PDA

Επιστροφή στο Forum : pss 9 επισκευη



dark knight
07-09-14, 09:47
Θελω να κανω μια επισκευη στην pss9 και σκεφτομαι τον γνωστο επισκευαστη στη σαλονικη.μιλησα με την κορη του και με κατατοπισε.θα ηθελα την γνωμη σας.εστω και με π.μ

ΔημήτρηςΜ3
07-09-14, 11:51
Τι χλμ έχεις κάνει με τι συγκεκριμένη ανάρτηση ;

dark knight
07-09-14, 11:59
όχι πολλα.απλα θελω να ελεγχθει.και ειχα ακουσει τα καλυτερα όταν ζουσε ο μαστορας. τωρα εχουν αναλαβει τα παιδια του και θα ηθελα να ηξερα αν συνεχιζεται η ιδια ποιοτητα στην δουλεια τους. δεδομενου ότι στην Αθηνα δεν υπαρχει κανεις αξιόπιστος για αυτή την δουλεια

chief
07-09-14, 12:57
Δεν ειναι κατι το δυσκολο η επισκευη αναρτησης απο ειδικό. Μαλλον στο μυαλό μας το εχουμε μεγαλοποιησει.

Λυνεται η αναρτηση και αλλαζονται λαδια, λαστιχακια, συμπληρωνεται αζωτο και γινεται σαν καινουργια.

Εχω κανει σερβις την Νιτρον και την AST που είχα.

kplc16
07-09-14, 13:40
Αν σου αρεσει η τιμη προχωρας. Παντως υπαρχει κοσμος που επισκευαζει στον Κυρλαγκιτση και φθηνοτερες αναρτησεις

Κι οπως πολυ σωστα λεει ο Χριστοφορος η επισκευη της αναρτησης δεν ειναι ειναι επισκευη κινητηρα

Stunt Mike
07-09-14, 14:03
Αφου εισαι στην Αθηνα,πηγαινε στον Ραφαελλο Αμεντολα,Λ.Φιλαδελφειας 282....

ΔημήτρηςΜ3
07-09-14, 15:46
αν οπως λες λιγα τοτε δεν χρειάζεται τσάμπα λεφτα θα δωσεις

dark knight
07-09-14, 15:53
Θελω να δω αν ειχει στραβωσει η εχει παθει κατι.για αυτο ρωτησα για το συγκεκριμενο μαστορα.γιατι ξερω οτι εχει εμπειρια στις συγκεκριμενες.

JiMk86
07-09-14, 22:36
Μήπως να πας πρώτα σε αμορτισερόμετρο να δεις τι γινεται; Ακούς κανένα θόρυβο; Αξίζει το κόπο να τακάρεις το αμάξι και να τα στείλεις θεσσαλονίκη απ τη στιγμή που δεν έχεις σοβαρό πρόβλημα; Εσύ ξέρεις...


Sent from my iPhone using Tapatalk

dark knight
08-09-14, 08:32
το θρεντ το ανοιξα για να μαθω αν ο συγκεκριμένος κανει καλη δουλεια ακομα και σημερα. τα μεταφορικα είναι χαμηλα σε κάθε περιπτωση και η αναρτηση θα ελεγχθει. περιμενω γνωμες από τα παιδια στη βορειο Ελλαδα που εχουν εμπειρια από τη δουλεια του

Konstantinos E60
08-09-14, 10:06
Ριξε και εδω μια ματιά.

https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=10706

nikos valvetronic
08-09-14, 16:33
Φίλος εγώ έχω φτιάξει δυο αυτοκίνητα δικά μου εκεί και πήγα άλλα τρια φίλων μου.Τα 4 τα έκανε ο Μιχάλης που είναι τώρα.Έχω συμπληρώσει στο δικό μου 140.000 χλμ με αυτήν και την έκανα επισκευή στα 100.000 γιατί το μπροστά αριστερά έβγαζε θόρυβο.Προσωπικά είμαι ευχαριστημένος και τον συστήνω.Επίσης ευχαριστημένοι είναι και οι φίλοι μου.Η ανάρτησή μου είναι φτιαχτή PSS από τον ίδιο.