PDA

Επιστροφή στο Forum : PORSCHE PANAMERA TAXI !!!



katsaraios
20-04-10, 23:29
https://www.youtube.com/watch?v=iYbKFBrmWPY

και ομως το αγορασε και το κινει κανονικα για ταξι ο τυπος.
κοιταξτε εκφρασεις και χαμογελα οι τυχεροι πελατες!!!

gyiama
20-04-10, 23:32
ρε γιωργο εμενα μου φαιενται λιγο κουλο!!ειναι το turbo με τα 500 αλογα και ειναι βενζινη!!ειναι δυνατων να πηρε ο αλλος αυτοκινητο που καιει τα αντερα του για να το κανει ταξι?αυτος θα δουλευει για να βαζει βενζινη οχι για το μεροκαματο!!!!!καμια ψιλοδιαφημηση το κοβω η κατι αλλο τελος παντων!!!!!

katsaraios
20-04-10, 23:48
ρε γιωργο εμενα μου φαιενται λιγο κουλο!!ειναι το turbo με τα 500 αλογα και ειναι βενζινη!!ειναι δυνατων να πηρε ο αλλος αυτοκινητο που καιει τα αντερα του για να το κανει ταξι?αυτος θα δουλευει για να βαζει βενζινη οχι για το μεροκαματο!!!!!καμια ψιλοδιαφημηση το κοβω η κατι αλλο τελος παντων!!!!!

Μπορει να παιζει και κατι τετοιο ,παντως στην Γερμανια εχει και αλλα κουφα τετοια .
Ειλικρινα παντως ενα καλο τουρ με τετοιο ταξακι το πληρωνα ευχαριστωςthumb

z3 2.2
21-04-10, 00:01
Και να μπαινει ο καθε βρωμικουλας και να καθεται στα δερματινα καθισματα...μπαααα....χλωμο!!!

yannisv
21-04-10, 08:56
Το 2000 είχα ένα Ε34 με φουλ Μ5 look το οποίο αγόρασα και δούλευα σαν ταξί (hackney carriage & private hire) στην Ουαλία. Οι αντιδράσεις των Ουαλών (οι οποίοι είχαν συνηθίσει Mondeo και Focus στη δική μου κομητεία) ήταν το κάτι άλλο ενώ η δουλειά σε κούρσες για αεροδρόμια σε πολύ υψηλά επίπεδα. Βέβαια ήμουν 2 φορές τη βδομάδα με τα Autoglym να το καθαρίζω από τους βρωμίκουλες που αναφέρει ο Μήτσος (δυο φορές μάλιστα μου το ξέρασαν μεθυσμένοι Αγγλοσάξονες τη μία μέσα στους αεραγωγούς ένα ζώον). Πάντως - για να κλείσω και το off topic - το ταξί του κυρίου είναι από άλλο πλανήτη, ακόμα και οι Γερμανοί χαζεύουν! :original: