PDA

Επιστροφή στο Forum : Αθήνα - Θεσσαλονίκη...



sierra
14-03-14, 00:34
καλά νέα για όσους ταξιδεύουν Αθήνα - Θεσσαλονίκη:
https://eisodos17.blogspot.gr/2014/03/blog-post_4750.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

pilot
14-03-14, 00:37
καλά θα γίνουν ''τρελή'' πιστάρα τα Τέμπη μετά!! :drive:

BILL007
14-03-14, 00:48
Τα έχουμε πει...Ένα είναι το ρινγκ... :D :D :D


αληθινο ρινγκ ειναι η εγνατια καβαλας

Bazil Van Sinner
14-03-14, 07:33
καλά θα γίνουν ''τρελή'' πιστάρα τα Τέμπη μετά!! :drive:
Πωωω ρε φίλε το ίδιο σκέφτηκα.....άχτι τα χω :ranting2: και έχουν στρωμένη και την μαύρη κάτω α πα πα πα !!!!


Τα έχουμε πει...Ένα είναι το ρινγκ... :D :D :D
so true!Μεγάλος δικαστής :D:D

BILL007
14-03-14, 12:31
so true!Μεγάλος δικαστής :D:D

Ναι Βασίλη! :D :D :D Aυτός και ο
The Judge Dredd :p

https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2014/03/tumblr_mb8l1dKobU1qinyt1-1.jpg

HLIAS - E36
14-03-14, 13:38
Εγώ τα έχω απολαύσει τα Τέμπη χωρίς κίνηση.......:thumbsup:

Στέφανος
14-03-14, 14:44
Εγώ τα έχω απολαύσει τα Τέμπη χωρίς κίνηση.......:thumbsup:


εγω ειχα περασει απο τα τεμπη με τον ξαδερφο του κολλητου μου τιποτα το τρελο ενα Golf Gti 480 αλογα τροχο ειχε απ οτι μου ειπε
δεν με ενθουσιασε και τρελα ειχε κινηση σε λαθος τροχο μαλλον γιαυτο χεχεχε
Ηλια με εσενα περισοτερο εχω απολαυσει 3-4 βολτουλες

Bellof-3
14-03-14, 14:54
Και ενας θεος ξερει τι διοδια θα βαλουν...

να χαμε να λεγαμε ειναι αυττα εργα...

HLIAS - E36
14-03-14, 16:16
Aς βάλουν όσο θέλουν!!! Μία φορά θα περάσω μόνο για να δω πως είναι...

...αρκεί να μείνουν ανοιχτά τα Τέμπη!!!:thumbsup:

Θα γίνει όπως η γέφυρα σε σας εκεί κάτω... Όταν είχα περάσει το Δεκέμβριο που γύρισα από Πάτρα ήμουν εγώ κι άλλος ένας σε όλη τη γέφυρα και τώρα που ξαναήρθα και πέρασα με Ferry Boat γίνονταν χαμός...:whistle:

Ο κόσμος πλέον τα σκέφτεται τα λεφτά, δεν είναι όπως κάποτε... Υπάρχει περίπτωση πχ οι Λαρισαίοι το καλοκαίρι που πάμε προς Ν. Πόρους ή Πλαταμώνα για μπάνιο, θάλασσα, κλπ να πληρώνουμε 2 ή 3 φορές τη βδομάδα τα γ@μησι@τικα τα δικά τους? Εδώ δεν πληρώνουμε τα διόδια στο Μακρυχώρι και τον Πυργετό που είναι 4¤... Πανικός γίνεται στους παραδρόμους!!! Δεν μας φτάνει που έχουν πάει τη βενζίνη στο Θεό, έχουμε και τα διόδια...

Αλλά δεν έχουν μυαλό να ριξουν τις τιμές... Τώρα έχουν τα έργα και τα απολαμβάνουν να κάθονται και να μην τα χρησιμοποιεί κανένας... Αν τα διόδια ήταν στο 1 ή 1,5 ευρώ θα βγάζαν τα 5πλάσια χρήματα καθημερινά γιατί δεν θα έχαναν όλους εμάς που τα αποφεύγουμε...thumb

Υ.Γ.: Στέφανε η VW βγάζει και αυτοκίνητα...???:hystericalbs1: Έπρεπε να σε είχα στα βουνά πάνω στο Μπράλο όταν γυρνούσα από Πάτρα...:thumbsup:

ntinos
14-03-14, 16:35
Θαρρω πως ταιριαζει εδω

https://www.zougla.gr/money/article/mas-eklepsan-en-psixro

pilot
14-03-14, 17:14
ο χειρότερος δρόμος έχει τα μεγαλύτερα έσοδα!

Samaro
14-03-14, 17:43
Θαρρω πως ταιριαζει εδω

https://www.zougla.gr/money/article/mas-eklepsan-en-psixro

Αυτά τα λέει ο κ Χρυσοχοίδης, που ομολόγησε πως ψήφισε χωρίς να διαβάσει το μνημόνιο;;;
Αντε τώρα εγώ να πεισθώ, πως, είναι όπως τα λέει !
Και εν πάσει περιπτώσει, αν κάποιος (άλλος) υπουργός, προχώρησε στην υπογραφή των συμβάσεων και την ανάθεση του έργου κατασκευής ενός δρόμου, χωρίς να έχει τελειώσει πρώτα με τις απαλοτριώσεις , τα αρχαία κλπ κλπ, γιατί πρέπει να πληρώνουν οι οδηγοί για το δικό του λάθος ;;

Ασε που η δικαιολογία, ότι δηλαδή, τα διόδια που εισέπραταν στο μεσοδιάστημα οι εταιρίες, πηγαίνουν στα έξοδα συντήρησης του υπάρχοντος δικτύου δεν μπορεί να γίνει αποδεκτή τουλάχιστον όσο αφορα την Ολυμπία οδό, αφού χρόνια τώρα ούτε σκούπα δεν είδαμε σε αυτό το δρόμο.

Στέφανος
16-03-14, 09:15
Aς βάλουν όσο θέλουν!!! Μία φορά θα περάσω μόνο για να δω πως είναι...

...αρκεί να μείνουν ανοιχτά τα Τέμπη!!!:thumbsup:

Θα γίνει όπως η γέφυρα σε σας εκεί κάτω... Όταν είχα περάσει το Δεκέμβριο που γύρισα από Πάτρα ήμουν εγώ κι άλλος ένας σε όλη τη γέφυρα και τώρα που ξαναήρθα και πέρασα με Ferry Boat γίνονταν χαμός...:whistle:

Ο κόσμος πλέον τα σκέφτεται τα λεφτά, δεν είναι όπως κάποτε... Υπάρχει περίπτωση πχ οι Λαρισαίοι το καλοκαίρι που πάμε προς Ν. Πόρους ή Πλαταμώνα για μπάνιο, θάλασσα, κλπ να πληρώνουμε 2 ή 3 φορές τη βδομάδα τα γ@μησι@τικα τα δικά τους? Εδώ δεν πληρώνουμε τα διόδια στο Μακρυχώρι και τον Πυργετό που είναι 4¤... Πανικός γίνεται στους παραδρόμους!!! Δεν μας φτάνει που έχουν πάει τη βενζίνη στο Θεό, έχουμε και τα διόδια...

Αλλά δεν έχουν μυαλό να ριξουν τις τιμές... Τώρα έχουν τα έργα και τα απολαμβάνουν να κάθονται και να μην τα χρησιμοποιεί κανένας... Αν τα διόδια ήταν στο 1 ή 1,5 ευρώ θα βγάζαν τα 5πλάσια χρήματα καθημερινά γιατί δεν θα έχαναν όλους εμάς που τα αποφεύγουμε...thumb

Υ.Γ.: Στέφανε η VW βγάζει και αυτοκίνητα...???:hystericalbs1: Έπρεπε να σε είχα στα βουνά πάνω στο Μπράλο όταν γυρνούσα από Πάτρα...:thumbsup:


μην σκας ολο και καπου θα παμε ολλοι μαζι χεχεχε