PDA

Επιστροφή στο Forum : Σουπερ συναντηση Λαρισα των bmwfans Σαββατο 14-12-2013!!!



aristent
02-12-13, 22:04
Σαββατο 14-12-2013 ωρα 21:00 για να αλληλοευχηθουμε "καλες γιορτες",θα φαμε και θα πιουμε στην:

Ταβερνα "Παγωνι"

Δαβάκη 40, εναντι ιερου ναου Πετρου&Παυλου

Νεάπολη Λαρισας
τηλ. 2410 614879

Η ταβερνα εχει τα παντα στα καρβουνα, με πολυ καλες τιμες και ειναι μια οικογενειακη επιχειρηση με πολυ καλη καθαριοτητα σε ολους τους χωρους!!!
....η κουζινα ειδικα, μια και ειχα συγγενη που δουλεψε εκει,ειναι απο τις πιο καθαρες που πιθανον να υπαρχουν στη Λαρισα.

το δε χειροποιητο σπιτικο μπιφτεκι???:salias:....παϊδακια??? :salias:..... απο τωρα κανω ορεξη!!!:thumbsup:

:fagopoti: :fagopoti: :fagopoti: :fagopoti:

Συμμετοχες:
1.aristent+1
2.HLIAS - E36 coupe+1
3.Μιχάλης (εκτός απροόπτου)
4.Geo316+1
5.dimimav+1
6.dafidack+1
7.γιαννης λαρισα+1
8.
9.
10.


:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

παμε δυνατα για συμμετοχες!!!:thumbsup:

HLIAS - E36
02-12-13, 22:20
Συμμετοχες:
1.aristent+1
2.HLIAS - E36 coupe
3.
4.
5.
6.
7.

Υ.Γ.: Για την παρεα μου θα ενημερωθειτε συντομα... Λογικα θα ειμαι +1:thumbsup:

tokiko
03-12-13, 18:36
1.aristent+1
2.HLIAS - E36 coupe
3.Μιχάλης (εκτός απροόπτου)
4.
5.
6.
7.

aristent
04-12-13, 18:36
:up: :warriorsmiley:

HLIAS - E36
06-12-13, 17:35
:up: :warriorsmiley:

Μήπως να πέσει τηλεφωνική ενημέρωση?:whistle:

Παιζει να μην το έχουν δει καν...:thumbsdown:

aristent
06-12-13, 18:10
ας ελπισω οτι θα το δουνε μεχρι την Κυριακη,αν οχι, απο Δευτερα θα πεσουν τα σχετικα τηλεφωνα!!!:thumbsup:

HLIAS - E36
06-12-13, 18:14
Βαλε και τον Γιωργο τον φωτογραφο στη λιστα μαζι με τη συζυγο... Μου ειπε το ειδε αλλα δεν εχει προσβαση σε υπολογιστη για να δηλωσει...

Ελα μαζευομαστε!!!:warriorsmiley:

Dimimav
06-12-13, 19:44
Και εγώ +1 thumb

dafidack
06-12-13, 19:53
Μολις ειχα τηλ απο Ηλια.Παμε δυνατα!!!!!! :cheers:

HLIAS - E36
07-12-13, 00:44
Να ενημερωσουμε και το Νικο απο Βολο τηλεφωνικως αν ενδιαφερεται γιατι δεν μπαινει συχνα απ'οσο ξερω... Αρη θα το κανονισεις?

aristent
07-12-13, 07:04
Να ενημερωσουμε και το Νικο απο Βολο τηλεφωνικως αν ενδιαφερεται γιατι δεν μπαινει συχνα απ'οσο ξερω... Αρη θα το κανονισεις?

εχθες,σε μηνυμα που εγραψα για τις ευχες,τον ενημερωσα και για τη συναντηση.thumb

αλλα οπως ειπαμε,απο Δευτερα θα τηλεφωνησουμε και στους υπολοιπους!!!!:thumbsup:

aristent
07-12-13, 07:06
Σαββατο 14-12-2013 ωρα 21:00 για να αλληλοευχηθουμε "καλες γιορτες",θα φαμε και θα πιουμε στην:

Ταβερνα "Παγωνι"

Δαβάκη 40, εναντι ιερου ναου Πετρου&Παυλου

Νεάπολη Λαρισας
τηλ. 2410 614879

Η ταβερνα εχει τα παντα στα καρβουνα, με πολυ καλες τιμες και ειναι μια οικογενειακη επιχειρηση με πολυ καλη καθαριοτητα σε ολους τους χωρους!!!
....η κουζινα ειδικα, μια και ειχα συγγενη που δουλεψε εκει,ειναι απο τις πιο καθαρες που πιθανον να υπαρχουν στη Λαρισα.

το δε χειροποιητο σπιτικο μπιφτεκι???:salias:....παϊδακια??? :salias:..... απο τωρα κανω ορεξη!!!:thumbsup:

:fagopoti: :fagopoti: :fagopoti: :fagopoti:

Συμμετοχες:
1.aristent+1
2.HLIAS - E36 coupe+1
3.Μιχάλης (εκτός απροόπτου)
4.Geo316+1
5.dimimav+1
6.dafidack+1
7.γιαννης λαρισα+1
8.gianstef+1
9.
10.



:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

παμε δυνατα για συμμετοχες!!!:thumbsup:

γιαννης λαρισα
08-12-13, 17:09
μεσα και εγω παιδια μαζι με την γυναικα μου

HLIAS - E36
09-12-13, 21:26
Βάλτε κι εμένα +1:thumbsup:

aristent
10-12-13, 13:30
Σαββατο 14-12-2013 ωρα 21:00 για να αλληλοευχηθουμε "καλες γιορτες",θα φαμε και θα πιουμε στην:

Ταβερνα "Παγωνι"

Δαβάκη 40, εναντι ιερου ναου Πετρου&Παυλου

Νεάπολη Λαρισας
τηλ. 2410 614879

Η ταβερνα εχει τα παντα στα καρβουνα, με πολυ καλες τιμες και ειναι μια οικογενειακη επιχειρηση με πολυ καλη καθαριοτητα σε ολους τους χωρους!!!
....η κουζινα ειδικα, μια και ειχα συγγενη που δουλεψε εκει,ειναι απο τις πιο καθαρες που πιθανον να υπαρχουν στη Λαρισα.

το δε χειροποιητο σπιτικο μπιφτεκι???:salias:....παϊδακια??? :salias:..... απο τωρα κανω ορεξη!!!:thumbsup:

:fagopoti: :fagopoti: :fagopoti: :fagopoti:

Συμμετοχες:
1.aristent+1
2.HLIAS - E36 coupe+1
3.Μιχάλης (εκτός απροόπτου)
4.Geo316+1
5.dimimav+1
6.dafidack+1
7.γιαννης λαρισα+1
8.gianstef+1
9.nfot
10.



:whistle: αρχισα τα τηλεφωνα.....μολις "εκλεισε" και η συμμετοχη του Γιαννη(gianstef) :thumbsup:

σειρα "ενοχλησης" εχουν Στροφ,Νφοτ,ΓκρεγκοριΜ..... κλπ.!!!:thumbsup:

:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

παμε δυνατα για συμμετοχες!!!:thumbsup:

nfot
11-12-13, 18:10
Παιδια θα το προσπαθησω, αλλα δεν μπορω να υποσχεθω. Εχω λιγο χαλια διαθεση τελευταια...

HLIAS - E36
11-12-13, 21:51
Παιδια θα το προσπαθησω, αλλα δεν μπορω να υποσχεθω. Εχω λιγο χαλια διαθεση τελευταια...

Θα σε ανεβάσουμε εμείς Νίκο αν είσαι πεσμένος...!:thumbsup:

aristent
11-12-13, 22:25
Θα σε ανεβάσουμε εμείς Νίκο αν είσαι πεσμένος...!:thumbsup:

εμεις???...τι να κανουμε εμεις????.....συνηθως ο Νικος ερχεται ανεβασμενος, αφου συνοδευεται απο πολυ σπεσιαλ γυναικιες παρουσιες!!!:thumbsup:

HLIAS - E36
11-12-13, 22:45
εμεις???...τι να κανουμε εμεις????.....συνηθως ο Νικος ερχεται ανεβασμενος, αφου συνοδευεται απο πολυ σπεσιαλ γυναικιες παρουσιες!!!:thumbsup:

Πρότυπο τον έχω... Κι εγώ αυτό θα κάνω!!!:thumbsup: Όχι όμως από αυτή τη συνάντηση γιατί θα έχω φιλοξενούμενο το Π-Σ-Κ και θα έρθω μαζί του...thumb Νίκο θέλω συμβουλές...!!!:thumbsup:

Θα καταφέρω άραγε ποτέ να οδηγώ και μια ανάλογη BMW???:drive:

nfot
12-12-13, 23:29
Με κανετε και κοκκινιζω :shok:

Αν ερθω, μαλλον μονος θα ειμαι...

aristent
13-12-13, 19:43
Σαββατο 14-12-2013 ωρα 21:00 για να αλληλοευχηθουμε "καλες γιορτες",θα φαμε και θα πιουμε στην:

Ταβερνα "Παγωνι"

Δαβάκη 40, εναντι ιερου ναου Πετρου&Παυλου

Νεάπολη Λαρισας
τηλ. 2410 614879

Η ταβερνα εχει τα παντα στα καρβουνα, με πολυ καλες τιμες και ειναι μια οικογενειακη επιχειρηση με πολυ καλη καθαριοτητα σε ολους τους χωρους!!!
....η κουζινα ειδικα, μια και ειχα συγγενη που δουλεψε εκει,ειναι απο τις πιο καθαρες που πιθανον να υπαρχουν στη Λαρισα.

το δε χειροποιητο σπιτικο μπιφτεκι???:salias:....παϊδακια??? :salias:..... απο τωρα κανω ορεξη!!!:thumbsup:

:fagopoti: :fagopoti: :fagopoti: :fagopoti:

Συμμετοχες:
1.aristent+1
2.HLIAS - E36 coupe+1
3.Μιχάλης
4.Geo316+1
5.dimimav+1
6.dafidack+1
7.γιαννης λαρισα+1
8.gianstef+1
9.nfot
10.Gregory_///M +1
11.



Gregory_///M θα ερθει αν βρει babyparking!!!:thumbsup:

Eλα ο 11ος παιχτης ποιος θα ειναι????

:up: :up: :up:

:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

tokiko
13-12-13, 21:29
Eλα ο 11ος παιχτης ποιος θα ειναι????

:whistle:

Dimimav
13-12-13, 22:30
Άρη το καταστημα έχει ζωντανή μουσική.? :Rulezzz_09:

aristent
13-12-13, 22:42
οχι δεν εχει ζωντανοι μουσικοι!!!:thumbsup:

aristent
14-12-13, 18:50
:up:

που ειναι ο 11ος παιχτης ΟΕΟ???:thumbsup:

οποιος αποφασισει τελευταια στιγμη να ερθει,δεν υπαρχει προβλημα,θα εχουμε χωρο.thumb

aristent
14-12-13, 20:05
Kατεφθασε ο Ηλιας πρωτος!!!....10 καροτσες μας εριξε!!!....ηδη τρωει!!!:thumbsup:


σε 10λεπτα θα ειμαι εκει......μακιγιαζ,μαλλι,λακ, ανωφορι,κατωφορι.....τα ξερετε οι παντρεμενοι......

nfot
14-12-13, 22:27
Ελπιζω να περνατε καλα. Δεν καταφερα να ερθω, λογω μεσημεριανης τσιπουροποσιας.
Την επομενη φορα.

HLIAS - E36
15-12-13, 01:28
Πολύ ωραία η Προχριστουγεννιάτικη συνάντηση!!! Φαγαμε, ηπιαμε, τα είπαμε...:cheers::fagopoti:

...περάσαμε όμορφα και είχαμε και απρόσμενες παρουσίες - έκπληξη (Αndri)!thumb

Να ευχαριστήσουμε τον Άρη (aristent) για την οργάνωση, τον Βασίλη (dafidack) για το γλυκό, και όλους εμάς που με την παρουσία μας φτιάξαμε μια ωραία ατμόσφαιρα...!:thumbsup:

:thnx: :thnx: :thnx: :thnx:

Αναμένονται και φωτό από τους αρμόδιους...

Καλές γιορτές σε όλους!thumb

dafidack
15-12-13, 09:55
Υπεροχη παρεα,πεντανοστιμο φαγητο και πολυ,μα παρα πολυ κεφι απ'ολη την παρεα!!!!!Να ειμαστε καλα να το επαναλαβουμε!!!:original::thumbsup:

Andri
15-12-13, 12:15
Μπράβο για την οργάνωση... Αν και δεν μπόρεσα να έρθω από την αρχή λόγω υποχρεώσεων και κούρασης από το ταξίδι μου , πέρασα υπέροχα...

Υγεία να έχουμε πάνω από όλα και να επαναλάβουμε τέτοιες συναντήσεις !!

Χάρηκα πολύ που σας είδα και που γνώρισα και νέα μέλη που δεν ήξερα...

aristent
15-12-13, 13:10
Πολυ ομορφη βραδια η χθεσινη,με την παρεα να δενετε ολο και πιο καλα!!!!:thumbsup:


Oι φωτο που θα δουμε στη συνεχεια απο την :shok: nikon 24 m pixel του Γιαννη (gianstef) θα δειξουν τι ακριβως εννοω!!!:original:


πολυ καλη η εντυπωση, οπως αναμενοταν, απο το φαγητο,αλλα και κρινοντας απο τις αδειες πιατελες που θα δειτε και στις φωτο!!!thumb





Ευχαριστη εκπληξη η εμφανιση του Ανδρεα με την Ειρηνη!!!.....εκανε Κω-Λαρισα σε χρονο dt!!!!:thumbsup:


Ο Πανουλης μας (στροφ)που ηρθε και μας εκανε surprise,καθισε για λιγο, δεν προλαβαμε να τα πουμε οπως θελαμε,αλλα θα τα πουμε συντομα και παλι,αφου ψηνεστε για μια "κοπη τη πιτα" ως αφορμη συναντησης σε κανενα Μικελ,με τον ερχομο του 2014!!!:thumbsup:

Ο Καριπιδης ηπιε χυμα κρασι απο την ταβερνα και επαθε την πλακα του!!!ρωτουσε πως το φτιαχνουν να του δωσουν οδηγιες!!!!:D


Πλακα κανω,με το ζορι τον βαλαμε να πιει ενα ποτηρακι μια και μας ηρθε με Μερσεντικο και αυτα τα ρημαδια κανουν παντιλικια για πλακα........







......οταν εχουν αδεια καροτσα!!!!:hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :hystericalbs1:

Ο Λιακος ως πειθαρχημενο ατομο ηταν συνεπεστατος και εφτασε στην ωρα του στο ραντεβου μαζι με ενα φιλαρακι του......1-0 εχασα αφου συνηθως φτανω εγω πρωτος!!!

Δημητρης και Μαρια σταθερη αξια στην παρεα μας,με μονο ελλατωμα τη Μαρια να ψηνει συνεχεια την γυναικα μου να βγουνε μαζι για ψωνια!!!......Μαρακι κατσε φρονιμα,τα κανει απο μονη της ,οσο "φρενο" και να παταω!!!:th_Laie_67-1: :thumbsup:

Γιαννης (γιαννης λαρισα)και Λιτσα,δεσαμε!!!....μια χαρα περναμε και εμεις και αυτοι μαζι μας!!!

Γιαννης(gianstef) τωρα ανακαλυψα τις φωτογραφικες του ανησυχιες!!!!.....να μη το ξερω νωριτερα να κερδισω και εγω επιτελους σε κανεναν ρημαδοδιαγωνισμο!!!:th_Laie_67-1:

Ευχαριστω Γιαννη και για τα 2 φιλαρακια που ηρθαν μαζι σου και μας τιμησαν με την παρουσια τους......ελπιζω να γινουν και μελη εδω,μιας και ειναι BMWδακιδες!!!

Βεβαια Ο φωτογραφος μας Γιωργος (Geo316) εδωσε ρεσιταλ με τα φλας της Νικον του Γιαννη να αστραφτουν και το χειρισμο να ειναι επαγγελματικος......αν και δεν τις ειδαμε ακομη!!!:D

Βασιλακη,οτι και να πουμε θα ειναι λιγο!!!ευχαριστουμε για μια ακομη φορα, που γλυκανες την παρεα ,με τον υπεροχο χαλβα σου!!!


Kριμα που τελικα δεν τα καταφεραν να ερθουν ο Νικος και ο Γρηγορης,next time,αν και για Βολο ολο λεμε και ολο ταζουμε......ομως πρεπει να γινει και αυτη η εκδρομη!!!!


Τελος,θελω να ευχαριστισω ολη την παρεα και να ευχηθω Καλα Χριστουγεννα και Καλη Πρωτοχρονια!!!

:thnx:

HLIAS - E36
20-12-13, 15:15
Με τις φωτό τι έγινε...?:think:

γιαννης λαρισα
24-12-13, 07:40
μαλλλον καηκε το φιλμ απο την πολυ ομορφια μας και το πολυ κρασι που ηπιαμε ;)

aristent
24-12-13, 07:48
Στελνω ΠΜ τωρα να δω τι εγινε.....


λες να ξεχασανε το καπακι πανω στο φακο και αστραφτε μονο το φλας????...... και ο μεν και ο δεν(316)???:hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :thumbsup:

I_MNL
25-12-13, 13:17
Όντως περιμένουμε φωτό...:whistle: Το χάσαμε που το χάσαμε, καθ'ό,τι Αγγλία την ημέρα εκείνη, αλλά τουλάχιστον να δούμε πως περάσατε.:original:

Και φωτό απο τ'αμάξια;

HLIAS - E36
25-12-13, 14:02
Όντως περιμένουμε φωτό...:whistle: Το χάσαμε που το χάσαμε, καθ'ό,τι Αγγλία την ημέρα εκείνη, αλλά τουλάχιστον να δούμε πως περάσατε.:original:

Και φωτό απο τ'αμάξια;

Aπο τ'αμάξια απ'όσο ξέρω δεν έβγαλε κανείς αν και ήταν καλή ευκαιρία έτσι όπως ήταν μαζεμένα πάνω στην πλατεία...:thumbsup:

Andri
25-12-13, 14:39
Aπο τ'αμάξια απ'όσο ξέρω δεν έβγαλε κανείς αν και ήταν καλή ευκαιρία έτσι όπως ήταν μαζεμένα πάνω στην πλατεία...:thumbsup:

Το καλύτερο ήταν κάτω από την πλατεία φιλαράκι.... άσπρου χρώματος με μεγάλη καρότσα...ο φόβος και ο τρόμος των στροφών...αγρίμι σκέτο !!
Πες τίποτα ρε Μιχάλη, όλα εγώ θα τα λέω...? :whistle:

HLIAS - E36
25-12-13, 14:41
Το καλύτερο ήταν κάτω από την πλατεία φιλαράκι.... άσπρου χρώματος με μεγάλη καρότσα...ο φόβος και ο τρόμος των στροφών...αγρίμι σκέτο !!
Πες τίποτα ρε Μιχάλη, όλα εγώ θα τα λέω...? :whistle:

Ναι, τα ΘΗΡΙΑ δεν μας τίμησαν να ανέβουν στην πλατεία (Μιχάλης, Άρης)...:thumbsup:

Andri
25-12-13, 14:54
Ναι, τα ΘΗΡΙΑ δεν μας τίμησαν να ανέβουν στην πλατεία (Μιχάλης, Άρης)...:thumbsup:

Φιλαράκι μην λες τέτοια για το αυτοκίνητο του Άρη γιατί θα τα δει ο Πατρινός και θα σου απαντήσει ότι οι μαϊμούδες μένουν μόνιμα σε δέντρα και όχι σε πλατείες και θα έχουμε θέμα τέτοια μέρα...:thumbsup:

Ο Μιχάλης δεν το ανέβασε γιατί από την ροπή φοβόταν ότι θα χαλάσει τα πατώματα...:th_Laie_67-1:

HLIAS - E36
25-12-13, 15:59
Φιλαράκι μην λες τέτοια για το αυτοκίνητο του Άρη γιατί θα τα δει ο Πατρινός και θα σου απαντήσει ότι οι μαϊμούδες μένουν μόνιμα σε δέντρα και όχι σε πλατείες και θα έχουμε θέμα τέτοια μέρα...:thumbsup:

Ο Μιχάλης δεν το ανέβασε γιατί από την ροπή φοβόταν ότι θα χαλάσει τα πατώματα...:th_Laie_67-1:

:fountwtis: :fountwtis: :fountwtis: :fountwtis: :fountwtis: :fountwtis:

O Mιχάλης φοβήθηκε μην ξηλώσει τα πλακάκια της πλατείας σε κανα σπινιάρισμα...:thumbsup: