PDA

Επιστροφή στο Forum : 82χρονος θάφτηκε σε διάφανο φέρετρο καβάλα στην αγαπημένη του Harley



Bazil Van Sinner
02-02-14, 10:36
https://www.youtube.com/watch?v=PAeHbFVBp8g


ηταν η τελευταια του επιθυμια....καλο ταξιδι Βilly ...

gant
02-02-14, 10:52
Φαντάσου να βγάλει κανένας νταλικιέρης τέτοιο γούστο. :th_Laie_67-1:

Bazil Van Sinner
02-02-14, 11:31
χαχαχαχα ναι θα ανοιξουν Ταφρο οχθ ταφο χαχααχαχ μπλακ χιουμορ!

Stunt Mike
02-02-14, 13:10
Και μετα τον νταλικερη,θα γουσταρει και κανας πιλοτος Boeing 747 κατι τετοιο και θ'ανοιξουν νεο νεκροταφειο για παρτυ του,διπλα στα Scrap για μεταλλα!!Εχει χαζεψει ο κοσμος,η ματαιοτητα παει συννεφο....Και το χειροτερο ειναι οτι οι ζωντανοι το εκαναν,αντι να τον θαψουν στο λακκο με μια μινιατουρα Χαρλευ στην τσεπη του!

sheriff
02-02-14, 13:23
Και μετα τον νταλικερη,θα γουσταρει και κανας πιλοτος Boeing 747 κατι τετοιο και θ'ανοιξουν νεο νεκροταφειο για παρτυ του,διπλα στα Scrap για μεταλλα!!Εχει χαζεψει ο κοσμος,η ματαιοτητα παει συννεφο....Και το χειροτερο ειναι οτι οι ζωντανοι το εκαναν,αντι να τον πεταξουν στο λακκο με μια μινιατουρα Χαρλευ στην τσεπη του!

Μου αρεσει ο τροπος που γραφεις αλλα αυτο μου καθησε πολυ βαρυ.sorry αλλα η λεξη πεταξουν προσβαλλει ολους

aristent
02-02-14, 13:36
Μου αρεσει ο τροπος που γραφεις αλλα αυτο μου καθησε πολυ βαρυ.sorry αλλα η λεξη πεταξουν προσβαλλει ολους

οκ.δικιο εχεις,το διορθωσα......ομως ουτε ο Μιχαλης εννοουσε αυτο που δυστυχως στο γραπτο λογο "ακουγετε" πιο ασχημα.thumb

ΜΙΧΑΛΗΣ
02-02-14, 16:42
μιλαμε για μια ψυχη που εφυγε με συγγενεις και φιλους που τον αγαπησαν και τον εκλαψαν τον παππουλη!η επιθυμια του εβλαψε κανεναν μας ή κι εμεις σε αναλογη περιπτωση δεν θα θελαμε να τιμησουμε την μνημη καποιου δικου μας με αναλογο τροπο;:no:

fanisk
02-02-14, 17:30
Και μετα τον νταλικερη,θα γουσταρει και κανας πιλοτος Boeing 747 κατι τετοιο και θ'ανοιξουν νεο νεκροταφειο για παρτυ του,διπλα στα Scrap για μεταλλα!!Εχει χαζεψει ο κοσμος,η ματαιοτητα παει συννεφο....Και το χειροτερο ειναι οτι οι ζωντανοι το εκαναν,αντι να τον θαψουν στο λακκο με μια μινιατουρα Χαρλευ στην τσεπη του!

Η επιθυμια του ηταν thumb

Stunt Mike
02-02-14, 17:34
Μου αρεσει ο τροπος που γραφεις αλλα αυτο μου καθησε πολυ βαρυ.sorry αλλα η λεξη πεταξουν προσβαλλει ολους

Mea culpa η λεξη....μου βγηκε αυθορμητα....Διορθωθηκε...
Υ.γ Αν στα 80 μου ζητησω να με θαψετε με το ντριφταδικο παρεα,μην το κανετε!!Σημαινει οτι θα'χω λαλησει!! :th_Laie_67-1: :hystericalbs1: