PDA

Επιστροφή στο Forum : 50 χρόνια ALPINA εκδήλωση



I_MNL
02-05-15, 02:18
Το Σάββατο 27 Ιουνίου είναι εκδήλωση για τα 50 χρόνια στο Buchloe.
Έχει στείλει η ALPINA κάποια πρόσκληση;

aristent
02-05-15, 07:36
Το Σάββατο 27 Ιουνίου είναι εκδήλωση για τα 50 χρόνια στο Buchloe.
Έχει στείλει η ALPINA κάποια πρόσκληση;

Οχι....:no:...με απογοητευσαν!!!.....δεν το περιμενα αυτο!!!.....εχω πεσει απο τα συννεφα!!!

























:th_Laie_67-1: :hystericalbs1: :thumbsup:

Μαρι Νοελ,εδω μετα βιας μας στελνει προσκληση η BMW Hellas,για καμμια παρουσιαση νεου μοντελου,η Αλπινα ουτε που μας ξερει.:original:

VanVIC
02-05-15, 07:44
...εδω μετα βιας μας στελνει προσκληση η BMW Hellas,για καμμια παρουσιαση νεου μοντελου...

δηλαδή -έστω και μετα βίας- στέλνει;

aristent
02-05-15, 07:52
δηλαδή -έστω και μετα βίας- στέλνει;

σ'εμενα τουλαχιστον, στελνει e-mail.thumb

VanVIC
02-05-15, 07:57
σ'εμενα τουλαχιστον, στελνει e-mail.thumb

Επι προσωπικού προφανώς.
Το θέμα είναι να στέλνει και στο www.BMWfans.gr thumb
Πιστευω οτι απο μια τέτοια κίνηση (που δε νομίζω οτι τους κοστίζει κάτι) μόνο "θετικά" έχουν να λάβουν. Ακόμα και να μην αγοράσει κανείς απο εμάς το νέο μοντέλο παρουσίασης, εδώ είναι ένας "χώρος" όπου εστιάζουμε στα BMW και γίνεται ευρύτερη κουβέντα, πλατιάζει-απλώνει η επικοινωνία.

BILL007
02-05-15, 10:38
Το Σάββατο 27 Ιουνίου είναι εκδήλωση για τα 50 χρόνια στο Buchloe.
Έχει στείλει η ALPINA κάποια πρόσκληση;

Λογικά όποιοι έχουν αγοράσει alpina θα πρέπει να ενημερωθούν..
Εσένα σε ενημέρωσαν? :original:

Θα βγάλουν λέει και δυο μοντέλα για να το γιορτάσουν :original::original::original:

https://www.carmagazine.co.uk/car-news/first-official-pictures/alpina/alpina-blows-out-50-candles-with-new-bmw-b5-and-b6-bi-turbo/

I_MNL
02-05-15, 14:12
Λογικά όποιοι έχουν αγοράσει alpina θα πρέπει να ενημερωθούν..
Εσένα σε ενημέρωσαν? :original:

Θα βγάλουν λέει και δυο μοντέλα για να το γιορτάσουν :original::original::original:

/[/url]

Εδώ στην Αγγλία υπάρχει πολύς κόσμος (αναλογικά) και έχει γίνει κίνηση τόσο από την κεντρική αντιπροσωπεία όσο και από το σχετικό φόρουμ για εκδήλωση ενδιαφέροντος. Δυστυχώς δεν έλαβαν όλοι πρόσκληση, άγνωστοι οι λόγοι.
Εγώ ήμουν τυχερή:whistle: και έλαβα επίσημη πρόσκληση από την ALPINA. Ισως η πρόσκληση οφείλεται στην πινακίδα του αυτοκινήτου μου... :popcorn: D3 ALP. Φυσικά και την δέχτηκα:hyper:
Και όταν ρώτησα για ξενοδοχείο, έλαβα email από την Δρ Κορνηλία της οικογένειας με πληροφορίες :cheers:

Μοντέλα ειδικά για τα 50 χρόνια Β5 και Β6 και από τιμή..αφήστε το καλύτερα...:facepalm:

BILL007
02-05-15, 14:29
Μοντέλα ειδικά για τα 50 χρόνια Β5 και Β6 και από τιμή..αφήστε το καλύτερα...:facepalm:

:D :D: :D :D :D :D