PDA

Επιστροφή στο Forum : Yamaha Vmax



Stamatis
20-04-10, 17:18
200 άλογα στις 9.000
167 nm ροπή στις 6.500
1.700 κυβικά
300 kg βάρος.

Μόλις κατέβηκα από τη σέλα της.

ΟΤΑΝ βάλω σε τάξη τις σκέψεις μου και πέσουν οι παλμοί μου κάτω απο τους 300 θα γράψω τις εντυπώσεις μου.

Φωτογραφίες δεν έβγαλα, δεν ήθελε το "παιδί" που μου τη δάνεισε για τη βόλτα (δεν είναι δικιά του, με κάποιο τρόπο "δανεική" την έχει και αυτός για λίγο).

Η οδήγησή της, νομίζω πως πρέπει να είναι ότι πιο κοντινό σε ηφαιστειακή έκρηξη.

Ισως και να μην γράψω τίποτα, νομίζω πως έχει λιώσει το μυαλό μου.
Δεν ξέρω πως νοιώθω, φοβισμένος; παθιασμένος;

Αν τα supersport σε κάνουν να νιώθεις βασιλιάς, αυτή η μηχανή σε κάνει να νιώθεις... δεν ξέρω... νιώθεις ανίσχυρος να την υποτάξεις, σαν να προσπαθεί να σε σκοτώσει και να χαίρεσαι που τα κατάφερες για άλλη μια βόλτα να γυρίσεις πίσω.
Και όσο σε φοβίζει, τόσο τη θες...

Νομίζω έμπλεξα.
Εμπλεξα χοντρά.

Vasilis
20-04-10, 17:21
πολυ σουπερ γουαου μηχανη...

σιταματη σε καταλαβαινω απολυτα...

οταν συνελθεις σε παρακαλω να μας περιγραψεις....

(τιμη>?)

Stamatis
20-04-10, 17:30
πολυ σουπερ γουαου μηχανη...

σιταματη σε καταλαβαινω απολυτα...

οταν συνελθεις σε παρακαλω να μας περιγραψεις....

(τιμη>?)

24? κάτι τέτοιο νομίζω...

κάτσε γιατί τώρα καπνίζω και κοιτάω το ταβάνι σαν αυτιστικός.
Μόλις συνέλθω εντελώς θα τα πω όλα.

Tsakirakos
20-04-10, 17:37
μονο για ευθειες ειναι ομως...τονοι ροπης αλλα και 300 κιλα βαρος....
μηχανη παραγωγης αδρεναλινης.
δοκιμασε να την χαστουκισεις σε καμια στροφη ομως....
παντα ορθιος ευχομαι!

Stamatis
20-04-10, 17:45
Στρίβει, όχι με τα αυτιά κάτω, αλλά στρίβει.

Το θέμα είναι πως ΔΕΝ θες να στρίψεις.
Θέλεις να περάσεις μέσα από τοίχους, βουνά, ότι βρείς μπροστά σου.
Αυτό είναι που με φόβισε, η μέθη που σου προξενεί αυτή η αίσθηση, σαν να το βλέπεις να έρχεται και να λες, ΟΚ, δεν τρέχει τίποτα, τοίχος είναι, τόχω... θα τον ρίξω και θα βγω από πίσω.

Προσπαθώ να το γράψω σε χαρτί πρώτα, θα τα μεταφέρω μετά εδω

Stathis
20-04-10, 18:04
οτι δεν ειναι βεσπα (με εξαιρεση τις ντουκατι) ειναι μπαζο! χεχεχε :D

z3 2.2
20-04-10, 18:08
Μια εμπεριστατωμενη περιγραφη απο σενα θα ηταν οτι καλυτερο.
Κατσε σκεψου το,γραψε και στειλε μας για "βολτα".

Kostas_1
20-04-10, 20:30
Aνησυχησα με αυτα που διαβαζω. Παρε ενα λεξοτανιλ και ξεχασε την

Monsta
20-04-10, 20:46
Μια χαρά είναι η βέσπα.

Πάρε ένα καλό Μ3 και ταξίδεψέ μας με τα όμορφά σου κείμενα.

You re simply having illussions with this dragster...

Libanner
20-04-10, 20:55
Φωτογραφίες δεν έβγαλα, δεν ήθελε το "παιδί" που μου τη δάνεισε για τη βόλτα (δεν είναι δικιά του, με κάποιο τρόπο "δανεική" την έχει και αυτός για λίγο).



Τρελή "παρτούζα" μυρίζομαι εδώ γι αυτό δε δανείζω ποτέ τίποτα thumb

nfot
20-04-10, 21:23
...
Αυτό είναι που με φόβισε, η μέθη που σου προξενεί αυτή η αίσθηση, σαν να το βλέπεις να έρχεται και να λες, ΟΚ, δεν τρέχει τίποτα, τοίχος είναι, τόχω... θα τον ρίξω και θα βγω από πίσω....

Τα ειπες ολα με αυτη τη φραση. Με καλυψες.

kostas 325
20-04-10, 21:40
Αν τα supersport σε κάνουν να νιώθεις βασιλιάς, αυτή η μηχανή σε κάνει να νιώθεις... δεν ξέρω... νιώθεις ανίσχυρος να την υποτάξεις, σαν να προσπαθεί να σε σκοτώσει και να χαίρεσαι που τα κατάφερες για άλλη μια βόλτα να γυρίσεις πίσω.
Και όσο σε φοβίζει, τόσο τη θες...



Ετσι ακριβως ενιωσα και εγω οταν την οδηγησα

E39COMP
20-04-10, 22:27
, σαν να προσπαθεί να σε σκοτώσει και να χαίρεσαι που τα κατάφερες για άλλη μια βόλτα να γυρίσεις πίσω.
Και όσο σε φοβίζει, τόσο τη θες...





ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΩΣΤΟΣ ..... Τα πλέον ΩΡΑΙΟΤΕΡΑ και σωστοτερα λόγια για να περιγραψει καποιος αυτο το κτηνος .
ΔΕΝ μιλαμε πλέον για μηχανη , μηχανακι , δικυκλο κτλ κατ'εμε ....
Μιλάμε για το υπερτατο και απολυτο μηχανημα που αυτη τη φορα ΚΑΙ φρενα εχει και στριβει ... Οχι σαν R1 αλλα πολύ περισσότερο απο την παλια.
Εχω παθος με την V-Max απο τότε που αντικρυσα την πρωτη .... Καλή η καινουργια αλλα ο ερωτας που εχω με την παλια ΔΕΝ νομιζω να σβησει ποτε .

Φωτιες μου αναψες βραδιατικο

VanVIC
20-04-10, 22:37
200 άλογα στις 9.000
167 nm ροπή στις 6.500
1.700 κυβικά
300 kg βάρος.

...
Η οδήγησή της, νομίζω πως πρέπει να είναι ότι πιο κοντινό σε ηφαιστειακή έκρηξη.

...

Και όσο σε φοβίζει, τόσο τη θες...

The last frontier...

kostas 325
22-04-10, 22:05
ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΩΣΤΟΣ ..... Τα πλέον ΩΡΑΙΟΤΕΡΑ και σωστοτερα λόγια για να περιγραψει καποιος αυτο το κτηνος .
ΔΕΝ μιλαμε πλέον για μηχανη , μηχανακι , δικυκλο κτλ κατ'εμε ....
Μιλάμε για το υπερτατο και απολυτο μηχανημα που αυτη τη φορα ΚΑΙ φρενα εχει και στριβει ... Οχι σαν R1 αλλα πολύ περισσότερο απο την παλια.
Εχω παθος με την V-Max απο τότε που αντικρυσα την πρωτη .... Καλή η καινουργια αλλα ο ερωτας που εχω με την παλια ΔΕΝ νομιζω να σβησει ποτε .

Φωτιες μου αναψες βραδιατικο

Τα λογια ειναι του SNOOPY !!! εγω τα εκανα μανταρα απο λαθος:ranting2:

paganis
22-04-10, 22:40
εχω οδηγησει την προηγουμενη vmax...δυσκολη μηχανη...αλλα οσο πιο πολυ σε τρομαζει..τοσο πιο πολυ σε πορωνει ..τοσο πιο πολυ δενεσαι μαζι της! η νεα ειναι ακομα πιο ομορφη...και τερας μαζι..

optostyle
23-04-10, 08:31
Εγω πιστευω πως ειδες ονειρο Σταματη,,,,,ΑΝΤΕ ωρα να πας στη δουλεια ........

xxxvagos
23-04-10, 12:34
200 άλογα στις 9.000
167 nm ροπή στις 6.500
1.700 κυβικά
300 kg βάρος.

Μόλις κατέβηκα από τη σέλα της.

ΟΤΑΝ βάλω σε τάξη τις σκέψεις μου και πέσουν οι παλμοί μου κάτω απο τους 300 θα γράψω τις εντυπώσεις μου.

Φωτογραφίες δεν έβγαλα, δεν ήθελε το "παιδί" που μου τη δάνεισε για τη βόλτα (δεν είναι δικιά του, με κάποιο τρόπο "δανεική" την έχει και αυτός για λίγο).

Η οδήγησή της, νομίζω πως πρέπει να είναι ότι πιο κοντινό σε ηφαιστειακή έκρηξη.

Ισως και να μην γράψω τίποτα, νομίζω πως έχει λιώσει το μυαλό μου.
Δεν ξέρω πως νοιώθω, φοβισμένος; παθιασμένος;

Αν τα supersport σε κάνουν να νιώθεις βασιλιάς, αυτή η μηχανή σε κάνει να νιώθεις... δεν ξέρω... νιώθεις ανίσχυρος να την υποτάξεις, σαν να προσπαθεί να σε σκοτώσει και να χαίρεσαι που τα κατάφερες για άλλη μια βόλτα να γυρίσεις πίσω.
Και όσο σε φοβίζει, τόσο τη θες...

Νομίζω έμπλεξα.
Εμπλεξα χοντρά.

και φυσικα εμπλεξες φιλε

τι μου θυμισες τωρα??? το vmax το παλιο μοντελο με τα 150 αλογα ηταν η πρωτη μηχανη που οδηγησα...μετα το παπι ανεβηκα στο vmax...τεσπα

καλουτσικο γκαζι εχει το καινουριο πολυ κυριλε ειναι...το πισω φρενο και σε αυτο το μοντελο εξακολουθει να ειναι ασαφες και δεν στριβει καλα...αυτα...αλλα για τα 20 χιλιαρικα που εχει δεν αξιζει κατα την γνωνη μου...μπορεις να να παρεις μια mv augusta f4 1000 και να εισαι η lambo των μηχανων...και εκει να δεις τρελο γκαζι και οδηγηση...αν δεν εισαι χερας καλος δεν μπορεις να πας τερμα με μια augusta..βασικα ουτε να σκεφτεις οτι πας τερμα

Ptboul
23-04-10, 12:45
Πολύ κτήνος δε λέω, αλλά αντί να κάνεις τον ράμπο των πόλεων μήπως με ένα Ζ 1000 κάνεις καλύτερα γούστα; :D

Stamatis
23-04-10, 12:52
Ε, ενταξει δεν υπαρχει συγκριση.
Το vmax ειναι ομως ενα θρυλικο μηχανακι.
Οταν ειχε βγει το πρωτο ηταν μηχανολογικο σεμιναριο.

Παντως την Αγκουστα δεν την παλευω, γερασα και δεν αντεχει το σκαφοειδες πολλες ταλαιπωριες, ουτε και η μεση διπλωνει πλεον ευκολα.

Οσο για το Ζ ωραιο αλλα καθολου τρομακτικο.

z3 2.2
23-04-10, 13:09
καλουτσικο γκαζι εχει το καινουριο
:shok:Κατσε ρε συ Βαγγελακη...."καλουτσικο γκαζι"???? Μη τα ισοπεδωνεις ολα!!!!


γερασα και δεν αντεχει το σκαφοειδες πολλες ταλαιπωριες, ουτε και η μεση διπλωνει πλεον ευκολα.



Σταματη οσο πιο "σκυφτο" ειναι το μηχανακι τοσο πιο ευθεια ειναι η μεση σου και τοσο λιγοτερες καταπονησεις δεχεται.thumb

Stamatis
23-04-10, 13:51
:shok:Κατσε ρε συ Βαγγελακη...."καλουτσικο γκαζι"???? Μη τα ισοπεδωνεις ολα!!!!



Σταματη οσο πιο "σκυφτο" ειναι το μηχανακι τοσο πιο ευθεια ειναι η μεση σου και τοσο λιγοτερες καταπονησεις δεχεται.thumb

ευθεια σε γωνια Δημητρη μου.
Αυτη τη γωνια ειναι δεν μπορω να πετυχω.
Απο τη μια η κοιλιτσα που βρισκει τεποζιτο και απο την αλλη οι παλιες αμαρτιες που σε αυτη τη γωνια ριχνουν βαρος στα χερια.

patriNOS
15-05-10, 14:36
200 άλογα στις 9.000
167 nm ροπή στις 6.500
1.700 κυβικά
300 kg βάρος.

Μόλις κατέβηκα από τη σέλα της.

ΟΤΑΝ βάλω σε τάξη τις σκέψεις μου και πέσουν οι παλμοί μου κάτω απο τους 300 θα γράψω τις εντυπώσεις μου.

Φωτογραφίες δεν έβγαλα, δεν ήθελε το "παιδί" που μου τη δάνεισε για τη βόλτα (δεν είναι δικιά του, με κάποιο τρόπο "δανεική" την έχει και αυτός για λίγο).

Η οδήγησή της, νομίζω πως πρέπει να είναι ότι πιο κοντινό σε ηφαιστειακή έκρηξη.

Ισως και να μην γράψω τίποτα, νομίζω πως έχει λιώσει το μυαλό μου.
Δεν ξέρω πως νοιώθω, φοβισμένος; παθιασμένος;

Αν τα supersport σε κάνουν να νιώθεις βασιλιάς, αυτή η μηχανή σε κάνει να νιώθεις... δεν ξέρω... νιώθεις ανίσχυρος να την υποτάξεις, σαν να προσπαθεί να σε σκοτώσει και να χαίρεσαι που τα κατάφερες για άλλη μια βόλτα να γυρίσεις πίσω.
Και όσο σε φοβίζει, τόσο τη θες...

Νομίζω έμπλεξα.

Εμπλεξα χοντρά.



χαχαχα.λοιπον το πρωτο V-max το εφερε στην ελλαδα ο Νταλλαρας και καποια στιγμη το συγκεκριμενο V-max εφτασε στην σαμο δευτερο χερι και το αγορασε ενας φιλος μηχανικος μοτοποδηλατων.. απο αυτον πηγε σε ενα μπαρμαν, μετα το πηρε ο τυπος στον οποιο δουλευα στο club του και περασε για 3 μηνες στα χερια μου....αυτην την στιγμη βρισκεται παρατημενο στην σαμο.... κριμα..ωραιο μηχανακι...μεγια και προσοχη γιατι διπλωνει πολυ και με πολλα χιλιομετρα...

E39COMP
15-05-10, 14:43
χαχαχα.λοιπον το πρωτο V-max το εφερε στην ελλαδα ο Νταλλαρας και καποια στιγμη το συγκεκριμενο V-max εφτασε στην σαμο δευτερο χερι και το αγορασε ενας φιλος μηχανικος μοτοποδηλατων.. απο αυτον πηγε σε ενα μπαρμαν, μετα το πηρε ο τυπος στον οποιο δουλευα στο club του και περασε για 3 μηνες στα χερια μου....αυτην την στιγμη βρισκεται παρατημενο στην σαμο.... κριμα..ωραιο μηχανακι...μεγια και προσοχη γιατι διπλωνει πολυ και με πολλα χιλιομετρα...

Οταν λοιπον το ειχε φερει ο ΜΑΚΡΑΚΗΣ για τον Νταλλαρα , μηχανικός στο Μακρακη ηταν ο Δημήτρης ο Κλίμης που το παρελαβε για τον Νταλαρα απο τον Πειραια σε κουτί , το εστησε και το οδηγησε πρωτος στην Ελλαδα ΚΑΙ ΜΕΤΑ απο 2 μερες το πηρε στα χερια του ο Νταλαρας καθως ειχε ζητησει να το δοκιμασουν πριν το καβαλήσει ...
Απο τότε ο φίλος Μήτσος ΕΙΧΕ - ΕΧΕΙ και ΘΑ ΕΧΕΙ τρελλό κολλημα με την συγκεκριμένη μηχανη , εχει ενα τετοιο ΛΟΥΛΟΥΔΙ πραγματικα σε κιτρινο και γμτ το κερατο του με εχει κολλησει και μενα .... Και ο Χειμωνέτος ειχε και νομιζω εχει ακομα ενα σε μαυρο Ματ χρονια τωρα .

Κοιτα τελικα ποσο μικρος ειναι ο κόσμος εεεε ???

SuperSonic
15-05-10, 19:39
Τρελο μοτορι το vmax kαι old time classik μιας και το επομενο φανταζομαι θα βγει μετα απο 15 χρονια.

Παντως εγω θα προτιμουσα μια suzuki Haybusa με εξατμιση yoshimura!!


https://img714.imageshack.us/img714/8757/138282008suzukihayabusa.jpg (https://img714.imageshack.us/i/138282008suzukihayabusa.jpg/)

E39COMP
15-05-10, 20:45
Τρελο μοτορι το vmax kαι old time classik μιας και το επομενο φανταζομαι θα βγει μετα απο 15 χρονια.

Παντως εγω θα προτιμουσα μια suzuki Haybusa με εξατμιση yoshimura!!


https://www.bmwfans.gr/forum/ (https://img714.imageshack.us/i/138282008suzukihayabusa.jpg/)

Βγηκε πριν 2 χρόνια ... Τσεκαρε το πρωτο ποστ ---> https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=2221

SuperSonic
15-05-10, 20:48
Βγηκε πριν 2 χρόνια ... Τσεκαρε το πρωτο ποστ ---> https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=2221


Ναι φιλε μου το γνωριζω!

αλλα ξαναλεω οτι ειναι μηχανη που θα βγει μετα απο 10-15 χρονια.

nikos1400
30-10-10, 11:45
Οσοι δεν μπορουν να το οδηγησουν μπορουν να διαβασουν και να χαζεωουν εδω

https://issuu.com/ebike.gr/docs/ebike27-july10/4

Stamatis
30-10-10, 12:11
Οσοι δεν μπορουν να το οδηγησουν μπορουν να διαβασουν και να χαζεωουν εδω

https://issuu.com/ebike.gr/docs/ebike27-july10/4

Ωραιος!!!!!

PANOS-E60
30-10-10, 12:20
Οταν λοιπον το ειχε φερει ο ΜΑΚΡΑΚΗΣ για τον Νταλλαρα , μηχανικός στο Μακρακη ηταν ο Δημήτρης ο Κλίμης που το παρελαβε για τον Νταλαρα απο τον Πειραια σε κουτί , το εστησε και το οδηγησε πρωτος στην Ελλαδα ΚΑΙ ΜΕΤΑ απο 2 μερες το πηρε στα χερια του ο Νταλαρας καθως ειχε ζητησει να το δοκιμασουν πριν το καβαλήσει ...
Απο τότε ο φίλος Μήτσος ΕΙΧΕ - ΕΧΕΙ και ΘΑ ΕΧΕΙ τρελλό κολλημα με την συγκεκριμένη μηχανη , εχει ενα τετοιο ΛΟΥΛΟΥΔΙ πραγματικα σε κιτρινο και γμτ το κερατο του με εχει κολλησει και μενα .... Και ο Χειμωνέτος ειχε και νομιζω εχει ακομα ενα σε μαυρο Ματ χρονια τωρα .

Κοιτα τελικα ποσο μικρος ειναι ο κόσμος εεεε ???

Τώρα το είδα αυτό.
Ο Μήτσος το έχει ακόμα το κίτρινο v-max στο μαγαζί. Το βγάζει και βολτίτσα που και που ... Είναι και Bmwακιας, έχει 36αρι κουκλί ! thumb

nikos1400
30-10-10, 12:22
Παιδια, ποτε δεν ειναι αργα.
Τα μηχανακια εχουν φτηνυνει και αυτα πολυ στις μερες μας.
Και το παλιο ειναι πολυ "δυνατο" μηχανακι, και ειναι ευκολο να εχει κανεις στο γκαραζ του ενα "μηχανακι" (σε σχεση με ενα "εξτρα" αμαξι παντα).
thumb

Nikos
12-11-10, 14:08
Να και το δικο μου λοιπον....αγορασμενο απο Αμερικη τον Οκτωβριο του '94 εγινε ιδιωτικη εισαγωγη και εκτοτε βρισκεται στο γκαραζ εχοντας κανει 39,000μιλια , εχει λιωσει πολλα πισω λαστιχα, εχει στριψει στην Επιδαυρο και Σουνιο και εχει κανει κοσμο να χαζεψει μιας και ο θρυλος λεει οτι δε στριβει με τιποτα (και ομως), εχει ταξιδεψει σε διαφορα μερη της χωρας μας κλπ ..... αλλαξα πολλες μηχανες απο τοτε αλλα το Vmax παραμενει η μεγαλη αγαπη και διατηρειται σε τελεια κατασταση. Ξεκινησα μ'ενα μπορντω του '89 και το αλλαξα λιγο μετα την αναβαθμιση σε φρενα και αναρτησεις.
5150

nikos1400
12-11-10, 15:30
ΩΩΩ! Παντως, πιο πολυ μ'αρεσει εμενα το παλιο, παρα το καινουριο.

:worthy:

Thomelef
12-11-10, 17:55
θα μπορούσα να γράφω σελίδες και σελίδες για το βε μαξ...τουλάχιστο για
το προηγούμενο. είμασταν μια παρέα 4 ατόμων που οι τέσσερεις είχαν την
συγκεκριμένη μηχανή και ο ένας (εγώ) renault 5 turbo. για καλή μου τύχη
οι δικοίμου δεν μου έπαιρναν μηχανή με τπτ...πάλι καλά...

merlin
12-11-10, 19:31
https://tapa.tk/mu/58dac4f0-86f2-1e0a.jpg

Φανταστικό !!!
Το μηχανάκι που με έκανε να κολήσω στα γυμνά...

Κάτι μου λέει... ότι θα το κάνω μια βολτίτσα αυτό... έεεε πανμέγιστε φίλε Νίκο !!!!!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Thomelef
12-11-10, 19:44
μηχανή σκέτη αλητεία ήταν η ρημάδα...
αυτή η μηχανή συνοδεύει τα καλύτερα
χρόνια της ζωής μου, άσχετα που δεν
την απέκτησα ποτέ...ήταν όμως σαν να
είχα μια δικιά μου, χάρη στους πολύ
καλούς μου φίλους!!!

Nikos
12-11-10, 20:25
https://tapa.tk/mu/58dac4f0-86f2-1e0a.jpg

Φανταστικό !!!
Το μηχανάκι που με έκανε να κολήσω στα γυμνά...

Κάτι μου λέει... ότι θα το κάνω μια βολτίτσα αυτό... έεεε πανμέγιστε φίλε Νίκο !!!!!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Be my guest μαγε μου......είναι στο γκαράζ σκεπασμενη και κάθε 2-3 εβδομάδες τη βάζω μπροστά. Ένα τηλέφωνο μακρυά είσαι.
Είναι απίστευτο αν σκεφτεί κανείς ότι πρόκειται για μια μοτο που κυκλοφόρησε το 1984 (έχει σχεδιαστεί στην Αμερικη υπόψιν) και δείχνει άξονα τόσο πολύ φρέσκια.....a true classic

Thomelef
12-11-10, 20:37
μην ξεχνάμε και το μικρό αδερφάκι όμως που ήταν εξίσου λαχταριστό...
μιλάω για το πανέμορφο FZX 750 που ήταν και ο λόγος για να πετάξω
την τηλεόραση του δωματίου μου απο το μπαλκόνι, όταν μου είχε πεί ο
πατέρας μου πως άλαξε γνώμη και δεν θα πέρναμε το μηχανάκι...
έβραζε το αίμα άγρια λέμε...πάλι καλά που δεν μου πείρανε τπτ μιάς και
στην πρώτη κωλόνα που θα βρισκόταν στον δρόμο μου θα κολούσα όπως
κολάει το κουνούπι στο παρμπρίζ με τέτοια λύσσα που είχα...:original::original::original:

nikos1400
12-11-10, 20:40
μην ξεχνάμε και το μικρό αδερφάκι όμως που ήταν εξίσου λαχταριστό...
μιλάω για το πανέμορφο FZX 750 που ήταν και ο λόγος για να πετάξω
την τηλεόραση του δωματίου μου απο το μπαλκόνι, όταν μου είχε πεί ο
πατέρας μου πως άλαξε γνώμη και δεν θα πέρναμε το μηχανάκι...
έβραζε το αίμα άγρια λέμε...πάλι καλά που δεν μου πείρανε τπτ μιάς και
στην πρώτη κωλόνα που θα βρισκόταν στον δρόμο μου θα κολούσα όπως
κολάει το κουνούπι στο παρμπρίζ με τέτοια λύσσα που είχα...:original::original::original:

στις αγγελιες τωρα γινεται χαμος απο τετοια κατακομμενα, μαϊμουδεμενα, "τουμπανιασμενα"... κριμα.

Nikos
12-11-10, 20:44
Η καλύτερη στιγμή είναι όταν στις 6.000 περίπου μπαίνει το vboost.....έχεις την αίσθηση ότι οδηγείς αμερικανικό hot rod V8 με 500 άλογα.....

Thomelef
12-11-10, 20:49
Η καλύτερη στιγμή είναι όταν στις 6.000 περίπου μπαίνει το vboost.....έχεις την αίσθηση ότι οδηγείς αμερικανικό hot rod V8 με 500 άλογα.....

και όταν κατεβάζεις με πολά απο τρίτη σε δευτέρα με τα φρένα μαζί
και χοροπηδάει το πισινό λάστιχο σαν τρελό...τρελό έργο!!!
για την πρώτη ταχύτητα και τα χιλιόμετρα που βγάζει και πως τα
βγάζει και το λάστιχο που τσιροκοπάει δεν χρειάζεται καν να πούμε
ή καν να αναφερθούμε...πω ρε γμτ...τα καλύτερα μου χρόνια...

nikos1400
12-11-10, 20:51
...ψαχνω κανα καλουτσικο βιντεακι με v-max, αλλα τιποτα....



https://www.youtube.com/watch?v=uHjogLt1avo


αχαχχα
:hystericalbs1:

nikos1400
12-11-10, 20:54
https://www.youtube.com/watch?v=03VlaYedQyw&feature=related

μπααα....