PDA

Επιστροφή στο Forum : M3E46 αντί για E46 330?



Atsa linos
21-04-10, 01:18
:sm-angry05:εχω το bmw 330 cabrio e 46 και βρηκα ενα m3 46 cabrio η ολη τραμπα θα μου στοιχισει το ποσο που χρειαζεται να γινει το 330 compresoras,,το 330 ειναι φορτωμενο και δεν θελω να δωσω αλλα χρηματα ,,,,δελεαζομαι μονο αν παρω το m3 να δωσω το ποσο αυτο ,,,,,,,εσεις τι θα κανατε στην θεση μου μια και δεν γνωριζω πως εχει δουλευτει το m3 το οποιο σημειωτεον ειναι 2005 μοντελο smg απο την μια βλεπω οτι ειναι ευκαιρια απο την αλλη σκεφτομαι μηπως μετα αρχιζει να ζηταει το m??

katsaraios
21-04-10, 02:34
Σε καταλαβα απο το μαλλι οτι εισαι φουντωμενος για Μ καταστασεις.
Σιγουρα πας σε πιο "ειδικο" αυτοκινητο σε οτι αφορα την χρηση και φυσικα στην συντηρηση του.
Θα σε διαφωτισουν περισσοτερο αρκετα απο τα παιδια , προσωπικα θα κραταγα το 330.

Atsa linos
21-04-10, 03:01
Σε καταλαβα απο το μαλλι οτι εισαι φουντωμενος για Μ καταστασεις.
Σιγουρα πας σε πιο "ειδικο" αυτοκινητο σε οτι αφορα την χρηση και φυσικα στην συντηρηση του.
Θα σε διαφωτισουν περισσοτερο αρκετα απο τα παιδια , προσωπικα θα κραταγα το 330.

το φουντωμα ηταν που εψαχνα να σας βρω μεσα στα σκοταδια σε αγνωστη περιοχη για εμενα axaxxaaxaxax

Χρίστος
21-04-10, 03:09
εχω το bmw 330 camprio e 46 και βρηκα ενα m3 46 camprio η ολη τραμπα θα μου στοιχισει το ποσο που χρειαζεται να γινει το 330 compresoras,,το 330 ειναι φορτωμενο και δεν θελω να δωσω αλλα χρηματα ,,,,δελεαζομε μονο αν παρω το m3 να δωσω το ποσο αυτο ,,,,,,,εσεις τι θα κανατε στην θεση μου μια και δεν γνωριζω πως εχει δουλευτει το m3 το οποιο σημαιωτεων ειναι 2005 μοντελο smg απο την μια βλεπω οτι ειναι ευκαιρια απο την αλλη σκευτομαι μηπως μετα αρχιζει να ζηταει το m??

2005???:eek::confused:
τοτε δεν ειχαμε τα facelift???

katsaraios
21-04-10, 03:11
το φουντωμα ηταν που εψαχνα να σας βρω μεσα στα σκοταδια σε αγνωστη περιοχη για εμενα axaxxaaxaxax

εμ βαλε gps αγορι μου...κινεζικο ειπαμε

m-power_01
21-04-10, 03:22
Εκανα συγχωνευση των δυο θεματων με ιδιο περιεχομενο! Ο τιτλος πρεπει να σε ικανοποιει λογικα

merbeind
21-04-10, 07:43
Εγω θα κρατουσα το αμαξι που ξερω δλδ το 330.Οπως και να εχει καθε νεα αγορα ειναι ρισκο ειδικα M3

deepBLUE
21-04-10, 08:15
Ενα Μ3 ειναι Μ3 με οτι αυτο συνεπαγεται (αμαξι που ο καθενας θα ηθελε να εχει με επιδοσεις στημενο καλα απο τη μαμα και ισως και κυνηγημενο).
Βεβαιως θελω να πιστευω πως πριν το παρεις θα το ψαξεις καλα σε καποιο εξουσιοδοτιμενο η εξειδικευμενο συνεργειο BMW και πιθανων να εχει και εξτρα το αμαξι.
Οσο αφορα το δικο σου..αν πραγματικα σου αρεσει και εχεις δεθει μαζι του δε βρισκω το λογο γιατι να το δωσεις και να μη βαλεις κομπρεσορα μια και οι επιδοσεις ειναι πιθανον και καλυτερες απο το μαμα Μ3(αναλογα το σταδιο και την προσθηκη χταποδι μεσαιο τελικο αλλα και με την κατασταση του μοτερ σου) και συμφωνα με οτι εχουμε δει μεχρι τωρα και αξιοπιστο οσο αφορα το συγκεκριμενο μοτερ διαμαντι με κομπρεσορα της ess!!!!
Αν παντως δεν εχεις οδηγησει καποιο 330 με κομπρεσορα για να εχεις αποψη υπαρχουν μελη με ess σε 330 μοτερ αλλα υπαρχει και καμπριο 330 που μπορεις να δεις για να εχεις πιο σφαιρικη αποψη !!!

Vasilis
21-04-10, 08:39
συναισθηματικοι λογοι + οτι το πηρα καινουργιο κ το γνωριζω με εκαναν να κρατησω το δικο μου αυτοκινητο κ να προβω στην προσθηκη κομπρεσσορα!

οι επιδοσεις του ειναι καλυτερες απο ενα αναλογο μαμα Μ3 ... ωστοσο ποτε δεν θα ειναι Μ3 μ οτι αυτο συνεπαγεται!!

αν μπορουσες να προεξοφλησεις σε εξειδικευμενο συνεργειο την ακεραιοτητα του Μ3 σε σασι κ μοτερ...θα σου προτεινα ανεπιφυλακτα να το χτυπησεις (το εργοστασιακο ειναι εργοστασιακο)...!

αν παλι δεν στο εγγυαται κανεις αυτο κ δεν εισαι σε θεση να το ρισκαρεις.....ελα να σε παω μια βολτα για να προβεις αμεσα στην παραγγελια του ΕSS!!!

Stathis
21-04-10, 09:03
πολυ ωραια τα λενε και βαγγελης και πασας.

κι εγω τάσσομαι υπερ του Μ3...

Vasilis
21-04-10, 09:33
Μην ξεχασω να αναφερω ... να τσεκαρεις απο κατω το πατωμα του Μ3 για τυχον κοψιματα , μιας κ ολα τα 46αρια χολαινουν εκει!!!

turbodog
21-04-10, 09:46
Μην ξεχασω να αναφερω ... να τσεκαρεις απο κατω το πατωμα του Μ3 για τυχον κοψιματα , μιας κ ολα τα 46αρια χολαινουν εκει!!!

Βασιλη τα Μ3 cab δεν πασχουν τοσο πολυ απο αυτο το προβλημα. Εχουν πιο ενισχυμενο πατωμα και ειναι αρκετα ανθεκτικοτερα (Τα coupe πασχουν σιγουρα, και τα SMG πιο πολυ αν ο οδηγος χρησιμοποιει συνεχως τα S5 k S6 προγραμματα του κιβωτιου η κανει launch control εκκινησεις).

NickE60
21-04-10, 10:25
Δύο παρόμοια αυτοκίνητα όμως πολύ διαφορετικά... Το Μ3 είναι "ειδικό" αυτοκίνητο. Αν σου αρέσουν οι "ειδικές καταστάσεις" με ότι κινείται γύρω σου, αναλαμβάνοντας παράλληλα και τα ρίσκα της χρήσης που έχει γίνει (σαν μεταχειρισμένο) παρ' το, θα το ευχαριστηθείς. thumb

Αν θέλεις κάτι πιο νορμάλ αλλά ταυτόχρονα γρήγορο, πιο γρήγορο από ένα νορμαλ Μ3, τότε κομπρεσσάρισε το 330 που ξέρεις και την κατάστασή του. Έχεις 1 στάδιο χωρίς να ανοίξεις καθόλου κινητήρα, (350hp) 2o στάδιο με εκκεντροφόρους/τροχαλία/χταπόδι (390hp) 3o στάδιο με άνοιγμα κινητήρα και αλλαγή πιστονιών +μπεκ/τροχαλία (480hp) ...hp μοτέρ στο περίπου, ίσως λίγο πιο κάτω ή λίγο πιο πάνω. Όλα αυτά με τον ίδιο κομπρέσσορα φυσικά και μπορείς να ξεκινήσεις με όποιο στάδιο θέλεις. Το 2ο στάδιο έχει την καλύτερη σχέση τιμής/απόδοσης καθώς δεν διπλο-πληρώνεις κάποια εξαρτήματα και προγραμματισμούς και δεν "πειράζεις" κινητήρα, αλλάζεις μόνο εκκεντροφόρους, ή "φτιάχνεις" τους δικούς σου. Προϋποθέτει ένα πιο "ελεύθερο" χταπόδι και τίποτε άλλο. Στο 1ο στάδιο η κατανάλωσή σου θα βελτιωθεί (όσο οδηγείς συντηρητικά, ανεξαρτήτως στροφών κινητήρα) Στο 2ο στάδιο θα έχεις χαμηλότερη κατανάλωση από Μ3 (στους ίδιους ρυθμούς οδήγησης) Στο 3ο στάδιο ...περιμένουμε το μέλος VanVic να μας πεί.....

Το κιτ της ESS για τον Μ54 κυκλοφορεί από το Δεκέμβριο του 2006 και έχει μοσχοπουλήσει, ειδικά στην Αμερική. Έχει δοκιμαστεί καλά και στην Ελλάδα... Έχει κορυφαία, "εργοστασιακή" θα έλεγα.. ποιότητα κατασκευής. Καταλαβαίνεις ότι όποιος βάζει τέτοιο κιτ ...το χρησιμοποιεί για τα καλά... Μέχρι στιγμής δεν έχει αναφερθεί ζημιά εξαιτίας του κιτ σε κανένα στάδιο βελτίωσης, παγκοσμίως!

Μήπως έχεις κάτω απ' το καπώ ένα λιοντάρι που "κοιμάται"??? :grin: χεχεχεχεχε

Θα χρειαστείς οπωσδήποτε και ένα καλό κιτ φρένων, καθώς το αυτοκίνητό σου όπως είδα είναι αρκετά καλά στημένο.

Βέβαια το Μ3 είναι πάντα ένα Μ3 με ότι άλλο συνεπάγεται αυτό. thumb

Atsa linos
21-04-10, 10:46
συμφωνω σε οτι λετε αλλα κατ εμενα ο θεος στο τελος επλασε και το μ3 φρενα αναρτησεις διαφορικα ειναι πολυ μπροστα το μ3 ειμαι σε σκεψη ,,,,,,

Atsa linos
21-04-10, 10:48
νικο τα δικα σου λεγομενα με φερανε σε σκεψεις ,,,,,,,,,αν το παρω και αρχισουμε βανος μεταλακια και πιστονακια θα μου στοιχησει το μ3 ελικοπτερο ,,,,αχχαχαχχα

Stathis
21-04-10, 10:49
τσεκαρισε το αν ειναι οκ σε ενα εξουσιοδοτημενο και προχωρα!
δεν θα το μετανιωσεις...

και αν αργοτερα ψηθεις για μετατροπες, ο δημητρης (turbodog) με κομπρεσορα ειναι στα 440 τροχο αυτη τη στιγμη...;)

Vasilis
21-04-10, 10:50
μα ειναι πολυ μπροστα το Μ3.....κανεις απο τους προλαλησαντες δεν το αμφισβητησε....

απλα ..επαναλαμβανουμε οτι με γνωμονα το συναισθηματικο δεσιμο κ το οτι γνωριζεις το δικο σου αμαξι κ οχι το ξενο Μ3....υπαρχει λυση....!


μην το σκεφτεσαι.....ξεκινα το τσεκαρισμα σε γνωστους κ μη...κ προχωρα στην αγορα ενος Μ3.....

αν δεν το κανεις...μια ζωη θα σαι με αυτην την σκεψη....:ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΨΑΞΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?

Atsa linos
21-04-10, 10:53
βασιλη μιλησα εχτες με τα παιδια και εφυγα σκεφτηκος απο την συναντηση ,,και το ενα καλο και το αλλο καλο ,,,αλλα δεν θελω να χωσω αλλα λεφτα στο 330 ,,,,,,,

NickE60
21-04-10, 10:54
συμφωνω σε οτι λετε αλλα κατ εμενα ο θεος στο τελος επλασε και το μ3 φρενα αναρτησεις διαφορικα ειναι πολυ μπροστα το μ3 ειμαι σε σκεψη ,,,,,,

Τα φρένα του Μ3 είναι πολύ μπροστά από του 330 αλλά για 350 άλογα, θα του άξιζαν πολύ καλύτερα... Διαφορικό ναι, αλλά και πάλι καλό μπλοκέ βάζεις όπου θέλεις πλέον με περίπου 1400 ευρώ τοποθετημένο..

Atsa linos
21-04-10, 10:56
ποτε δεν ημουν κατοχος m 3 και τωρα βλεπω οτι μου δινεται η δυνατοτητα ,,ετσι που κατρακυλισανε απο την μια,,,,,,,,αλλα απο την αλλη ειναι καποια θεματακια στο m που δεν τα βλεπεις ουτε και η αντιπροσωπεια μπορει να τα δει ,,μου το ειπε και ο προεδρος ( νικος αχαχχα) αυτο εχτες

PANOS-E60
21-04-10, 10:59
Δύο παρόμοια αυτοκίνητα όμως πολύ διαφορετικά... Το Μ3 είναι "ειδικό" αυτοκίνητο. Αν σου αρέσουν οι "ειδικές καταστάσεις" με ότι κινείται γύρω σου, αναλαμβάνοντας παράλληλα και τα ρίσκα της χρήσης που έχει γίνει (σαν μεταχειρισμένο) παρ' το, θα το ευχαριστηθείς. thumb

Αν θέλεις κάτι πιο νορμάλ αλλά ταυτόχρονα γρήγορο, πιο γρήγορο από ένα νορμαλ Μ3, τότε κομπρεσσάρισε το 330 που ξέρεις και την κατάστασή του. Έχεις 1 στάδιο χωρίς να ανοίξεις καθόλου κινητήρα, (350hp) 2o στάδιο με εκκεντροφόρους/τροχαλία/χταπόδι (390hp) 3o στάδιο με άνοιγμα κινητήρα και αλλαγή πιστονιών +μπεκ/τροχαλία (480hp) ...hp μοτέρ στο περίπου, ίσως λίγο πιο κάτω ή λίγο πιο πάνω. Όλα αυτά με τον ίδιο κομπρέσσορα φυσικά και μπορείς να ξεκινήσεις με όποιο στάδιο θέλεις. Το 2ο στάδιο έχει την καλύτερη σχέση τιμής/απόδοσης καθώς δεν διπλο-πληρώνεις κάποια εξαρτήματα και προγραμματισμούς και δεν "πειράζεις" κινητήρα, αλλάζεις μόνο εκκεντροφόρους, ή "φτιάχνεις" τους δικούς σου. Προϋποθέτει ένα πιο "ελεύθερο" χταπόδι και τίποτε άλλο. Στο 1ο στάδιο η κατανάλωσή σου θα βελτιωθεί (όσο οδηγείς συντηρητικά, ανεξαρτήτως στροφών κινητήρα) Στο 2ο στάδιο θα έχεις χαμηλότερη κατανάλωση από Μ3 (στους ίδιους ρυθμούς οδήγησης) Στο 3ο στάδιο ...περιμένουμε το μέλος VanVic να μας πεί.....

Το κιτ της ESS για τον Μ54 κυκλοφορεί από το Δεκέμβριο του 2006 και έχει μοσχοπουλήσει, ειδικά στην Αμερική. Έχει δοκιμαστεί καλά και στην Ελλάδα... Έχει κορυφαία, "εργοστασιακή" θα έλεγα.. ποιότητα κατασκευής. Καταλαβαίνεις ότι όποιος βάζει τέτοιο κιτ ...το χρησιμοποιεί για τα καλά... Μέχρι στιγμής δεν έχει αναφερθεί ζημιά εξαιτίας του κιτ σε κανένα στάδιο βελτίωσης, παγκοσμίως!

Μήπως έχεις κάτω απ' το καπώ ένα λιοντάρι που "κοιμάται"??? :grin: χεχεχεχεχε

Θα χρειαστείς οπωσδήποτε και ένα καλό κιτ φρένων, καθώς το αυτοκίνητό σου όπως είδα είναι αρκετά καλά στημένο.

Βέβαια το Μ3 είναι πάντα ένα Μ3 με ότι άλλο συνεπάγεται αυτό. thumb

Αμάν Νίκο ! Μας άναψες τα αίματα ... μερικοί από μάς είπαμε να αποκτήσουμε ένα ταπεινό οικογενειακό ... τι τον θες το σατανά και τον μελετάς ...? Χα χα !

NickE60
21-04-10, 10:59
βασιλη μιλησα εχτες με τα παιδια και εφυγα σκεφτηκος απο την συναντηση ,,και το ενα καλο και το αλλο καλο ,,,αλλα δεν θελω να χωσω αλλα λεφτα στο 330 ,,,,,,,

Πάρε το Μ3 τότε, καμία αντίρρηση!! αλλά να έχεις υπ' όψιν σου ότι κι εκεί ίσως χρειαστεί να ρίξεις μερικά. :original:

Atsa linos
21-04-10, 11:01
νικο δεν ηρεμεις με τιποτα μου φαινεται φυτιλιες βαζεις συνεχεια ,,,,,,,ειδα το λινκ φιλε οντως πεσανε πολυ οι τιμες στο εσσ

Atsa linos
21-04-10, 11:03
βασιλη ειμαστε γειτονες και εμαθα οτι εχεις ενα ομορφο καμπριο ανεβαινεισ καθολου χαιδαρι να τα πουμε απο κοντα??

Vasilis
21-04-10, 11:09
ΦΙΛΕ ατσαλινε....θα χαρω να τα πουμε απο κοντα κ να σου λυσω οποιες αποριες μπορω απο κοντα....!

απο την αλλη , καλο θα ταν να δεις κ ενα κομπρεσσερατο καμπριο μιας κ σε καμπριο αναφερεσαι ...για να εχεις μια πιο εμπεριστατωμενη αποψη.....!

αν λεω....αν ...εξασφαλιζες οτι το Μ3 ειναι χαρτι....προχωρα στην αγορα του κ μην σκεφτεσαι τιποτα....

αν ...ξαναλεω αν...εισαι δεμενος συναισθηματικα με το καμπριακι σου....ο εσσ θα σου κανει ολα τα κεφια...!

μπορει να σαι μπροστα απο ενα Μ3 ... αλλα παντα εμφανισιακα θα σαι ενα ταπεινο 330!

οσον αφορα κρατηματα - φρενα κτλ...μπορεις να γινεις ισαξιος του Μ3....αλλα πιστεψε με ...σε 330 καμπριο δεν θα χρειαστεις τιποτα παραπανω απο φρενα!(οπως αλλωστε το ιδιο πιστευω κ για τα Μ3)!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ να τα πουμε απο κοντα ...εγω μενω προς ΠΕΙΡΑΙΑ....το τηλ μου ειναι 6932 364384...μακαρι να βρουμε κοινο χρονο να πιουμε κ ενα καφε....

αν παλι δεν ....τις συναντησεις προσπαθω να μην τις χανω...οποτε τα λεμε κ εκει απο κοντα!!!

NickE60
21-04-10, 11:10
νικο δεν ηρεμεις με τιποτα μου φαινεται φυτιλιες βαζεις συνεχεια ,,,,,,,ειδα το λινκ φιλε οντως πεσανε πολυ οι τιμες στο εσσ

Πέτρο τα είπαμε και χτες. Το στροφάρισμα και τον ήχο του Μ3, δεν θα τον βρεις σε κανένα άλλο εξακύλινδρο καμίας εταιρίας. Τέλος! Μια τέτοια κίνηση όμως θέλει να έχεις και την τύχη με το μέρος σου, ανεξαρτήτως εμφανισιακής κατάστασης και αποτελέσματος στον έλεγχο του κινητήρα. Όχι ότι τα 80000 χλμ είναι πολλά αλλά σαν εισαγόμενο μπορεί να είναι και παραπάνω, για μένα, αν ο έμπορος σου εγγυάται γραπτώς κάλυψη οποιασδήποτε μηχανικής ζημιάς έστω και για 1 χρόνο ...θα έπρεπε να το έχεις πάρει ήδη......

Atsa linos
21-04-10, 11:18
υπαρχει κανεις που να εγγυαται βρε νικο αν γινει κατι θα μου πει εσυ το εσκισες το αμαξι και αντε βγαλε ακρη,,

Atsa linos
21-04-10, 11:19
βασιλη θα τα πουμε αρκει να βρεθει παλι χρονος ,,,,,,και καλη διαθεση

Vasilis
21-04-10, 11:21
βασιλη θα τα πουμε αρκει να βρεθει παλι χρονος ,,,,,,και καλη διαθεση

ευχαριστως....!:thumbsup:

NickE60
21-04-10, 11:22
υπαρχει κανεις που να εγγυαται βρε νικο αν γινει κατι θα μου πει εσυ το εσκισες το αμαξι και αντε βγαλε ακρη,,

υπάρχουν υπάρχουν! αμάξι 4ετίας-5ετίας είναι!
...στην Αμερική ίσως να ήταν και στην εγγύηση ακόμη με τόσο λίγα χλμ....

Atsa linos
21-04-10, 11:24
υπάρχουν υπάρχουν! αμάξι 4ετίας-5ετίας είναι!
...στην Αμερική ίσως να ήταν και στην εγγύηση ακόμη με τόσο λίγα χλμ....

Προεδρε εδω ειναι ελλαντα ομως,,,,,,,,,,:whistle:

manos///3
21-04-10, 11:27
Αν οδηγησεις Μ3 θα καταλαβεις τη χαωδη διαφορα με το 330..και δε μιλαω για επιδοσεις στην ευθεια...
Η αισθηση και το πατημα ειναι σε αλλο επιπεδο..Τοση διαφορα απο ιδιο σασι δε νομιζω οτι υπαρχει σε αλλο αυτοκινητο.

NickE60
21-04-10, 11:27
Προεδρε εδω ειναι ελλαντα ομως,,,,,,,,,,:whistle:

Που τον είδες τον πρόεδρο?? Δε σου είπα χτες... καμία σχέση. Την αρρώστια μας παλεύουμε όλοι........ :whistle:

.....ναι είναι λίγο διαφορετικά στο Ellada... thumb

Z-man
21-04-10, 11:30
Διαβαζοντας ολα τα ποστ επειδη ασχολουμε με το θεμα Μ3 εχω να πω κ εγω τα εξης:Το αμαξι ειναι αλλου....Οσο κ να φτιαξεις το 330 ποτε δεν θα εχεις την αισθηση ,το πατημα ,τον ηχο ,το στησιμο κ φυσικα την ομορφια του Μ.Τωρα η αληθεια ειναι πως θελει καλο τεχνικο ελεγχο πριν την αγορα κ φυσικα ισως να χρειαστει να βαλεις καποια λεφτα για νεα ελαστικα κ.α...Αν η διαφορα των χρηματων ειναι μικρη σε σχεση με το να φτιαξεις το 330 τοτε σιγουρα πηγαινε για το Μ γιατι τα λεφτα για το 330 δεν θα τα παρεις ποτε πισω.Σε ενα ποστ διαβασα πως του 2005 ειναι facelift...Να τονισω πως Τα μοντελα Μ ΔΕΝ ΥΠΟΚΙΝΤΑΙ ΣΕ FACELIFT .Αρα γνησιο μοντελο Μ δεν θα βρεις σε facelift.Αν το βρεις σωστο μην το σκεφτεσαι ,η ζωη πρεπει να ειναι ομορφη....

manos///3
21-04-10, 11:31
η ζωη πρεπει να ειναι ομορφη....
:original::original::original:

Vasilis
21-04-10, 11:41
αρα...ολοι καταληγουμε στον ιδιο παρονομαστη....!

ΠΡΩΤΑ θα εξαντλησεις το θεμα ελεγχου μιας Μ για να προβεις στην αγορα της...μιας κ το αυτοκινητο ειναι αλλου..........!

αν παλι δεν τα καταφερεις να βρεις αυτο που θες....εδω ειμαστε να συζητησουμε για ....αλλess..λυσεις

Atsa linos
21-04-10, 11:43
μου αρεσει το μ παρα πολυ αλλα πως εχει δουλευτει το συγκεκριμενο δεν ξερω

merbeind
21-04-10, 11:44
Για ενα σωστο Μ3 και μοντελο 2005 κιολας χρειαζεσαι σιγουρα κοντα στα 35.000.(Τοσο πουλαει κολλητος μου το δικο του ειναι και cabrio 05).Aπο την εμπειρια του επειδη ειναι το 2ο m3 μετα απο coupe που ειχε μπορω να σου πω οτι χρειαστηκε να δει πανω απο 20 αυτοκινητα για να κανει και τις δυο αγορες.Τα πιο πολλα ηταν μετατροπες και ας ελεγαν αλλα οι μαντραδες...

NickE60
21-04-10, 11:46
Για ενα σωστο Μ3 και μοντελο 2005 κιολας χρειαζεσαι σιγουρα κοντα στα 35.000.(Τοσο πουλαει κολλητος μου το δικο του ειναι και cabrio 05).Aπο την εμπειρια του επειδη ειναι το 2ο m3 μετα απο coupe που ειχε μπορω να σου πω οτι χρειαστηκε να δει πανω απο 20 αυτοκινητα για να κανει και τις δυο αγορες.Τα πιο πολλα ηταν μετατροπες και ας ελεγαν αλλα οι μαντραδες...

Τώρα με αυτά που του είπες, είμαι σίγουρος πως είναι στο δρόμο.... :original: :thumbsup:

Atsa linos
21-04-10, 12:07
εδω ειμαι ,,εχω οδηγησει μ3 και μαλιστα οχι κυριλε δεν ισιωνε πουθενα

Atsa linos
21-04-10, 12:10
Για ενα σωστο Μ3 και μοντελο 2005 κιολας χρειαζεσαι σιγουρα κοντα στα 35.000.(Τοσο πουλαει κολλητος μου το δικο του ειναι και cabrio 05).Aπο την εμπειρια του επειδη ειναι το 2ο m3 μετα απο coupe που ειχε μπορω να σου πω οτι χρειαστηκε να δει πανω απο 20 αυτοκινητα για να κανει και τις δυο αγορες.Τα πιο πολλα ηταν μετατροπες και ας ελεγαν αλλα οι μαντραδες...

αυτο που εχω βρει εγω ειναι μαμα δεν παιρνω μετατροπη με τιποτα:original:

NickE60
21-04-10, 12:18
αυτο που εχω βρει εγω ειναι μαμα δεν παιρνω μετατροπη με τιποτα:original:

Εγώ θα σε συμβούλευα να μην χάνεις χρόνο για το συγκεκριμένο ....αλλιώς να το ξεχάσεις εντελώς (εντελώς όμως) και να μείνεις εκεί που είσαι :original:

Konstantinos E60
21-04-10, 12:22
Εγω απορώ πως κάθεσαι ακόμη και γράφεις με όλα αυτά που σου είπανε ?

chief
21-04-10, 12:23
Αν οδηγησεις Μ3 θα καταλαβεις τη χαωδη διαφορα με το 330..και δε μιλαω για επιδοσεις στην ευθεια...
Η αισθηση και το πατημα ειναι σε αλλο επιπεδο..Τοση διαφορα απο ιδιο σασι δε νομιζω οτι υπαρχει σε αλλο αυτοκινητο.

ετσι εχουν τα πραγματα.

Atsa linos
21-04-10, 12:27
Εγω απορώ πως κάθεσαι ακόμη και γράφεις με όλα αυτά που σου είπανε ?

και τι να κανω ??

NickE60
21-04-10, 12:29
και τι να κανω ??

Να κάνεις τη "σκάντζα" το συντομότερο! thumb

Stathis
21-04-10, 12:30
ατσαλινε πετρο τα πολλα λογια ειναι φτωχια...

αν εισαι ψημενος προχωρα!

PANOS-E60
21-04-10, 12:30
Να κάνω μιά ερώτηση που νομίζω έχει πολλή ουσία στους καιρούς που διανύουμε ? Το 330 θα πουληθεί ...?

Konstantinos E60
21-04-10, 12:31
και τι να κανω ??

Να πας να κάνεις έλεγχο το Μ3 !!!! Να βγείς απο την αμφιβολία και όρμα του αν αξίζει.

NickE60
21-04-10, 12:32
Να κάνω μιά ερώτηση που νομίζω έχει πολλή ουσία στους καιρούς που διανύουμε ? Το 330 θα πουληθεί ...?

ανταλλαγή 330 cabrio με Μ3 cabrio (+ 6-7K) thumb

Atsa linos
21-04-10, 12:36
νικο τον εχω ετοιμο απλα τον σιγοψηνω,,,,,,,,,,,,,,

Atsa linos
21-04-10, 12:37
Να κάνω μιά ερώτηση που νομίζω έχει πολλή ουσία στους καιρούς που διανύουμε ? Το 330 θα πουληθεί ...?

πιο ευκολα απο το μ3 πωλειται ,,,,,,,και αν εχεις καλο 330 ακομα πιο ευκολα:thumbsup: