PDA

Επιστροφή στο Forum : pt cruiser 1.6



ducatista
24-03-15, 21:18
εχει κανεις εμπειρια απο αυτο το αμαξι παιδια? τωρα με το παιδι σκεφτομαι να παρω δευτερο και ειναι μεσα στο μυαλο μου πολυ καιρο τωρα αυτο.... ασχετα που μαρεσε απο μικρος!! στο καρ εχει μερικα αρκετα φθηνα εχει και ανταλλαγη με μηχανη οποτε δεν ξερω μπορει να μιλησω για τραμπα με το ducati μου.....

ducatista
24-03-15, 23:09
none?

nikos1400
25-03-15, 16:10
Θα θυσιασεις ντουκατι για πι τι κρουζερ;;
:(
Δεν εχω εμπειρια ουτε θυμαμαι να χω διαβασει κατι, αλλα περαν της ξεχωριστης-οχι για ολα τα γουστα- εμφανισης, δε νομιζω να εχει κατι για να ασχοληθει καποιος. Εκτος κι αν γνωριζεις καποια περιπτωση συγκεκριμενη τζαμπα και προσεγμενο.
Αλλιως μαλλον ειναι απειρες αλλες λυσεις καλυτερες για οικογενειακο-δευτερο.


Στάλθηκε από το GT-S5839i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Bazil Van Sinner
25-03-15, 20:38
Θα θυσιασεις ντουκατι για πι τι κρουζερ;;
:(
Δεν εχω εμπειρια ουτε θυμαμαι να χω διαβασει κατι, αλλα περαν της ξεχωριστης-οχι για ολα τα γουστα- εμφανισης, δε νομιζω να εχει κατι για να ασχοληθει καποιος. Εκτος κι αν γνωριζεις καποια περιπτωση συγκεκριμενη τζαμπα και προσεγμενο.
Αλλιως μαλλον ειναι απειρες αλλες λυσεις καλυτερες για οικογενειακο-δευτερο.




...καλύτερα multipla thumb

ducatista
25-03-15, 21:21
Θα θυσιασεις ντουκατι για πι τι κρουζερ;;
:(
Δεν εχω εμπειρια ουτε θυμαμαι να χω διαβασει κατι, αλλα περαν της ξεχωριστης-οχι για ολα τα γουστα- εμφανισης, δε νομιζω να εχει κατι για να ασχοληθει καποιος. Εκτος κι αν γνωριζεις καποια περιπτωση συγκεκριμενη τζαμπα και προσεγμενο.
Αλλιως μαλλον ειναι απειρες αλλες λυσεις καλυτερες για οικογενειακο-δευτερο.


Στάλθηκε από το GT-S5839i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
καλα μια ιδεα ειχα δεν ξερω αν το κανω! ετσι κ αλλιως υπαρχουν πολυ φθηνα πτ στην αγορα.... τωρα για προσεγμενο οχι δεν εχω ιδεα ουτε καν αν πονανε καπου δεν ξερω.. απλα μαρεσει κ βλεπω οτι υπαρχουν πολλες μοντες για το αμαξι :whistle::whistle: συν οτι ειναι διαχρονικο...

ducatista
25-03-15, 21:27
...καλύτερα multipla thumb

bazil υπερβολικος!

Stunt Mike
25-03-15, 21:48
Αυτο τ'αμαξι οπτικα,ή θα το μισησεις με το που θα το δεις ή θα σ'αρεσει....Μεσα ειναι ενα κλασικο Αμερικανικο,κακογουστο δεν το λες αλλα φτωχο σε ποιοτητα σιγουρα....Οσον αφορα τα μοτερ τωρα,εχει μεγαλη σημασια ποιο θα παρεις για την αξιοπιστια.....Τα 1.6 ειναι της εταιρειας Trintec(bmw-rover),ειναι το ιδιο με τα mini και εχουν θεματα τοσο ηλεκτρολογικα οσο και ψυξης....Τα 1.8-2.0- 2.4 ειναι της chrysler και δεν βγαζουν θεματα σε γενικες γραμμες....Στα υπολοιπα ειναι σε γενικες γραμμες αξιοπιστα,χωρις ακριβες βλαβες και συντηρηση σε λογικα πλαισια τιμων,οπως ολα τ'αυτοκινητα...

giannis_compact
25-03-15, 22:05
Τη μεταπωλητική αξία και το ότι δεν υπάρχουν ανταλλακτικά δεν πρέπει να τα σκεφτείς;

Bazil Van Sinner
25-03-15, 22:19
bazil υπερβολικος!

Ντάξ πλάκα κάνω :th_Laie_67-1:
Αν και λατρέυω τα hotrod και οτιδηποτε κοντεύει σε Ford Model A ,
το συγκεκριμένο σήμερα το 2015, είναι λίαν επιεικώς εκτός τόπου και χρόνου.
Περι ορέξεως,κολοκυθόπιτα :original:


Θές να πάς σε πολυμορφικό?

ART1
26-03-15, 01:22
π τ κρουσερ???πλακα κανεις σιγουρα....μεταπωλητικη αξια 0 ανταλλακτικα μονο με παραγγελια τελειως αποτυχημενο σαν μοντελο και κακασχημο.....μου θυμιζει κομπακτ νεκροφορα

ducatista
26-03-15, 01:49
thumb
Αυτο τ'αμαξι οπτικα,ή θα το μισησεις με το που θα το δεις ή θα σ'αρεσει....Μεσα ειναι ενα κλασικο Αμερικανικο,κακογουστο δεν το λες αλλα φτωχο σε ποιοτητα σιγουρα....Οσον αφορα τα μοτερ τωρα,εχει μεγαλη σημασια ποιο θα παρεις για την αξιοπιστια.....Τα 1.6 ειναι της εταιρειας Trintec(bmw-rover),ειναι το ιδιο με τα mini και εχουν θεματα τοσο ηλεκτρολογικα οσο και ψυξης....Τα 1.8-2.0- 2.4 ειναι της chrysler και δεν βγαζουν θεματα σε γενικες γραμμες....Στα υπολοιπα ειναι σε γενικες γραμμες αξιοπιστα,χωρις ακριβες βλαβες και συντηρηση σε λογικα πλαισια τιμων,οπως ολα τ'αυτοκινητα...

thumb

ducatista
26-03-15, 01:51
Τη μεταπωλητική αξία και το ότι δεν υπάρχουν ανταλλακτικά δεν πρέπει να τα σκεφτείς;

αφου θα το παρω δευτερο χερι και σε τιμη παραααα πολυ καλη δεν πρεπει να εχω βλεψεις για το αν θα πιασω κατι παραπανω μετα! για τα ανταλλακτικα οντως υπαρχει θεμα εαν δεν υπαρχουν!

ducatista
26-03-15, 01:52
Ντάξ πλάκα κάνω :th_Laie_67-1:
Αν και λατρέυω τα hotrod και οτιδηποτε κοντεύει σε Ford Model A ,
το συγκεκριμένο σήμερα το 2015, είναι λίαν επιεικώς εκτός τόπου και χρόνου.
Περι ορέξεως,κολοκυθόπιτα :original:


Θές να πάς σε πολυμορφικό?

ισως το εκτος τοπυ και χρονου ειναι αυτο που μαρεσει! ασε που οτιδηποτε εχει να κανει με νοσταλγια το πληρωνεις! :whistle::whistle:

ducatista
26-03-15, 01:53
π τ κρουσερ???πλακα κανεις σιγουρα....μεταπωλητικη αξια 0 ανταλλακτικα μονο με παραγγελια τελειως αποτυχημενο σαν μοντελο και κακασχημο.....μου θυμιζει κομπακτ νεκροφορα

σαν μοντελο στα ματια μου ειναι πολυ ομορφο :fountwtis:

ducatista
26-03-15, 01:55
Αυτο τ'αμαξι οπτικα,ή θα το μισησεις με το που θα το δεις ή θα σ'αρεσει....Μεσα ειναι ενα κλασικο Αμερικανικο,κακογουστο δεν το λες αλλα φτωχο σε ποιοτητα σιγουρα....Οσον αφορα τα μοτερ τωρα,εχει μεγαλη σημασια ποιο θα παρεις για την αξιοπιστια.....Τα 1.6 ειναι της εταιρειας Trintec(bmw-rover),ειναι το ιδιο με τα mini και εχουν θεματα τοσο ηλεκτρολογικα οσο και ψυξης....Τα 1.8-2.0- 2.4 ειναι της chrysler και δεν βγαζουν θεματα σε γενικες γραμμες....Στα υπολοιπα ειναι σε γενικες γραμμες αξιοπιστα,χωρις ακριβες βλαβες και συντηρηση σε λογικα πλαισια τιμων,οπως ολα τ'αυτοκινητα...

το καινουριο απο μεσα ειναι ομορφουλικο!

Cobalt
26-03-15, 13:56
αν το ψάξεις είναι το αμάξι με τα περισσότερα προβλήματα σε πολλές μελέτες στατιστικές...

ducatista
26-03-15, 23:31
αν το ψάξεις είναι το αμάξι με τα περισσότερα προβλήματα σε πολλές μελέτες στατιστικές...

γιαυτο το πρωτο που εκανα ειναι να ρωτησω εδω :thumbsup::thumbsup:

teo36
27-03-15, 10:53
Μιλάμε πάντα για γούστα. .Εμένα μου θυμίζει κάτι από νεκροφόρα μη με παρεξηγείτε! ,

ducatista
27-03-15, 17:31
Μιλάμε πάντα για γούστα. .Εμένα μου θυμίζει κάτι από νεκροφόρα μη με παρεξηγείτε! ,

χαααχχααχχα:hystericalbs1::hystericalbs 1:

gnx
27-03-15, 19:46
Αγόρασα ένα τον Μάιο του 2002. Είναι ιδιαίτερο αυτοκίνητο σε σχέση με άλλα σύγχρονα generic αυτοκίνητα, και το λέω σαν προτέρημα. Είναι πάρα πολύ ευρύχωρο με μεγάλο πορτμπαγκαζ και εξαιρετικά πρακτικο για οικογενειακο. Έχει isofix ΚΑΙ στο μεσαιο πίσω κάθισμα και τα καθίσματα διπλώνουν και ανασηκώνονται συμβάλλοντας στην πρακτικότητα.
Ειναι βαρυ, 1540 κιλά και δυστυχως αργό...Αλλα και το μεσο ε36/ε46 κουκουνάρι είναι οπότε κάνε τη σύγκριση μονος σου.
Μου έβγαλε κάποια θεματάκια, πεταλούδα γκαζιού, κρεμαγιέρα που ηταν πανακριβη αλλα σερβις στην αντιπροσωπία. Το δικό μου ηταν του 02 και ειχε δισκόφρενα μπρος πίσω.

Το χαρισα στην αδελφή μου το 09 με 88000 χλμ. Τώρα εχει 180000 χλμ και δεν της εχει βγάλει ζημΝιά καμία.

Από όλα τα άλλα άχρωμα άοσμα αντίστοιχα μεταφορικά μέσα ηλικίας/κατηγορίας/τιμής το γούσταρα περισσότερο...Να σιγουρευτείς οτι εχεις συνεργείο κοντά σου για τη συντήρηση.

ducatista
27-03-15, 21:48
Αγόρασα ένα τον Μάιο του 2002. Είναι ιδιαίτερο αυτοκίνητο σε σχέση με άλλα σύγχρονα generic αυτοκίνητα, και το λέω σαν προτέρημα. Είναι πάρα πολύ ευρύχωρο με μεγάλο πορτμπαγκαζ και εξαιρετικά πρακτικο για οικογενειακο. Έχει isofix ΚΑΙ στο μεσαιο πίσω κάθισμα και τα καθίσματα διπλώνουν και ανασηκώνονται συμβάλλοντας στην πρακτικότητα.
Ειναι βαρυ, 1540 κιλά και δυστυχως αργό...Αλλα και το μεσο ε36/ε46 κουκουνάρι είναι οπότε κάνε τη σύγκριση μονος σου.
Μου έβγαλε κάποια θεματάκια, πεταλούδα γκαζιού, κρεμαγιέρα που ηταν πανακριβη αλλα σερβις στην αντιπροσωπία. Το δικό μου ηταν του 02 και ειχε δισκόφρενα μπρος πίσω.

Το χαρισα στην αδελφή μου το 09 με 88000 χλμ. Τώρα εχει 180000 χλμ και δεν της εχει βγάλει ζημΝιά καμία.

Από όλα τα άλλα άχρωμα άοσμα αντίστοιχα μεταφορικά μέσα ηλικίας/κατηγορίας/τιμής το γούσταρα περισσότερο...Να σιγουρευτείς οτι εχεις συνεργείο κοντά σου για τη συντήρηση. ωραίος...! Όταν λες συνεργείο εννοείς εξουσιοδοτημένο?

paganis
28-03-15, 11:00
οταν πρωτοβγηκε, το θεωρουσα απαισιο. Με τον καιρο καπως μετριαστηκε η απεχθεια μου και οταν η τιμη του κατρακυλησε, δεν σου κρυβω πως γλυκοκοιταζα καποιες αγγελιες οταν εψαχνα για πεζο παρτνερ ως πολυεργαλειο. Εχει θεματακια, αλλα με την διαφορα της χαμηλης τιμη του...ολα φτιαχνονται.

ducatista
28-03-15, 12:49
οταν πρωτοβγηκε, το θεωρουσα απαισιο. Με τον καιρο καπως μετριαστηκε η απεχθεια μου και οταν η τιμη του κατρακυλησε, δεν σου κρυβω πως γλυκοκοιταζα καποιες αγγελιες οταν εψαχνα για πεζο παρτνερ ως πολυεργαλειο. Εχει θεματακια, αλλα με την διαφορα της χαμηλης τιμη του...ολα φτιαχνονται.

χαχαχα ε οχι και πολυ εργαλειο! απλα ελεγα να το παρω επειδη ισως ειναι το μονο αυτοκινητο που μαρεσει και εχει και χωρους! και επειδη εσυ λευτερη απο οσο εχω καταλαβει εισαι της μοντας ελα πες δεν φτιαχνετε ομορφα? :whistle::whistle:

Stunt Mike
28-03-15, 13:00
χαχαχα ε οχι και πολυ εργαλειο! απλα ελεγα να το παρω επειδη ισως ειναι το μονο αυτοκινητο που μαρεσει και εχει και χωρους! και επειδη εσυ λευτερη απο οσο εχω καταλαβει εισαι της μοντας ελα πες δεν φτιαχνετε ομορφα? :whistle::whistle:

Παιδια τους χωρους που τους ειδατε???Εχω ενα μπροστα μου αυτη τη στιγμη και το πορτ παγκαζ του ειναι επιπεδου hyundai i20!Ασε που ειναι και κυρτη η πλατη του καθισματος,οποτε δεν βολευει και πολυ στο φορτωμα....μεσα ενταξει ειναι νορμαλ για 4 ατομα,τιποτα παραπανω...Η αισθηση ευρυχωριας του προερχεται κατ'εμε απο το γεγονος οτι ειναι ψηλο μεσα,με μεγαλες γυαλινες επιφανειες και λεπτες σχετικα επενδυσεις πορτας,καθισματος....

ducatista
28-03-15, 13:49
Παιδια τους χωρους που τους ειδατε???Εχω ενα μπροστα μου αυτη τη στιγμη και το πορτ παγκαζ του ειναι επιπεδου hyundai i20!Ασε που ειναι και κυρτη η πλατη του καθισματος,οποτε δεν βολευει και πολυ στο φορτωμα....μεσα ενταξει ειναι νορμαλ για 4 ατομα,τιποτα παραπανω...Η αισθηση ευρυχωριας του προερχεται κατ'εμε απο το γεγονος οτι ειναι ψηλο μεσα,με μεγαλες γυαλινες επιφανειες και λεπτες σχετικα επενδυσεις πορτας,καθισματος....

να ας πουμε ενα καροτσακι και μερικα αρκουδακια χωρανε πισω :hystericalbs1::hystericalbs1:

Stunt Mike
28-03-15, 14:02
Βρε ενταξει,δεν ειναι κακο σε χωρους αλλα σιγουρα δεν ειναι το ατου του κιολας!Ενα οπελ αστρα πχ,εχει σαφως μεγαλυτερους...

paganis
28-03-15, 14:03
χαχαχα ε οχι και πολυ εργαλειο! απλα ελεγα να το παρω επειδη ισως ειναι το μονο αυτοκινητο που μαρεσει και εχει και χωρους! και επειδη εσυ λευτερη απο οσο εχω καταλαβει εισαι της μοντας ελα πες δεν φτιαχνετε ομορφα? :whistle::whistle:

ηθελα ενα οχημα απλο-φθηνο στην συντηρηση, σχετικα ανετο για ταξιδια(γραφω 30-40χιλ χλμ/ετος)...να χωρα μερικα πραγματα για δουλειες..αλλα να μπορω να βαζω και την οικογενεια μεσα, χωρις να πολυσκεφτομαι αν χωραει το καροτσακι , το παρκοκρεβατο , το ενα, το αλλο.., γενικοτερα η μετακομιση.
φυσικα με κερδισε το παρντερ...το κρουιζερ, για μενα ηταν υποδεεστερο σε αυτες τις βασικες κατηγοριες και ιδιαιτερα σε χωρους.
οσο για μοντες το κρουιζερ ,απο μονο του ειναι ηδη διαφορετικο και ξενιζει πολλους με την εργοστασιακη του μορφη. Αν αρχισεις λοιπον και τις μετατροπες..θα γινει εντελως καρναβαλος.

ducatista
28-03-15, 21:49
ηθελα ενα οχημα απλο-φθηνο στην συντηρηση, σχετικα ανετο για ταξιδια(γραφω 30-40χιλ χλμ/ετος)...να χωρα μερικα πραγματα για δουλειες..αλλα να μπορω να βαζω και την οικογενεια μεσα, χωρις να πολυσκεφτομαι αν χωραει το καροτσακι , το παρκοκρεβατο , το ενα, το αλλο.., γενικοτερα η μετακομιση.
φυσικα με κερδισε το παρντερ...το κρουιζερ, για μενα ηταν υποδεεστερο σε αυτες τις βασικες κατηγοριες και ιδιαιτερα σε χωρους.
οσο για μοντες το κρουιζερ ,απο μονο του ειναι ηδη διαφορετικο και ξενιζει πολλους με την εργοστασιακη του μορφη. Αν αρχισεις λοιπον και τις μετατροπες..θα γινει εντελως καρναβαλος.

παντα απολυτος ρε συ..! ολα τα αυτοκινητα απο μονα τους χωρανε αρκετες πινελιες χωρις να χαλασει ουτε ο χαρακτηρας τους αλλα ουτε και να γινουν καρναβαλοι! αλλωστε μερικες φωτο που ανεβασα δειχνουν το αποτελεσμα!

ducatista
28-03-15, 21:50
Βρε ενταξει,δεν ειναι κακο σε χωρους αλλα σιγουρα δεν ειναι το ατου του κιολας!Ενα οπελ αστρα πχ,εχει σαφως μεγαλυτερους...

ε οχι δεν νομιζω! ειναι λιιιιγο πιο ανετο!!!

ghost-rider
28-03-15, 23:31
bmw έχεις.
Δύσκολα θα βρεις κάτι που να χαλάει πιο εύκολα η να έχει χειρότερη μεταπωλητικη αξία.
Μόνο τα τετρατροχα του γκρουπο φίατ μπορώ να σκεφτώ.
Εξάλλου αφού πας για μτχ τη βουτιά της μεταπώλησης θα την επωφεληθεις κ εσυ.

Δες το θέμα των ανταλλακτικών και κανε ντου.

nikos valvetronic
29-03-15, 00:15
Αγόρασα ένα τον Μάιο του 2002. Είναι ιδιαίτερο αυτοκίνητο σε σχέση με άλλα σύγχρονα generic αυτοκίνητα, και το λέω σαν προτέρημα. Είναι πάρα πολύ ευρύχωρο με μεγάλο πορτμπαγκαζ και εξαιρετικά πρακτικο για οικογενειακο. Έχει isofix ΚΑΙ στο μεσαιο πίσω κάθισμα και τα καθίσματα διπλώνουν και ανασηκώνονται συμβάλλοντας στην πρακτικότητα.
Ειναι βαρυ, 1540 κιλά και δυστυχως αργό...Αλλα και το μεσο ε36/ε46 κουκουνάρι είναι οπότε κάνε τη σύγκριση μονος σου.
Μου έβγαλε κάποια θεματάκια, πεταλούδα γκαζιού, κρεμαγιέρα που ηταν πανακριβη αλλα σερβις στην αντιπροσωπία. Το δικό μου ηταν του 02 και ειχε δισκόφρενα μπρος πίσω.

Το χαρισα στην αδελφή μου το 09 με 88000 χλμ. Τώρα εχει 180000 χλμ και δεν της εχει βγάλει ζημΝιά καμία.

Από όλα τα άλλα άχρωμα άοσμα αντίστοιχα μεταφορικά μέσα ηλικίας/κατηγορίας/τιμής το γούσταρα περισσότερο...Να σιγουρευτείς οτι εχεις συνεργείο κοντά σου για τη συντήρηση.

Και τέτοιο είχες βρε Γιώργο!! :th_Laie_67-1: Προσωπικά πάντα μου άρεσε το
κρούζερ γιατί είχε κάτι ξεχωριστό να πει σαν κατασκευή και ιδέα.Δεν έχω μπει
μέσα σε τέτοιο αλλά θυμάμαι ο τύπος έγραφε ότι οι χώροι είναι καλοί ειδικά
αν λάβουμε υπόψη το ιδιαίτερο σχήμα του που σε προ'ι'δεάζει για το αντίθετο.
Θυμάμαι το έβγαζε και κάμπριο με μοτέρ 2.4 turbo αλλά στο δρόμο ήταν
τελείως γιουχου :drive:

paganis
29-03-15, 14:29
παντα απολυτος ρε συ..! ολα τα αυτοκινητα απο μονα τους χωρανε αρκετες πινελιες χωρις να χαλασει ουτε ο χαρακτηρας τους αλλα ουτε και να γινουν καρναβαλοι! αλλωστε μερικες φωτο που ανεβασα δειχνουν το αποτελεσμα!

αλλο να βαλεις δυο πινελιες για να δωσεις το δικο σου στιγμα και αλλο να το πιασεις με την μπατανοβουρτσα .
Παντα στα δικα μου οχηματα εβαζα 2-3 διακριτικες πινελιες, αποφευγοντας τα κραυγαλεα. Πλεον στην ηλικια των 37, οφειλω να ειμαι ευθυς..μου αρεσει κατι ή οχι,
Το σχημα του Pt, ειναι ηδη εξεζητημενο για τα Ελληνικα δεδομενα και το μονο που θα εκανα ειναι καμια ζαντουλα.
Στις φωτο που ανεβασες και δεν μεγαλωνουν , δεν διακρινω καλα τι εχουν κανει. Ανεβασε τες παλι και θα σου πω την γνωμη μου.

nikos1400
29-03-15, 15:59
τωρα που ερχομουνα δουλεια ειδα παλι ενα πι τι κρουζερ, θα πω παλι τη γνωμη μου :D :D

δεν ανταλλαζα ουτε Monster 600 για τετοιο...

:fountwtis:

ducatista
29-03-15, 23:21
τωρα που ερχομουνα δουλεια ειδα παλι ενα πι τι κρουζερ, θα πω παλι τη γνωμη μου :D :D

δεν ανταλλαζα ουτε Monster 600 για τετοιο...

:fountwtis:

Χαχαχαχα καλά το μονστερακι είναι διαχρονική αξία αλλά πλέον είναι παμφθηνο

ducatista
29-03-15, 23:22
αλλο να βαλεις δυο πινελιες για να δωσεις το δικο σου στιγμα και αλλο να το πιασεις με την μπατανοβουρτσα .
Παντα στα δικα μου οχηματα εβαζα 2-3 διακριτικες πινελιες, αποφευγοντας τα κραυγαλεα. Πλεον στην ηλικια των 37, οφειλω να ειμαι ευθυς..μου αρεσει κατι ή οχι,
Το σχημα του Pt, ειναι ηδη εξεζητημενο για τα Ελληνικα δεδομενα και το μονο που θα εκανα ειναι καμια ζαντουλα.
Στις φωτο που ανεβασες και δεν μεγαλωνουν , δεν διακρινω καλα τι εχουν κανει. Ανεβασε τες παλι και θα σου πω την γνωμη μου.
Έτσι! Κ εγώ μόνο για ζαντουλα έλεγα και μ'αρέσει Κ η μάσκα που πάει μέχρι κάτω (οι αεραγωγοι) τπτ αλλο!

ducatista
29-03-15, 23:25
Και τέτοιο είχες βρε Γιώργο!! :th_Laie_67-1: Προσωπικά πάντα μου άρεσε το
κρούζερ γιατί είχε κάτι ξεχωριστό να πει σαν κατασκευή και ιδέα.Δεν έχω μπει
μέσα σε τέτοιο αλλά θυμάμαι ο τύπος έγραφε ότι οι χώροι είναι καλοί ειδικά
αν λάβουμε υπόψη το ιδιαίτερο σχήμα του που σε προ'ι'δεάζει για το αντίθετο.
Θυμάμαι το έβγαζε και κάμπριο με μοτέρ 2.4 turbo αλλά στο δρόμο ήταν
τελείως γιουχου :drive:

Ναι δεν ξέρω αν αξίζει το κρουζερ να το πληρώνω για 2.4 άλλωστε αυτό θα είναι. Το δεύτερο δικό μου αμάξι!

ducatista
29-03-15, 23:26
bmw έχεις.
Δύσκολα θα βρεις κάτι που να χαλάει πιο εύκολα η να έχει χειρότερη μεταπωλητικη αξία.
Μόνο τα τετρατροχα του γκρουπο φίατ μπορώ να σκεφτώ.
Εξάλλου αφού πας για μτχ τη βουτιά της μεταπώλησης θα την επωφεληθεις κ εσυ.

Δες το θέμα των ανταλλακτικών και κανε ντου.

Έτσι το βλέπω και εγώ... Ήδη είναι πολυυυυ χαμηλά τι να χάσω....

mixalis
30-03-15, 08:03
Καλημέρα, αφού σε νοιάζουν οι χώροι , το θέλεις για δουλειά και παράλληλα για βόλτες, γιατί δεν κοιτάς ένα Fiat Doblo που διαθέτει όλα τα παραπάνω και βρίσκεις ανταλλακτικά και στο περίπτερο?

Εμείς έχουμε ένα στη δουλειά και έχει κάνει σε 4 χρόνια 245000 χλμ και έχουμε αλλάξει μόνο πλατό δίσκο και μια φλάντζα στο καπάκι, από φορτίο μπορείς να βάλεις μέχρι και 500 - 600 κιλά άνετα...

ducatista
30-03-15, 17:16
Καλημέρα, αφού σε νοιάζουν οι χώροι , το θέλεις για δουλειά και παράλληλα για βόλτες, γιατί δεν κοιτάς ένα Fiat Doblo που διαθέτει όλα τα παραπάνω και βρίσκεις ανταλλακτικά και στο περίπτερο?

Εμείς έχουμε ένα στη δουλειά και έχει κάνει σε 4 χρόνια 245000 χλμ και έχουμε αλλάξει μόνο πλατό δίσκο και μια φλάντζα στο καπάκι, από φορτίο μπορείς να βάλεις μέχρι και 500 - 600 κιλά άνετα...

γιατι πρεπει να το κοιταζω κιολας :whistle::whistle::hystericalbs1::hystericalbs1:

Dathanaso
30-03-15, 20:44
Έτσι! Κ εγώ μόνο για ζαντουλα έλεγα και μ'αρέσει Κ η μάσκα που πάει μέχρι κάτω (οι αεραγωγοι) τπτ αλλο!

Ωραιο διαχρονικο αυτοκινητο αλλα μαλλον θα το παντρευτεις!δυσκολα θα σου φυγει

ducatista
30-03-15, 21:43
Ωραιο διαχρονικο αυτοκινητο αλλα μαλλον θα το παντρευτεις!δυσκολα θα σου φυγει

χαχαχ στην τιμη που υπαρχει κομματια να γινει!!

DaywalkeR
31-03-15, 09:08
Επειδή όπως έχουμε πει πολλές φορές οι γνώμες είναι σαν τις οπίσθιες οπές και επειδή βλέπω ότι σου αρέσει αρκετά και είσαι σχεδόν έτοιμος να το αγοράσεις παρά τις αντίθετες γνώμες πολλών εδώ μέσα, πάρτο.
Όταν είναι να κάνεις τις μόντες σου το ξανασυζητάμε.
Καλοτάξιδο και απροβλημάτιστο να είναι.