PDA

Επιστροφή στο Forum : Express mini κοπη το πιτα Λαρισα!!!!



aristent
16-01-14, 21:10
Τι λετε ωρε λεβεντες???

το οργανωνουμε στο τσακ μπαμ ,για μεθαυριο Σαββατο 18-1-2014????

Ταβερνα "Παγονι"
ωρα 21:00

πιτα γλυκια,αμα θετε και τυροπιτα/σπανακι και αυτο παιζει!!!:thumbsup:

... αλμυρη μπορω σιγουρα!!!...ομως δεν θα εχει λογοτυπο bmwfans!!!

ναι!!!...μη γελατε!!!....μπορω αυτη τη φορα!!!.....για αλμυρη θα βαλω μεχρι και τη μανα μου να φτιαξει μια βασιλοπιτα να γλυφετε τα δαχτυλα σας!!!!:thumbsup:


..... επι της ευκαιριας αποχαιρεταμε Dimimav που φευγει φανταρος στις 21 του μηνα και τον Μιχαλη που φευγει Γερμανια για σπουδες στις 25 του μηνα εαν θυμαμαι καλα.thumb

Φυσικα ειναι του Αγ.Αθανασιου το Σαββατο και ισως να μη σας βολευει,ποσταρετε γνωμες και βλεπουμε!!!!:original:


Εννοητε εαν ερθει ο Σκανια που γιορταζει,θα κανονισω ιδαιτερες εκδηλωσεις υποδοχης!!!:thumbsup:
https://henpartyfun.com/wp-content/uploads/2012/03/modern-hip-hop-dancer-showgirls.jpg

scania124
16-01-14, 21:13
Οχι σαββατο........καντο κυριακη .....θελω να ειμαι και στις 3 πιτες φετος!!!!!!

aristent
16-01-14, 21:15
.....αυτο που μετραει για να οργανωθει αυτη τη φορα, ειναι να απαντησετε γρηγορα,το πολυ μεχρι αυριο το απογευμα!!!

επισης να ξερετε οτι εχει κονιστει ηδη δωρο για το φλουρι απο τον Βαγγελη Ντιμπλου.thumb

:thnx:

aristent
16-01-14, 21:18
https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2014/01/modernhiphopdancershowgirls-1.jpg


Οχι σαββατο........καντο κυριακη .....θελω να ειμαι και στις 3 πιτες φετος!!!!!!

λεγε ποια εβαλες στο ματι και στη στελνω Κυριακη του Πασχα!!!:th_Laie_67-1: :thumbsup:


η αληθεια ειναι οτι δεν το σκεφτηκα για Κυριακη!!!

ριχτε ιδεες και εδω ειμαστε!!!thumb

Χρίστος
16-01-14, 21:28
Ποσες ωρες ειναι η Λαρισσα ειπαμε???

scania124
16-01-14, 21:30
Ποσες ωρες ειναι η Λαρισσα ειπαμε???

3 με χαβαλέ στο δρόμο! !!!!

:fountwtis:

aristent
17-01-14, 08:03
.....αυτο που μετραει για να οργανωθει αυτη τη φορα, ειναι να απαντησετε γρηγορα,το πολυ μεχρι αυριο το απογευμα!!!

επισης να ξερετε οτι εχει κονιστει ηδη δωρο για το φλουρι απο τον Βαγγελη Ντιμπλου.thumb

:thnx:
:up:

δεν βλεπω ποστ.....παλι δεν το βλεπετε το θεμα???

απαντηστε και αρνητικα,δεν τρεχει κατι.thumb

Τελικα μεχρι το μεσημερι (14:00) αν δηλωσετε θα ισχυει πιτα,αλλιως.....παπαλα!!!....πα ε τρωμε,αμα θετε, κι αυτο γινετε,αλλα απαντηστε τουλαχιστον.thumb

Dimimav
17-01-14, 08:39
Εγώ +1 :thnx:

HLIAS - E36
17-01-14, 09:26
Τι λετε ωρε λεβεντες???

το οργανωνουμε στο τσακ μπαμ ,για μεθαυριο Σαββατο 18-1-2014????

Ταβερνα "Παγονι"
ωρα 21:00

πιτα γλυκια,αμα θετε και τυροπιτα/σπανακι και αυτο παιζει!!!:thumbsup:

... αλμυρη μπορω σιγουρα!!!...ομως δεν θα εχει λογοτυπο bmwfans!!!

ναι!!!...μη γελατε!!!....μπορω αυτη τη φορα!!!.....για αλμυρη θα βαλω μεχρι και τη μανα μου να φτιαξει μια βασιλοπιτα να γλυφετε τα δαχτυλα σας!!!!:thumbsup:


..... επι της ευκαιριας αποχαιρεταμε Dimimav που φευγει φανταρος στις 21 του μηνα και τον Μιχαλη που φευγει Γερμανια για σπουδες στις 25 του μηνα εαν θυμαμαι καλα.thumb

Φυσικα ειναι του Αγ.Αθανασιου το Σαββατο και ισως να μη σας βολευει,ποσταρετε γνωμες και βλεπουμε!!!!:original:


Εννοητε εαν ερθει ο Σκανια που γιορταζει,θα κανονισω ιδαιτερες εκδηλωσεις υποδοχης!!!:thumbsup:
https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2014/01/modernhiphopdancershowgirls-1.jpg

Κι εγώ μέσα! Είχα υπηρεσία χθες και δεν μπήκα καθόλου για να το δω...

Υ.Γ.: Κράτησέ μου την δεξιά με το σγουρό...:thumbsup: :tt1:

HLIAS - E36
17-01-14, 09:35
Βάλε και τον Γιώργο τον φωτογράφο

και τον Βασίλη (dafidack) κατα 99%

Έριξα τηλεφωνάκι γιατί κανείς τους δεν το πήρε πρέφα...:thumbsup:

bill_m3
17-01-14, 11:37
Δυστυχώς έχουμε γιορτές αύριο, αν γίνεται άλλη μέρα....
Σήμερα θα βρεθώ με το σκουριασμενο και τον Νίκο λοβερ, θα ενημερώσω και τα παιδιά!

aristent
17-01-14, 14:35
Παιδες,ακυρο!!!

...ειναι μικρη η συμμετοχη για πιτα....μαζεψτε "δυναμεις" για τις κοπες Αθηνα και Θεσσαλονικη.thumb

tokiko
17-01-14, 19:47
Άρη δεν πειράζει πάμε εμείς αύριο για σουβλάκια στον παράξενο ?:thumbsup:

HLIAS - E36
17-01-14, 21:27
Παιδες,ακυρο!!!

...ειναι μικρη η συμμετοχη για πιτα....μαζεψτε "δυναμεις" για τις κοπες Αθηνα και Θεσσαλονικη.thumb

Εντάξει! Φύγαμε για Σαλόνικα...:thumbsup:

dafidack
17-01-14, 21:35
Δεν πειραζει παιδια.Και μενα δεν με ψιλοβολευε οποτε οκ thumb :original:

scania124
17-01-14, 21:48
Εντάξει! Φύγαμε για Σαλόνικα...:thumbsup:

Σωστος ο Ηλίας!!!!!

scania124
17-01-14, 22:39
Δυστυχώς έχουμε γιορτές αύριο, αν γίνεται άλλη μέρα....
Σήμερα θα βρεθώ με το σκουριασμενο και τον Νίκο λοβερ, θα ενημερώσω και τα παιδιά!

Εσύ ετοιμασου για το καθιερωμένο δρομολογιο προς κατερινη και μετα Σαλόνικα....

tokiko
18-01-14, 01:45
Εγώ αύριο θα έχω στις 7 βασιλόπιτα στο μικέλ στην εθνική οδό όποιος θέλει έρχεται. Μόνο πάρτε με τηλέφωνο πριν έρθετε!!