PDA

Επιστροφή στο Forum : Η BMW ανακαλεί τα αυτοκίνητα της με τον V8 N63 4,4-λίτρων κινητήρα της



ΜΙΧΑΛΗΣ
05-01-15, 22:49
Η BMW ανακαλεί τα αυτοκίνητα της με τον V8 N63 4,4-λίτρων κινητήρα της

Διάβασε το πλήρες άρθρο εδώ: Η BMW ανακαλεί τα αυτοκίνητα της με τον V8 N63 4,4-λίτρων κινητήρα της – Autoblog.gr


https://www.autoblog.gr/2015/01/05/h-bmw-anakalei-ta-aytokinhta-ths-me-ton-v8-n63-44-litrwn-kinhthra-ths/

:original:

alexm
05-01-15, 23:40
Αϊντε για να παιρνουν σειρα κα τα V10 σιγα-σιγα...:original:

Z4 DCT
06-01-15, 08:35
Απο οτι κατάλαβα αυτα στο Αμερικα..... Γιατι εδώ ειναι Βαλκάνια.....:whistle:

vagmag
06-01-15, 08:38
Η BMW ανακαλεί τα αυτοκίνητα της με τον V8 N63 4,4-λίτρων κινητήρα της

Διάβασε το πλήρες άρθρο εδώ: Η BMW ανακαλεί τα αυτοκίνητα της με τον V8 N63 4,4-λίτρων κινητήρα της – Autoblog.gr


https://www.autoblog.gr/2015/01/05/h-bmw-anakalei-ta-aytokinhta-ths-me-ton-v8-n63-44-litrwn-kinhthra-ths/

:original:

Αυτό ισχύει κ για την Ευρώπη ;
Μου κανει εντύπωση που λέει "Τέλος η BMW θα δώσει τη δυνατότητα σε όποιον ιδιοκτήτη ενός τέτοιου αυτοκινήτου το επιθυμεί, να ανταλλάξει το αυτοκίνητό του με ένα νέο, ενώ σε όλους τους κατόχους των αυτοκινήτων αυτών, θα τους δώσει και μια δωροεπιταγή 50 δολαρίων."

Τέτοιες κινήσεις συνήθως στο Αμερικα .... Θα μου κανει μεγάλη εντύπωση καποιος να εχει αυτη την αντιμετώπιση στην Ελλαδα ...

Z4 DCT
06-01-15, 08:45
:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1::th_L aie_67-1::th_Laie_67-1:Στην Ελλάδα το 50$.....

Αμα το δώσουν....:hystericalbs1::hystericalbs1::hys tericalbs1:


Δεν μπορω να γραψω αλλο .... Εγκαταλείπω.....:hystericalbs1::hysteri calbs1:


Δες ενα παλιότερο θρεντ με την αντλία βενζίνης μου..., να δεις αντιμετώπιση.....ευρωπαικη

Vassilis ///M
06-01-15, 08:59
Κρίμα και ετοιμαζόμουν για μετατροπή στο Ε46αρι...

:facepalm::facepalm:

Bazil Van Sinner
06-01-15, 11:42
Κρίμα και ετοιμαζόμουν για μετατροπή στο Ε46αρι...

:facepalm::facepalm:

Ν62Β48 φίλε :thumbsup:



https://www.youtube.com/watch?v=P55th5ChRec

Toν οποίο χρησιμοποιεί με επιτυχία
και ο Wiessmann στο GT MF 4 thumb

compactM3
06-01-15, 12:30
:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1::th_L aie_67-1::th_Laie_67-1:Στην Ελλάδα το 50$.....

Αμα το δώσουν....:hystericalbs1::hystericalbs1::hys tericalbs1:


Δεν μπορω να γραψω αλλο .... Εγκαταλείπω.....:hystericalbs1::hysteri calbs1:


Δες ενα παλιότερο θρεντ με την αντλία βενζίνης μου..., να δεις αντιμετώπιση.....ευρωπαικη

καλα, μην συγκρινεις την BMW Hellas με την υπολοιπη Ευρωπη και Αμερικη....
την πολιτικη και την λειτουργια της BMW Hellas μπορεις να την συγκρινεις μονο με την αντιστοιχη BMW Ζουαζηλανδης......
Η BMW Hellas ειναι χειροτερη σε γραφειοκρατια απο το Ελληνικο δημοσιο, after sales μηδεν εως αδιαφορια και υπακουει τυφλα στις διαταγες του γραφειου της Αυστριας..... του γραφειου δηλαδη που διαχειριζεται τα "λοιπα" και οχι την Ευρωπη.
οι Γερμανοι μας εχουν πεταξει στο καλαθι με τα αδιαφορα.....

mark e92
06-01-15, 12:35
Σε ποια μοντέλα μπαίνει αυτός ?
Μπράβο που κάνουν ανάκληση για να διορθώσουν κάποια πράγματα , μακάρι να κάνανε και εδώ τέτοιες κινήσεις !

VanVIC
06-01-15, 13:01
Ο Αμερικάνος καταναλωτής χαίρει απείρως μεγαλύτερου σεβασμού απο τις εταιρείες, δεν παίζουν εκεί.
Πιστεύω οτι σιγά-σιγά θα έρθουν κι αυτές οι "συνήθειες" και προς το μέρη μας, ας είναι καλά το globalization.

BILL007
06-01-15, 13:13
Ο Αμερικάνος καταναλωτής χαίρει απείρως μεγαλύτερου σεβασμού απο τις εταιρείες, δεν παίζουν εκεί.
Πιστεύω οτι σιγά-σιγά θα έρθουν κι αυτές οι "συνήθειες" και προς το μέρη μας, ας είναι καλά το globalization.

Χωρίς να θέλω να ειμαι κακοπροαίρετος Βαγγέλη, αλλά στη γωνία είναι και στρίβουν εδω και κάτι 10ετίες για την Ελλάδα οι "συνήθειες"...

Αν οι αγορές δεν είναι δυνατές με μεγάλο όγκο παραγγελιών ή δεν έχουν πολύ ισχυρή καταναλωτική ένωση (πράγματα που δεν ισχύουν στη χώρα μας), δεν θα συγκινήσουν ποτέ τις μεγάλες πολυεθνικές.
Εμένα αυτό μου έχει δείξει η εμπειρία μου ως σήμερα... :(

VanVIC
06-01-15, 13:17
Αν και έγραψα "σιγά-σιγά" Βασίλη, πιστεύω οτι το internet κάνει το μακριά κοντά ...

fanisk
06-01-15, 15:32
Αντι για τη δωροεπιταγη 50$ (ποσα εδωσαν για να τα παρουν?) επρεπε να δινουν κουπονι Burger King :th_Laie_67-1:

mark e92
06-01-15, 19:33
Αν και έγραψα "σιγά-σιγά" Βασίλη, πιστεύω οτι το internet κάνει το μακριά κοντά ...

Ειδικά για την Ελλάδα χ@@@@@ τι πουλάει εδώ και τι εκεί ?
Γιατι να το κάνουν ?

I_MNL
07-01-15, 02:21
Κι εγώ που το διάβασα για επιταγή 50 χιλιάδες δολλάρια...:whistle: