PDA

Επιστροφή στο Forum : ΔΗΜΟΣΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ DARK NIGHT



savvas bmwdakias
30-05-14, 14:36
Θα ηθελα να ευχαριστησω δημοσια τον dark night-Γιαννη με τον οποιο εχουμε μιλησει μονο εδω μεσα και τηλεφωνικος ο οποιος χωρις δευτερη σκεψη με εξυπηρετησε, σχετικα με ενα τευχος του power techniq το οποιο εψαχνα πολυ καιρο. Το συγκεκριμενο τευχος ειναι του 2001 13 χρονων δηλαδη και εχει σημασια για μενα γιατι μας εχει φωτογραφια εμενα και την παρεα καπου στην Θεσσαλονικη σε μια δοκιμη και παρουσιαση αυτοκινητων. Φυσικα το ειχα αγορασει και γω αυτο το τευχος αλλα η καλη μου η μανουλα σε μια ημερα καθαριοτητας το πεταξε. Γιαννη σημερα ηρθε ο ξαδερφος μου απο Αθηνα και το πηρα στα χερια μου , σε ευχαριστω και παλι ηθελα πολυ να το εχω αυτο το ενθυμιο να εισαι καλα:thumbsup:

A8hnaios
30-05-14, 15:09
και εχει σημασια για μενα γιατι μας εχει φωτογραφια εμενα και την παρεα καπου στην Θεσσαλονικη σε μια δοκιμη και παρουσιαση αυτοκινητων.

Βαλε φοτο να σας απολαυσουμε κι εμεις...

Τι αμαξια ηταν... Μπεμπες>??

Bazil Van Sinner
30-05-14, 17:48
Ωραίοι και οι δύο σας !

dark knight
30-05-14, 19:42
νασαι καλα σαββα! χαιρομαι που ηρθε στα χερια σου! πιστευω ότι εδώ στο bmwfans αυτό που κανει την διαφορα είναι τα μελη που χωρις να σε ξερουν προσωπικα, χωρις να σε εχουν δει είναι προθυμοι να προσφερουν και να βοηθησουν. εχω γινει αποδεκτης των παραπανω και χαιρομαι να το κανω και εγω !

BILL007
30-05-14, 19:46
:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup: :thumbsup::thumbsup:

savvas bmwdakias
31-05-14, 10:39
Βαλε φοτο να σας απολαυσουμε κι εμεις...

Τι αμαξια ηταν... Μπεμπες>??

Δυστυχως δεν ηταν μπεμπες ητανε παρουσιαση το golf 4 του Νταμπιζα καπου στα 400 αλογα εξωπραγματικο νουμερο για την εποχη,ενα ford sierra cosworth και κατι seat ibiza τιποτα ιδιαιτερο. Το μερος που εγινε η δοκιμη ειναι η σημερινη Εγνατια οδος η οποια ηταν ακομα υπο κατασκευη στο υψος του περιφεριακου στον Ευοσμο Θεσσαλονικης (προεκταση Μαιανδρου), καποιοι θα το ξερουν το μερος σιγουρα, μιας και εκει γινοταν πολλες κοντρες , δοκιμες ντραγκστερ κτλ. Εγω τοτε ημουνα 16 χρονων και μολις ειχα παρει το πρωτο μου μηχανακι ,ενα PIAGGIO NRG το οποιο ηταν το πρωτο και το τελευταιο μηχανοκινητο το οποιο εβαλα χερι και το πειραξα μηχανικα. Ωραια η τοτε εφηβικη μου εποχη, ξεκινουσαμε 5 μηχανακια απο Αμπελοκηπους για να παμε εκει να δουμε κοντρα και οταν φταναμε μπορει να ειμασταν και 70 80...

Bazil Van Sinner
31-05-14, 11:14
Περασμένα μεγαλεία!!!!
Είμαι και γω μέσα σ'ενα burnout νομίζω(θα ψαξω να το βρω)
εποχη ΜΧ5 στο section της Θεσσαλονίκης ,βεβαιως βεβαιως!

savvas bmwdakias
31-05-14, 11:32
Περασμένα μεγαλεία!!!!
Είμαι και γω μέσα σ'ενα burnout νομίζω(θα ψαξω να το βρω)
εποχη ΜΧ5 στο section της Θεσσαλονίκης ,βεβαιως βεβαιως!

Ωραιος!!!
off topic Βασιλη χθες ειδα το φιλαρακι σου με το Ζ3 το ασπρο

Bazil Van Sinner
31-05-14, 11:39
Δεν πιστεύω να κανε καμιά ταρζανιά,του είπα να είναι σοβαρός!

Azurius
31-05-14, 14:12
Δυστυχως δεν ηταν μπεμπες ητανε παρουσιαση το golf 4 του Νταμπιζα καπου στα 400 αλογα εξωπραγματικο νουμερο για την εποχη,ενα ford sierra cosworth και κατι seat ibiza τιποτα ιδιαιτερο. Το μερος που εγινε η δοκιμη ειναι η σημερινη Εγνατια οδος η οποια ηταν ακομα υπο κατασκευη στο υψος του περιφεριακου στον Ευοσμο Θεσσαλονικης (προεκταση Μαιανδρου), καποιοι θα το ξερουν το μερος σιγουρα, μιας και εκει γινοταν πολλες κοντρες , δοκιμες ντραγκστερ κτλ. Εγω τοτε ημουνα 16 χρονων και μολις ειχα παρει το πρωτο μου μηχανακι ,ενα PIAGGIO NRG το οποιο ηταν το πρωτο και το τελευταιο μηχανοκινητο το οποιο εβαλα χερι και το πειραξα μηχανικα. Ωραια η τοτε εφηβικη μου εποχη, ξεκινουσαμε 5 μηχανακια απο Αμπελοκηπους για να παμε εκει να δουμε κοντρα και οταν φταναμε μπορει να ειμασταν και 70 80...

Ξερεις τον Ηλια; Αυτο το αμαξι λιγο πριν πεθανει αδοξα ειχε δυναμωσει ακομα περισσοτερο.

savvas bmwdakias
31-05-14, 19:44
Ξερεις τον Ηλια; Αυτο το αμαξι λιγο πριν πεθανει αδοξα ειχε δυναμωσει ακομα περισσοτερο.

Οχι δεν τον ξερω προσωπικα αλλα εκεινο τον καιρο ηταν κατι σαν θρυλος το golfακι το εχω δει να επιταχυνει και πραγματικα μου εκανε εντυπωση πως καθοτανε κατω οταν αλλαζε ταχυτητες. Θυμαμαι ελεγε στην συνεντευξη κατι για 3 4 σασμαν σπασμενα. Ποσα αλογα εφτασε τελικα? Τωρα κυκλοφορει ενα carrera εαν δεν κανω λαθος.

Azurius
01-06-14, 16:03
Οχι δεν τον ξερω προσωπικα αλλα εκεινο τον καιρο ηταν κατι σαν θρυλος το golfακι το εχω δει να επιταχυνει και πραγματικα μου εκανε εντυπωση πως καθοτανε κατω οταν αλλαζε ταχυτητες. Θυμαμαι ελεγε στην συνεντευξη κατι για 3 4 σασμαν σπασμενα. Ποσα αλογα εφτασε τελικα? Τωρα κυκλοφορει ενα carrera εαν δεν κανω λαθος.

Το Golf εφτασε κοντα στα 500+ πριν πεθανει αδοξα. Μετα πηρε ενα Siera το οποιο εγινε dragsterαδικο. Το carrera του το βαλανε φωτια πριν μερικα χρονια μελη της συμμοριας που κυκλοφορουσε και πυρπολουσε αυτοκινητα πολυτελειας. Τωρα εχει ενα 63αρι AMG. Και αυτο τερμα τουμπανιασμενο...

tasos.kamv
22-06-14, 08:54
Με τη σειρά μου θα ήθελα να ευχαριστήσω δημόσια το Γιάννη, Dark Night, για τα φανάρια της όπισθεν που μου χάρισε!
Πατρίδα θα ανταποδώσω!!!
Σ'ευχαριστώ πολύ και πάλι!!! thumb

dark knight
22-06-14, 08:56
Νασαι καλα τασο!!να τα χαρεις συμπατριωτη!!!

Bazil Van Sinner
22-06-14, 11:54
Είστε ωραίοι τύποι !!!!!

katsaraios
22-06-14, 13:29
Για να μην ανοιγουμε αλλο
Να ευχαριστησω και εγω τον Βαγγελη (zgouriasmenos) για τα εξτρα πραγματακια περα της συναλλαγης μας με την αγγελια για τα φαναρια.(σετ φλασακια μπροστινα,σετ φαναρια πορτμπαγκαζ,φιλτρο ελευθερας,φιλετακι σπορ τιμονιου).
Ευχαριστω Βαγγελη !!!

zgouriazmenos
23-06-14, 08:53
Χαρά μου Γιώργο. Για μένα ήταν άχρηστα πλέον, ελπίζω να πιάσουν τόπο σε σένα!

harris
01-07-14, 22:04
Αφού ξεκινήσαμε να ευχαριστούμε κόσμο, να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά του φορουμ για τις ατελείωτες ενότητες γνώσης αλλά και ιδεών που υπάρχει εδώ μέσα με αποτέλεσμα να μπορέσω να μάθω ποιο πολλά για το αυτοκίνητό μου.