PDA

Επιστροφή στο Forum : Κλησεις



Panos 316T
28-02-14, 19:00
λιγο πολυ ολοι την εχουμε φαει....την κληση!

για καταγραψτε το ιστορικο σας.

Προσωπικα εχω φαει για παρανομη σταθμευση , σε αλκοτεστ και οτι δεν ειχα διπλωμα.

konstantinaM3
28-02-14, 19:13
κ εγω μια φορα για ταχυτητα..:P :)

A8hnaios
28-02-14, 19:15
Χα!.... Παρανομη Σταθμευση -Αλκοτεστ- Ειχε ληξει η Ασφαλεια -Υπερβολικη ταχυτητα - δε φοραγα ζωνη -Ειχε ληξει το Κτεο - Ηχορυπανση(εξατμιση) Ειχα παραπανω ατομα απ οσα ελεγε η αδεια κυκλ... ειχε σπασει ο εξωτερικος καθρεπτης - :facepalm: :facepalm:


Υ.Γ Ψηφισα παρανομη σταθμευση οι ποιο πολλες κλησεις που εχω φαει... :whistle:

konstantinaM3
28-02-14, 19:24
Χα!.... Παρανομη Σταθμευση -Αλκοτεστ- Ειχε ληξει η Ασφαλεια -Υπερβολικη ταχυτητα - δε φοραγα ζωνη -Ειχε ληξει το Κτεο - Ηχορυπανση(εξατμιση) Ειχα παραπανω ατομα απ οσα ελεγε η αδεια κυκλ... ειχε σπασει ο εξωτερικος καθρεπτης - :facepalm: :facepalm:


Υ.Γ Ψηφισα παρανομη σταθμευση οι ποιο πολλες κλησεις που εχω φαει... :whistle:

ολα αυτα σε μια φορα?πρεπει να ηταν πολλα τα λεφτα ε?

E60_Arkadia
28-02-14, 19:26
Προσφατα για επιδηξη ικανοτητων κ επικινδυνο ελιγμο με το Ε28,700ευρω 30 μερες αδεια διπλωμα και πινακίδες.Βεβαια πληρωσα το μισο και μου τα δωσαν σε 5 μερες.Η πρωτη μου κληση για προβολακια ομίχλης και επειτα κανα δυο στην Ιταλια που σπουδαζα για υπερβολικη ταχυτητα με ένα 320i Ε30,αυτοκινητο διαολος....Για παρκινκ κανα 2 αν θυμαμαι καλα.

pilot
28-02-14, 20:12
το καλοκαίρι του '11 ''οδήγηση προς χάριν επιδείξεως'' :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

μαζί με την γυναίκα ανεβαίναμε την Καυταντζόγλου(κάθετη στην Εγνατία) δίπλα από το παλιό 424 και λίγα μέτρα πριν το φανάρι ανάβει πράσινο..της λέω τώρα θα δεις! το διπλώνω πριν το φανάρι και βγήκα στην Εγνατία με,κυριολεκτικά, τέρμα ανάποδο..απο την άλλη πλευρά 3 Ζητάδες είχαν είδη αλλάξει λωρίδα και ερχόταν καταπάνω μου...2 μήνες αφαίρεση,700 ευρά και ατελείωτη,ανελέητη γκρίνια απο την Ολγα για κάνα 4 μηνο!! χαχαχααχ...

και πρόπερσι για υπερβολική ταχύτητα...με το Σμαρτ! :th_Laie_67-1:

καλά με την μηχανή δεν λέω καν..θα έπρεπε να έχω φάει πολλή πράμα αλλά δεν θα με πιάσουν ποτέ ζωντανό!! :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

JERY
28-02-14, 20:18
Για ταχυτητα τι αλλο;.......:ranting2:

Bazil Van Sinner
28-02-14, 21:47
καλά με την μηχανή δεν λέω καν..θα έπρεπε να έχω φάει πολλή πράμα αλλά δεν θα με πιάσουν ποτέ ζωντανό!! :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

epic!

Λοιπόν εχω "φαει" 15κλησεις για μπροστα πινακιδα με το ΜΧ5,για κράνος μέσα σε πόλη ,για υπερβολικη ταχυτητα,για διπλη γραμμη,για επιδειξη(στη Θεσσαλονικη),για ηχορυπανση με το ΧΤ,ποτε για αλκοόλ!

Αλλα η πιο επικη κλήση που χω φάει ,ηταν καπου στο 2004,ειμαι Σαββατο βραδυ στην Πυλη Αξιου,έχω παρκαρει γι'αυτους που ξερουν,στο φαναρι πριν την "Πυλη" δεξια μεσα μετα το BP το βενζιναδικο εχει μια βιτρινα μαγαζιου 2 μετρα,ακριβως μπροστα απο την βιτρινα συριζα και εχω βγει απο την πορτα του συνοδηγου.Αφου πινω το δευτερο ποτο,κοιταζω το κινητο μου και εχει χωρις πλακα 150 αναπαντητες κλησεις!!Ανοιγω και βλεπω τον ιδιο αγνωστο αριθμο...βγαινω απ το μαγαζι και καλώ ____ ελα βασιλη!!!___πωωωω την φωνη την αναγνωησα απ ευθειας,ηταν ο Παυλος,ο αστυνομικος του χωριου μου,τοτε που ειχαμε τμημα........ __που εισαι?/Θεσσαλονικη.../ τσακισου τραβα παρε το αμαξι σου.......

τρεχω στο αμαξι και τι να δω???ολη η τροχαια της θεσσαλονικης μαζεμενη κυκλοφοριακο κομφουζιο,ενα τρενο σταματημενο τσιμα τσιμα με το πολακι μου και μια ατελειωτη ουρα απο αμαξια που χανοταν πισω απο την βιλκα,,,,
και εννοειται κανα δυο αστυνομικους να αφριζουν ...οι υπολοιποι το απολαμβαναν :hystericalbs1::hystericalbs1:

στο τσακ προλαβα να μην μου το σηκωσει ο γερανος!

αφαιρεση διπλωμα,πινακιδες και η κληση γραφει παρακολληση κυκλοφοριας συρμου!!!!!

:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

dionisisM3
28-02-14, 22:11
Μονο για ταχύτητα , ποτε δεν θα δεχόμουν να φάω κλήση για άλλο λόγο ...το θεωρώ προσβολή . .....ααα και μια κλήση στα 18,5 ετών όταν σε ενα μπαντιλικι ήταν πίσω μου περιπολικό αλλά χαμπάρι δεν είχα πάρει

Stunt Mike
28-02-14, 22:36
Ταχυτητα,ζωνη,επικινδυνοι ελιγμοι,αυτοσχεδιοι αγωνες,τα'χω φαει μερικες φορες....Σε ολα ανεξαιρετως αθωωθηκα δικαστικα!(ωραιες ιστοριες για καφετερια,τα λεω ωραια ο π@@στης)!Αυτα ομως σε παλιοτερα χρονια,που δεν υπηρχε και πολυ μυαλο....Τωρα πλεον,λιγο η προσοχη,λιγο η λογικη,δυσκολα θα με πιασουν στα πρασα...

bill_m3
28-02-14, 22:39
Μια φορά έχω φάει κλήση!!
Και αυτή ήταν για παρκάρισμα, ας γράψω και την ιστορία...

Απόσπαση στην Κω με άλλον ένα φίλο από τα μέρη μου, έχω πάρει αυτοκίνητο, γυρίζοντας από την υπηρεσία κατά τις 07:30 για το σπίτι, παρκάρω από την μεριά που βλέπω όλα τα αυτοκίνητα.
Είχαμε κανονίσει με τον φίλο να πάμε Κάλυμνο μια βόλτα, μπαίνουμε σπίτι - μπάνιο - ντύσιμο και φουρ για το λιμάνι με τα πόδια!
Μετά από 3-4 ώρες βλέπω στο τηλέφωνο κλήση από την υπηρεσία, ρε φουτη μου τι έγινε? καμιά επιφυλακή??
-Έλα το μαύρο αυτοκίνητο δικό σου είναι ??
-Ναι
-Βρε @##$@%#@# είναι όλοι παρκαρισμένοι από τα αριστερά και μόνο το δικό σου είναι στα δεξιά, έχει σταματήσει η κυκλοφορία, δεν μπορεί να περάσει ένα λεωφορείο και η ουρά έχει φτάσει στο λιμάνι!!! Τσακίσου να το πάρεις, που είσαι?????
- Κάλυμνο ....
-@#$%$#@ και @#$%$##@
- Ξεκινάω τώρα!!!

Μέχρι να φτάσω σπίτι έχουν περάσει από μυαλό μου τα χειρότερα!!
Ευτυχώς βρέθηκαν οι υπόλοιποι που είχαν τα αυτοκίνητα απέναντι από εμένα, τα πήραν και άνοιξε ο δρόμος μετά από καμιά ώρα περίπου!!

Τι είχε γίνει?
Ο μήνας είχε 1η και όλοι το προηγούμενο βράδυ τα είχαν από την μεριά που επιτρεπόταν, μετά όπως το πρωί τα βάλανε στην σωστή μεριά για εκείνο τον μήνα!!!!!
:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Αν θυμάμαι καλά, ένα 80άρι πρέπει να φάγαμε!

sierra
28-02-14, 23:23
Ποτέ και για τίποτα. Ξέρω που κάνω τις τρέλες μου όχι όπου και όπου... :thumbsup:

Dermatis
01-03-14, 00:33
Mεχρι τωρα.....δηλαδη τα 2,5 χρονια οδηγησης που εχω στην πλατη μου :thumbsup: ειμαι καθαρος απο κλησεις!
Με εχουν σταματησει για την εξατμιση ......και ζητησαν αν εχουν το θεο τους ISO και του λεω ειναι χειροποιητη κλπ κλπ και δεν εχετε ξαναδει χειροποιητη κλπ κλπ και την σκαπουλαρα ( εντωμεταξυ ειλικρινα δεν κανει ηχο παρατηρησιμο και αξιο για σταματημα!!)
Αλλη μια φορα για προβολακια και τους αρχισα στα μα και μου και ξερω τοσα αμαξια που τα προβολακια τους αναβουν με το κλειδι στην μιζα ως φωτα ημερας κλπ κλπ και παλι την σκαπουλαρα!
Αυτα με το μπεμπε!
Μια ακομη με σταματησαν με το πολακι για αλκοτεστ στις 12 το μεσημερι .....βεβαια ειμουν καθαροτατος και δεν ξερω γιατι με σταματησα χαχαχχα
Ισως επειδη ειχα δεμενο στο συνοδηγο με ζωνη μια γλαστρα που ειχα παρει για την γιορτη της μητερας!
Εντωμεταξυ την ειχα δεσει γτ ενα τετραγωνο παρακατω τραβαγα χειροφρενιες :hystericalbs1::hystericalbs1:

https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2014/03/DSC0000003_zps574fa810-1.jpg

konstantinaM3
01-03-14, 01:29
ολα αυτα σε μια φορα?πρεπει να ηταν πολλα τα λεφτα ε?

Ακυρο ... μαλλον καταλαβα λαθος...thumb

nikos1400
01-03-14, 06:42
Κλησεις ε...?
:think:

Ελεγχοι εννοειται αρκετοι, απο αλκοτεστ με το αμαξι, μεχρι ελεγχους για "διάφορα" στην Αθηνα με το παπι (καπου καπως καποτε).
Kλησεις ομως λιγες. :D

Για παρκαρισμα μερικες φορες. Δυο στην Αθήνα. Η μια με το παπι :shok:, η αλλη στον Πειραια με το αμαξι. Παλια αυτες...
Αλλη μια φορά εδω στο παλιο λιμανι Χανιων.

Μια φορα με ενα bandit 400 που ειχα με γραψανε για κατι "μικρο",
ενω με ειχανε σταματησει για "αυτοσχεδιους αγωνες" και "επιδειξη ικανοτητων".
Το μηχανακι χτυπαγε 14,000 στροφες φευγοντας απο το φαναρι...στο αλλο ητανε το "μπλοκο" που ακουγε και περιμενε...:facepalm::facepalm:

Το πιο προσφατο "περιστατικο" πριν μερικα χρονια με το Ε36 ειχα μια χοντρη "παρατηρηση"...
για "επιδειξη ικανοτητων" . Τη γλιτωσα χαρη στο καθισμα του μωρου (αδειο) που ητανε πισω.
"Σα δε ντρεπεσαι, βαζεις και το παιδι μεσα..."
:facepalm:

Εγω παντως δεν παρακαλαω κανεναν. Εαν την εχω κανει τη μλκια...
Εχω πει αρκετες φορες "τωρα τι να σου πω, κανε οτι νομιζεις...".
thumb

vasilis e30
01-03-14, 06:54
για προβολεις ομιχλης μια φορα!!!! :)
ολες οι υπολοιπες κλησεις με το μηχανακι ή τη μηχανη....

sheriff
01-03-14, 06:56
Με τα επαγγελματικα εχω φαει γιατι μιλαγα στο κινητο και για παρανομη σταθμευση(την τελευταια την εφαγα προχτες στην πλακα)

Με τα αυτοκινητα της βολτας εχουμε μεγαλη ποικιλια:thumbsup:
Μπροστινη πινακιδα 2-3 φορες,υπερβολικη ταχυτητα 3-4 φορες,οδηγηση χωρις συνεση και προσοχη 3-4 και πιο παλια επικινδυνοι ελιγμοι προς χαριν επιδειξης κτλ(εποχη ομαδας σιγμα κτλ)

Ποτε δεν εχω φαει για μεθη,για κοκκινο η για παραβιαση προτεραιοτηταςthumb

Δημήτρης Λέκκας
01-03-14, 07:08
Εμένα πάλι δε με 'χουν σταματήσει ποτέ ,ούτε έχω φάει κλήση. Μόνο μια φορά μου 'χουν κάνει έλεγχο σ'ένα astra που ήμουν συνοδηγός .Θυμάμαι έλεγξαν το αυτοκίνητο και μας,το astra το 'καναν χάλια...ανοιξαν ντουλαπάκια ,πορτ-μπακαζ,αναποδογύρισαν πατάκια.... Όταν μπήκαμε με τον φίλο μου στο αυτοκίνητο και είδε πως το 'χαν κάνει το αυτοκίνητο του(ούτε καν το ενοιαξε) γυρνά και μου : Καλά μλκ Λέκκα έτσι και σου 'χαν κάνει έτσι την BMW θα τους ανατίναζες:hyper::hyper::hyper::hyper:.. .θα τους έλεγες κάντε το όπως ήτανε πριν .... και θυμάμαι ότι είχαμε λυθεί στα γέλια:hystericalbs1::hystericalbs1::hysterica lbs1:

nikos e46
01-03-14, 07:54
Για υπερβολική ταχύτητα σε εθνική οδό Λάρισας Βόλου ...Αν δεν μπορείς να τρέξεις και στην εθνική τότε που μπορείς;

Bazil Van Sinner
01-03-14, 07:55
Ποτε δεν εχω φαει για μεθη,για κοκκινο η για παραβιαση προτεραιοτηταςthumb


σωστος,πολυ καλη η επισημανση!Θα προσθεσω πως και γω δεν εχω φαει για παραβιαση κοκκινου η stop !!

Τα θεωρω εγκληματικα παραπτωματα!

proroad
01-03-14, 08:32
με αμαξι δεν εχω φαει ποτε κληση.....:thumbsup::thumbsup::thumbsup:
εφαγα μια για παρανομο παρκαρισμα στο παπι επειδη ηταν στο πεζοδρομιο
και 2 φορες εχω φαει με το ninja636 που ειχα επειδη ειχα την πινακιδα απο κατω την πρωτη με το παλιο νομο και τη δευτερη με το καινουργιο οποτε μετα μπηκε κανονικα στη βαση της ....:ranting2::ranting2::ranting2:

ssaliaris
01-03-14, 16:49
Για παράνομη στάθμευση σε χώρο σούπερ μάρκετ έχω φάει, για απότομη αλλαγή λωρίδας σε αυτοκινητόδρομο έχω φάει. Αλλά είμαι σίγουρος ότι κανείς δεν έχει πάρει κλήση για έλλειψη γαζών απο το φαρμακείο του αυτοκινήτου! Κατά τα άλλα ο καρα-βλαχό******* γνώριζε τι είναι το αιμοστατικό κλάμπερ η το ράμα και τα συναφή του. "ινα πουδαρ στου χαντακ"

Sent from my Stealth mobile

fanisk
01-03-14, 16:57
Υπερβολικη ταχυτητα >30
Υπερβολικη ταχυτητα >30
Σημα Ν
Σταθμευση σε μονιμους κατοικους
Σταθμευση ενω λειπει η πινακιδα απο τη κολωνα της
Επιδειξη ικανοτητων, συνεση και διπλη λωριδα
Πορτοκαλι
Μπροστα πινακιδα

Δεν εχω φαει ποτε για μεθη, stop και κοκκινο :thumbsup:

Bitz
01-03-14, 18:28
Eμενα τι αυτοκινητο πιστευει οτι ο κωλος του εχει φωτογενεια ...3 απο φωτογραφικο ρανταρ, εχω και με 242.
Με καποιους ελιγμους δεν εχω πληρωσει καμια,μονο μια φορα μετα απο ενα χρονο μου ζητησαν να τους παω το διπλωμα την αδεια και τις πινακιδες...το ποιο και δεν εκανα και ηρθαν αυτοι στο μαγαζι και τα πηραν μονοι τους.

Bazil Van Sinner
01-03-14, 18:32
242!!!!!

εεεέλα ρε κιλλερ!

Bitz
01-03-14, 18:37
242!!!!!

εεεέλα ρε κιλλερ!

Ναι επαιζα με ενα Α4 γυρνωντας απο Κορινθο.

paganis
01-03-14, 19:45
μια φορα μονο στις Σερρες, με το σουιφτακι της γυναικας...για ''υπερβολικη'' ταχυτητα..
πηγαιναμε θεωρητικα κομβοι προς την πιστα...αλλοι με 200 και οι υπολοιποι με 130-135 .
μας σταματανε 3 αμαξια μαζι...αφου βεβαια εχουν σταματησει νωριτερα τους προπορευομενους που διακοσαριζανε.
ερχεται λοιπον ο ******* και τον εχουμε ψησει να μας γραψει για ελαφρως λιγοτερα χλμ , ωστε να μην μας αφαιρεσει διπλωματα και το προστιμο να ειναι μικροτερο...
γραφει τους 2 λοιπον, φευγουν...και την ωρα που ερχεται η σειρα μου, ερχεται να κλαφτει στον μπατσο ο 200αρης, και πεταει την ατακα...δεν τρεχαμε κυριε τροχονομε, με το σουιφτακι πηγαιναμε παρεα...και με παιρνει στον λαιμο του..
αφαιρεση διπλωματος και το διπλασιο προστιμο...

konstantinaM3
01-03-14, 19:45
Επισης ουτε εγω εχω φαει για κοκκινο η παραβιαση προτεραιοτητας ουτε κ για μεθη τα θεωρω χοντρα αυτα τα λαθη μονο μια φορα που με επιασαν στην εθνικη με 180 κ δεν μπορεσα να σταματησω κ μου εστειλαν περιπολικο να με κυνηγησει....

dafidack
02-03-14, 09:32
Με το 60αριδοξα τον Θεο ποτε...αλλα με τα φορτηγακια της δουλειας εχω πληρωσει απο απεραστο Κτεο μεχρι ζωνη κι ενα σωρο αλλα :warriorsmiley:

nikos valvetronic
02-03-14, 09:55
Ναι επαιζα με ενα Α4 γυρνωντας απο Κορινθο.

Αφού ήταν για ιερό σκοπό η παράβαση έπρεπε να την σβήσουν μόνοι τους ρε Μιχάλη!! :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

nikos valvetronic
02-03-14, 10:03
Είμαι πολύ συνετός με τις παραβάσεις αλλά δεν το παίζω και Άγιος,δυο φορές για ταχύτητα και μια για προσπέραση σε διπλή.Η μια ήταν όταν πήγαινα πρώτη φορά να γνωρίσω τα πεθερικά μου,να "ζητήσω" την γυναίκα μου δηλαδή.Δεν πτοήθηκα και πήγα....πάρτα τώρα :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

atha
02-03-14, 10:13
gia parkarisma pampoles kliseis (toulaxiston kamia 30 aria ) oles plin mia exoteriko - edo akoma kai xartaki na exeis plirosei min tyxon argiseis pente lepta na pareis to amaxi , exeis sigouri tin klisi .
tora gia taxytita : dyo fores mou piran to diploma gia 1 kai 3 mines epeidi pigaina pano apo 30 km pano apo to orio (89 se 50 ,kai 105 se 70 ) . apo prostima gia taxytita arketa , kamia 10 aria toulaxiston . ( edo pou exoume ftasei dystyxos ama me stamatisoun kai apla fao klisi kai kratiso to diploma mou leo kai euxaristo sto telos)

HLIAS - E36
02-03-14, 12:14
Eίμαι 3 χρόνια στους δρόμους (νόμιμα) και 4 χρόνια (παράνομα, πριν βγάλω δίπλωμα) και ακόμα τίποτα... Δόξα σοι ο Θεός, μακριά από μας, μια χαρά τη γλυτώνουμε ως τώρα...!!!:whistle: :thumbsup:

Bazil Van Sinner
02-03-14, 18:29
Λιάκο αυτα δεν τα γραφουν φιλε,ψησου τωρα και περίμενε....

enatos
04-03-14, 17:36
Έχω κλήση για ΚΑΡΑ-κόκκινο και για υπερβολική (με εκπτωση ευτυχώς) τι να ψηφίσω??
:drive:

freddys
04-03-14, 17:50
Να πω και εγω για την δικια μου παρανομη σταθμευση.Παρκαρω πιο πανω απο φαρμακειο σε πεζοδρομο,χωρις να γνωριζω πως εχει εφημερια.Κοιταω μεσα μπας και ειναι κανεις αλλα τιποτα.Η ωρα ηταν 3.Στις 6 οι πινακιδες φτερα και εχουν βγει 3 παιδια μεσα απο το διπλανο μαγαζι,φιλε ηρθε η αστυνομια και σου τις πηρε.Δεν ξερουμε πανε απο το τμημα.Την κληση στο χερι στον αξιωματικο υπηρεσιας.Συζητωντας ναι εκανα την βλακεια αλλα εχω ταξιδι,και αμα λειψω κλπ...Ελα Δευτερα πληρωμενη κληση και θα δουμε.
Μιας και τα λεμε με τον αστυνομο του λεω πως και μαζευεται 20αρια;Λιαπης θες να γινει η πολη και μας γραφεται;
Καταγγελια φαρμακειο ελα που δεν καταλαβες.
Αυτο ηταν.Το μυαλο κλειδωσε.
Παω Δευτερα παιρνω πινακιδες παω την κοπελα μου Θεσσαλονικη,γυρναω Κοζανη.
Πεμπτη απογευμα 7+μιση η τζιπαρα της φαρμακοποιου παρκαρισμενη στην θεση που ειχα πιασει εγω και εγινε καταγγελια.Τσουπ καταγγελια εγω.
Παρασκευη πρωι δευτερη καταγγελια.
Για 2 εβδομαδες Τριτη Πεμπτη (για να εχει κοσμο και να μην μπορει να κοβει βολτες με το αμαξι και να μην την γραφουν)πηγαινα στο μαγαζι που βγηκαν και μου ειπαν πως μου πηραν τις πινακιδες,επινα τον καφε μαζι με την παρεα μου και χαζευα πως την εγραφαν και επαιρναν τις πινακιδες.Αν δεν ειχε καποιον να της τις σβηνει την κατοσταρα την ειχε πληρωσει στο νερο...
Ισως τωρα δεν της φανει υπερβολη οταν εχει διανυκτερευση-εφημερια να ερθει για ενα παναντολ εξτρα ή να ειναι μεσα στο φαρμακειο,και ο ασθενης δεν χρειαζεται να περναει αργοτερα...
Αλλες κλησεις δεν ειχα.Ουτε νομιζω πως θα αποκτησω.Στο μπαχαλο που λεγετε Ελλαδα,δεν αξιζει να παιρνει κανεις κλησεις.Γιατι αμα δεν σε δει αστυνομια/οι καμερες δεν πολυλειτουργουν/οποτε οτι και να κανεις μηδενικες κυρωσεις...Αλλα ας κραταμε παντα στο μυαλο μας και την καρφωτη απο το μιδι στην γωνια...

Bazil Van Sinner
05-03-14, 12:49
καλά την έκανες την roufiana ρε !!!!!

tokiko
05-03-14, 13:27
Μία φορά μέχρι τώρα επειδή πήγαινα με 105 σε εθνικό δίκτυο :hystericalbs1::th_Laie_67-1:
μόλις μου λέει δες την ταχύτητά σου και μου δείχνει το πιστόλι κρατήθηκα να μη γελάσω !!!