PDA

Επιστροφή στο Forum : ΜΟΝΑΧΟ-ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ BMW



individual
28-12-09, 19:19
ειχα ανοιξει αυτο το θρεντκαι σε αλλο σαιτ...........
θεωρησα να το κανω και εδω γιατι στο αλλο......δεν ξερω.....δεν μου αρεσε το κλιμα.........τι λετε???

λεω λοιπον......πατρα η ηγουμενιτσα,αναχωρηση-αγκονα.....
αφιξη αγκονα....μετα οδικως,ιταλια-αυστρια-γερμανια-μοναχο με διανυκτερευση (η και οχι γιατι ειναι 8+- ωρες) διανυκτερευση μοναχο ξεναγηση στο εργοστασιο και στο μουσειο.
τονιζω την ξεναγηση στο εργοστασιο,γιατι στο αλλο σαιτ που ειχα ανοιξει το θρεντ ηταν πολυ αμφιβολο αν θα γινοταν...........
ειχα παει ξεναγηση στο εργοστασιο παραγωγης της mercedes και πιστεψτε με ειναι κατι που θα το θυμαμαι για πολλα χρονια.
πρωτεινω μαιο-ιουνιο-ιουλιο.

m-power_01
09-01-10, 19:54
Η ιδεα σου ειναι τρομερη...να μην μεινει στο συρταρι!

Kostas_1
09-01-10, 19:59
Και αλλοι εχουν εκδηλωσει ενδιαφερον:

https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=433

Stefanos_Cool
09-01-10, 20:01
Και αλλοι εχουν εκδηλωσει ενδιαφερον:

https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=433

Πολύ σωστά, οπότε:

https://www.bmwfans.gr/forum/showpost.php?p=8494&postcount=8

NickE60
09-01-10, 20:20
ειχα ανοιξει αυτο το θρεντκαι σε αλλο σαιτ...........
θεωρησα να το κανω και εδω γιατι στο αλλο......δεν ξερω.....δεν μου αρεσε το κλιμα.........τι λετε???

λεω λοιπον......πατρα η ηγουμενιτσα,αναχωρηση-αγκονα.....
αφιξη αγκονα....μετα οδικως,ιταλια-αυστρια-γερμανια-μοναχο με διανυκτερευση (η και οχι γιατι ειναι 8+- ωρες) διανυκτερευση μοναχο ξεναγηση στο εργοστασιο και στο μουσειο.
τονιζω την ξεναγηση στο εργοστασιο,γιατι στο αλλο σαιτ που ειχα ανοιξει το θρεντ ηταν πολυ αμφιβολο αν θα γινοταν...........
ειχα παει ξεναγηση στο εργοστασιο παραγωγης της mercedes και πιστεψτε με ειναι κατι που θα το θυμαμαι για πολλα χρονια.
πρωτεινω μαιο-ιουνιο-ιουλιο.

Η ξενάγηση στα εργοστάσια είναι όλα τα λεφτά!! Χαζεύεις πραγματικά όταν βλέπεις τα αυτοκίνητα να ξεκινάνε από φύλλα λαμαρίνα, να συγκολλούνται τα κομμάτια, να βάφονται ...και στο επόμενο στάδιο να μοντάρονται μπροστά στα μάτια σου μέσα σε λίγα λεπτά από ανθρώπους και μηχανές... Είναι τρομερή εμπειρία!

Όντως, η καλύτερη εποχή για να ευχαριστηθείς και τον καιρό εκεί και γενικά να περάσεις καλά.
Έχω καλή "άκρη" μέσα στη Superfast στο λογιστήριο, αν θέλετε να δούμε πόσοι μπορεί να μαζευτούν μήπως πετύχουμε καμιά "ασύλληπτη" προσφορά για το καράβι μετ' επιστροφής...

Nurburgring
09-01-10, 20:49
Μεσα για Ιουλιο!

Kostas E60
31-01-10, 17:51
και μετά από το Μοναχο θα έλεγα για μια τσάρκα στο Nurburgring. Μέσα και εγώ. :thumbsup:

οργάνωση για ξενοδοχεία κτλ δεν υπάρχει πρόβλημα. εδώ είμαστε.
:viannen_01:

sotiris 328i
05-02-10, 20:49
και μετά από το Μοναχο θα έλεγα για μια τσάρκα στο Nurburgring. Μέσα και εγώ. :thumbsup:

οργάνωση για ξενοδοχεία κτλ δεν υπάρχει πρόβλημα. εδώ είμαστε.
:viannen_01:
Ναι να παμε για drift!!!!:rally:

Christos 330
05-02-10, 20:58
Ναι να παμε για drift!!!!:rally:

Παρτε και τον ντελιμπαση μαζι . . .

Konstantinos E60
06-02-10, 11:37
Μέσα και εγω..!! Αλλα ορίστε σίγουρη ημερ.

dark_niaou
07-02-10, 22:54
ειχα ανοιξει αυτο το θρεντκαι σε αλλο σαιτ...........
θεωρησα να το κανω και εδω γιατι στο αλλο......δεν ξερω.....δεν μου αρεσε το κλιμα.........τι λετε???


Δεν σου άρεσε το κλίμα.... μεσογειακό ή ηπειρωτικό....;;;:thanks:

Υγ: Καλή συνέχεια

BILL007
07-02-10, 23:18
Παρακαλώ να μην έχουμε αντεγκλήσεις παιδιά :)

Οι προτάσεις είναι για να γίνονται.
Τώρα που θα ευδοκιμήσουν και που όχι είναι άλλο θέμα...

So be cool...:)

Υ.Γ Δεν υπάρχουν καλύτερα κλίματα. Ο κάθε οργανισμός προσαρμόζεται αναλόγως το κλίμα που "αρέσκεται"...Για παράδειγμα το μεσογειακό κλίμα για έναν Εσκιμώο είναι απυπόφορο, vice versa και για έναν οργανισμό που μένει σε μεσογειακό κλίμα και τον πάμε στην Αλάσκα...;)

:thanks:

Kostas E60
08-02-10, 00:02
Ναι να παμε για drift!!!!:rally:

ωραίος ο αξάς..... με το Ring-Taxi όμως...:rally:

individual
12-03-10, 14:26
Δεν σου άρεσε το κλίμα.... μεσογειακό ή ηπειρωτικό....;;;:thanks:

Υγ: Καλή συνέχεια

δεν νομιζω αγγελε να σ'εχω ειρωνευτει ποτε και πραγματικα παραξενευομαι που το κανεις εσυ.
οσο για το κλιμα που αναφερω...........αν δεις εχει 247 ποστ,οπου τα μισα και παραπανω ειναι,εντονες και επιθετικες διαφωνειες.........θελοντας ο ενας να υποτιμησει το μυαλο και την προσωπικοτητα του αλλου,με ειρωνικα και απαξιωτικα σχολια,σε ατομα οπου ειχαν διαφορετικη αποψη η προσεγγιση για καποιο θεμα.
ο αλλος λογος και ισως ο πιο σημαντικος ειναι οτι δεν με βολευει η ημερομηνια.........πραγμα το οποιο ειπα απο την αρχη,σε ψηφοφορια που ειχε γινει ,αν θυμαμαι καλα......
και αν δεν με βολεψει και εδω η ημερομηνια.........παλι δεν θα συμμετετασχω..........δεν τρεχει και τιποτα.