PDA

Επιστροφή στο Forum : Γνώμη για εξατμισάδες σε Αθήνα!!!



Nikos320
10-01-15, 23:36
Αφού έφτιαξα το diffuser προχωράω στο επόμενο βήμα που είναι ο εξατμισας, για προτείνετε καλό μάστορα κατά την γνώμη σας για την περιοχή της Αθήνας . Θέλω να κάνει ωραία και προσεκτική δουλειά γιαυτό ψήνομαι για exhaust center αλλά θέλω να ακούσω και καμιά προσωπική εμπειρία σας είτε καλή είτε κακή για να ξέρω που βαδίζω.

nikos-Mpacket
11-01-15, 00:58
Νίκο εγω μπορω να σου προτείνω τον Σταύρο Σκριβανο στον Νεο Κόσμο.

Έχω κάνει 2 δουλειές μαζι,η πρώτη στο bmw που βάλαμε 2 καζανακια με 4 μπουκες με σωληνωσεις απο την μέση του αυτοκινήτου και η δεύτερη στο Opc που μου έφτιαξε ολόκληρη εξατμιση απο downpipe μέχρι πίσω.

Σε σχεση με αλλους ειναι λιγο πιο ακριβός αλλα επειδή εχω μείνει πολυ ευχαριστημένος μπορω και τον προτείνω.

paganis
11-01-15, 11:36
θανασης στην power up στην νικαια και μονο. ψαξε λιγο οδο γιατι δεν θυμαμαι... εχω φτιαξει 3 δικα μου(ολοσωμες) και εχω στειλει αρκετο κοσμο. Ειναι πολυ καλος , συζητησιμος και με φιλικες τιμες.

Dermatis
11-01-15, 15:42
θανασης στην power up στην νικαια και μονο. ψαξε λιγο οδο γιατι δεν θυμαμαι... εχω φτιαξει 3 δικα μου(ολοσωμες) και εχω στειλει αρκετο κοσμο. Ειναι πολυ καλος , συζητησιμος και με φιλικες τιμες.

thumbthumb

mark e92
11-01-15, 18:11
Εγω ποπαυ είχα φτιάξει ολόσωμη , ακριβός αλλά πολύ καλός μάστορας !

big-mac
12-01-15, 00:31
Λιγο πολυ ολοι εχουμε περασει απο ολους ή γνωστοι μας εχουν περασει και εχουμε ακουσει και καλα και ασχημα πραγματα. Ειναι εκτος απο αυτους που εχουν γραψει τα παιδια και ο Παπαδοπουλος και ο PMC. Γνωμη μου να πας σε ολους αν μπορεις και να διαλεξεις οποιον σε καλυπτει. Φιλικα παντα big-mac thumb

Nick bmwlover
12-01-15, 14:12
Λιγο πολυ ολοι εχουμε περασει απο ολους ή γνωστοι μας εχουν περασει και εχουμε ακουσει και καλα και ασχημα πραγματα. Ειναι εκτος απο αυτους που εχουν γραψει τα παιδια και ο Παπαδοπουλος και ο PMC. Γνωμη μου να πας σε ολους αν μπορεις και να διαλεξεις οποιον σε καλυπτει. Φιλικα παντα big-mac thumb

Ακριβως,σωστος σε ολα!!!
Παπαδοπολουλος +100 απο μενα!!!

Nikos320
12-01-15, 15:31
Ευχαριστώ πολύ όλους τους φίλους για τις απαντήσεις τους, μια μικρή διευκρίνηση θέλω να κάνω ώστε να καταλάβετε τι ακριβώς θέλω, θέλω μάστορα που κάνει καλές κολλήσεις, έχει κουρμπαδόρο και του αρέσει η λεπτοδουλειά…δεν με νοιάζουν τα λεφτά γιατί μια φορά θα το κάνω.

mark e92
12-01-15, 15:58
Ευχαριστώ πολύ όλους τους φίλους για τις απαντήσεις τους, μια μικρή διευκρίνηση θέλω να κάνω ώστε να καταλάβετε τι ακριβώς θέλω, θέλω μάστορα που κάνει καλές κολλήσεις, έχει κουρμπαδόρο και του αρέσει η λεπτοδουλειά…δεν με νοιάζουν τα λεφτά γιατί μια φορά θα το κάνω.

Oλοι έχουν και κουρμπαδόρο και κολλάνε ... πήγαινε πάρε προσφορές και όποιος σε καλύπτει προχώρα .

big-mac
12-01-15, 16:06
στην κοπη της πιτας θα μπορεσεις να δεις δουλεια απο καποιους που εχουμε παει εμεις και να ρωτησεις οτι θες σχετικα (αν μεχρι τοτε δεν εχεις βαλει εξατμηση)

A8hnaios
12-01-15, 16:35
Ακριβως,σωστος σε ολα!!!
Παπαδοπολουλος +100 απο μενα!!!

και απο μενα... Πανω απο 10 χρονια στο 30αρι η εξατμιση(ολοκληρη απο μπροστα μεχρι και καζανι τελικο) κανενα προβλημα.. thumb

Και ηχο οπως τον θελω εγω.. Ηandmade, εκεινη την ωρα...!

Nikos320
13-01-15, 23:24
Παιδιά ο Παπαδόπουλος σαν τελικό φινίρισμα και λεπτοδουλειά τι λέει???

ΜΙΧΑΛΗΣ
14-01-15, 09:10
Αντωνης Δριτσας στο Μαρουσι!Τρομερος μαστορας-ανθρωπος-γνωστης και πολυ οικονομικος!

gregE36
14-01-15, 13:42
καλος και ο νινος στον σταυρο αγιας παρασκευης

teo36
16-01-15, 09:04
Αντωνης Δριτσας στο Μαρουσι!Τρομερος μαστορας-ανθρωπος-γνωστης και πολυ οικονομικος!

Μαστορι με γνώση του αντικειμένου,!!!

Libanner
16-01-15, 11:26
Αντωνης Δριτσας στο Μαρουσι!Τρομερος μαστορας-ανθρωπος-γνωστης και πολυ οικονομικος!

Συμφωνω εχω κάνει πολλές δουλείες εκει πάρα πολύ καλός μάστορας άριστα αποτελέσματα,αλλά πολύ οικονομικός δε θα το έλεγα,έχει λογικές τιμές.