Να το χαρει με καλους δρομους !

alexm
05-11-15, 20:25
Το 50% των ιδιωτων που πουλανε μεταχειρο τουτου ειναι για κλωτσες, αν παμε δε στις εμποριες (μαντρες) το ποσοστο επι τοις % ανεβαινει επικινδυνα!!!
Δεν μπορεις να του λες απο το τηλ οτι θα κανω 300-500-700 χλμ για να ερθω και να σου λεει ελα...
Να πηγαινεις, να τρως την κρυα σου και στην επιστροφη να σκεφτεσαι τον χρονο και τα ευρω που εχασες γιατι καποιος επαιξε μαζι σου.
Το χειροτερο απο ολα ειναι οτι καποιος επαιξε με το ονειρο σου..., το ονειρο που σε εκανε να πιστεψεις οτι βρηκες το τουτου που εψαχνες!!!
Γυριζα την Ελλαδα περα-δωθε (απο τις 4 το πρωι) με 7000 ευρω στην τσεπη για να βρω εν compact λιγο της προκοπης και καθε φορα επεστρεφα πισω το βραδυ με το κεφαλι κατω και την Γεωργια να μου λεει "παλι την πατησες".
Τοση κοροϊδια για ενα κωλο... compact ρε γαμωτο;

Ουυυυυυστ απο δω, λαμογια!!!

stef
05-11-15, 20:48
Αλέξη δυστυχώς έτσι όπως το λες είναι!
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ κατάσταση!
Μα να τρέχεις τόσα χλμ κ να σου βγαίνει μούφα.
Άντε γ#%\{> ρε γίδι που με τραβολογάς 300-400 χλμ για το τριμπούρδελό σου!!!!

pilot
05-11-15, 21:21
Το 50% των ιδιωτων που πουλανε μεταχειρο τουτου ειναι για κλωτσες, αν παμε δε στις εμποριες (μαντρες) το ποσοστο επι τοις % ανεβαινει επικινδυνα!!!
Δεν μπορεις να του λες απο το τηλ οτι θα κανω 300-500-700 χλμ για να ερθω και να σου λεει ελα...
Να πηγαινεις, να τρως την κρυα σου και στην επιστροφη να σκεφτεσαι τον χρονο και τα ευρω που εχασες γιατι καποιος επαιξε μαζι σου.
Το χειροτερο απο ολα ειναι οτι καποιος επαιξε με το ονειρο σου..., το ονειρο που σε εκανε να πιστεψεις οτι βρηκες το τουτου που εψαχνες!!!Γυριζα την Ελλαδα περα-δωθε (απο τις 4 το πρωι) με 7000 ευρω στην τσεπη για να βρω εν compact λιγο της προκοπης και καθε φορα επεστρεφα πισω το βραδυ με το κεφαλι κατω και την Γεωργια να μου λεει "παλι την πατησες".
Τοση κοροϊδια για ενα κωλο... compact ρε γαμωτο;

Ουυυυυυστ απο δω, λαμογια!!!

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Ρε τι μου θυμιζει, τι μου θυμιζει?

aristent
05-11-15, 21:45
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Ρε τι μου θυμιζει, τι μου θυμιζει?

:hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :hystericalbs1:

η διαφορα ειναι οτι ειναι 4κυλινδρο το.... "ονειρο"!!!!:th_Laie_67-1:



...νταξ,τουλαχιστον ειναι κατοχος 10κυλινδρου "ονειρου"!!!:thumbsup:

BGPVirus
06-11-15, 08:54
Επειδή ανα 3 χρόνια αλλάζω αυτοκίνητο (πάντα μεταχειρισμένα) και το έχω δει το έργο πολύ καλά, ποτέ μα ποτέ δεν αγοράζω από μαντρα. Είναι σχεδόν βέβαιο(ελάχιστες είναι οι εξαιρέσεις) ότι τα χιλιόμετρα και τα service είναι πειραγμένα. Επίσης γνωρίζεις από χέρι ότι το έχει πάρει από ιδιώτη ή από τράπεζα τουλάχιστον ένα χιλιάρικο κάτω.

Οπότε αυτό που κάνω εγώ είναι να επιλέξω 2-3 τύπους αυτοκινήτου και να κοιτάζω αγγελίες επισταμένα (κάθε 2-3 ώρες) για κάνα 2 μήνες. Όταν βγάζει ευκαιρία ένας ιδιώτης (αυτοκίνητα 2000-5000 κάτω από τη μέση τιμή) αυτή είναι σίγουρο ότι δεν θα διατηρηθεί για πάνω από 24-48 ώρες. Συνεπώς ελέγχεις τα views στο car και επικοιννωνείς άμεσα με το ιδιώτη. Την ίδια δουλειά κάνουν και οι επαγγελματίες βέβαια αλλά είναι πάρα πολύ πιθανό ο ιδιώτης να το δώσει σε ιδιώτη αγοραστή, αν εκείνος δείξει έμπρακτο και άμεσο ενδιαφέρον.

friendgr
06-11-15, 10:38
Χιλιάρικο;;; ούτε καν ασχολούνται για χιλιάρικο....

Harisp
06-11-15, 10:48
Σήμερα φίλος παρέλαβε αυτό...

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7046798/

Το αμάξι είναι 1ο χέρι ιδιώτη ο οποίος το πουλούσε πριν 2 χρόνια 31...

Το αμάξι ελέγχθηκε εξονυχιστικότατα την προηγούμενη εβδομάδα και τα χλμ του είναι πραγματικά!
Είναι άβαφο χωρίς καμία απολύτως βαφή ελληνικής αντιπροσωπείας με service book άριστο.

Ίσως μία από τις καλύτερες αγορές σ αυτά τα χρήματα αυτην την περίοδο για κάποιον που δεν έχει πρόβλημα με τη συντήρησή του.

Καλορίζικο στον φίλο μου
Σε τι τιμή το έκλεισε αν επιτρέπεται;
Ρωτάω γιατί το παζάρευε φίλος...

Blacktan
06-11-15, 11:33
Ο χαιρετακης δεν κανει παζαρια ευκολα ...
Παντα εχει απο τα πιο καλα και καθαρα μεταχειρισμενα στις φθηνοτερες τιμες τις αγορας ..
Ως εκ τουτου εκ των πραγματων δεν εχει περιθωρια για κοψιματα σε τιμες ...

alexm
06-11-15, 12:49
Αγγελια: bmw face lift μοντελο 2006 και βλεπουμε στις φωτο ενα 520 pre face lift του 2004 με 50% πιθανοτητες να ειναι και του 2003!!!
Αντε μετα να πιστεψεις οτι ενα αυτοκινητο 10+ ετων εχει 16000 χλμ!!!

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7038029/

steliosm46
06-11-15, 13:56
Γιαυτο λεμε δεν ξερουν τι τους γινεται!!

ολοι γινανε εμποροι ολα τα σφαζω ολα τα μαχαιρωνω!! ουτε τι μοντελο αυτοκινητο πουλαει δεν ξερει!

ελα μωρε βαλτο εκει 2006 και οποιος τσιμπισει. εαν τον παρεις τηλεφωνο και του πεις ρε φιλε τι πουλας εκει περα. δεν ειναι 2006 αυτο ασε που δεν μπαινεις στον κοπο ενας που ξερει να παρει τηλ οταν βλεπει τετοια.

Οποτε συθηνως τα παιρνει ο κοσμακης που καλως η κακος δεν ασχολειται να ξερει ποιο ειναι f/l και ποιο proface, ουτε ειναι ολοι ειδημονες για ολα τα μοντελα να ξεχωριζουν ποιο ειναι το φαναρι το LCI, ποιο ειναι το M Packet κλπ

οποτε εκει μοσχοπουλανε κιολας αυτοι.

Και πλεον τους εχει γινει συστημα αυτο. Δεν τους ενδιαφερει κιολας που βγαινουν καρτα!

stef
06-11-15, 14:14
Το αμάξι δεν παζαρεύτικε καν!
Στην τιμή & την κατάστασή του μόνο κάποιος αδαής θα το παζάρευε.

Blacktan
06-11-15, 15:19
Αρχιζω και μετανοιωνω που δεν το πηρα οταν επρεπε ...

stef
06-11-15, 17:19
Αρχιζω και μετανοιωνω που δεν το πηρα οταν επρεπε ...


Ξανασκέψου το και πάρτο

Blacktan
06-11-15, 18:12
Γενικα δεν ενδιαφερομαι μιας και εχω διαβασει ιστοριες τρομου και σε συνδιασμο με τα τελη +φπ που δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει με ειχαν αποτρεψει .αλλα το δελεαρ του συγκεκριμενου ηταν ισχυρο μπορω να πω μιας και γνωριζα το αμαξι πριν μπει στο car για το κοινο ...
Ομως με τα λεγε λεγε αρχιζει και μου στριφογυρναει παλι !!

deepBLUE
06-11-15, 19:43
Υπάρχει και άλλο 335 διαμάντι και με πολλά έξτρα για όποιον πραγματικά ενδιαφέρεται .

Blacktan
06-11-15, 19:49
Δωσε μου πληροφοριες με πμ εαν μπορεις ...

stef
06-11-15, 20:05
Γενικα δεν ενδιαφερομαι μιας και εχω διαβασει ιστοριες τρομου και σε συνδιασμο με τα τελη +φπ που δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει με ειχαν αποτρεψει .αλλα το δελεαρ του συγκεκριμενου ηταν ισχυρο μπορω να πω μιας και γνωριζα το αμαξι πριν μπει στο car για το κοινο ...
Ομως με τα λεγε λεγε αρχιζει και μου στριφογυρναει παλι !!


Το αμάξι πουλιόταν πολύ καιρό από τον ιδιώτη πολλά χρόνια πριν σε πολύ υψηλότερη τιμή...

stef
06-11-15, 20:08
Δωσε μου πληροφοριες με πμ εαν μπορεις ...


Αμαξάρα....

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/6759119/

Blacktan
06-11-15, 20:24
Αμαξάρα....

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/6759119/
Το εχω δει καιρο αυτο και συμφωνω αλλα λογω του οτι το πουλαει ο κορφιατης νομιζω δεν υπαρχει λογος τηλεφωνηματος ...
Δεν θα ξερει τι θελει , εξου και η ανυπαρκτη τιμη ...

stef
06-11-15, 20:29
Το εχω δει καιρο αυτο και συμφωνω αλλα λογω του οτι το πουλαει ο κορφιατης νομιζω δεν υπαρχει λογος τηλεφωνηματος ...
Δεν θα ξερει τι θελει , εξου και η ανυπαρκτη τιμη ...


Κάτω από 22...

friendgr
06-11-15, 21:44
Τέτοιο αμάξι κουτάλα;:thumbsdown:

zizu
06-11-15, 22:26
Τέτοιο αμάξι κουτάλα;:thumbsdown:

δηλαδή?

Christopherk
06-11-15, 23:33
Αμαξάρα....

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/6759119/



Το σαλόνι είναι αίσχος!!

Σορυ αλλά γυφταριο συνδυασμός κοκκινο με νικελ

stef
06-11-15, 23:37
Το σαλόνι είναι αίσχος!!

Σορυ αλλά γυφταριο συνδυασμός κοκκινο με νικελ

Εσύ σ αυτό δίνεις σημασία ή κοιτάς να ναι καλό το αμάξι;
Το σαλόνι φτιάχνεται, το τροπέτο όχι...thumb

Christopherk
07-11-15, 07:13
Εσύ σ αυτό δίνεις σημασία ή κοιτάς να ναι καλό το αμάξι;


Το σαλόνι φτιάχνεται, το τροπέτο όχι...thumb



Καλά λες αλλά το σκότωσε ο άνθρωπος

stef
07-11-15, 09:08
Καλά λες αλλά το σκότωσε ο άνθρωπος

Σίγουρα!!
Κακόγουστος το λιγότερο.
Από εκει και μετά περί ορέξεως.
Πχ εγώ θέλω αυτόματο εσύ μπορεί να θες χειροκίνητο!

stef
07-11-15, 09:14
Καλή τιμή...

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7099030/

Blacktan
07-11-15, 09:26
Καλη τιμη αλλα leasing100% και μια επισκεψη εκει θα σε πεισει πως αστο καλυτερα ...

E60_Arkadia
07-11-15, 13:40
https://www.car.gr/classifieds/cars/photos/7071324/ Απο που ως που του 09 και προ φεις!!! Εκτος αυτου πριν το βαλει βιτρινα δεν μπορουσε να το πλυνει??!!

aristent
07-11-15, 14:49
Καλή τιμή...

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7099030/

δεν καταλαβαινω γιατι ενω σε αλλες φωτο φαινεται η πινακιδα, ενω σε αλλες οχι...

https://s24.carcdn.gr/7099/7099030_q_b.jpg

https://s19.carcdn.gr/7099/7099030_1_b.jpg

οσο για το κειμενο της περιγραφης???.....


Περιγραφή

ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟ ΑΔΙΚΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ????? ΠΡΣΦΟΡΑ!!ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ

EINAI 2000cc 245HP ME ΣΗΜΑ ΤΕΛΩΝ 250 Ε...καλα,μην ορκιζεσαι....
ΥΠΕΡΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ A.XEΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΝΤ/ΠΕΙΑΣ ΝΕΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΛΕΓΧΟΣ ΔΕΚΤΟΣ ΕΝΤΟΣ ΠΑΡΚΙΝΓΚ.ΑΠΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΧΟΛΑΣΤΙΚΟ ΙΔΙΩΤΗ ΜΗ ΚΑΠΝΙΣΤΗ ΟΛΟ ΧΡΩΜΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ ΠΕΡΛΑ ΑΣΠΡΟ
???...για alpine white μου φαινεται.....
ΠΟΛΛΑ ΕΞΤΡΑ: ΔΙΖΩΝΙΚΟΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ-ΧΡΩΜΑ ΑΣΠΡΟ ΠΕΡΛΑ ΜΕΤΑΛΙΚΟ EΞΩ ΓΚΡΙ ΤΟΥ ΠΑΓΟΥ ΜΕΣΑ ΜΕ ΜΠΕΖ-ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ ΣΥΓΚΡΟΥΣΗΣ-ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΕΣ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ-RUN FLAT ΛΑΣΤΙΧΑ-ΕΠΙΛΟΓΕΑΣ DRIVING EXPERIENCE[SPORT COMFORT ECO]-ΦΙΜΕ ΤΖΑΜΙΑ-ΖΑΝΤΟΛΑΣΤΙΧΑ SPORT18''ΑΣΤΕΡΟΕΙΔΕΣεντρπραϊζ. ....-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΜΠΛΟΚΕ-STAR STOP ....σταρ τρεκ....-ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ ΟΜΙΧΛΗΣ-ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΝΤΙΟΛΙΣΘHΣΗΣ ASC-ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΦΡΕΝΩΝ D-ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ ΧΩΡΙΣ ΚΛΕΙΔΙ KEYLESS GO-SPORT ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ΜΠΑΚΕΤ ΔΕΡΜΑ ΥΦΑΣΜΑ ΜΙΣΟ ΜΙΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΑΚΡΙΒΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΛΟ ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ...ποιος το λεει αυτο???....-USB-AYX-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ LED-XEIΡΟΛΑΒΕΣ ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΕΣ ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ-ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ ΑΥΤΟΜΑΤΗΣ ΣΚΙΑΣΗΣ-ΠΑΚΕΤΟ ΦΩΤΩΝ-ΣΥΣΤΗΜΑ BAS ΣΕ ΑΝΗΦΟΡΕΣ-ΔΙΠΛΗ ΑΠΟΛΗΞΗ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ-ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑ BMW PROFESSIONAL-YΠΟΒΡΑΧΙΟΝΙΑ ΕΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ ΠΡΟΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ NAVI ΚΛΠ..
ΤΙΜΗ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟΥ 46800 Ε ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΜΙΣΗ ΤΙΜΗ.

:facepalm:

stef
07-11-15, 15:03
O μαντράς είναι τραγικός!!!
Έχω εμπειρία ο ίδιος... Απλά η περιγραφές του δεν υπάρχουν.
Σε υπερβολικό βαθμό φίδια...

stef
07-11-15, 15:06
https://www.car.gr/classifieds/cars/photos/7071324/ Απο που ως που του 09 και προ φεις!!! Εκτος αυτου πριν το βαλει βιτρινα δεν μπορουσε να το πλυνει??!!


11/10/2006 παράδοση!!!
Χαχαχα
Ρε πόσο απατεώνες!!
Πόσο;;

Επίσης το 2012 είχε 22800 χλμ...

Σήμερα 21.000 χλμ...

ΕΛΕΟΣ

Blacktan
07-11-15, 15:10
δεν καταλαβαινω γιατι ενω σε αλλες φωτο φαινεται η πινακιδα, ενω σε αλλες οχι...

https://www.bmwfans.gr/forum/

https://www.bmwfans.gr/forum/

οσο για το κειμενο της περιγραφης???.....



:facepalm:
Οι φωτογραφιες ειναι μεσα απο leaseplan μιας και μονο απο εκει ψωνιζει ο γεωργοπουλος...
Μονο εαν παει καποιος απο κοντα θα καταλαβει πως κοιταει απλα πως να απομυζησει τον πελατη εις οφελος του ...
Και φυσικα νομιζει πως απευθυνετε παντα σε ηλιθιους ...

stef
07-11-15, 15:27
Οι φωτογραφιες ειναι μεσα απο leaseplan μιας και μονο απο εκει ψωνιζει ο γεωργοπουλος ...


Στο διαψεύδω κατηγορηματικά αυτό!
Ο Γεωργόπουλος ψωνίζει και από ιδιώτες.
Τον έκανα ρόμπα τον Γεωργόπουλο πριν 2 χρόνια μέσα στο Σπανό.
Το φυσάει και δεν κρυώνει...

Blacktan
07-11-15, 15:32
Καλα ντε μην τρελαινεσαι ...

Ολοι οι μαντραδες ουσιαστικα ψωνιζουν και απο ιδιωτες οταν κανουν ανταλλαγη ...

Το αποτελεσμα ως προς τα αμαξια που εχει και τον τροπο που τα διαχειριζεται και η αντιμετωπιση στον πελατη παραμενουν ...

Blacktan
07-11-15, 15:39
Στο διαψεύδω κατηγορηματικά αυτό!
Ο Γεωργόπουλος ψωνίζει και από ιδιώτες.
Τον έκανα ρόμπα τον Γεωργόπουλο πριν 2 χρόνια μέσα στο Σπανό.
Το φυσάει και δεν κρυώνει...
Μαζι σου λοιπον ...
Ιστοριες για αγριους απο γεωργοπουλο επιβεβαιωνω και εγω .. δεν θελω να επεκταθω ..

Blacktan
07-11-15, 15:59
Δεν φαινεται κακο ...
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7157904/
Το γνωριζει κανεις ?
Ειναι και m pucket !! :)

BILL007
07-11-15, 17:13
https://www.xe.gr/automoto/used-cars-BMW,645-136576574.html

:sweatdrop::sweatdrop::tt1::tt1:

https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2015/11/154622_295458_d-1.jpg

stef
07-11-15, 22:07
Το άξι κυκλοφορεί νότια εδώ και 2 χρόνια!!

stef
07-11-15, 22:09
Δεν φαινεται κακο ...
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7157904/
Το γνωριζει κανεις ?
Ειναι και m pucket !! :)

Πολλά χλμ ρε συ!

stef
07-11-15, 22:10
Καλα ντε μην τρελαινεσαι ...

Ολοι οι μαντραδες ουσιαστικα ψωνιζουν και απο ιδιωτες οταν κανουν ανταλλαγη ...

Το αποτελεσμα ως προς τα αμαξια που εχει και τον τροπο που τα διαχειριζεται και η αντιμετωπιση στον πελατη παραμενουν ...

Έχει και καλά αμάξια!
Πίστεψέ με

Blacktan
08-11-15, 09:02
Έχει και καλά αμάξια!
Πίστεψέ με
Ξεκινωντας το 1997 με ενα RX7 fd απο εκει,18 χρονια τωρα , και με οσα κατα καιρους ακουω/διαβαζω και μου εχουν συμβει σε εμενα 2η φορα αλλα και σε οικειους , τα καλα αμαξια θα πρεπει να ειναι σαν τα μνημονια του τσιπρα και τα λεφτα του γιωργακη ... :)

stef
08-11-15, 09:24
Ξεκινωντας το 1997 με ενα RX7 fd απο εκει,18 χρονια τωρα , και με οσα κατα καιρους ακουω/διαβαζω και μου εχουν συμβει σε εμενα 2η φορα αλλα και σε οικειους , τα καλα αμαξια θα πρεπει να ειναι σαν τα μνημονια του τσιπρα και τα λεφτα του γιωργακη ... :)

Τα καλά αμάξια είναι σαν το αυτοκίνητο που αγόρασα.
Σε προσκαλώ δημοσίως όποτε μα όποτε έχεις κέφι να έρθεις να το δεις.
Απλά βέβαια η περίπτωσή μου ήταν ιδιάζουσα μιας και το αυτοκίνητο 3 μήνες πριν το πάρω το είχα δει στον ιδιώτη, είδα ότι είχε άλλα 3 αυτοκίνητα που χρησιμοποιούσε & το διασταύρωσα μέσω συνεργείου εξονυχιστικά.
Όταν ο εν λόγω έμπορος έβαλε αγγελία στο car το αμάξι μου, δεν είχε καν προλάβει να ανεβάσει φωτογραφίες, τον παίρνω τηλ και του κάνω περιγραφή του αυτοκινήτου και μένει *******....
Μην με ρωτήσεις γιατί δεν το πήρα από τον ιδιώτη γιατι θα σκάσω (σ.σ δεν είχα αποθηκεύσει το κινητό του & όταν το είδα δεν είχα δώσει το Ζ4)
Το τι έχει τύχει σε εσένα δεν σημαίνει ότι είναι το 100% των περιπτώσεων.
Επίσης φίλος πέρσυ παζάρευε 523 F10 πραγματικό διαμάντι και full loaded αλλά το πήρε τελικά άλλος

Christopherk
08-11-15, 09:40
Αμάξια υπάρχουν καλά αλλά φευγουν στα μπαμ. Γι αυτό λεφτά στην τσέπη και καρτέρι, μόλις βγει το χτυπάς.

Το δικό μου είναι του 2006 και το πήρα με 22,000χλμ τέλος του 2014. Είχε κάνει όλα τα σέρβις κανονικά οπως λέει το βιβλίο σε αντιπροσωπεία. Μεσημέρι το έβαλε για πούλημα την άλλη μέρα το πρωί είμασταν συνεργείο και καπάκι το πήρα.




Sent from my Microsoft Lumia

m_power_lunatic
08-11-15, 11:17
Παντα υπηρχαν-υπαρχουν και θα υπαρχουν καλα και καθαρα αυτοκινητα.......

Blacktan
08-11-15, 11:18
Τα καλά αμάξια είναι σαν το αυτοκίνητο που αγόρασα.
Σε προσκαλώ δημοσίως όποτε μα όποτε έχεις κέφι να έρθεις να το δεις.
Απλά βέβαια η περίπτωσή μου ήταν ιδιάζουσα μιας και το αυτοκίνητο 3 μήνες πριν το πάρω το είχα δει στον ιδιώτη, είδα ότι είχε άλλα 3 αυτοκίνητα που χρησιμοποιούσε & το διασταύρωσα μέσω συνεργείου εξονυχιστικά.
Όταν ο εν λόγω έμπορος έβαλε αγγελία στο car το αμάξι μου, δεν είχε καν προλάβει να ανεβάσει φωτογραφίες, τον παίρνω τηλ και του κάνω περιγραφή του αυτοκινήτου και μένει *******....
Μην με ρωτήσεις γιατί δεν το πήρα από τον ιδιώτη γιατι θα σκάσω (σ.σ δεν είχα αποθηκεύσει το κινητό του & όταν το είδα δεν είχα δώσει το Ζ4)
Το τι έχει τύχει σε εσένα δεν σημαίνει ότι είναι το 100% των περιπτώσεων.
Επίσης φίλος πέρσυ παζάρευε 523 F10 πραγματικό διαμάντι και full loaded αλλά το πήρε τελικά άλλος
Στο ξαναλεω μην τρελαινεσαι !
Συζητηση κανουμε ...
Εγω αμαξι απο εκει δεν θα ξαναπερνα ...
Το καλυτερο διαμαντι του κοσμου να ειχε εφοσον επωλειτε εκει για εμενα ειναι μακρια ....
Το οτι εσυ μπορει να πετυχες καλο αμαξι απο εκει ( οπως λες ) δεν σημαινει πως αυτος ειναι ο κανονας...
Σαφεστατα μεσα στο τουρλουμπουκι των ανταλλαγων/leasing/κατασχεμενων θα εχει περασει και ενα αξιοπρεπες αυτοκινητο ...
Ο τροπος ομως που θελει να αγοραζει σε συνδιασμο με τον τροπο που θελει να πουλαει για εμενα τον καθιστουν ως "μακρια" ...
Μια συζητηση μαζι του μπορει να πεισει και τον πιο απιστο...

Koyotte
08-11-15, 11:25
Τα καλά αμάξια είναι σαν το αυτοκίνητο που αγόρασα.

Επίσης φίλος πέρσυ παζάρευε 523 F10 πραγματικό διαμάντι και full loaded αλλά το πήρε τελικά άλλος
Ένα blueblack metallic, με ηλιοροφή λες, που το είχε πέρυσι το φθινόπωρο? Πραγματικά αστέρι, μόνο ένα καρουμπαλο στο μπροστινό δεξί λάστιχο είχε. Το είχα δει για λογαριασμό φίλου ( κατέληξε με Q7 τελικά...).

stef
08-11-15, 11:54
Στο ξαναλεω μην τρελαινεσαι !
Συζητηση κανουμε ...
Εγω αμαξι απο εκει δεν θα ξαναπερνα ...
Το καλυτερο διαμαντι του κοσμου να ειχε εφοσον επωλειτε εκει για εμενα ειναι μακρια ....
Το οτι εσυ μπορει να πετυχες καλο αμαξι απο εκει ( οπως λες ) δεν σημαινει πως αυτος ειναι ο κανονας...
Σαφεστατα μεσα στο τουρλουμπουκι των ανταλλαγων/leasing/κατασχεμενων θα εχει περασει και ενα αξιοπρεπες αυτοκινητο ...
Ο τροπος ομως που θελει να αγοραζει σε συνδιασμο με τον τροπο που θελει να πουλαει για εμενα τον καθιστουν ως "μακρια" ...
Μια συζητηση μαζι του μπορει να πεισει και τον πιο απιστο...


Ισχύει αυτό που λες & συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.
Ο τύπος και αδαής είναι και θρασύτατος.
Σου ξαναλέω του έκανα μεγάλο χουνέρι μέσα σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο.
Δεν θέλει να με βλέπει.

stef
08-11-15, 11:55
Ένα blueblack metallic, με ηλιοροφή λες, που το είχε πέρυσι το φθινόπωρο? Πραγματικά αστέρι, μόνο ένα καρουμπαλο στο μπροστινό δεξί λάστιχο είχε. Το είχα δει για λογαριασμό φίλου ( κατέληξε με Q7 τελικά...).


Ακριβώς!

vagmag
08-11-15, 17:46
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7148691/

Christopherk
08-11-15, 17:59
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7148691/

για τα χλμ του δεν είναι κάπως μέσα;

vagmag
08-11-15, 18:31
Δλδ ;

Christopherk
08-11-15, 18:38
Τα δέρματα του στα καθίσματα και τιμόνι ( είναι και lambo Quality μην ξεχνάμε.. ) η κατάσταση της κεντρικής κονσόλας εκεί που ακουμπάνε τα καθίσματα. Εκτός και αν έκανε όλη την ώρα όργια μέσα στο αμάξι :whistle:

stef
08-11-15, 21:03
New entry...

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7145267/

m_power_lunatic
09-11-15, 09:01
Θα φαει κουτουλια στα τελη αυτο που θα ειναι ολη δικια του,ας ειναι καλα το ΕΛΛΑΝΤΑ.

Dimimav
09-11-15, 13:39
Προφανώς και αν έχεις 44 χιλιάρικα κασέρι το τελευταίο που σε απασχολεί θα είναι τα τέλη του

m_power_lunatic
09-11-15, 14:11
Προφανώς και αν έχεις 44 χιλιάρικα κασέρι το τελευταίο που σε απασχολεί θα είναι τα τέλη του

Θεωρω οτι αυτο ισχυε παλαιοτερα....στα καλα τα χρονια,τωρα ΟΛΟΙ σκεφτονται τα ΠΑΝΤΑ.

Κανενας δεν τα σκορπαει οπως τα σκορπαγε,τα χρηματα βγαινουνε πλεον πολυ δυσκολα και ο οικονομικος προγραμματισμος οικογενειων και εταιρειων απλα δεν υπαρχει οποτε μαλλον αν εχει ελαχιστο μυαλο-λιγο πιο πανω απο χαζος δηλαδη καλα θα κανει να το ξανασκεφτει γιατι του χρονου μπορει να εχει 2.000 ευρω τελη+εισφορα.......γιατι εδω ειναι το Ελλαντα.......

Ptboul
09-11-15, 14:17
Θα φαει κουτουλια στα τελη αυτο που θα ειναι ολη δικια του,ας ειναι καλα το ΕΛΛΑΝΤΑ.

και κάτι παραπάνω πιστεύω μιας και είναι 1.997cc και όχι 1.996. Ο χρόνος θα δείξει αν έχει και πόση σημασία αυτό το 1cc..

stef
09-11-15, 14:18
Θα φαει κουτουλια στα τελη αυτο που θα ειναι ολη δικια του,ας ειναι καλα το ΕΛΛΑΝΤΑ.


Κάτσε να δεις τι θα γίνει με τον ΦΠ.
Ακόμη δεν λένε τπτ...
Κάτι Α45, S3 καινούρια κλπ, θα ματώσουν!!

friendgr
09-11-15, 14:34
Πάντως μυαλό κουκούτσι ακόμα ο έλληνας. Εδωσε πριν ενάμιση χρόνο μια 50άρα+ και τώρα το πουλάει με 10000 χιλιόμετρα.....που πας ρε καραμήτρο;

Και μην μου πείτε δεν ήξερε ή έκατσαν ατυχίες. Οταν δίνεις την σήμερον ημέρα 50+ για λαμαρίνες είναι δεδομένο ότι πρέπει να έχεις καβάντζες.

Υ.Γ. Το μόνο ελαφρυντικό είναι να έκατσε στον άνθρωπο κανά σοβαρό πρόβλημα υγείας που ΔΕΝ το εύχομαι. Πάνω απ' όλα η υγεία.

stef
09-11-15, 16:55
Το γεγονός ότι θέλει 435/Μ4 γιατί το παραβλέπουμε;
Ή ότι βρήκε ευκαιρία σε καλό πχ 997 S PDK
Όλα τυχαία παραδείγματα που ανέφερα

mark e92
09-11-15, 17:21
Πάντως μυαλό κουκούτσι ακόμα ο έλληνας. Εδωσε πριν ενάμιση χρόνο μια 50άρα+ και τώρα το πουλάει με 10000 χιλιόμετρα.....που πας ρε καραμήτρο;

Και μην μου πείτε δεν ήξερε ή έκατσαν ατυχίες. Οταν δίνεις την σήμερον ημέρα 50+ για λαμαρίνες είναι δεδομένο ότι πρέπει να έχεις καβάντζες.

Υ.Γ. Το μόνο ελαφρυντικό είναι να έκατσε στον άνθρωπο κανά σοβαρό πρόβλημα υγείας που ΔΕΝ το εύχομαι. Πάνω απ' όλα η υγεία.
Ή να έβγαλε αυτό κάτι.
Με τόσα λίγα χλμ δεν το δίνεις και ας χάνει μόνο 1-2000.

mark e92
09-11-15, 17:22
Το γεγονός ότι θέλει 435/Μ4 γιατί το παραβλέπουμε;
Ή ότι βρήκε ευκαιρία σε καλό πχ 997 S PDK
Όλα τυχαία παραδείγματα που ανέφερα

Δεν αναφέρει κάτι τέτοιο.

Blacktan
09-11-15, 17:26
Δεν αναφέρει κάτι τέτοιο.
Οντως ...

Επισης αυτο "τα 2 πρωτα service δωρο" μου καθετε καπως ...
1ον πως ? Θα σε ψαχνω μετα να μου τα πληρωσεις ?
2ον αφου ουτως η αλλως δωρεαν ειναι στα αμαξια του 14-15 απο τον Σπανο ..

stef
09-11-15, 20:12
Δεν αναφέρει κάτι τέτοιο.


Σιγά μην το ανέφερε!! ;)

mark e92
10-11-15, 11:43
Σιγά μην το ανέφερε!! ;)

Nα το κάνει ανταλλαγή με του Κρητικού

stef
10-11-15, 12:16
Nα το κάνει ανταλλαγή με του Κρητικού


Καλά τα λες!! ;)

stef
10-11-15, 16:58
New entry , αναμένοντας πραγματικές φωτογραφίες...

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7174250/

Η τιμή τραβάει την ανηφόρα βλέπω στο 135 σε σύγκριση με το 335...

Blacktan
10-11-15, 17:09
Ο Σπανος σχεδον στο 80% των αγγελιων του βαζει φωτος απο simulator/configueator.
Για πραγματικες μονο live ...

Στα τα της αγγελιας ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ για ενα αμαξι με ανυπαρκτους χωρους και ουσιαστικα αδυνατη μεταπωληση..

stef
10-11-15, 17:40
Πάντως φίλος έδωσε 135 του πιο ακριβά από τον μέσο όρο των 335.
Και εγώ αν είχα βρει 135 αυτόματο Μ pack με sunroof θα το περνα πιο εύκολα από το Ε92.
Το 135 είναι πιο πρακτικό για την Αθήνα, αλλά το 335 πιο ολοκληρωμένο & ποιοτικότερο. Κακά τα ψέματα

mark e92
10-11-15, 21:25
Το κόκκινο 135 ακόμα να φύγει και με πολύ λογική τιμή.

stef
10-11-15, 23:12
Είναι κόκκινο!! Χαχα
Πλάκα κάνω Μάρκο

A8hnaios
11-11-15, 20:09
https://www.xe.gr/automoto/used-cars-BMW,M3-180635441.html



BMW M3 E30, για αλλοδαπούς, 2.300 cc, μοντ. 6/'89, 200 hp, μπλε, 5.000 χλμ., χειροκίνητο κιβώτιο, κίνηση πίσω, 2θυρο, υδρ. τιμόνι, ABS, ηλεκ. παράθυρα - καθρέπτες - κλειδαριές, καθίσματα δερμάτινα, συρόμενη ηλιοροφή, a/c, ζάντες 17", ράδιο-cd, προβολείς ομίχλης, συναγερμός, full extra, καταλυτικό, βενζίνη, service, ξένες πινακίδες, άριστη κατάσταση, φυλασσόμενο σε γκαράζ, αντίκα, Γνήσιο και απόλιτα σιλεκτικό bmw m3 e30. Το αυτόκινητο αυτο ειναι εντελός ανακατασκευασμένο. Βρήσκετε στην κατωχή μου απο το 1998. Η κατάσταση του ειναι άριστη εσωτερικά και εξωτερικά. Η μηχανή του εχει ανακατασκεβαστεί πλήρως(πιστόνια,κυλινδροι, λατίρια) εργοστασιακά απο τοτε που το μοτέρ ανανεωθηκε το αμάξι έχει κάνει μόλις 5000 χιλιόμετρα. επισης έχει καινούργιες αναρτίσεις μοτορσπορτ μπιλστάιν και ηχοσύστημα cd player sonny, speakers audioban kai amplyfier sonny. δερμάτινο σαλόνι και φιμέ τζάμια. Το αμαξι αυτο διαθέτει γερμανική άδεια αλλα σε 3 χρόνια μπορεί να πάρει πινακίδες ιστορικού με ολα τα προβλεπόμενα προνόμια Εκτώς απο ένα θρηλικό αυτοκίνητο ειναι και μια πολύ σοβαρή επένδυση. Ευχαριστώ. ΝΜ, τιμή 36.000¤, συζητήσιμη


https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2015/11/163343_178000_d-1.jpghttps://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2015/11/163343_234811_d-1.jpghttps://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2015/11/163343_823212_d-1.jpghttps://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2015/11/163343_594079_d-1.jpg

JiMk86
12-11-15, 16:07
Γνωρίζει κάποιος γι αυτά τα αυτοκίνητα? η τιμή μου μου έκανε το κλικ, είναι κάτω από 2λτ, λίγα λεφτά για να το πάρω, από ανταλλακτικά τι γίνεται?

Θέλω να το έχω αντί για smart να κουβαλάω πράγματα κλπ, να το πετάω όπου να ναι πάνω σε πεζοδρόμια κλπ, Συν ότι θέλω να ανεβαίνω χιονοδρομικό μιας και το έχω δίπλα μου...:thanks:

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7152919/

ghost-rider
13-11-15, 06:59
Γνωρίζει κάποιος γι αυτά τα αυτοκίνητα? η τιμή μου μου έκανε το κλικ, είναι κάτω από 2λτ, λίγα λεφτά για να το πάρω, από ανταλλακτικά τι γίνεται?

Θέλω να το έχω αντί για smart να κουβαλάω πράγματα κλπ, να το πετάω όπου να ναι πάνω σε πεζοδρόμια κλπ, Συν ότι θέλω να ανεβαίνω χιονοδρομικό μιας και το έχω δίπλα μου...:thanks:

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7152919/

Mοιαζει με ραγκλερακι ε?
Δεν υπαρχει κανενας αλλος λογος να γυρισεις να το κοιταξεις.
Κορεατικο που κατα βαση δεν το ξερει ουτε η μανα του το ροκστα.
1) Ανταλλακτικα?
2) Σερβις?
3) Αξιοπιστια?

Κοιτα λιγο τα samurai αν θες τετοιο μαραφετι.

diosak
14-11-15, 10:23
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7140175/

Έχει κανείς δει το παραπάνω Panda? Ή έστω, έχει να παρατηρήσει κάτι?
Κάτι για τον έμπορο?

320d
14-11-15, 15:37
Άσχετα για εφοπλιστες κλπ που γράφει δείχνει πολύ προσεγμένο..

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/6392467/

andreas_R
17-11-15, 10:53
πραγματικά αστεία αγγελια.

κατηγορία "αμα βρω τον ****** τον βρηκα"

mark e92
17-11-15, 18:47
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7194462/
Γνωρίζει κανείς τπτ για αυτό;

zaharias
17-11-15, 19:21
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7194462/
Γνωρίζει κανείς τπτ για αυτό;

Πολυ ωραιο!!

ghost-rider
17-11-15, 19:39
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7194462/
Γνωρίζει κανείς τπτ για αυτό;

Το εχει 2ο χερι ο τωρινος ιδιοκτητης.
Ξερω τον προηγουμενο.

Πραγματικα εξαιρετικο αυτοκινητο.

Η χρηση του απο τον πρωτο ιδιοκτητη ηταν ελαχιστη.
Το εδωσε με πολυ λιγα χλμ.

Τωρα δεν ξερω τι ρολο βαραει.
Νομιζω ειναι 2 η 3 χρονια που εχει αλλαξει χερια.

Τα χιλιομετρα του παντως στεκουν.

mark e92
18-11-15, 08:07
Πολυ ωραιο!!

Και η τιμή του καλή είναι, μιλάει για 17...

Πιστεύω για 35 αρι δεν παίζει να πας παραπάνω.

stef
18-11-15, 08:25
19.5 λέει σε Μάρκο.
Μιλήσατε στο τηλ & είπε 17;
Έχει πολλά χλμ πάντως για 335 αν και να μου πεις είναι αμάξι 6ετίας

Blacktan
18-11-15, 10:24
Ας μην τοποθετηθω δημοσια για το αμαξι αυτο ...
(Το ειδα εχθες)
Εαν καποιον τον ενδιαφερει πληροφοριες με πμ ...

stef
18-11-15, 10:28
Στείλε μου pm!!
Χαχα. Ποιος ξέρει τι θα διαβάσω!!!!

Blacktan
18-11-15, 10:40
Θριλερ ...

stef
18-11-15, 12:36
Pm περιμένω να μου πεις...

BILL007
18-11-15, 12:40
Ένα pm επίσης!

Blacktan
18-11-15, 12:47
Ρε σεις τοσοι πολλοι ειμαστε για 335 ? Αναπτυξη λεμε !!!

friendgr
18-11-15, 13:09
Ενα δεκαρικάκι μεροκαματάκι.....και φυσικά black.

Στις καλές εποχές θα πήγαινε χαλαρά για double... :whistle:

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:DAWLDCtPPXkJ:www.car.gr/classifieds/cars/view/7148691/+&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=gr

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7203553/

Harisp
18-11-15, 14:54
Ξέρουμε κάτι για αυτό;;;
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7201318/

stef
18-11-15, 15:06
Το μόνο που ξέρω προσωπικά είναι ότι εδώ & 2 χρόνια αναχωρεί στο εξωτερικό....

Harisp
18-11-15, 15:16
Μπορεί ο άνθρωπος να έχει φύγει και να το έχει αφήσει για πούλημα στην οικογένειά του.
Ξέρω τέτοιες περιπτώσεις δηλαδή...

BILL007
18-11-15, 15:33
Ενα δεκαρικάκι μεροκαματάκι.....και φυσικά black.

Στις καλές εποχές θα πήγαινε χαλαρά για double... :whistle:

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:DAWLDCtPPXkJ:www.car.gr/classifieds/cars/view/7148691/+&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=gr

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7203553/

Ρε την Πολυξένη....:D :D :D :D

stef
18-11-15, 19:46
Εκτός τόπου και χρόνου....

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7198555/

wantone
18-11-15, 20:23
Εκτός τόπου και χρόνου....

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7198555/

Εχει πολύ εξοπλισμο, είναι αυτοματο, 2.5 λιτρα και σε καλη κατασταση από ότι βλεπω στα φωτο. Καποιος θα τσιμπησει.

stef
18-11-15, 20:44
Εχει πολύ εξοπλισμο, είναι αυτοματο, 2.5 λιτρα και σε καλη κατασταση από ότι βλεπω στα φωτο. Καποιος θα τσιμπησει.

Τώρα σοβαρά μιλάμε?
Φεύγουν τα 335 στα 19.5 και θα φύγει αυτό στα 24?
Δηλαδή εγώ να πουλήσω το δικό μου 26 που έχει τα μισά χλμ και καλύτερο εξοπλισμό από αυτό....
Ούτε με σφαίρες και δεν τσιμπάει κανείς...

Γιατί αυτό

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/4384632/

Πουλιέται 3,5 χρόνια και κανείς δεν έχιε τσιμπήσει και ούτε πρόκειται...

wantone
18-11-15, 21:14
Τώρα σοβαρά μιλάμε?
Φεύγουν τα 335 στα 19.5 και θα φύγει αυτό στα 24?
Δηλαδή εγώ να πουλήσω το δικό μου 26 που έχει τα μισά χλμ και καλύτερο εξοπλισμό από αυτό....
Ούτε με σφαίρες και δεν τσιμπάει κανείς...

Γιατί αυτό

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/4384632/

Πουλιέται 3,5 χρόνια και κανείς δεν έχιε τσιμπήσει και ούτε πρόκειται...

Eχει μερικα μειονεκτήματα αυτό στα Τρίκαλα, θα επρεπε να είναι αρκετα ποιο κατω. Συνηθως αυτοι που τα βαζουν σε τέτοιες τιμες δεν καίγονται οποτε και ο άλλος μπορει να περιμενει χρονια, αν και φαινεται καθαρο οποτε καποιος θα παει να το δει και θα τσιμπησει...

stef
18-11-15, 21:59
Δεν τσιμπάει κανείς!
Όταν τα πολύ καλά φεύγουν σε αρκετά χαμηλότερες τιμές

Blacktan
19-11-15, 10:37
Θοδωρε απο την νεα σμυρνη ....
Αφαιρεσε τα μισα απο την τιμη και βλεπουμε ...
Loool

stef
19-11-15, 11:10
Ένα 15άρι- 16άρι φεύγει αυτό

Blacktan
19-11-15, 12:18
Υπεραισιοδοξα τα νουμερα βεβαια αλλα οπως και να εχει ο θοδωρας αλλου παταει αλλου βρισκετε

stef
19-11-15, 12:39
15.500 έφυγε του κολλητού μου πριν 2 βδομάδες, manual, χωρίς δέρμα & sunroof....

Blacktan
19-11-15, 12:42
Δικος μου ανθρωπος μαρτυρησε να το δωσει 13 περυσι ...
Σχετικα ειναι ολα !

stef
19-11-15, 12:46
Εξαρτάται πάντα η κατάσταση του αυτοκινήτου...
Του θόδωρα είναι μέτρια πολύ σε σχέση μα το άλλο που δεν είχε ούτε ένα κομμάτι βαμμένο...

GVIT
19-11-15, 13:18
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/6845864/

stef
19-11-15, 13:26
Καλοπούλητο!
Ωραίος συνδυασμός μέσα/έξω

BILL007
19-11-15, 14:13
ΚΟΥΤΑΤΟ?!?!?!?! :shok: :shok: :shok: :shok::shok: :shok: :shok: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup::thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

https://www.ebay.com/itm/BMW-M3-E30-Drosselklappen-S14-M3-Einzeldrossel-Drosseln-NEU-13541312888-/231757455737

https://i.ebayimg.com/images/g/21YAAOSwBLlVUNlj/s-l1600.jpg

GVIT
19-11-15, 19:48
Καλοπούλητο!
Ωραίος συνδυασμός μέσα/έξω

Ευχαριστώ. Το αυτοκίνητο ειναι πεντακάθαρο!!!
Αλλα μας εχουν τρελάνει με τους φόρους και ο κόσμος ακούει 2500κυβ. και πανικοβάλεται!

stef
19-11-15, 20:02
Προτιμώ τέτοιο αμάξι και να χει υψηλά τέλη παρα 316 F30!
Με τα μισά χρήματα έχεις πολύ ανώτερο αυτοκίνητο!

Lapo
19-11-15, 22:14
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7152736/

2 τα ερωτήματα...
- Το ότι είναι εκ Σπανού προσθέτει κάποια αξιοπιστία;
Τα 55k χλμ σε 11 χρόνια υποδηλώνουν ακινησία... :think:

- Το συγκεκριμένο είναι με το SMG (είναι λάθος στην αγγελία).
Αξίζει το συγκεκριμένο σε Ζ4; :think::think:

ΥΓ: Άμα κουμπώσουμε 1&2, μήπως προέκυψε ακινησία λόγω SMG;

m_power_lunatic
20-11-15, 09:21
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7152736/

2 τα ερωτήματα...
- Το ότι είναι εκ Σπανού προσθέτει κάποια αξιοπιστία;
Τα 55k χλμ σε 11 χρόνια υποδηλώνουν ακινησία... :think:

- Το συγκεκριμένο είναι με το SMG (είναι λάθος στην αγγελία).
Αξίζει το συγκεκριμένο σε Ζ4; :think::think:

ΥΓ: Άμα κουμπώσουμε 1&2, μήπως προέκυψε ακινησία λόγω SMG;

Όχι καμία απολύτως αξιοπιστία,το αμάξι αν σε ενδιαφέρει πάρτο και πήγαινε το αλλού για έλεγχο αν και αμφιβάλλω αν θα στο φέρει.

andreas_R
20-11-15, 09:26
Μολοτωφ fullface κουκουλα και ροπαλο

Harisp
20-11-15, 11:08
Mην εμπιστεύεστε κανέναν.
Έχω δει τα απίθανα ΚΑΙ στον Σπανό...

deepBLUE
20-11-15, 13:30
Kαλό θα ήταν ενα αμάξι ακόμη και αν το πουλάει κάποια αντιπροσωπεία να πηγαίνει αλλού για έλεγχο.

stef
20-11-15, 13:45
Kαλό θα ήταν ενα αμάξι ακόμη και αν το πουλάει κάποια αντιπροσωπεία να πηγαίνει αλλού για έλεγχο.


Ισχύει!!
Πολύ σωστός!

rallakias
20-11-15, 14:27
Αγόρασα μεταχειρισμένο αυτοκίνητο απο το Σπανό και εκ των υστέρων ανακάλυψα οτι το βιβλιο service ηταν σφραγισμένο με την ίδια σφραγιδα και με την ιδια ενταση μελανιού σε καθε μια απο τις 5-6 σελίδες.
Το αυτοκινητο οφείλω να πω οτι ηταν πεντακαθαρο και μου εδωσε και εγγυηση 1 ετους για τα μηχανικα μερη και γι αυτό το αγόρασα τελικα.

Σε κάθε περιπτωση όμως το γεγονος που περιγράφω είναι ακρως ύποπτο οταν συμβαίνει σε αυτοκινητο που το πουλάει επισημη αντιπροσωπεία.

Κανενας δεν πρέπει να θεωρείται ''ΑΞΙΟΠΙΣΤΟΣ'' - όλοι πρέπει να το αποδεικνύουν.

deepBLUE
20-11-15, 14:50
Αγόρασα μεταχειρισμένο αυτοκίνητο απο το Σπανό και εκ των υστέρων ανακάλυψα οτι το βιβλιο service ηταν σφραγισμένο με την ίδια σφραγιδα και με την ιδια ενταση μελανιού σε καθε μια απο τις 5-6 σελίδες.
Το αυτοκινητο οφείλω να πω οτι ηταν πεντακαθαρο και μου εδωσε και εγγυηση 1 ετους για τα μηχανικα μερη και γι αυτό το αγόρασα τελικα.

Σε κάθε περιπτωση όμως το γεγονος που περιγράφω είναι ακρως ύποπτο οταν συμβαίνει σε αυτοκινητο που το πουλάει επισημη αντιπροσωπεία.

Κανενας δεν πρέπει να θεωρείται ''ΑΞΙΟΠΙΣΤΟΣ'' - όλοι πρέπει να το αποδεικνύουν.

Απο την στιγμή που πήρες εγγύηση και ήταν και πεντακάθαρο δε νομίζω να συντρέχει λόγος ανησυχίας και συζήτησης .

Harisp
20-11-15, 15:44
Αυτοκίνητο μέλους άλλου bmw forum δώθηκε ανταλλαγή και μετά από λίγο καιρό που έκανε βόλτα στον ..... το είδε με 80.000 λιγότερα χιλιόμετρα.

Blacktan
20-11-15, 15:54
Αγόρασα μεταχειρισμένο αυτοκίνητο απο το Σπανό και εκ των υστέρων ανακάλυψα οτι το βιβλιο service ηταν σφραγισμένο με την ίδια σφραγιδα και με την ιδια ενταση μελανιού σε καθε μια απο τις 5-6 σελίδες.
Το αυτοκινητο οφείλω να πω οτι ηταν πεντακαθαρο και μου εδωσε και εγγυηση 1 ετους για τα μηχανικα μερη και γι αυτό το αγόρασα τελικα.

Σε κάθε περιπτωση όμως το γεγονος που περιγράφω είναι ακρως ύποπτο οταν συμβαίνει σε αυτοκινητο που το πουλάει επισημη αντιπροσωπεία.

Κανενας δεν πρέπει να θεωρείται ''ΑΞΙΟΠΙΣΤΟΣ'' - όλοι πρέπει να το αποδεικνύουν.
Δεν θα υπερασπιστω τον σπανο και φυσικα ενστερνιζομαι τους φοβους σου εναντι φυσικα σε οποιοδηποτε μαντρα ,
αλλα υπαρχει μετρητης πιεσης σφραγιδας και ανιχνευσης μελανης aka σφραγιδομετρο ? :)

Blacktan
20-11-15, 20:06
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7205770/

Παθος για πωληση ...
Πως μπορεις να αποδειξεις πως εισαι ******ς χωρις να βγαλεις κιχ....

Koyotte
20-11-15, 21:46
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7205770/

Παθος για πωληση ...
Πως μπορεις να αποδειξεις πως εισαι ******ς χωρις να βγαλεις κιχ....

Ε, όχι και δεν έβγαλε κιχ...:hystericalbs1: είναι όμως ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ, όχι αστεία... Να του πω να κάνουμε ανταλλαγή την 3αρα μου ή θα μου ρίξει χυλόπιτα?:whistle:

stef
20-11-15, 22:53
Γκαράζ δυνατο....

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7220300/

Harisp
23-11-15, 10:16
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7205770/

Παθος για πωληση ...
Πως μπορεις να αποδειξεις πως εισαι ******ς χωρις να βγαλεις κιχ....

Οι Alfisti είναι μια κατηγορία από μόνοι τους ως ιδιοκτήτες... :th_Laie_67-1:

m_power_lunatic
23-11-15, 10:37
Οι Alfisti είναι μια κατηγορία από μόνοι τους ως ιδιοκτήτες... :th_Laie_67-1:

Άστα να πανε.......ειναι υπερβολικοι χωρις λογο,δεν ειναι τοσο καλα τα αυτοκινητα τους,νομιζω οτι καποιες καλες στιγμες του παρελθοντος τους εχουνε μεινει και αυτο ητανε.........:fountwtis:

m_power_lunatic
23-11-15, 10:49
Aκομη εκει,την ιδια τιμη και να μην φευγει.......ααααααστο εκει να καθεται να λιαζεται στην βιτρινα.

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/4885586/

m_power_lunatic
23-11-15, 11:06
Γκαράζ δυνατο....

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7220300/

Γνωστος τυπος.

BILL007
23-11-15, 11:19
Aκομη εκει,την ιδια τιμη και να μην φευγει.......ααααααστο εκει να καθεται να λιαζεται στην βιτρινα.

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/4885586/

Περιμένει να γίνει συλλεκτικό :D ή τα Ε46 Μ3 έχουν αρχίσει ήδη να γίνονται συλλεκτικά? :th_Laie_67-1: :p

friendgr
24-11-15, 07:07
Γνωστος τυπος.

Εγώ δεν μπορω να καταλάβω το νόημα τέτοιων αγγελιων. Δεν λέω οτι δεν υπαρχουν φραγκατοι τύποι. Υπαρχουν και καρα υπαρχουν. Αλλα οποιος θα παει να δώσει τέτοιο ποσο θα περιμένει να βγει αγγελία στο car ; χαλαροτατα θα παει μια βολτουλα Γερμανία να διαλέξει με την άνεση του.


Πολύ άσχημο εμφανησιακα. Οι γραμμές του δεν μου καθονται στο μάτι. Παίρνεις το γλυπτό το DBS το καινουργιο ( και πολλα ρέστα μαζι) .

Blacktan
24-11-15, 10:32
Εγώ δεν μπορω να καταλάβω το νόημα τέτοιων αγγελιων. Δεν λέω οτι δεν υπαρχουν φραγκατοι τύποι. Υπαρχουν και καρα υπαρχουν. Αλλα οποιος θα παει να δώσει τέτοιο ποσο θα περιμένει να βγει αγγελία στο car ; χαλαροτατα θα παει μια βολτουλα Γερμανία να διαλέξει με την άνεση του.


Πολύ άσχημο εμφανησιακα. Οι γραμμές του δεν μου καθονται στο μάτι. Παίρνεις το γλυπτό το DBS το καινουργιο ( και πολλα ρέστα μαζι) .
Ορθοτατα λεγεις ...
Εαν δεν προκειται για φαντασιοπληκτο σιγουρα προκειται για επιδειξια ....
Αυτα τα αμαξια φευγουν σε κλειστους κυκλους ...

wantone
24-11-15, 15:56
Κυριως για το εξωτερικο είναι οι αγγελιες αλλα και Ελληνες της επαρχιας.

Blacktan
24-11-15, 16:11
Κυριως για το εξωτερικο είναι οι αγγελιες αλλα και Ελληνες της επαρχιας.
Τετοιο αμαξι εαν θες να το πουλησεις πραγματικα (γιατι αραγε ομως το αγορασε) το βαζεις autoscout η mobile.
Το car επιμενω ειναι σε δουλεια να βρισκομαστε , για τετοιες αξιες/αυτοκινητα ...

vagmag
24-11-15, 16:25
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7170204/

η παλιά elan... η καλή !

stef
24-11-15, 16:48
Ωραιότατο, full extra!
Με χαλάει το xdrive & δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι είναι ελληνικό το αυτοκίνητο με τέτοιο εξοπλισμό....

https://www.car.gr/classifieds/cars/photos/7221468/

E60_Arkadia
24-11-15, 22:05
https://www.car.gr/classifieds/cars/photos/7204974/ Πως καταφερε να βαψει εσωτερικα τα εμπρος φωτα μαυρα?? Νομιζω ότι δεν ανοιγουν ευκολα.Ομορφα παντως

Nikos!
24-11-15, 22:11
O τίτλος γράφει: "Bmw 535 M5 PACK FULL EXTRA '2007 - 7000 EUR"

...και δεν είναι ούτε Μ5, ούτε M-Pack, ούτε full extra. Ούτε xenon δεν έχει.

Blacktan
24-11-15, 22:14
Εχει πλυστικα ομως .... :)

EVERGET
24-11-15, 22:57
Ωραιότατο, full extra!
Με χαλάει το xdrive & δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι είναι ελληνικό το αυτοκίνητο με τέτοιο εξοπλισμό....

https://www.car.gr/classifieds/cars/photos/7221468/

Τέλειο! το xdrive κολλάει με τον κυριλέ χαρακτήρα του συγκεκριμένου οχήματος. Πισωκίνητο BMW μόνο σε ///Μ, τα υπόλοιπα καλύτερα xdrive. thumb

stef
24-11-15, 23:02
O τίτλος γράφει: "Bmw 535 M5 PACK FULL EXTRA '2007 - 7000 EUR"



...και δεν είναι ούτε Μ5, ούτε M-Pack, ούτε full extra. Ούτε xenon δεν έχει.


Και ούτε 535 είναι!!! Χαχαχαχαχα
Κλαίω πραγματικά με τους άσχετους!
535 βγήκε στο Lci με Ν55 σε 3000 κυβικά...

stef
24-11-15, 23:09
Εγώ δεν μπορω να καταλάβω το νόημα τέτοιων αγγελιων. Δεν λέω οτι δεν υπαρχουν φραγκατοι τύποι. Υπαρχουν και καρα υπαρχουν. Αλλα οποιος θα παει να δώσει τέτοιο ποσο θα περιμένει να βγει αγγελία στο car ; χαλαροτατα θα παει μια βολτουλα Γερμανία να διαλέξει με την άνεση του.


Μία γκρινιάζουμε δεν υπάρχουν αυτοκίνητα, μία αναρωτιόμαστε γιατί υπάρχουν τέτοια αυτοκίνητα. Μία είναι τρελός μία είναι επιδειξίας...
Τελικά σ αυτή τη χώρα θέλουμε να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα, αυτό είναι το μόνο σίγουρο!

alexm
24-11-15, 23:10
https://www.car.gr/classifieds/cars/photos/7204974/ Πως καταφερε να βαψει εσωτερικα τα εμπρος φωτα μαυρα?? Νομιζω ότι δεν ανοιγουν ευκολα.Ομορφα παντως

σε γελαει η φωτο, δεν εχει αλλαξει κατι, ετσι ειναι και τα δικα σου thumb
2003 ειναι και εχει βαλει lci προφυλακτηρα εμπρος.

aristent
25-11-15, 06:11
σε γελαει η φωτο, δεν εχει αλλαξει κατι, ετσι ειναι και τα δικα σου thumb
2003 ειναι και εχει βαλει lci προφυλακτηρα εμπρος.

...δεν αποκλειεται να τα "'σφαξε" με ντρεμελ......το μαυρο που φαινεται μεσα δειχνει γυαλιστερο και οχι ματ,φανταζομαι οτι επι της ευκαιριας που εβαψε προφυλακτηρα (παρεπιπτωντος,εισαι ο μονος που προσεξε οτι ειναι LCi.....)να εβαψε και αυτα....

....αλλα η περιγραφη του ειναι....:facepalm:

Blacktan
25-11-15, 10:42
Μία γκρινιάζουμε δεν υπάρχουν αυτοκίνητα, μία αναρωτιόμαστε γιατί υπάρχουν τέτοια αυτοκίνητα. Μία είναι τρελός μία είναι επιδειξίας...
Τελικά σ αυτή τη χώρα θέλουμε να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα, αυτό είναι το μόνο σίγουρο!
Αυτο το καταλαβες απο τα σχολια που καναμε σχετικα με την αγγελια ?

andreas_R
25-11-15, 12:14
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7039473/

Ωραίο

stef
25-11-15, 12:22
Πάρτο να ησυχάσουμε!!!
Πολύ διακριτικό χρωματάκι...
Χαχαχα

andreas_R
25-11-15, 12:32
Πάρτο να ησυχάσουμε!!!
Πολύ διακριτικό χρωματάκι...
Χαχαχα

Δυσκολευομαι να παω σε μπροστα κινηση πλεον:thumbsup:

stef
25-11-15, 13:34
Δυσκολευομαι να παω σε μπροστα κινηση πλεον:thumbsup:


Επιτέλους, η πρωτή αντρική κουβέντα που ακούω από εσένα!! Χαχαχα
Πες τα & στον κολλητό σου αυτά....Ξέρεις εσύ ποιον...

Χρίστος
25-11-15, 15:48
και δωρο η γυναικα !

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/6830266/

andreas_R
25-11-15, 15:52
Επιτέλους, η πρωτή αντρική κουβέντα που ακούω από εσένα!! Χαχαχα
Πες τα & στον κολλητό σου αυτά....Ξέρεις εσύ ποιον...

Μπααα δεν βαζει μυαλο αυτος

pilot
25-11-15, 16:06
Δυσκολευομαι να παω σε μπροστα κινηση πλεον:thumbsup:

δεν υπάρχει ''επιστροφή'' πλέον...:whistle:

nikos valvetronic
25-11-15, 20:02
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7039473/

Ωραίο

Παρεμπιπτόντως στο car αυτό το διάστημα έχει άπειρα type r κυρίως EP3 :shok:

mark e92
27-11-15, 22:12
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7190425/
20000?

wantone
27-11-15, 22:36
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7190425/
20000?

Φωτο από Αμερική. Μουφα.

Andri
29-11-15, 11:42
https://www.car.gr/parts/view/6783258

VanVIC
29-11-15, 13:10
https://www.car.gr/parts/view/6783258

Για 200 απροβλημάτιστα άλογα σε 4-κύλινδρο iS
Σπάνιο εξάρτημα αξιόπιστης βελτιωσης.
https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2015/11/6783258_0_b-1.jpg

sheriff
30-11-15, 21:45
Για 200 απροβλημάτιστα άλογα σε 4-κύλινδρο iS
Σπάνιο εξάρτημα αξιόπιστης βελτιωσης.
https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2015/11/6783258_0_b-1.jpg

Καποτε στα παλια τα χρονια τα εφερνε ο mins dask για οσους θυμουνται με αποδοση 199,3 αλογα:thumbsup::thumbsup:

stef
01-12-15, 06:02
Ακριβώς εκεί πήγε το Μ4 που είδα σε νταλίκα την προηγούμενη εβδομάδα....

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7114192/

aristent
01-12-15, 06:16
Ακριβώς εκεί πήγε το Μ4 που είδα σε νταλίκα την προηγούμενη εβδομάδα....

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7114192/

...τελικα το βγαλανε το αντανακλαστικο!!!:thumbsup:



εδω τι γραφει:
https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2015/12/7114192_q_b-1.jpg

κατι σε "ασφαλιστε το ??????? για να μην κολησει"....αλλα τι?...δεν βγαζω τα γραμματα....

VanVIC
01-12-15, 06:39
Καποτε στα παλια τα χρονια τα εφερνε ο mins dask για οσους θυμουνται με αποδοση 199,3 αλογα:thumbsup::thumbsup:

Ημουν κι εγώ εκεί !
Με 118 άλογα τότε το Ζ3...

Nikos!
01-12-15, 07:36
...τελικα το βγαλανε το αντανακλαστικο!!!:thumbsup:



εδω τι γραφει:
https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2015/12/7114192_q_b-1.jpg

κατι σε "ασφαλιστε το ??????? για να μην κολησει"....αλλα τι?...δεν βγαζω τα γραμματα....


Ασφαλίστε το αυτοκίνητο νομίζω γράφει.

Πόσο φέιλ το Ελληνικό μενού. :thumbsdown:

tsaltinho
01-12-15, 07:37
...τελικα το βγαλανε το αντανακλαστικο!!!:thumbsup:



εδω τι γραφει:
https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2015/12/7114192_q_b-1.jpg

κατι σε "ασφαλιστε το ??????? για να μην κολησει"....αλλα τι?...δεν βγαζω τα γραμματα....

Ασφαλιστε το αυτοκινητο για να μην κυλισει

Dimimav
01-12-15, 16:19
Μου έχουν πέσει τα σάλια :sweatdrop:
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7252942/

mark e92
01-12-15, 17:43
Ευκαιρία ούτε 300000 χλμ δεν έχει.
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7150443/

playmaker
01-12-15, 23:42
Ευκαιρία ούτε 300000 χλμ δεν έχει.
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7150443/

Κι ομωας αν σχεδόν ολα σε εθνική δεν ειναι καλύτερο απο ενα με 100.000 σε πόλη ; Β

pilot
02-12-15, 00:07
καλοσυντηρημένος diesel κινητήρας τα έχει για ''πρωινό'' αυτά τα χλμ!

Blacktan
02-12-15, 10:44
καλοσυντηρημένος diesel κινητήρας τα έχει για ''πρωινό'' αυτά τα χλμ!
Δυσκολα επαληθευσιμη ομως εξισωση ...
Τα λ7 που ζηταει για τα κμ του υπερβολικα ...
Εαν ζηταγε 15κ τοτε ναι να μπει καποιος στην διαδικασια της εξισωσης ...

tsaltinho
02-12-15, 13:21
Ξερει κανεις τπτ γι αυτο?


https://www.car.gr/classifieds/cars/photos/6886272/

Blacktan
02-12-15, 14:24
Τουλαχιστον 1 χρονο σερνετε στο car ...
Το γιατι δεν το γνωριζω ..

wantone
02-12-15, 15:21
Ξερει κανεις τπτ γι αυτο?


https://www.car.gr/classifieds/cars/photos/6886272/

Aκριβο και εχει 184 ιππους. Δεν είναι τούρμπο.

tsaltinho
02-12-15, 15:34
Aκριβο και εχει 184 ιππους. Δεν είναι τούρμπο.

245HP γραφει η αγγελια. Το εχεις δει απο κοντα?

Alex_
02-12-15, 15:50
Στην τελευταία φώτο στην πόρτα γράφει 20i άρα ειναι με τους 184. για 245 άλογα θα έπρεπε να γράφει 28i (που είναι πάλι 2000cc)

pilot
02-12-15, 17:03
Δυσκολα επαληθευσιμη ομως εξισωση ...
Τα λ7 που ζηταει για τα κμ του υπερβολικα ...
Εαν ζηταγε 15κ τοτε ναι να μπει καποιος στην διαδικασια της εξισωσης ...

Ναι, αυτό είναι άλλου παπά ευαγγέλιο!

stef
02-12-15, 18:07
New entry...

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7257513/

stef
02-12-15, 18:10
Τόσα του λείπουν...

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7273462/

Blacktan
02-12-15, 18:47
Τόσα του λείπουν...

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7273462/
Αυτον πρεπει καποιος που εχει ελευθερο χρονο να τον τρολαρει ....

stef
02-12-15, 18:49
Αυτον πρεπει καποιος που εχει ελευθερο χρονο να τον τρολαρει ....

Εκτός αν είναι ηλικιωμένος κύριος και δεν γνωρίζει....
Ξέρω και εγώ; Τι να πω...

mark e92
02-12-15, 20:13
New entry...

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7257513/

Περίεργο δεν είναι που πουλιούνται πολλά 28αρια;
Ειδικά τώρα σε περίοδο κρίσης;

stef
02-12-15, 20:34
Περίεργο δεν είναι που πουλιούνται πολλά 28αρια;

Ειδικά τώρα σε περίοδο κρίσης;


Ίσα ίσα... Την απάντηση την έδωσες μόνος σου. "Σε περίοδο κρίσης"...
Έχουμε να πληρώσουμε ΕΝΦΙΑ κλπ... Λογικό...

wantone
02-12-15, 20:45
Κατι άλλο παιζει αφου αυτά αγοραστηκαν προσφατα. Παντως οι τιμες για τα 428 είναι 10κ πανω από εκει που θα επρεπε.

Nikos!
02-12-15, 21:36
Περίεργο δεν είναι που πουλιούνται πολλά 28αρια;
Ειδικά τώρα σε περίοδο κρίσης;

Έκανε εισαγωγή προφανώς ο άνθρωπος και προσπαθεί να βγάλει μεροκάματο.

mark e92
02-12-15, 21:44
Ίσα ίσα... Την απάντηση την έδωσες μόνος σου. "Σε περίοδο κρίσης"...
Έχουμε να πληρώσουμε ΕΝΦΙΑ κλπ... Λογικό...

Δεν νομίζω Στέφανε ότι πουλάει το 4αρι για το Ενφια, δεν το πήρε πριν από αυτά.
Στην κρίση το πήρε.

stef
02-12-15, 21:49
Δεν νομίζω Στέφανε ότι πουλάει το 4αρι για το Ενφια, δεν το πήρε πριν από αυτά.
Στην κρίση το πήρε.

Τι πιστεύεις ότι είναι ρε συ τότε;

mark e92
02-12-15, 21:53
Τι πιστεύεις ότι είναι ρε συ τότε;

Μην είναι αξιόπιστα όπως τα 35αρια;

stef
02-12-15, 21:56
Δεν έχει ακουστεί κάτι ούτε στο εξωτερικό...
Τι να πω...

friendgr
05-12-15, 12:16
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7280907/
Ειλικρινά, υπάρχει άνθρωπος που θα δώσει Ε Κ Α Τ Ο++ χιλιάρικα γι αυτό;

Δεν λέω οτι είναι ασχημο, αλλά 100+ ;;;;;

BILL007
05-12-15, 13:30
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7280907/
Ειλικρινά, υπάρχει άνθρωπος που θα δώσει Ε Κ Α Τ Ο++ χιλιάρικα γι αυτό;

Δεν λέω οτι είναι ασχημο, αλλά 100+ ;;;;;
:shok::shok::shok::shok::shok:

stef
05-12-15, 14:47
Με γερμανικά νούμερα & άμα βρούμε βλάκα το πουλήσαμε.... Έξυπνο το παχύδερμο ο χοντρομπαλάς

pilot
05-12-15, 16:11
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7280907/
Ειλικρινά, υπάρχει άνθρωπος που θα δώσει Ε Κ Α Τ Ο++ χιλιάρικα γι αυτό;

Δεν λέω οτι είναι ασχημο, αλλά 100+ ;;;;;

ούτε μια στο τρισεκατομύριο!!

EVERGET
05-12-15, 20:00
Απορώ πόση διαταραχή πρέπει να εχει κάποιος ώστε να πάρει cabrio Bmw, το οποίο να είναι όμως diesel και τετρακίνητο! Ασύνδετα πράγματα, μηχανικά μέρη που ταιριάζουν σε Στέισον να τα παίρνεις σε cabrio! Και μετά να το βελτιώνεις κιόλας.....

Με 100 παίρνεις Μ4 και τέλος !!

aristent
05-12-15, 20:47
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/7280907/
Ειλικρινά, υπάρχει άνθρωπος που θα δώσει Ε Κ Α Τ Ο++ χιλιάρικα γι αυτό;

Δεν λέω οτι είναι ασχημο, αλλά 100+ ;;;;;

https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2015/12/7280907_n_b-1.jpg

η δεξια αποληξη της εξατμισης ακουμπαει στον προφυλακτηρα,ειτε στην καλυτερη περιπτωση εχει μεγαλη διαφορα απο την αριστερη....τα 100χιλ.τα θελουμε ομως....:facepalm:

συμφωνω με τον Νασο οτι ειναι λιγο "ασυμβατος" ο εξοπλισμος,τουλαχιστον για την δικη μου λογικη,αφου "φορτωθηκε" τοσο πολυ που θα πλησιαζε ανετα μια ελαφροτατα μεταχειρισμενη Μ4.....