PDA

Επιστροφή στο Forum : εταιρια συναγερμου!!!



Costello
26-09-14, 12:41
καλησπερα παιδια απο την βροχερη Θεσσαλονικη!!!αν υπαρχει καποιος που μπορει να με διαφωτησει θα ηθελα μια Mini ενημερωση οσον αφορα τον συναγερμο!
αν και ειμαι σε σκεψη να βαλω...να μην βαλω...μιας που θεωρω πως ψυχολογικα ισως να ηρεμισω απο τυχων κυνδινους θα ηθελα να με φωτησει καποιος αν γνωριζει καποια αξιοπιστη μαρκα γιανα απευθηνθω..και τι οικονομικο 'ταβανι' να βαλω...μεσα απο internet μια μικρη ερευνα με εκανε να πιστευω πως πανω απο 200euro ισως και να ειναι υπερβολη...αν εχετε αποψη και διαθεση θα ηθελα να με διαφωτησετε!!!!:thanks: εκτων προτερων!!!

tokiko
26-09-14, 12:58
Viper, είναι πολύ καλή επιλογή μόνο κατά 80% πρέπει να τον παραγγείλεις από Αμερική και εξτρά να σου τον περάσει κάποιος.

https://www.viper.com/

Costello
26-09-14, 13:01
ευχαριστω πολυ Μιχαλη!

tokiko
26-09-14, 13:07
Τσέκαρε τα εξτρά να το παραγγείλεις κομπλέ με ογκομετρικό σειρήνα αν θες με αυτόνομη μπαταρία και λοιπά.

120ie87
26-09-14, 13:12
Κανε καλη ασφαλεια μερικης/ολικης κλοπης φιλε!

Costello
26-09-14, 13:56
μου αρεσει ο τροπος που σκευτεσαι 120ie87.....σωστος..

deepBLUE
26-09-14, 15:12
Clifford θα σου πρότεινα !!!

GIANNHS M
26-09-14, 15:28
καλησπερα παιδια απο την βροχερη Θεσσαλονικη!!!αν υπαρχει καποιος που μπορει να με διαφωτησει θα ηθελα μια Mini ενημερωση οσον αφορα τον συναγερμο!
αν και ειμαι σε σκεψη να βαλω...να μην βαλω...μιας που θεωρω πως ψυχολογικα ισως να ηρεμισω απο τυχων κυνδινους θα ηθελα να με φωτησει καποιος αν γνωριζει καποια αξιοπιστη μαρκα γιανα απευθηνθω..και τι οικονομικο 'ταβανι' να βαλω...μεσα απο internet μια μικρη ερευνα με εκανε να πιστευω πως πανω απο 200euro ισως και να ειναι υπερβολη...αν εχετε αποψη και διαθεση θα ηθελα να με διαφωτησετε!!!!:thanks: εκτων προτερων!!!


βασικα το θεμα είναι τι ζητας από ένα συναγερμο για να αφαλισεις οσο καλυτερα γινεται το αυτοκινητο σου κ ΟΧΙ για να εξασφαλίσεις οτι δεν θα το πειραξει καποιος.....αν ζητας μια μονολεκτικη απαντηση τοτε είναι μια....CLIFFORD....ξεκινανε από χαμηλα (πανω από 200 με τοποθετηση) κ ανεβαινει αναλόγως τι δυνατότητες θα θες να εχεις.....ΠΡΟΣΟΧΗ...στην εγκατασταση ενός συναγερμου παιζει ρολο κ ο τεχνικος...αν είναι μαπας θα παει κ τσαμπα ενας καλος συναγερμος....χρειαζεται γνωση....

gant
26-09-14, 18:08
Κοίτα και για elser, ανάλογα με την τιμή παίζουν και οι δυνατότητες που σου παρέχει.
Τον έχω 8 χρόνια στο πεζώ, χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα.
Πολύ παλιότερα elser είχα και στο Ε21 για μια εικοσαετία και το μόνο που είχαμε αλλάξει ήταν οι μπαταρίες του.

BILL007
26-09-14, 18:26
Κανε καλη ασφαλεια μερικης/ολικης κλοπης φιλε!

:+1: στο άνωθεν...

mark e92
26-09-14, 19:12
Νομίζω και με έναν ΜΕΤΑ είσαι οκ ! και με το μαμά χειριστήριο .
Αν θέλουν να στο πάρουν φίλε ...

gant
26-09-14, 20:09
:+1: στο άνωθεν...

:+1::+1: κι από μένα. :original: