PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ Ε36....



mixalis
29-05-14, 21:03
Καθώς ήμουν σήμερα στο συνεργείο που πανε τα φορτηγά ακούω μια κουβέντα μεταξύ δυο άλλων,ζητάγε ο ένας απο τον άλλο να πανε δίπλα στην ανακύκλωση οχημάτων μήπως βρουν κάτι ζάντες.
Οπότε σκέφτομαι ,δεν πας κι εσύ μήπως βρεις κάτι χρήσιμο για κανένα αμάξι?
Μπαίνω λοιπόν και βλέπω ένα Ε36 χρώματος μπλε το οποίο ήταν κλειστό σε γκαράζ για 14 ΧΡΟΝΙΑ και το οποίο είχε μόλις 14200 ΧΛΜ!!!!!!!!
Ο ιδιοκτήτης του ήταν ένας παππούς ο οποίος έφυγε και οι κληρονόμοι το πούλησανε στην ανακύκλωση προς 3500 ευρώ.

A8hnaios
29-05-14, 21:07
βλέπω ένα Ε36 χρώματος μπλε το οποίο ήταν κλειστό σε γκαράζ για 14 ΧΡΟΝΙΑ :shok: και το οποίο είχε μόλις 14200 ΧΛΜ!!!!!!!! :shok:
Ο ιδιοκτήτης του ήταν ένας παππούς ο οποίος έφυγε και οι κληρονόμοι το πούλησανε στην ανακύκλωση προς 3500 ευρώ.

:facepalm:

Κριμα ρε συ.. κυβικα ξες??

3500 σα πολλα δεν ειναι.? :think:

dark knight
29-05-14, 21:12
κριμα το αυτοκινητο. οπου βλεπω καλοδιατηρημενο ε36 το χαζευω.σημερα καθως πηγαινα γυμναστηριο ειδα στον κορφιατη ένα 2 πορτο μαυρο με σνιτζερ ζαντες και κοντοσταθηκα να το χαζεψω

mixalis
29-05-14, 21:13
:facepalm:

Κριμα ρε συ.. κυβικα ξες??

3500 σα πολλα δεν ειναι.? :think:

Πολλά δεν νομίζω γιατί το αμάξι ειναι τέλειο σε όλα του....όσο για κυβικά δεν ρώτησα καν..
Πάντως αν είχα εγώ ένα τέτοιο αυτοκίνητο θα έδινα και τα διπλάσια για να πάρω αυτό και να κάνω καινούργιο το δικό μου!!!thumb

Tsik.D.
29-05-14, 21:31
Αυτο θα το αγοραζα και εγω!!! Χωρις καν δευτερη σκεψη

kplc16
29-05-14, 21:54
Αν ειχα αποθηκη το αγοαραζα για αντικα με μαντηλι στα ματια.

HLIAS - E36
29-05-14, 22:40
Και παραπάνω θα έδινα....:thumbsup: 2πορτο ή 4πορτο?

compactM3
30-05-14, 00:05
κριμα το αυτοκινητο. οπου βλεπω καλοδιατηρημενο ε36 το χαζευω.σημερα καθως πηγαινα γυμναστηριο ειδα στον κορφιατη ένα 2 πορτο μαυρο με σνιτζερ ζαντες και κοντοσταθηκα να το χαζεψω

το προσωπικο του αυτοκινητο ειναι, και ειναι σαν καινουριο οντως....
ειναι σνιτσελ και φοραει και PSS9.
ειναι ατρακαριστο.

Δημήτρης Λέκκας
30-05-14, 00:29
Kαμιά φώτο τράβηξες? Πάντως στο Άιγιο που σπουδάζω είναι ένα κίτρινο εργοστασιακό όλο απ'εξω m (προφυλακτήρες,αεροτομή,φα άρια ,εξάτμιση ,ζάντες,φρένα ,τα πάντα-αρχικά νόμιζα ότι είμαι μ3 ,αλλά παρατήρησα ότι δεν έχει φαραώ καθίσματα,ούτε καν τα μ -πακ νομίζω),είναι σκεπασμένο με αρκετή σκόνη πλεόν και είναι μέσα σε αυλή κάτω από ένα σκέπαστρο. Δεν έχει κουνηθεί ποτέ αυτα τα 4 χρόνια που είμαι 'δω ,και όταν λέω ποτέ εννοώ ποτέ και απορώ τι ΄το χει? Βλάβη ? Και αν ναι τι βλάβη να χει που 4 χρόνια δεν έχει φτιάξει ...το ΄χει αραγμένο και χωρίς πινακίδες !:thumbsdown: Κρίμα! Αν και ΄μεις που ΄χουμε από το '93 το 36αρι(καινούργιο) 116.000 έχουμε κάνει :hystericalbs1:! Πάντως άμα είναι 14 χρόνια ακούνητο μόνο καινούργιο δεν είναι ! Θα χουν κολλήσει τα πάντα ! Αλλά άμα έχεις διάθεση και ασχοληθείς θα το κάνεις σα καινούργιο! Διάθεση ,χρήμα και χρόνός χρειάζεται!

I_MNL
30-05-14, 13:33
Καθώς ήμουν σήμερα στο συνεργείο που πανε τα φορτηγά ακούω μια κουβέντα μεταξύ δυο άλλων,ζητάγε ο ένας απο τον άλλο να πανε δίπλα στην ανακύκλωση οχημάτων μήπως βρουν κάτι ζάντες.
Οπότε σκέφτομαι ,δεν πας κι εσύ μήπως βρεις κάτι χρήσιμο για κανένα αμάξι?
Μπαίνω λοιπόν και βλέπω ένα Ε36 χρώματος μπλε το οποίο ήταν κλειστό σε γκαράζ για 14 ΧΡΟΝΙΑ και το οποίο είχε μόλις 14200 ΧΛΜ!!!!!!!!
Ο ιδιοκτήτης του ήταν ένας παππούς ο οποίος έφυγε και οι κληρονόμοι το πούλησανε στην ανακύκλωση προς 3500 ευρώ.

Μήπως τα χλμ είναι "πειραγμένα";

Ρώτησες άλλες λεπτομέρειες; Το πουλάνε το αμάξι; Τι χρονιάς είναι;

mixalis
30-05-14, 19:03
Μήπως τα χλμ είναι "πειραγμένα";

Ρώτησες άλλες λεπτομέρειες; Το πουλάνε το αμάξι; Τι χρονιάς είναι;

Το αμάξι πουλιέται μισό μισό , δηλαδή κομμένο γιατί παραδόθηκε στην ανακύκλωση, μοντέλο του '99 ειναι.

skaros
30-05-14, 21:16
Το αμάξι πουλιέται μισό μισό , δηλαδή κομμένο γιατί παραδόθηκε στην ανακύκλωση, μοντέλο του '99 ειναι.

Ντάξει.... Όχι απλά κριμα... Η ιεροσυλία στο μεγαλείο της!!! :thumbsdown:

Δημήτρης Λέκκας
30-05-14, 21:23
Όχι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!:th umbsdown:

HLIAS - E36
30-05-14, 21:27
Όπως είναι το θρεντ να μεταφερθει στο "Κράξτε ανελέητα...":ranting2:

mixalis
30-05-14, 21:42
Όπως είναι το θρεντ να μεταφερθει στο "Κράξτε ανελέητα...":ranting2:

Ηλία μαζί σου γιατί ειναι κρίμα ρε γαμωτο.......:facepalm::facepalm::facepalm:

Koyotte
30-05-14, 22:26
Άμα τους πει κάποιος, άστο ρε φίλε, μην παιδευεσαι, θα το πάρω όπως είναι και θα το κόψω στο σπίτι, λέτε να πιάσει?:whistle:

Skyline_IS
30-05-14, 23:05
τόσο κόπο τους έκανε να το πουλήσουν σε ιδιώτη?? έστω μαντρά τέλος πάντων..
:facepalm::facepalm::facepalm:

Δημήτρης Λέκκας
30-05-14, 23:19
Πάντως οκ και άσχετος να 'σαι από bmw ,από αμάξια γενικά και αδιάφορος ,αφού βλέπεις ότι το αυτοκίνητο έχει 14500 χλμ ,δεν σου κόβει να πεις: To αυτοκίνητο είναι σαν καινούργιο ,έβγαινε από το 1990 και μετά ,οπότε κάποιος πορωμένος-βλαμμένος για αυτούς:th_Laie_67-1: θα υπάρχει να θέλει να κάνει ανακατασκευή το δικό του(να πάρει κομμάτια και ν'αντικαταστήσει δικά του που 'χουν χρόνια πάνω τους) ή να κάνει και αυτό ανακατασκευή (αν και του 1999 έχει δρόμο για ιστορικό-σε περίπτωση που κάποιος θέλει να 'χει ιστορικό ένα e36 ) ας το πουλήσουμε ρε αδελφέ σ'ενα ιδιώτη και ας το κάνει ότι θέλει!!!:hystericalbs1:όχι στην μάντρα για σκραπ -ανατρίχιασα που 'το πα. Πάντως παιδιά για όσους έχουμε ε36 και τα προσέχουμε (π.χ εγώ,ο Ηλίας,ο leo328.. - θα υπάρχουν και άλλοι απλά δεν μου 'ρχονται στο μυαλό),αρχίζω και βλέπω ότι υπάρχουν πολλά πλέον 36αρια που είναι παρατημένα στους δρόμους χωρίς πινακίδες:thumbsdown:!

aggelosmk2
31-05-14, 11:27
Το πρώην δικό μου που το πήρα πρώτο χέρι απο τη νονά μου είχε απο το 1991 --> 113.000 !!!!
Μόνιμα σε γκαράζ στο Σύνταγμα ! Εβγαινε μόνο για ταξίδια !

24891

24892

24893