PDA

Επιστροφή στο Forum : Σας εχει τυχει?



DENNIS E46 CABRIO
10-12-14, 22:51
μου ετυχε κατι πολυ σπανιο πιστευω.κατα τη διαρκεια μιας βολτας πεφτει απο την τσεπη του συνοδηγου μου το κινητο του τηλεφωνο,και καταληγει στο πατακι του πισω επιβατη.το τηλεφωνο ενα νοκια δεν θυμαμαι μοντελο ,πολυ πολυ λεπτο.στη συνεχεια της βολτας λογικα σε καποιο φρεναρισμα το κινητο γλιστραει και μπαινει μεσα στη τρυπα του αεραγωγου που το στομιο του βρισκεται κατω ακριβως απο το καθισμα του συνοδηγουκαι φτανει υπογείως στα ποδια του συνοδηγου.......ειναι μια αποσταση 50 εκατοστων απο το στομιο.και τωρα πως το βγαζουμε?????????το εβγαλα με ενα παραδοξο βεβαια τροπο,αλλα θελω τη γνωμη σας πως θα το βγαζατε εσεις.για οσους δεν ξερουν το αμαξι μου ειναι ενα ε46 cabrio

Lefterisk
11-12-14, 00:02
αυτο που περιγραφεις φιλε ειναι για την candid camera! αντε το λιγοτερο για τα επεισοδια του mr. bean...πολυ σπασιμο αμα σου τυχει! μπραβο που το εβγαλες, ηταν σχετικα ευκολο; ή σου πηρε ωρα;
εγω αρχικα θα πηγαινα να οδηγησω το αμαξι σε μια ανηφορα μπας κ τσουλησει πισω η συσκευη κ με γλυτωσει απο τον τιραμολα στυλ..μετα ηλεκτρικη σκουπα στο στομιο του αεραγωγου κ φουλ ρουφηγμα..

Vassilis ///M
11-12-14, 10:15
Μου τυχαίνει πολλές φορές και με το κινητό (μία φορά) αλλά πιο πολύ με τα κέρματα...

Ρούφηξε το με τη σκούπα...
Ψάξου καλύτερα την επόμενη φορά θα βρεις μέχρι και σαύρες εκεί μέσα...

DENNIS E46 CABRIO
11-12-14, 15:12
ουτε η σκουπα εκανε τιποτα ουτε η ανηφορα,ουτε ενας φιλος κλειδαρας με κατα ατσαλοσυρματα μπορεσε να το βγαλει.επειδη λογω δουλειας δεν μπορουσα να ασχοληθω εβαλα εναν φιλο εβγαλαν τη μοκετα απο το μασπιε την ανασηκωσαν προς το μερος του οδηγου,μεχρι να φανει ο αεραγωγος .ο αεραγωγος δεν βγαινει πρεπει να λυσεις το μισο ταμπλο,οποτε επανω στην απελπισια τους πηραν εναν τροχο,ωστε να κανουν μια τομη επανω στον αεραγωγο κ μετα το κολλαγαμε,ετσι κ αλλιως εκαι που ηταν κ ναμην το κολλαγαμε δεν μας πολυενοιαζε.το αποτελεσμα ηταν η γκαντεμια τους εκαι που εκαναν την τομη εκει απο κατω ηταν και το τηλεφωνο,οποτε εκοψαν κ το τηλ. στη μεση.χαχα

Bazil Van Sinner
11-12-14, 15:22
:hystericalbs1:

ntinos
11-12-14, 15:46
ουτε η σκουπα εκανε τιποτα ουτε η ανηφορα,ουτε ενας φιλος κλειδαρας με κατα ατσαλοσυρματα μπορεσε να το βγαλει.επειδη λογω δουλειας δεν μπορουσα να ασχοληθω εβαλα εναν φιλο εβγαλαν τη μοκετα απο το μασπιε την ανασηκωσαν προς το μερος του οδηγου,μεχρι να φανει ο αεραγωγος .ο αεραγωγος δεν βγαινει πρεπει να λυσεις το μισο ταμπλο,οποτε επανω στην απελπισια τους πηραν εναν τροχο,ωστε να κανουν μια τομη επανω στον αεραγωγο κ μετα το κολλαγαμε,ετσι κ αλλιως εκαι που ηταν κ ναμην το κολλαγαμε δεν μας πολυενοιαζε.το αποτελεσμα ηταν η γκαντεμια τους εκαι που εκαναν την τομη εκει απο κατω ηταν και το τηλεφωνο,οποτε εκοψαν κ το τηλ. στη μεση.χαχα

Ξανακαλεσες μετα ?

Stunt Mike
11-12-14, 22:48
Επρεπε να ξεκιναγες δυνατα,αλλαγη σε 2α καρφωτη,λογικα θα πηγαινε λιιγο προς τα πισω...και στα τελειωματα 2ας ή και 3ης αν εχεις χωρο,χειροφρενο,180 μοιρες περιστροφη και πλακωμα στα φρενα να συνεχισει σαν back entry drifting!!Πιο πιθανο να εφτανε μεχρι το πορτ παγκαζ το κινητο μετα!!!

DENNIS E46 CABRIO
11-12-14, 23:05
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::thumbsup:[/QUOTE]χαχα δεν παιζεσαι ρε φιλε πεθανα στο γελιο...

yorgos
11-12-14, 23:46
Επρεπε να ξεκιναγες δυνατα,αλλαγη σε 2α καρφωτη,λογικα θα πηγαινε λιιγο προς τα πισω...και στα τελειωματα 2ας ή και 3ης αν εχεις χωρο,χειροφρενο,180 μοιρες περιστροφη και πλακωμα στα φρενα να συνεχισει σαν back entry drifting!!Πιο πιθανο να εφτανε μεχρι το πορτ παγκαζ το κινητο μετα!!!

κ αν ειναι smg σαν το δικο μου , δυο τρια στριψιματακια να κεντραρει το κινητο την "εξοδο". μετα σταση κ σφυρηλατημα με launch control μεχρι να βγει.....!!

:warriorsmiley::warriorsmiley::warriorsmiley: