PDA

Επιστροφή στο Forum : Bentley Continental Flying Spur Speed



Monsta
16-04-10, 10:54
Τι να πει κανείς για τούτο εδώ το ασύλληπτο αριστούργημα ???

Ήτανε πολύ λυπημένη (η συγκεκριμένη κυρία) όταν μας τη φέρανε σήμερα το πρωί, γιατί λέει κάτι παλιο-πετραδάκια την ώρα που πήγαινε χαλαρά με 270+ τη χτυπήσανε και της 'έσκαψαν' το δερματάκι της.

Βγάλαμε και εμείς λοιπόν τα χειρουργικά μας εργαλεία για να της κάνουμε 3 μικρές επεμβασούλες (επαναβαφή) στα συγκεκριμένα σημεία.

Πάντως μέχρι σήμερα το απόγευμα είμαι σίγουρος ότι θα είναι και πάλι χαρούμενη και ορεξάτη για νέες εξορμήσεις το Σ/Κ.

Περιττό να σας πω ότι πράγματι παθαίνεις κάτι και νιώθεις κάπως, όταν μπαίνεις είτε πίσω από το τιμόνι, είτε ως επιβάτης στο συγκεκριμένο αυτοκίνητο. Σνουπς, φαντάζομαι καταλαβαίνεις.... :whistle:

Στη 5η φωτό, φαίνονται τα 2 από τα 3 χτυπηματάκια της κυριάς....

Τα σχόλια δικά σας....

bill_m3
16-04-10, 11:00
Λοιπόν το πήρα απόφαση!!!

Θα αλλάξουμε δουλειές :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


Εσύ έχεις βαλθεί να μας τρελάνεις!!!!!

Stamatis
16-04-10, 11:43
Μα καλά ανεβάζεις φωτογραφίες απο το επίσημο Blue Mafia Car στο ιντερνετ?

θες να με σταμπάρουν και να με κυνηγάνε?


Υ.Γ.
Στο πορτ μπαγκαζ έχω αφήσει κάτι "πράγματα" απο την τελευταία μου "δουλειά", κοίταξε μήπως έχει στάξει κάτι, και ότι βρεις βάλε το σε μια μαύρη σακούλα και πέταξέ το στα σκουπίδια.
(οχι στον κάδο της γωνίας - κάπου πιό μακρυά)...

z3 2.2
16-04-10, 11:43
Ασε μας ρε Κωστακη Παρασκευιατικα.....
Μια το Μ6,μια το παλιο Bentley...τι καταλαβαινεις τωρα??????

GM6
16-04-10, 11:48
Αψογοthumb

BILL007
16-04-10, 12:00
ΠΟΛΥ ΤΖΑΜΙ ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ!!!!!!:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


Μα καλά ανεβάζεις φωτογραφίες απο το επίσημο Blue Mafia Car στο ιντερνετ?

θες να με σταμπάρουν και να με κυνηγάνε?


Υ.Γ.
Στο πορτ μπαγκαζ έχω αφήσει κάτι "πράγματα" απο την τελευταία μου "δουλειά", κοίταξε μήπως έχει στάξει κάτι, και ότι βρεις βάλε το σε μια μαύρη σακούλα και πέταξέ το στα σκουπίδια.
(οχι στον κάδο της γωνίας - κάπου πιό μακρυά)...

χααχχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!:t h_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Monsta
16-04-10, 12:25
Μα καλά ανεβάζεις φωτογραφίες απο το επίσημο Blue Mafia Car στο ιντερνετ?

θες να με σταμπάρουν και να με κυνηγάνε?


Υ.Γ.
Στο πορτ μπαγκαζ έχω αφήσει κάτι "πράγματα" απο την τελευταία μου "δουλειά", κοίταξε μήπως έχει στάξει κάτι, και ότι βρεις βάλε το σε μια μαύρη σακούλα και πέταξέ το στα σκουπίδια.
(οχι στον κάδο της γωνίας - κάπου πιό μακρυά)...


:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

Μη φοβάσαι, έβαλα το μάστορα να εξαφανίσει κάθε σου ίχνος.....μιλάμε για ποοοολλά λίτρα χημικών.......κοιμήσου ήσυχος !!!

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Monsta
16-04-10, 13:24
Τα δύο χτυπηματάκια της κυρίας μόλις πριν το βάψιμο. Το τρίτο ήταν πάνω στον αισθητήρα παρκαρίσματος λίγο πιο κάτω.

Αυτή τη στιγμή που γράφω αυτές τις λέξεις έχει τελειώσει και στεγνώνει.

Ήδη νομίζω πως διακρίνω ένα κρυφό χαμόγελο στα χείλη της :whistle:

Monsta
16-04-10, 13:26
οοοοοοps :original:

NickE60
16-04-10, 13:28
Μα καλά ανεβάζεις φωτογραφίες απο το επίσημο Blue Mafia Car στο ιντερνετ?

θες να με σταμπάρουν και να με κυνηγάνε?


Υ.Γ.
Στο πορτ μπαγκαζ έχω αφήσει κάτι "πράγματα" απο την τελευταία μου "δουλειά", κοίταξε μήπως έχει στάξει κάτι, και ότι βρεις βάλε το σε μια μαύρη σακούλα και πέταξέ το στα σκουπίδια.
(οχι στον κάδο της γωνίας - κάπου πιό μακρυά)...

xaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxa :thumbsup:

Κώστα, διώξτε τον μαφιόζο από κει..... :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

m-power_01
16-04-10, 15:45
Μα καλά ανεβάζεις φωτογραφίες απο το επίσημο Blue Mafia Car στο ιντερνετ?

θες να με σταμπάρουν και να με κυνηγάνε?


Υ.Γ.
Στο πορτ μπαγκαζ έχω αφήσει κάτι "πράγματα" απο την τελευταία μου "δουλειά", κοίταξε μήπως έχει στάξει κάτι, και ότι βρεις βάλε το σε μια μαύρη σακούλα και πέταξέ το στα σκουπίδια.
(οχι στον κάδο της γωνίας - κάπου πιό μακρυά)...

Εχεις στυλ!!!! Τελος!

Κωνσταντίνος
16-04-10, 16:08
Εγω τώρα αν πω πως δεν μ΄αρέσει, θα πέσει φατούρο ;;;................:whistle::rolleyes:

Stamatis
16-04-10, 16:28
Εγω τώρα αν πω πως δεν μ΄αρέσει, θα πέσει φατούρο ;;;................:whistle::rolleyes:

Θα εισαι ο επομενος που θα επισκευθει το πορτμπαγκαζ.
Τι υψος εχεις;
Να δω αν θα μπεις ολοκληρος η σε τευχη.

Κωνσταντίνος
16-04-10, 16:52
1.85 είμαι 88 κιλά. Κάντε τα κουμάντα σας. Α, μη ξεχάσω, αναλάβετε 1 γυναίκα και 2 παιδιά και μετά κάντε με όσα τεύχη θέλετε :th_Laie_67-1:






Ακούω να κάνετε λογαρισμούς και αριθμητικές πράξεις στο μυαλό σας πόσο θα είναι τα μηνιαία έξοδα........:hystericalbs1:

Κωνσταντίνος
16-04-10, 17:01
Οι φώτο 4 και 6 είναι οι καλλίτερες.
Στην μεν 4 φαίνονται τα τορνευτά οπίσθια και στη δε 6 τα ατίθασα καπούλια της Μ6 :winkcool:

Stamatis
16-04-10, 17:10
Οι φώτο 4 και 6 είναι οι καλλίτερες.
Στην μεν 4 φαίνονται τα τορνευτά οπίσθια και στη δε 6 τα ατίθασα καπούλια της Μ6 :winkcool:

Για το 3ο ποστ που εχει φωτογραφια τον πιο ομορφο, κομψο και μετριοφρωνα moderator του φορουμ δεν εχεις καποιο ΚΑΛΟ σχολιο;







Πας για πορπαγκαζ ολοταχως, το βλεπω εγω, το βλεπω.

Κωνσταντίνος
16-04-10, 17:15
Το εξώφυλλο του νέου cd του Aντύπα είναι αυτή η φώτο ;
Aυτός δεν ποζάρει εκεί ;;;;
:hystericalbs1:

Eλα πάτα το ρημαδιακό
https://jharri.files.wordpress.com/2008/10/ban-button.jpg
:hystericalbs1::hystericalbs1:

Monsta
16-04-10, 18:14
Για το 3ο ποστ που εχει φωτογραφια τον πιο ομορφο, κομψο και μετριοφρωνα moderator του φορουμ δεν εχεις καποιο ΚΑΛΟ σχολιο;







Πας για πορπαγκαζ ολοταχως, το βλεπω εγω, το βλεπω.

:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1: ^^^^^^^^^^

Να το πω - να μη το πω - να το πω - να μη το πω ???

ΘΑ το πω !

''Το ξέρει ο πελάτης σου ότι έχεις ανεβάσει φωτό στο ιντερνέτ και επιπλέον κάποιος 'άγνωστος' κάθεται στο πίσω κάθισμα με τσιγάρο στο χέρι ???'

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

bill_m3
16-04-10, 18:21
άντε και άλλος μπαναρισμένος, α ρε Σταμάτη, μισό θα το αφήσεις το φόρουμ!!!

Kostas_1
16-04-10, 18:38
:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1: ^^^^^^^^^^

Να το πω - να μη το πω - να το πω - να μη το πω ???

ΘΑ το πω !

''Το ξέρει ο πελάτης σου ότι έχεις ανεβάσει φωτό στο ιντερνέτ και επιπλέον κάποιος 'άγνωστος' κάθεται στο πίσω κάθισμα με τσιγάρο στο χέρι ???'

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Ρε τον επιδειξια!!! Μου το ζητησε για κατι νυκτερινες υποχρεωσεις που ειχε λεει και το βλεπω σε κοινη θεα?

Θα σε καθαιρέσω απο τοποτηρητη στα ΒΠ. Ξερεις ποσοι παρακαλανε για αυτη τη θεση?
Τη πατησες φιλε. :gun_bandana:

Monsta
16-04-10, 19:40
Το μηχανοστάσιο.....

Σινούπς, εσύ που τα λες και ωραία, για περίγραψέ μας πως κάνει όταν γυρίζει η μίζα και παίρνει μπρος το πράμα

Stefanos_Cool
16-04-10, 19:43
Το μηχανοστάσιο.....

Σινούπς, εσύ που τα λες και ωραία, για περίγραψέ μας πως κάνει όταν γυρίζει η μίζα και παίρνει μπρος το πράμα


Κώστα γιατί είσαι σαδιστής;

Γιατί μας τα κάνεις τώρα αυτά;

Τι θέλεις; Να πάμε να κάψουμε τα δικά μας;

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Monsta
16-04-10, 19:43
Κύριε μοντερέϊτορ μπορώ? :D

Τι να σου κάνω ρε μπαγάσα που σου πάει τρελά....

z3 2.2
16-04-10, 19:49
Κώστα γιατί είσαι σαδιστής;

Γιατί μας τα κάνεις τώρα αυτά;

Τι θέλεις; Να πάμε να κάψουμε τα δικά μας;

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

που στ αναθεμα ειναι το γα.......ο το στουπι????? ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΟΥΠΙΙΙΙ????

Stamatis
16-04-10, 20:06
Κύριε μοντερέϊτορ μπορώ? :D

Τι να σου κάνω ρε μπαγάσα που σου πάει τρελά....

επρεπε να βγαλω μια και με τα ακουστικα ρε γμτ.

VanVIC
16-04-10, 20:50
Μα καλά ανεβάζεις φωτογραφίες απο το επίσημο Blue Mafia Car στο ιντερνετ?

θες να με σταμπάρουν και να με κυνηγάνε?


Υ.Γ.
Στο πορτ μπαγκαζ έχω αφήσει κάτι "πράγματα" απο την τελευταία μου "δουλειά", κοίταξε μήπως έχει στάξει κάτι, και ότι βρεις βάλε το σε μια μαύρη σακούλα και πέταξέ το στα σκουπίδια.
(οχι στον κάδο της γωνίας - κάπου πιό μακρυά)...

Είσαι για μεγάλα πράματα εσύ !
Επρεπε να βάλετε και έναν φουσκωτό (με μαυρο γυαλί φυσικά) στο κάδρο, να κάνει πως πάει να σου ανοίξει την πόρτα και να κοιτάει γύρω-γύρω ενω μιλάει στον καρπό του χεριού του (εκεί που έχει το μικρόφωνο του PMR)

Christos 330
16-04-10, 20:54
Είσαι για μεγάλα πράματα εσύ !
Επρεπε να βάλετε και έναν φουσκωτό (με μαυρο γυαλί φυσικά) στο κάδρο, να κάνει πως πάει να σου ανοίξει την πόρτα και να κοιτάει γύρω-γύρω ενω μιλάει στον καρπό του χεριού του (εκεί που έχει το μικρόφωνο του PMR)

Σικαγο καταστασεις συμπεθερε . . .

VanVIC
16-04-10, 20:57
Σικαγο καταστασεις συμπεθερε . . .

αμα κάτσω με τον Σταμάτη να στήσουμε "σκηνικό", η ρώσικη μαφία θα μοιάζει με κατηχητικό :th_Laie_67-1:

Monsta
16-04-10, 20:57
Να είχαμε και μία 7άρα (χαμηλωμένη με 20άρες) την ημέρα της φωτογράφησης, ο Σνουπς θα έκανε παππάδες...

VanVIC
16-04-10, 21:02
Να είχαμε και μία 7άρα (χαμηλωμένη με 20άρες)...

και σκούρα τζάμια...

Driver M
16-04-10, 21:23
Μα καλά ανεβάζεις φωτογραφίες απο το επίσημο Blue Mafia Car στο ιντερνετ?

θες να με σταμπάρουν και να με κυνηγάνε?


Υ.Γ.
Στο πορτ μπαγκαζ έχω αφήσει κάτι "πράγματα" απο την τελευταία μου "δουλειά", κοίταξε μήπως έχει στάξει κάτι, και ότι βρεις βάλε το σε μια μαύρη σακούλα και πέταξέ το στα σκουπίδια.
(οχι στον κάδο της γωνίας - κάπου πιό μακρυά)...

Μπροστά σου, οι βαρόνοι της Κόζα Νόστρα, της Καμόρα και της Ντραγκέτα φαντάζουν παιδαρέλια...:whistle:

Παρεπιμπτόντως, με τη φώτο του βαρόνου-snoopy και του mafia car του, μου άνοιξε η όρεξη για την ομαδική φωτογράφιση που λέγαμε...τι γίνεται με το θέμα αυτό Δον Σταμάτη και λοιποί συμ(φορουμ)μορίτες.? :th_Laie_67-1:

Monsta
16-04-10, 22:22
Θα γίνει σύντομα Άρη, θα ενημερώσουμε....